Skoči na vsebino

Zdravje!

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
507 odgovorov v temi
puri
puri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 932
  • Avtomobil: Bmw e91 318d

ce se nepazis pride do tega!!nimas kaj:)
Prikaži več možnosti

compadre
compadre

Lokalni MacGyver

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 242
  • Avtomobil: Discovery tdi

Vsem tistim, ki bolj teoretizirajo (in jih seveda nič ne boli) bi prav prišlo naslednje branje.

http://www.ob-valdol...clanek=VesnaL02

Vse kostolomske metode, so pri herniji lahko le pot na slabše.

če to leti name, smiri konje :besen

imam težave od avgusta lani, in ni nič bolje, tisti ki me poznajo, vedo da ne glumim

seveda sem probal kostolomca, bolje res ni bilo, samo tudi slabše ne, čeprav je pokalo notri vse živo......hajd, mogoče si ti imel slabšo izkušnjo, ....., ljudje smo si pač različni

pri meni naj bi bila po ugotovitvi neurokirurga, ki ima v obdelavi mojo hčerkico, in vsaka mu čast, da si je vzel čas in pregledal vse izvide, slike in cd iz medilab-a, neke vrste išjasa in/ali lumbalge zadeve......ne znam prav povedat........čaka me še pregled infektologa in revmatologa.....

kakorkoli, bolečine so seveda še zmeraj tu, kako se gibati, se navadiš, tudi dvigovati bremena, magari nekaj manj kil kot prej
do kemije ne držim nič, edino zjutraj vaje za razgibavanje in ko so bolečine močnejše , še elektrika (tens) :)

naj omenim še to , da lokalni ortoped, ko sem prvič prišel k njemu, sem bil bled in zelen, ker nisem ponoči spal od bolečin, me je prvo poslal kri pa vodo dat, da vidi kolk sem zdrogiran :damn.......
potem , ko sem prinesel še slike in izvide od rtg in mr, sploh slik ni pregledal, ampak mi je napisal za psihjatra, češ , da si vse to zamišljam :napaka.......jozos-jozos...:uhoh
And on the 8th day God created Land Rover :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 436

compadre nisi mi bil v mislih.

Malce sem mislil na Kosca.

No je pa res, da tens (elektrostimulacija) res pomaga.

Vsaj mene je do tu, kjer sem spravila moja zdravnica, ki me sploh ni jemala resno, dokler nisem pristal na infuzijah (samo na ta način se ja še dalo ukrotiti bolečino).

https://youtu.be/WPMMNvYTEyI    shorturl.at/biQW0

Prikaži več možnosti

compadre
compadre

Lokalni MacGyver

• Uporabnik

compadre nisi mi bil v mislih.

Malce sem mislil na Kosca.

No je pa res, da tens (elektrostimulacija) res pomaga.

Vsaj mene je do tu, kjer sem spravila moja zdravnica, ki me sploh ni jemala resno, dokler nisem pristal na infuzijah (samo na ta način se ja še dalo ukrotiti bolečino).

no hard feelings :beer

yep, tens in fth, to je trenutno edino, kar ti ublaži bolečine, ozdravi te pa žal ne.......včasih se spomnem festerja addamsa :laugh , z žarnico v ustih :laugh :laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

RobertH, če nadaljujem od prejšnjega posta: križ me od omenjenega dogodka zgoraj rukne 2x, 3x letno... Vsaj od daleč vem, kako to izgleda...
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

puri
puri

BMW fanatik

• Uporabnik

kar se tice mojega hrbta sem danes zvedu da imam 2 herni diska premaknjena!tako da sem ga najebal:(
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Odvisno kako sta veliki herniji (kili), drugače je bilo meni rečeno, da se manjše z veliko pameti (brez trapanja) lahko same popravijo.
Tudi tako ne greš takoj pod nož in se čaka, če se stanje kaj izboljšuje.

Vsaj meni se sedaj stanje, kar precej izboljšuje.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 65 869
  • Avtomobil: sivo povprečje

Roberth, si že doma, iz bolnice?

To our friends and loved ones, no longer with us.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Aha.

Prikaži več možnosti

puri
puri

BMW fanatik

• Uporabnik

si imel kaksne terapije??
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Jap.

Elektro stimulacijo - zelo pomaga
Trakcijo - samo enkrat in sem bil potem štiri dni čisto fuč

Je pa res, da še vedno čakam na MRI, šele po izvidih se bo določilo kako naprej,

Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 023
  • Avtomobil: creative technologie

Vprašal bi, če je kdo šel oz. kontaktrial g. Zdenka Domančića, ki terapije opravlja v Kranjski Gori - bioenergija varianta ampak neko svojo metodo, mogoče je za poiskusiti.....Pred časom že, sem veliko bral o teh zdravljenjih in bil začuden ob komentarjih nekaterih. Tudi na preverjeno je mislim da enkrat bilo.

no sem najdu neke linke ko je tudi Ivana Baliča (hrv. rokometaša) ozdravil...
http://dnevnik.hr/vi...ve-bolesti.html

mogoče bo komu koristilo:ok
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz sem prezikusil alternativno/komplementarno medicino in se mi je potem stanje zelo poslabšalo (delno tudi zato, ker naj bi bilo po prvem rentntgenu vse OK, zanimivno je, da se je po drugem slikanju opazilo zoženje).

