Skoči na vsebino

Zavarovanja od A do Ž

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
885 odgovorov v temi
davyd1994
davyd1994
  • Uporabnik
  • Sporočil: 116

Zavarovanj je malo morje...

Vem, zato sem vprašal za specifično zavarovalnico.
Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 757
  • Avtomobil: LPP Urbana

Vem, zato sem vprašal za specifično zavarovalnico.

Zavarovalnih produktov je malo morje... :ok2

Ce sprasujes po avtomobilskem zavarovanju oni tako kot ergo uporabljajo drugacne modele izracunavanja premij, ki bazirajo na statistiki nesrec in viznikov na podlagi avtomobilske znamke itd...

Zavarovanje je sestavljeno iz zavar. pogojev in kritij in ce se s tem strinjas je to-to.

Verjetno ni treba pisat kdo je Allianz zavarovalnica in kaj so oni v svetovnem merilu.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 014
  • Avtomobil: Ni €€€

Nekaj me zanima. Avto imam zavarovan pri Savi in imam sklenjeno pač tudi asistenco premium. Ker je avto v okvari,jaz bi pa moral jutri nujno na pot na drugi konec Slovenije, bi se pač poslužil tega njihovega nadomestnega vozila. Problem je, ker mi avto popravlja en popoldanec, zato sem nekako prepričan, da mi nadomestno vozilo ne pripada, čeprav v njihovih splošnih pogojih nikjer ne piše kje se mora vozilo popravljati. Sem enkrat, leta in leta nazaj, popravljal na enem servisu,pa je mogla kolegica poklicat, da je avto res pri njih in da je res ne vozen. Kakšen zavarovalničar?

A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 132
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Mogice tvoj agent, ki ti je sklepal zavarovanje?
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 173
  • Avtomobil: 523i

Sm mwl direkt tko k mas ti. Mojkozolcar je poklicu kolega mehanika ki je mel odprto obrt in je on javil da je avto tam oz smo kao k njemu peljali
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 014
  • Avtomobil: Ni €€€

Hvala vsem trem. Sem že drugače porihtal. Malo me je nepripravljenega ujel tehnični za en drug avto,pa sem zarad poti vse sorta tuhtal. Tudi rent a car. Hvala se enkrat.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti