Skoči na vsebino

Politika

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
3512 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 671
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Nebi bilo slabo, če bi kdaj napisal, iz kje so te citati. Sicer se pa meni vse skupaj zdi malo trapasto :) Skoraj teorijezarote_material :-D

...ni tako nedolžno kot si misliš:blackeye....o Rodetu in argentincih je res,kar se pa JJ tiče pa mislim,da tudi,saj sem že enkrat napisal,da sem ga videl tam,kjer nebi mogel biti,če bi bilo vse po zakonu

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

gucci23
gucci23

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: Executive & SUV

Ne zmisljuj si nekaj, lepo prosim :fight

Ce sem videl v tej vladi dobre stvari, se ne pomeni da ne znam ohraniti trezne glave in lastnega razmisljanja.

Tudi nova zna kaj pametnega naredit, vsec mi ni to, da se stare metle poleg slinijo, ki so ze dokazale svoje (ne)sposobnosti

Problem je v tem, da si ti videl le dobro stvari slabih pa ne, in si videl samo delo Ljubljenega Vodje.Trezno si začel razmišljati šele zdaj po volitvah prej si pa taval v temi, dvomim, da bi tako govoril, če bi zmagal ljubljeni vodja:ok2 Popljuval si vse leve vlade, ki so bile realno uspešnejše od JJ-eve, zdaj pa tu nekaj moraliziraš.

Se pridružujem temu :ok

Še ena prodana duša. In kot pravijo Balkanci prodane duše mogu, da dalje si pa mislite.

Urejal gucci23, 03.10.2008, 18:12.

Od poraza do poraza do končne zmage!
Prikaži več možnosti
    • Rottie je všeč

M635_CSL
M635_CSL

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 444
  • Avtomobil: Škoda Octavia TDI

Hay!

...ni tako nedolžno kot si misliš:blackeye....o Rodetu in argentincih je res,kar se pa JJ tiče pa mislim,da tudi,saj sem že enkrat napisal,da sem ga videl tam,kjer nebi mogel biti,če bi bilo vse po zakonu

lp

joda

Verjemite, vse kar je Joda napisal drži kot pribito. Možakar je pač pameten, razgledan in misli s svojo glavo.:ok
znamo - hočemo - zmoremo:ok
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 304
  • Avtomobil: E46 M3, E70 X5

Hay!
...MENI NIKOLI!!!

Nemas prava glasanja, bi rekli juzni sosedje. Ti si bil zal neposredno prizadet v menjavi vlade in zato si "svaka dlaka smeta". Sem te pa ze veckrat pozval da poves kaj konkretnega v svojih negodovanjih, pa si vedno se potuhnil. Tako da...
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik

Problem je v tem, da si ti videl le dobro stvari slabih pa ne, in si videl samo delo Ljubljenega Vodje.Trezno si začel razmišljati šele zdaj po volitvah prej si pa taval v temi, dvomim, da bi tako govoril, če bi zmagal ljubljeni vodja:ok2 Popljuval si vse leve vlade, ki so bile realno uspešnejše od JJ-eve, zdaj pa tu nekaj moraliziraš

Oprosti, trezno razmisljam ze nekaj casa in vem kaj je dobro za folk oz. ne. Pa nisem ne levi, ne desni pa ne sredinski. Bomo videli kaj bo prinesel cas....
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Nemas prava glasanja, bi rekli juzni sosedje. Ti si bil zal neposredno prizadet v menjavi vlade in zato si "svaka dlaka smeta". Sem te pa ze veckrat pozval da poves kaj konkretnega v svojih negodovanjih, pa si vedno se potuhnil. Tako da...

...kaj pa naj ti povem?....a kaj je naredil slabega,škodljivega?...pa saj ni ne časa ne prostora.Saj je vsega kar se je lotil zasral.

grehi;

1. Lani primanjkljaj, ne presežek
2. Iz EU celo manj kot leta 2006
3. Pediatrična klinika za polovico dražja
4. Neustrezne evidence
5. Nesmiselna poroštva
6. Kadrovanje
7. Predčasna plačila
8. Slab nadzor sklada
9. Nenamenska poraba
10. Gora denarja

Poglej kakšne davke imamo! Poglej dohodninsko napoved!Koliko dohodnine si plačal pred leti in koliko letos? Če nisi super ekstra premožen ali imaš super ekstra veliko otrok si ziher plačal več!

