Skoči na vsebino

MINI srečanje v Decembru

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
37 odgovorov v temi
BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 418
  • Avtomobil: 325dA

Ker je kar nekaj interesa, da se organizira srečanje predlagam, da o tem razpravljamo v tej temi.

Torej, s predlogi na plan. Datum, lokacija,...
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Lokacija: Nekje na krasu, da se zapeljemo do Komna ipd, kjer so lepe ceste in dober asfalt tudi za 175mm siroke gume. :-D

Datum: Samo 16tega ne. :)
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

16ti je tako ali tako četrtek. Pomojem je najbolje, da se dobimo kako soboto. 18.12. recimo. (11. je prezgodaj, 25. je pa božič)
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Zivjo

Najbolje bi bilo, ce bi se dobili nekje v blizini LJ, da bi imeli priblizno vsi enako dolgo pot. :ok2 Ceprav ne vem ce bo srecanje izvidljivo se v decembru, saj smo malo pozni. :napaka

LP BigBoSS
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Big deal. Se pove lokacijo, pove kdo pride da ne bo en sam hodi in se gre.

Sej ni treba komplicirat s srecanjem tako kakor komplicirajo z tistimi srecanji na AA.

Jaz sem raje za kras, do krasa iz lj je 100 km , jaz mam do dol cca 80. No big zate je res malce bolj dalec, je pa zagotovo da ne bo snega. :-D
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Zivjo

Ja snega ne bo, vendar imam casa trenutno zelo malo(faks) in mi je to precej pre dalec. Bi naredu v enem dnevu 500 km.

LP BigBoSS

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Torej tvoj predlog za lokacijo?

Sam ne ljubljanje, naj bo nekje na podezelju /ze po defaultu boljse cestice za vozit se in brez guzve/.
Prikaži več možnosti

minicoo
minicoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 380
  • Avtomobil: mini cooper S

Lahko se dobimo v Portorožu, ja pa če so kilometri problem pr miniju, pol pa treba dizla kupit. Men ni važn kdaj, če nimam časa, si ga pa vzamem. V portorožu je fajn mamo pol še Metropol blizu. ha ha :beer
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni je glede lokacije bolj ali manj vseeno. Se bom prilagodil v vsakem primeru.
Lahko tudi Portorož. :ok
Prikaži več možnosti

stone
stone

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 788
  • Avtomobil: Bmw

Oj.
Tud jaz sem za srečanje in datum mi tudi odgovarja. Edino kar me lahko ustavi je sneg saj nimam zimskih gum in jih letos ne mislim dajat gor. Se bom pa z drugmu vozu če bo sneg. Men tud ni problem pridt iz Bleda v Portorož.
Lp.
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Ja men se zdi, da je sobota 18. al pa nedelja 19. najbolj primeren termin. Bi bla pa lokacija nekje na primorskem kr primerna. Sej lahk se nas ene par dobi v LJ na dolgem mostu (tisti ki imamo skupno pot) pa se pol skup v kolonci po tastari cesti proti morju zapelemo. :)
LP
Wolf
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

Osebno bi mi sicer bolj odgovarjala sobota ampak lahko se dobimo tudi v nedeljo.
Se potem vsi strinjamo, da se dobimo na obali (Portorož??)?
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Meni tudi bolj odgovarja sobota.

Jah lahko tudi portoroz, samo zdaj pozimi je full tuzno dole in ni nic. :)
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Situacija je resna. :)

BigBoss ne more v portoroz, kar je tudi razumljivo sej ima 2x taksno razdaljo kot ostali.

Kaj naredimo, se dobimo nekje v "osrcju" slovenije, vendar Ljubljana kot Ljubljana mi ne disi, prevec policajev, folka, guzve, se december.

Sam bi rekel tako, da bi se lahko dobili nekje v blizini ljubljane (ljubljancani dajte ideje ka bolj poznate) in sicer v soboto 18 tega, kaj pa ura? dopoldne, popoldne?
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik

Lahko se pa dobimo na obrobju Ljubljane (npr. parkirišče na dolgem mostu - Monte Carlo) in se od tam skupaj odpeljemo po bolj ali manj ovinkasti cesti proti Litiji in od tam na Geoss.