Bom šel kar klasično pot (sploh sedaj, ko je že veliko bolje).

Prikaži več možnosti

puri
puri

BMW fanatik

• Uporabnik

mene je po prometni nesreci ki sem jo imel pred 10 leti kiroprktik resu!tako da verjamem da lahko pomagajo!samo zdaj ko sem bil pri istem kiropraktiku mi ni pomagalo nic mislim da je stanje slabse!bioenergija pa mislim da to te nelomi nic mozno da bi lahko kaj pomagalo!smo kod pravi robert gremo prvo probat klasiko potem bomo vidili za naprej1
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 023
  • Avtomobil: creative technologie

A razlog za zoženje pri drugem slikanju naj bi bil kaj v zvezi s preizkušnjo alternative?

No, upam da ti bodo zdravniki vsaj pravilno svetovali kako potem po zdravljenju naprej, da se bolezen ne bi ponovila :ok.
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik

A razlog za zoženje pri drugem slikanju naj bi bil kaj v zvezi s preizkušnjo alternative?
.

Ne, hotel sem reči, da je bil mogoče preveč korajžen, ker sem mu rekel, da na slikah niso opazili nič (tu je napaka moje zdravnice/tistega, ki pregleduje slike).

Mislim, da sem že čez točko, ko mi lahko pomaga kiropraktik.

Prikaži več možnosti

dre
dre

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 691
  • Avtomobil: e36 320 cabrio

Če je poškodba ,bi verjetno prej pomagal bioenergetik kot kiro praktik,gledal sem odajo od g.Domančiča je edini zdravilec ,ki je zdravil rakave celice v labaratoriju Jožef Štefan.Rezultati so bili osupljivi ,vem da je realnost nekaj TV odajo pa drugo.Premalo cenimo svoje zdravje ,ko se pojavijo pa težave smo pa pripravljeni marsikaj probati.
Prikaži več možnosti

compadre
compadre

Lokalni MacGyver

• Uporabnik

Jap.

Elektro stimulacijo - zelo pomaga
Trakcijo - samo enkrat in sem bil potem štiri dni čisto fuč

Je pa res, da še vedno čakam na MRI, šele po izvidih se bo določilo kako naprej,

hvala enako.....probal tudi to
raztezanje z 20kg, potem pa nog nisem mogel več premakniti :dead......nikoli več :nono
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 449
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Evo, sem spremljal temo od zacetka in si mislim...socustvujem z vami ki imate tezave, ampak hvala Bogu, da jih jaz nimam, ker vem kaj pomeni bolecina v krizu (zgleda da je temu doprinesel fitness, s katerim sem zacel pri 17tih pa vse do 22tega leta in sem se ucil na svojih napakah). In nato se zbudim danes zjutraj, cutim kako mi je kriz zalezan, si mislim da sem pac narobe spal (ali pa mi je punca kaj delala med spanjem:laugh) in si mislim sej bo mimo. In tako gre dan naprej, mene pa iz ure v uro bolj boli spodnji del kriza. Bolecina je najvecja ko sem napol zravnan/skrcen. Edini polozaj ki mi ugaja je lezanje z pokrcenimi nogami ali pa zelo zravnana stoja/hoja. Kot sem povedal, vem kaj pomeni bolecina v krizu in sem jo izkusil ze prej ampak zdaj sem res neaktiven kar se tice dvigovanja velikih tez ali kaj podobnega. Ali sem si prehladil spodnji del hrbta? Ali pa sem mogoce res zaspal v napacnem polozaju? :confused

Urejal MajoR, 25.10.2008, 20:07.

Prikaži več možnosti

peters71
peters71

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 291
  • Avtomobil: 2015 F34 Xdrive

Vprašal bi, če je kdo šel oz. kontaktrial g. Zdenka Domančića, ki terapije opravlja v Kranjski Gori - bioenergija varianta ampak neko svojo metodo, mogoče je za poiskusiti.....Pred časom že, sem veliko bral o teh zdravljenjih in bil začuden ob komentarjih nekaterih. Tudi na preverjeno je mislim da enkrat bilo.

no sem najdu neke linke ko je tudi Ivana Baliča (hrv. rokometaša) ozdravil...
http://dnevnik.hr/vi...ve-bolesti.html

mogoče bo komu koristilo:ok

Ivano Balič je le še korak ali dva do operacije hrbtenice in celo možnega zaključka kariere
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.