Skoči na vsebino

Občni zbor - 27.11. ob 14. uri v Mengšu

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
30 odgovorov v temi
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 693

V soboto, 27.11. ob 14. uri bo v Mengšu občni zbor Avto kluba BMW Slovenija. Natančnejša lokacija bo sporočena v kratkem.

Dnevni red:
- glasovanje o dodatnem, cenejšem paketu članstva
- predlogi in določitev datumov za srečanja v letu 2005
- razprava o organizaciji ogleda avtomobilskega salona v Ženevi naslednje leto spomladi
- ostalo

Če ima kdo kakšen predlog za srečanje (lokacija, kaj bi počeli, datum...) je vljudno naprošen, da že tu opiše približen potek, da se lahko že pred občnim zborom naredi okviren seznam srečanj.

Moj predlog je, da bi spomladi na Mobikrogu naredili bolj odmevno srečanje z BMW-ji. Virkota in Lukata bi prosil za mnenje, kako bi stvar organizirali. Glede na odmaknjenost Mobikroga bi obenem organizirali še piknik, tako da bi bilo poskrbljeno za hrano in pijačo.

Skratka, razpišite se. Več ko bo mnenj in predlogov, bolje bo.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 962
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Kar se tiče mobikroga bi bilo pa res vredu, da bi se dol dobili.
Jaz bom verjetno organiziral srečanje tukaj pri nas v kampu, sam z lastnikom še moram govorit, sam nevem gdaj ga bom dobil da se zmenim.

Kar se pa občinega zbora tiče bi bilo pa vredu če bi se dal prestavit na 27 soboto, ali pa na kako kasnejšo uro recimo ob 14 uri v nedeljo 28, saj sicer bom verjetno vseeno lahko prišel sam lažje pridem tak kot sem napisal. To je sam moj predlog, naredite pa kakor hočete.
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

se strinjam v zvezi z dnevom ali pa z uro, torej mislim, da bi marsikomu mnogo bolj ustrezala ali sobota ali pa druga ura v nedeljo
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 205
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Če ima kdo kakšen predlog za srečanje (kaj bi počeli) je vljudno naprošen, da že tu opiše približen potek

Sex & Drugs & Rock'n Roll :navijacica

Sala :ok2 Tomzl, tvojim predlogom CISTO NIC ne manjka :bow Ce bo res mobikrog event v okviru kluba, bom pa se jaz reskiral tistih 8 jurjev za preizkusnjo in skuril gume na prvem E30, ki mi bo prisel pod roke... :burnout :avto Ce bo za nagrado poln kroznik cevapov, pa sploh... :ok2 :laugh
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Ja, sej bomo verjetno prestavili na soboto popoldne. Bi blo okoli 15. ure v redu?

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Z moje strani ne, ker imam popoldan v soboto en RD, zvečer pa obletnico valete.
Kot član kluba pa bi se vseeno rad udeležil občega zbora.
Prikaži več možnosti

_Tom_
_Tom_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 978

Jerry: pokorno se javljam za navigatorja :laugh
Prikaži več možnosti

_Tom_
_Tom_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 978

Mobikrog :ok

Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

jaz pa za tistega, ki bo čisto mirno sedel zadaj in se učil modrosti velikega mojstra :ok

tomzl: če boste prestavl za kkšn tedn bom mogoče že jst član pa bi se lahko udeležiu haha :grin :ok
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni odgovarja sobot ob 15 uri, lahko je pa tudi že pred 15 uro.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Mobikrog :ok

Pa kaj se :-D Pa da mi bos potem tulil: "Oster levi ovinek..." :blabla "Rekel sem: Oster levi ovinek...!" :student "Paziiiiiiiiiii..." :strah "Prepozno..." :jok

:laugh
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

tomzl: če boste prestavl za kkšn tedn bom mogoče že jst član pa bi se lahko udeležiu

Nc bat :wink Ce bo prej, te bomo pa svercali v prtljazniku... :rofl
Prikaži več možnosti

Artist
Artist

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 960
  • Avtomobil: BMW E61 525D

Sobota popoldan odgovarja. Nedelja po mojem ni ravno najboljši dan za srečanja.

:beer
Edina resnica je, da edine resnice ni!!
Prikaži več možnosti

BMW318i
BMW318i

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 368
  • Avtomobil: trenutno brez

Jst sicer še nisem član BMW kluba,bi pa bil ponosen če bi se lahko enkrat včlanil,zato bom počakal do vašega srečanja,nato pa bi rad slišal kako ste se dogovorili glede članarine!Lep pozdrav,pa uspešna pogajanja!

Drugače pa :bmw je pa :ok !!!
Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik

A je že kaj znano kdaj pa kje bo občini zbor in pa ob kateri uri.
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Glede na to, da je večina izrazila željo, da bi bilo srečanje v soboto, je termin spremenjen.

Novi termin je sobota, 27.11., ob 14. uri. Lokacijo bo pa Jure objavil skupaj z opisom poti.

Prikaži več možnosti

virko
virko

Topless drifter

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 865
  • Avtomobil: E36 2x

Moj predlog je, da bi spomladi na Mobikrogu naredili bolj odmevno srečanje z BMW-ji. Virkota in Lukata bi prosil za mnenje, kako bi stvar organizirali. Glede na odmaknjenost Mobikroga bi obenem organizirali še piknik, tako da bi bilo poskrbljeno za hrano in pijačo.

Skratka, razpišite se. Več ko bo mnenj in predlogov, bolje bo.

Sem šele danes opazil tale post, zato pozen odgovor. Jaz sem popolnoma za srečanje na Mobikrogu.
Rabiš približno 3 ljudi za obvladovanje vse množice. Enega za spuščanje avtov na območje Mobikroga, enega za nadzor nad avti na stezi in vodjo cele prireditve. Lahko se naredi podobno kot so to naredili Hondaši za njihov VTEC show. Tule je copy paste njihovega programa:

6.11.2004 vte-c fest Mobikrog Cerklje ob Krki

Ker nam je to leto VTEC SHOW »ušel« iz rok, bomo 6.novembra 2004 na Mobikrogu organizirali srečanje Hondašev Slovenije!
6.11. je sobota, tako da upam, da se vidimo v čim večjem številu!!

Okvirni program srečanja:
- zbiranje se začne ob 9:30
- za vse ČLANE Honda cluba ZASTONJ vožnje na dirkališču skozi cel dan
- za vse ostale cena za vstop na dirkališče 5.000 sit za cel dan
- kostanjev piknik…torej pečemo kostanje
- kuhano vino + čaj

Vstop z avtom na parkirišče za nečlane je 1500 SIT
Vstop na progo za nečlane je 2500 SIT
Vstop za obiskovalce brez avta je 500 SIT

Za člane je vstop na parkirišče in na progo ZASTONJ!

Vse podrobnejše in dodatne info še sledijo

Sicer je pa še kar daleč do takrat, rezervirati bi bilo dobro kakšna 2 meseca prej. Ne vem še kako bo s ceno najema prostora, naj bi bila malo višja kot letos zaradi dodatnih zavarovanj.
Če boš potreboval kakšno pomoč pri organizaciji tega eventa, se lahko obrneš name.

lp
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 452
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Tako, občni zbor bo v sejni sobi Študentskega servisa CENTER v Mengšu, Slovenska c. 28, 1234 Mengeš.

Žal sem imel težave z računalnikom in nimam več TIS-a zato vam ne morem pripeti zemljevida. Lahko pa ga najdete na http://tis.telekom.si
Za ljubitelje kulture, to je v neposredi bližini kulturnega doma Mengeš. kjer gostuje Teater 55, zraven pa je tudi Občina Mengeš, Nogometno igrišče in gostilna.

Če malo opišem poti
Če pridete iz ljubljanske strani: Ko pridete skozi naselje Trzin v Mengeš imate na prvem semaforju na desni strani velik TUŠ center. Tu greste naprej do naslednjega semaforja. Na desni strani je gasliski dom in tudi tu greste naprej. Nato pa pridete do naslednjega semaforja (manjše križišče in tu zavijete levo. Na levi vidite videoteko Metulji. Ko pridete do konca poti (ulica na koncu zavije levo tam nekje parkirate in že vidite velik transparent Študentskega servisa CENTER)
Če potujete skozi Kamnik: Greste naravnost čez Kamnik proti Ljubljani. Iz Kamnika boste nato prišli na mengeško polje in na koncu tega polja je Mengeš. Greste mimo Avtohiše Renault CAR do prvega križišča. Na semaforiziranem križišču imate na desni strani gostilno Pavovec. Tu nadaljujete pot naravnost, prav tako tudi na naslednjem semaforju, ki je namenjen samo za pešce. Ko pridete do naslednjega, manjšega križišča zavijete desno. Na desni strani vidite poslovno stavbo Varnost Maribor. Ko pridete do konca poti (ulica na koncu zavije levo tam nekje parkirate in že vidite velik transparent Študentskega servisa CENTER)
[/i]

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

schumi
schumi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 293
  • Avtomobil: 320i cabrio, 325i x2

A je to zbor samo za člane a lahko pridejo mogoče tudi novi potencijalni kandidati za člane BMW kluba ???
:bmwfans
BMW Motorsport
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Ja, lahko tudi nečlani pridejo, ampak se ne bo nič kaj posebno zanimivega dogajalo. Gre bolj za to, da potrdimo novi članski paket pa se zmenimo okoli organizacije srečanj... Skratka, same formalnosti. Ste pa seveda vsi vabljeni, sploh tisti, ki imate kakšne predloge za srečanja, nove stvari...

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.