Samo dajmo se že enkrat zment, da se ne bomo do sobote menil in nič zmenil.
:)
Prikaži več možnosti

UM.design
UM.design

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 294
  • Avtomobil: Audi & BMW

Lahko se dobimo v Portorožu, ja pa če so kilometri problem pr miniju, pol pa treba dizla kupit. Men ni važn kdaj, če nimam časa, si ga pa vzamem. V portorožu je fajn mamo pol še Metropol blizu. ha ha :beer

David....v Portorozu ni ziraf ! :laugh :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Ja v redu. Lokacija Ljubljana ( a to je uno velko parkirisce)?

Datum 18.12.04

Ura?

Jaz sem raje za malce bolj pozno, ne vem recemo ob 13:00?

Pol pa ze gremo nekam se peljat!

PS: Pridem ce bom imel avto, v cetrtek gre spet na servis, pa spet ne bodo vsega ustimal. :-D :crazy
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Zivjo

Ce si vsi tako zelo zelite v Portoroz pa pojdite. :ok Preprican sem, da to ne bo zadnje srecanje tako da se bomo ze se kje srecal. :ok2 Pa drugace posteno povedano se mi zdi prav skoda Minija, da bi ga zgal po avtocesti za samimi Cooper S ker bi imel prvic porabo 20 litrov k bi mogu skoz met gas do podna pa se 6 prestave nimam tko da je pr 220 pr men precej obratov in ni dobr za masinco. Ene par minut ni blema sam do portoroza je dobra urca z lj tko da bi se mene pr srcu bolel. :damn Meni drugace tudi ni problem narest ne vem kolk km. Tisti ki me poznajo, dobro vejo da je tako, saj sem bil ze veckrat na srecanjih v Nemciji. Takrat sem jih naredu najmanj 1200 km. Zdaj mi je pa samo problem cas, ker sem si izbral najtezji studij kar jih Slovenija premore in se je treba ucit in ce nardim 600 km bom zvecer sam se padu v postlo. :ok Bomo enkrat zrihtal eno srecanje z voznjo cez vrsic alpa po kaksni podobni cesti polnih ovinkov.

Pa prosim brez zamere, ce se ne bom udelezil srecanja. :ok

@Stone A si ti z Bleda pa mas tud Minija? Ker jest sem tud s tistga konca pa te se nikol nism vidu. :laugh

LP BigBoSS

Prikaži več možnosti

UM.design
UM.design

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 294
  • Avtomobil: Audi & BMW

Zivjo

Ce si vsi tako zelo zelite v Portoroz pa pojdite. :ok Preprican sem, da to ne bo zadnje srecanje tako da se bomo ze se kje srecal. :ok2 Pa drugace posteno povedano se mi zdi prav skoda Minija, da bi ga zgal po avtocesti za samimi Cooper S ker bi imel prvic porabo 20 litrov k bi mogu skoz met gas do podna pa se 6 prestave nimam tko da je pr 220 pr men precej obratov in ni dobr za masinco. Ene par minut ni blema sam do portoroza je dobra urca z lj tko da bi se mene pr srcu bolel. :damn Meni drugace tudi ni problem narest ne vem kolk km. Tisti ki me poznajo, dobro vejo da je tako, saj sem bil ze veckrat na srecanjih v Nemciji. Takrat sem jih naredu najmanj 1200 km. Zdaj mi je pa samo problem cas, ker sem si izbral najtezji studij kar jih Slovenija premore in se je treba ucit in ce nardim 600 km bom zvecer sam se padu v postlo. :ok Bomo enkrat zrihtal eno srecanje z voznjo cez vrsic alpa po kaksni podobni cesti polnih ovinkov.

Pa prosim brez zamere, ce se ne bom udelezil srecanja. :ok

@Stone A si ti z Bleda pa mas tud Minija? Ker jest sem tud s tistga konca pa te se nikol nism vidu. :laugh

LP BigBoSS

Pa pejte po 1.1.05, se boste vsi lepo 130 peljali :laugh
Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

Men osebno se zdi sobota ob 13.00 na Dolgem mostu kr idealna lokacija in ura za vse morebitne udeležence. Pol se lahk res proti zasavju zapelemo k tm do celja ne zmanjka ovinkov :).
Morm pa že zdej napisat, da nism vec ziher, ce bom ta vikend mel cajt, tko da se zna zgodit, da ne bom mogu uletet (bom bodisi v Ljutomeru al pa v Novi Gorici). Zal so pršle ene stvari umes...
LP
Wolf
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.