Glavno da so policaji dobili tuarege in vojska patrije. Ta diktatorski Janša je nardil en ku*ac za državljane. In ko to nek medij lepo objavi, pa pluvate, da so komunisti vse krivi... Riba smrdi pri glavi, in to je Janša!!!

..največja napaka vlade , da je vlada svoj mandat, ki ga je dobila na volitvah, smatrala kot neomejeno pooblastilo, da lahko regulira prav vsak sistem. Tako se je vlada denimo lotila šolstva, zdravstva, pravosodja, medijev, in sicer na način, ko je želela utišati vsako kritiko, ni poslušala nobene kritike in si je želela organizirati celo svojo lastno opozicijo...takšen način dela, ko je sprožila pravi val kadrovskih zamenjav, je povzročil to, da se ljudje te vlade bojijo in da ji ne zaupajo več.
vir 24ur

....pa še in še in še in še in še..........

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

No ja... Očita se marsikaj. Ampak vsi so pozabili, da tudi stanje pred desno sredinsko vlado ni bilo ravno rožnato. Pomoje tem zadevam močno manjka objektivnosti. Šele po končanem mandatu prihajajoče vlade bodo očitki upravičeni. Ker ni hudič, da se bo tudi sedaj mučkalo, gradilo po napihnjenih cenah, kupovalo nepotrebno ampak nekako "obvezno" vojaško opremo... Kar tako se tudi ne bo vse skupaj obrnilo na glavo. Politika je še vedno politika, lobiranja ostajajo. Samo da so iz drugih vrst. In zna se zgoditi, da bodo volilci levice po 4ih letih razočarani, čeprav sigurno nobeden tega ne bo priznal :) No, iskreno upam, da razočaranja ne bo. Ker bo to dobro za vse nas.
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda bo razocaranje. In potem po 4 letih se bo volilo nekoga X in bo po njegovem mandatu spet razocaranje. Ker dokler se iscejo same slabosti ene vlade, namesto dobre stvari, potem je pac tako.

Zdej pricakujem da se bo se vec svinjarije delalo, le da ne bo prislo v medije. Tako kot pod prejsnjimi vladami. In folk cel srecen ker je manj svinjarije... haha :)
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Seveda bo razocaranje. In potem po 4 letih se bo volilo nekoga X in bo po njegovem mandatu spet razocaranje. Ker dokler se iscejo same slabosti ene vlade, namesto dobre stvari, potem je pac tako.

Zdej pricakujem da se bo se vec svinjarije delalo, le da ne bo prislo v medije. Tako kot pod prejsnjimi vladami. In folk cel srecen ker je manj svinjarije... haha :)

Mah, itak da se bodo svinjarije delale ... tist, ki misli da ne, je 100% naivnež. :cool :blackeye
Samo mene kot navadnega državljana zanima samo eno ... kako bomo jst in moji bližnji živeli ... in če nam bo tudi pod to vlado življenski standard padal tako drastično kot je pod Janševo, bom tudi za te rekel da so en ku... vredni. Če bo šlo manj navzdol ali po kakšnem čudežu celo navzgor ... potem bom zadovoljen in jih še volil. :ok2 Simple as that. :-D Konec koncev je zame najbolj važno, kako njihova politika vpliva na moje življenje, ne kakšna je nasplošno.

Urejal Rottie, 04.10.2008, 10:41.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Mene ni nikoli zanimalo kolko kdo pokrade, če pa državljani vseeno dobro živijo oz. če gredo stvari vseeno dobro......ali vsaj ne v kompletno dekadenco.
Pri vladavini SDS je pa bilo full nekega mediskega lovljenja zakonito ne bogatih in sami problemi kar se cest tiče in prodaja delnic, k zdej k jih spet prodajajo stanejo še majn kot prej ( kupi kupi kupi full poceni 27€, zdej pa 19€ :crazy ). Pa neka obtoževanja drugih držav zdej nazadnje, jajaja slovenija je v plusu ja, na koncu pa minus and counting.......... dejdej dej........ prokleta bela garda. Nsi nema više, to je folk že nekaj povedal, da hoče radikalno spremembo. Pa uvedli vinjete zdej grozi tožba za 100 miljonov € :napaka in država v minusu za 9 :crazy. Pa na veliko odprto in široko favoriziranje svojih. Kdo bo reku " vsaj so bli odkriti" ma kaj češ če država vseeno tone.

