Skoči na vsebino

Zavarovanja od A do Ž

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
876 odgovorov v temi
zaxxon
zaxxon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 749
  • Avtomobil: E60 530DA 2003

Zaradi asistence sem vzel AMZS, ki ponuja tudi asistenco v tujini me glede na starost vozila. Njihova asistenca je vezana na voznika, karkoli vozi - svoj ali tuj avto. Za družino lahko vzameš zraven še osebno zavarovanje za tujino, ki je podobno kot CORIS. Le najvišji zneski so primerni za Evropo, ker so za ZDA prenizki.

383827_3.png

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 611
  • Avtomobil: alfa 166 turbo,bmw 530da

Asistenca pri amzs je vezana tudi na registrsko številko kolikor sem zasledil.Pa ni to problem ampak nekaj drugega.Vse štima glede Slovenije,za tujino imajo pa izredno neugodno rešitev.Namreč ne moreš zahtevat vleke vozila domov ,če je možno popraviti vozilo v roku dveh dni.Ker v tujini ne poznaš mehanikov si komot ob večji znesek kot je vredna avtovleka v domači kraj.

Prikaži več možnosti

zaxxon
zaxxon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 749
  • Avtomobil: E60 530DA 2003

Res velja, da ti v tujini odpeljejo vozilo na najbližji servis.

Je pa članstvo vezano na voznika ne glede na vozilo.

383827_3.png

Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja tole na najbližji servis je problem.Če ti crkne recimo altenator lahko stane popravilo okrog tisoč eur ali pa trideset eur,če zamenja tvoj mehanik krtačke in ležaje.To je samo primerjava tak,da ta amzs v tujini je skoraj nesmiselna .Glede nesreče pa itak veljajo asistence od zavarovalnic ne glede na starost.No vsekakor bom za e39 prisiljen vzet od amzs,čeprav mi ni to všeč.Aja zdaj sem šele videl.Pri amzs je vleka v tujini na izbran servis ampak samo do vrednosti 250 eur

Urejal robndi, 01.03.2019, 08:21.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 652
  • Avtomobil: LPP Urbana

ko sem jaz uveljavljal asistenco zaradi okvare vozila pred leti sem se dogovoril, da so mi vozilo odpeljali v slo oz. kar do pooblaščenca.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj,če je asistenca na zavarovalnici nič ne komplicirajo ampak naredijo karkoli želiš sam tole na amzs me malo moti,da bi meni popravljal avto neki neznani servis v drugi državi kljub več kot dvojni ceni premije za asistenco. Pr savi je za e39 530d a asistenca ravnih 30 eur za 3000 eur vrednosti letno ,pri amzs pa 69 in še z omejitvami. A ti si se dogovoril z amzs ,da so ti vozilo peljali v slo?

Jaz si bi lahko kupil novejše vozilo ampak hočem imeti prav točno tega starega,ki je res odličen in dober ,ni primerjave z f11 in pol je res moteče to z to asistenco. 

Urejal robndi, 01.03.2019, 12:58.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Asistenca pri amzs je vezana tudi na registrsko številko kolikor sem zasledil.Pa ni to problem ampak nekaj drugega.Vse štima glede Slovenije,za tujino imajo pa izredno neugodno rešitev.Namreč ne moreš zahtevat vleke vozila domov ,če je možno popraviti vozilo v roku dveh dni.Ker v tujini ne poznaš mehanikov si komot ob večji znesek kot je vredna avtovleka v domači kraj.

Če je neka malenkost, je itak bolje dat popravit kr v tujini, kot se zafrkavati in izgubljat čas z odvozom. Ker tisto razliko boš itak tam zapravil, ko boš čakal na avto. Če je pa kaj večjega, pa je itak 2 dni premalo za popravilo. Vprašanje, če bodo avto sploh v delo vzeli v 2 dneh. Jst sem par let nazaj zagljavil s crknjeno cinšpulov v Bremnu in je avto bil praktično nevozen, ker je laufal po 5 cilindrih ... je bila cela drama najti pooblaščen BMW servis, ki jo je imel na zalogi in da jo je bil pripravljen zamenjat isti dan... vsi bi te nekaj naročili čez par dni. Pa z menjavo ni nekega posebnega dela in niti dvigala ne rabiš za to narediti.

Urejal Rottie, 01.03.2019, 14:53.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja ponavadi je res tako,da nočejo takoj popravljat ,ker je treba počakat vrsto.

Prikaži več možnosti

ducy
ducy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 261
  • Avtomobil: F11

Zdravo.
Prosim, če se mi javi kakšen agent, oz. agenti. Lahko na ZS.
V "kratkem", oz. naslednji mesec bom delal avtomobilsko zavarovanje (BMW5, F11) in zbiram ponudbe.
LP.D.

**BMW **the ultimate driving machine**
Prikaži več možnosti

finkec
finkec

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 342
  • Avtomobil: 330d

Je možen prenos bonusa na prijatelja?
Potrebujem popust, lahko kdo uredi?
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Je možen prenos bonusa na prijatelja?
Potrebujem popust, lahko kdo uredi?

Prenos je mozen samo med ozjimi druzinskimi clani.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 619
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Kolko lahko kdo uredi zavarovanje kasko za nov avto. Je kaksen agent gori?

Moj agent mi je malo slab...z 1% odbitne bi mi se vedno zaracunal lepo vsoto...

Vec na PS.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 437
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Menjaj agenta oziroma pojdi do vec razlicnih zavarovalnic. To je podobno kot pri kreditu, ko imas dobro ponudbo, gres z njo h konkurenci in izpogajas se boljso. Veliko je odvisno od agenta katere in koliko popusta ti bo dal. Pa seveda od samega avta, tebe kot zavarovanca, stevila avtov zavarovanih pri njih, po moznosti se kaksna nepremicnina itd.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 007
  • Avtomobil: 523i

Rabim nekoga ki mi bo prenesel bonus na sestrico. Sestra ima 3 leta voznisko a bonusa nocejo prenest v celoti. Seveda se danes vse da, ce ve kdo za koga ki mi lahko pomaga, prosim...
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

tega ti žal ne bo nihče mogel urediti ker bodo sami v prekršku...za prenos bonusa recimo PR1 moraš imeti vozniško vsaj 10 let. ipd...

Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 007
  • Avtomobil: 523i

Kot sem rekel, se da, dalo se je se marskej drugega, sam srm zgubil kontakt ki mi je to urejal ze pred leti
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Kot sem rekel, se da, dalo se je se marskej drugega, sam srm zgubil kontakt ki mi je to urejal ze pred leti

Nekaj let nazaj je bila obsirna preiskava z temi potrdili in kar nekaj jih je dobilo vabilo za obisk sodica...

Prikaži več možnosti