Skoči na vsebino

Ken Block in Gymkhana

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
189 odgovorov v temi
perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 220
  • Avtomobil: --------:)

Tisto v tretji minuti se mi zdi skoraj nemogoče:crazy,pa potem tam v garaži,kaka orentacija more biti:crazy :crazy
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 427

Un tip na rolerju al kaj je že tista dvokolesna zadeva je bil pa čist trd...

Je treba priznat, da je tudi zvok subarujevega boxerja blazno hud.
Prikaži več možnosti

DoubleG
DoubleG

The Iceman

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 466
  • Avtomobil: Darth Vader's ride

Ko izrek - brez popuščanja dobi nov pomen - hudo, res hudo.

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Ma malo je takih ki lahko tako peljejo avto..... in imajo tako kontrolo pri takih hitrostih. Jaz verjamem da LMG obvlada, ta je over povsem neka svoja liga..... pa ima pogon na vse 4. Precizn kot švicarska ura v vsaki zadevi....... Nezemljan.
Prikaži več možnosti

UM.design
UM.design

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 294
  • Avtomobil: Audi & BMW

Ma malo je takih ki lahko tako peljejo avto..... in imajo tako kontrolo pri takih hitrostih. Jaz verjamem da LMG obvlada, ta je over povsem neka svoja liga..... pa ima pogon na vse 4. Precizn kot švicarska ura v vsaki zadevi....... Nezemljan.

Jp AWD je v takih primerih cisto nekaj drugega kot RWD. Ken Block je pa itak car.

Avto smo pa letos videli na Semi na razstavnem prostoru od Crawford Performance.
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 220
  • Avtomobil: --------:)

Ja pogon 4x4+gume 285:eek :mljask
Ta posnetek pa zdaj res gledam vsaki dan:eek,se ne vem kaj mi je:confused

Pa kolegom sem pokazal,pa vsi samo:eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek :eek
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Evel Knievel
Evel Knievel

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: Citro

So pa posnetki spet na posebnem nivoju in se vidi, da je Ken Block ustanovitelj DC branda, ki navdušuje z meni osebno eno najbolj kreativnih video produkcij na področju snowboard filmov v katerih se pojavlja tudi on sam (snowpark Nova Zelandija posnetek). Res lepo.
Prikaži več možnosti

lukamarko
lukamarko

Drift God

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 461

So pa posnetki spet na posebnem nivoju in se vidi, da je Ken Block ustanovitelj DC branda, ki navdušuje z meni osebno eno najbolj kreativnih video produkcij na področju snowboard filmov v katerih se pojavlja tudi on sam (snowpark Nova Zelandija posnetek). Res lepo.

Filmček je res odličen, od posnetkov, produkcije, pa do vožnje in avtomobila. Sem si ga z veseljem ogledal:metalc
Pa vendar-naj mi nekdo da enake pogoje(high budget videoprodukcija, poligon, 500ps avto-tega upam da bom imel kmalu že sam...), četudi samo z RWD, pa boste videli kaj se zgodi ko "all hell breaks loose":metalc :metalc
Prikaži več možnosti

Lugs
Lugs

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 612
  • Avtomobil: Bicikel

Filmček je res odličen, od posnetkov, produkcije, pa do vožnje in avtomobila. Sem si ga z veseljem ogledal:metalc
Pa vendar-naj mi nekdo da enake pogoje(high budget videoprodukcija, poligon, 500ps avto-tega upam da bom imel kmalu že sam...), četudi samo z RWD, pa boste videli kaj se zgodi ko "all hell breaks loose":metalc :metalc

Upam, da, do tega res pride!!!:metalc
Prikaži več možnosti

alanq4
alanq4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 466
  • Avtomobil: 156 V6 in 166 2.4jtd

Ti čisto verjamem in tudi sam bi rad kdaj kaj takega probal.
Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

Sej to je razlika da ti si sestavljaš avto sam in ga sam plačuješ njemu pa sponzorji itak vse plačajo ...:ok
A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

jay
jay

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 622
  • Avtomobil: /

Sej to je razlika da ti si sestavljaš avto sam in ga sam plačuješ njemu pa sponzorji itak vse plačajo ...:ok

on je med drugim sam svoj sponzor ;) je eden od soustanoviteljev firme DC

tip je kr car, je pa res da ima pogoje res vrhunske in potem se da narest tud vrhunski video:ok
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Ni kaj dvomit. LMG na D1:metalc :laugh
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

BMW_rok
BMW_rok

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 015
  • Avtomobil: BMW & MINI

Verjetno mu sponzorstvo in denar ni padel z neba, ampak si ga je moral zaslužit :ok
:bmw
Prikaži več možnosti

Trister
Trister

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 719
  • Avtomobil: Mlinček

:metalc :ok

PS: Bo GTR za drugo sezono že pripravljen?
Prikaži več možnosti

BMWKILLA
BMWKILLA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 013
  • Avtomobil: E61 525d

http://video.kenbloc...FF&autoplay=0Ke

:ok

Prikaži več možnosti

Panda
Panda

Ailuropoda melanoleuca

• Globalni moderator
  • Sporočil: 3 321

Nekateri se že par dni navdušujemo. :ok2

http://forum.bmwslo....ead.php?t=47512
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Malo prej je bilo na Discoveryju v oddaji Stunt Junkies o tistem 50 al koliko metrskem skoku z Imprezo. Res spoštovanja vreden dosežek. So pa bile sile na avto ob pristanku ogromne, še posebaj zato, ker je skočil malenkost predaleč. Voditelj oddaje je pokazal razbito vetrobransko steklo :)
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 782
  • Avtomobil: Assless beemer

Filmček je res dobro sestavljen skupaj, poudarek je na besedi sestavljen. Se lepo vidi da ni cel run narejen v enem posnetku. Pa zmotilo me je dejstvo da je natančen na nekaterih segmentih, nekje pa prav razbijaško podira stvari z zadnjim odbijačem.

Všeč mi je pa risanje krogov okoli premikajočega človeka, pa tisti del, ko je mimo palice padel kar malo rikverc, potem pa na polno dalje...
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

švicar318iS
švicar318iS

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 104
  • Avtomobil: Bmw E34 525i

2: 20 auuuuuuuuuuuaaaaaaa :fight

3:50:eek :eek :eek :eek :eek
Če ga pa namorš kupit, ti ga pa narišem
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.