Kako je bilo prej......ja očitno je bilo prej bolje ker z to alternativno vlado po toliko letih levice očitno nekaj ni prav da se gre nazaj na levico tako hitro.

Osebno sem mislu da bo desnica kaj naredila bolj v bran države na koncu pa niti blizu česa takega, neko haider diktatorska želja po vladanju fašitičen režim. Še dobro da so uvedli visoke kazni in vinjete da so vsaj tam kaj pokasirali v proračun, ker čene bi bil še večji minus. Desnica naj bi bila majn liberalna ampak naj bi kaj naredila za državljane. B.G. vsekakor nemore bit desna ker že po defoltu je izdajalec. Pa to o kliničnem in še tam same neke afere....niti ene bolnice ne znajo zgradit oz. napisat tako pogodbo kar oni lahko naredijo da jim nebi bilo treba dodajat denarja. Seveda zelo dvomim od vedno v to o tajkunih ker ni logično da se bojuješ proti njim nako na veliko in na koncu tem firmam plačuješ zato ker delajo slabo, razen če sam nekaj potegneš v žep, tak hallllloooooo brez effekta za prekrivanje drugih stvari. Jaz osebno čakam da finci kaj naredijo ker naš Janez ni sposoben. Zdej pa bojo drugi z lopato njihov drek pobirali ( ja on ga je pa od levice prej, vendar ga je stavu v omaro skupaj z svojim tako da sedaj se bo usulo ven 2x več dreka)

Urejal Dark Funeral, 04.10.2008, 11:17.

Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik

Kako je bilo prej......ja očitno je bilo prej bolje ker z to alternativno vlado po toliko letih levice očitno nekaj ni prav da se gre nazaj na levico tako hitro.

Jaz pa mislim da sploh folk ne razmislja o tem, da zeli levico. Levica se je samo prislinila poleg najverjetnejsega zmagovalca volitev - SD.

Folk je pa volil SD, ker le ti se niso bili na oblasti in jim bodo dali moznost. Sam SD niti ne bi bil napacen, problem je v okostnjakih ki so se infiltrirali v SD in naveza z LDS in Zares.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Jaz pa mislim da sploh folk ne razmislja o tem, da zeli levico. Levica se je samo prislinila poleg najverjetnejsega zmagovalca volitev - SD.

Folk je pa volil SD, ker le ti se niso bili na oblasti in jim bodo dali moznost. Sam SD niti ne bi bil napacen, problem je v okostnjakih ki so se infiltrirali v SD in naveza z LDS in Zares.

...volili so SD,ker je imela največ možnosti,da ne pride na oblast zopet JJ in so se ga hoteli znebiti. SD bi bil še kar OK če nebi imel barbike,ki ni sposoben za mandatarja,ker je preveč pussy in nima jajc ampak je bil edina možnost za skupno zmago LEVICE. Nova vlada bo za en k..c ampak to je še vedno bolje ko Janševa,ki ni bila vredna niti četrtino organa.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 882
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

''Ima i gorijih od naših'' :-D Me zanima kdaj se bo pri nas začelo kaj takega, ali pa v hrvaškem saboru, ker zdaj jim mal bolj trda prede :-D

http://dnevnik.hr/vi...nje-pozara.html

Urejal Davidf1, 18.12.2008, 21:55.

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Hay!

...volili so SD,ker je imela največ možnosti,da ne pride na oblast zopet JJ in so se ga hoteli znebiti. SD bi bil še kar OK če nebi imel barbike,ki ni sposoben za mandatarja,ker je preveč pussy in nima jajc ampak je bil edina možnost za skupno zmago LEVICE. Nova vlada bo za en k..c ampak to je še vedno bolje ko Janševa,ki ni bila vredna niti četrtino organa.

lp

joda

ampak si pa tipičen predstavnik tistih ki hodijo z plašnicami okoli.
Res.
Berem tvoje poste in mi nadejaš nekako upanje da si molto intelligente, ampak tole, kar si sedaj izvrgel, pa je vse moje domnevanje ovrglo.
Ampak saj veš kaj pravijo angleži za domneve.
Assumption is the mother of all fuckups.

Vrača se falcon, vrača se razmetavanje z denarjem, vrača se golubič, pahor počepnil pred ruplom, kučan in jankovič maneta roke kot sive eminence, država naj bi spet kupovala ne vem kake deleže in delnice........v glavnem........nič novega.
Imamo notranjo ministrico, katera bi lahko bila ministrica kjerkoli le v sloveniji ne in tako naprej.
Šele sedaj imamo zamgovalno zadevo.
Pahor sicer navzven kaže hrbtenico a z Ruplom je dokazal odprto, da ima namesto hrbtenice v "pre"mehko kuhane špagete

In, da tako zadevo nekdo še odobrava je meni neverjetno.
Seveda je to rezultat "plašnic"
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

ampak si pa tipičen predstavnik tistih ki hodijo z plašnicami okoli.
Res.
Berem tvoje poste in mi nadejaš nekako upanje da si molto intelligente, ampak tole, kar si sedaj izvrgel, pa je vse moje domnevanje ovrglo.
Ampak saj veš kaj pravijo angleži za domneve.
Assumption is the mother of all fuckups.

Vrača se falcon, vrača se razmetavanje z denarjem, vrača se golubič, pahor počepnil pred ruplom, kučan in jankovič maneta roke kot sive eminence, država naj bi spet kupovala ne vem kake deleže in delnice........v glavnem........nič novega.
Imamo notranjo ministrico, katera bi lahko bila ministrica kjerkoli le v sloveniji ne in tako naprej.
Šele sedaj imamo zamgovalno zadevo.
Pahor sicer navzven kaže hrbtenico a z Ruplom je dokazal odprto, da ima namesto hrbtenice v "pre"mehko kuhane špagete....če bi dobro prebral moj post bi videl,da sem to napisal že jaz

In, da tako zadevo nekdo še odobrava je meni neverjetno.
Seveda je to rezultat "plašnic"

....raje imam "žebl u kulen" kot pa,da samo vidim Janšo:damn....ker ga pač organsko ne prenesem zaradi njegovih dejan.....ne razumem,kako mu lahko toliko Slovencev verjame:napaka...kot bi bili slepi in nebi videli dejanske slike in osebnosti....sicer pa sem že napisal v postih v preteklosti kakšen je.

.....aja še teorija zarote glede na odebeljen tekst....:blabla :blabla......

....J kupi P namesto ST....in ker dobi žegn od P mu obljubi,da bo dobil volitve,ker bo J sproduciral afero,vendar mora zato P vzeti R (ki je mimogrede AA,baje to že vrabci čivkajo) in Š,pa še kateri se bo našel v službo.Sicer nočejo nič,ampak naj bodo njihovi tam,za vsak slučaj če bo potreba...

lp

joda

Urejal joda, 19.12.2008, 00:56.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bigMIKE
bigMIKE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 054

Dokler sem bil slabše situiran sem podpiral JJ in njegove ideje, odkar mi gre dobro vidim prekrasno potuho in priložnost za 4 leta miru in osebne prosperitete pri "tardečih".

Mogoče tudi ostali tako gledajo.
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz vidim same bedarije zaenkrat.
- imamo krizo in vlada razsipuje z denarjem
- za krizo nimajo nobenega pametnega ukrepa
- spet se krade na veliko in se še bo (SCT, Mercator, ...)

Hvala lepa.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 951
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kaj pa pravite na našo zadnjo potezo, rdečo luč hrvaški?

Jaz osebno komentiram takole: končno so nam hrbtenico presadili, da jo imamo. Kar naj prosilce malo privijejo, tako kot so naši sosedi nas (baje, vsaj tako pravijo nekateri strokovnjaki).

PS: A je kdo danes v zvezi s tem poslušal Radio Antena in gospoda Birka. :rofl Pomoje bo jutri posnetek objavljen.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

cruiser
cruiser

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sej kaj drugega niso mogli storiti. Ce so pa Hrvati kr po svojo dolocili mejo in poslali to dokumentacijo v Bruselj za pristopna pogajanja.

Sicer pa ne vem kaj se imajo 18 let za menit okoli onih par kvadratov zemlje in morja. To se pomoje nalasc ne zmenijo, da lahko divertirajo pozornost od dejanskih problemov ki jih imata drzavi.

Sicer pa kaj... jaz bi Hrvate takoj spustil v EU, ker potem je tak (skoraj) vseeno kje gre meja, ker je vse "naše" :)
Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 131
  • Avtomobil: F31

tudi meni se zdi, da je to metanje peska v oči za dosego višjih interesov...

Prikaži več možnosti