Skoči na vsebino

Izlet na Nürburgring (trackday + dirka DTM)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
258 odgovorov v temi
yimas
yimas

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 99
  • Avtomobil: bmw 318 touring

če koga zanima naj se oglasi
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Povej malo več o tem ... datum, kaj bomo počeli tam, itd
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

yimas
yimas

Novinec

• Uporabnik

datumše ni določen za začetek bi rad zvedo koliko je sploh iteresiranih
kaj pa se da tam počet so pa možnosti velike men se dopade da lahko testiraš samega sebe ter svoj avto in spoznaš brez da bi se bal policije kakšen voznik si sem pa gledo na njihovi strani da majo tut razne prireditve kot naprimer rok koncerte tjunig ivents int..
Prikaži več možnosti

stinica
stinica

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: Avto,ki dela

sem za ,samo termin kdaj bi se šlo:ok2

"​I ve missed more than 9,000 shots in my career.I ve lost almost 300 games.26 times I ve been trusted to take the game winning shot and missed.

I ve failed over and over again in my life.And that is why I succed."    Michael Jordan

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Jst načeloma sem interesent, a ne pred majem drugo leto, ko bodo spet letne gume gor in dokaj toplo vreme ...
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: R1200R

Fantje, pa kaj se razburjate!!! :ok2

Midva sva že naštudirala kam bova v kupejca stlačila dodaten komplet gum in kako bova zreducirala prtljago, da bo šlo vse notr. Js preračunavam pot, gospod načrtuje ojačitev zadaj in bremzalni aparat...

NURBURGRING ČAKA!!! :metalc
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

josst
josst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 897

Fantje, pa kaj se razburjate!!! :ok2

Midva sva že naštudirala kam bova v kupejca stlačila dodaten komplet gum in kako bova zreducirala prtljago, da bo šlo vse notr. Js preračunavam pot, gospod načrtuje ojačitev zadaj in bremzalni aparat...

NURBURGRING ČAKA!!! :metalc

Hmm.. Dobra varianta bi bila tudi če bi se organiziral kombi za prevoz gum in podobnih stvari, kombi lahko tudi jaz dobim, edino ne vem kako bi bilo z voznikom (seveda bi tudi jaz z veseljem zapeljal svojega šestaka kak krog po progi :-D)
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

Ja to bi blo fajn, ker gresta v avto pri nama največ 2 gumi s feltnami, s tem, da nimava svoje prtljage. coupe.press :ok2

Ja sej bo mel kdo spremljevalca, valda ne bo usak s svojim avtom, pa nej ta žrtev pelje kombi, v zahvalo pa mu lahko plačamo en krog s Sabinco :blabla
V kombi bi se dal dat tut kašno dvigalko itd. ...

Uvod v dirko bo že na OPEN nemški avtocesti hehehehe... napovedujem absolutno zmago :-D
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

Viper
Viper

Mr. Nordschleife

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 853
  • Avtomobil: ni BMW

Ma če se kaj takega urihta, se morda pridružim. Kombija bi lahko tut js zapelju (sem dve leti vozu kombija na mednarodni špediciji, tak da mi to ne bi bilo sile), mojga bi pa zaupal v roke bruderju. Recimo.

Sam težko se brez konkretnih informacij kaj zmenimo. Ker tole mi deluje bolj kot se edn dober namen, ki pa se bo končal tam kjer si ne želimo.

Drugace pa bi "organizatorja" napotil na eno uporabno temo, če je slučajno ni videl, pa naj pol pove bolj konkretno, kaj je mel v mislih: http://forum.bmwslo....ead.php?t=31264
Rear tyres are evil and deserve to be punished accordingly!
My life changed when Sabine took me for a ride in M5 Ring-Taxi. :eek
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • R.M in Zvezdica uporabnikom je všeč to sporočilo

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

Js sm temo prebrala naprej in nazaj, Viper, res pohvalno!!! Mislim, da je tam večina stvari, ki bi jih mogu organizator vedet. Potem je pa treba določit en datum, na katerga ma čimveč ljudi čas (idealnega itak ne bomo našli) in to v terminu, ko je vreme kolikor toliko stabilno. Potem se rezervira hotel (midva bi šla za min. 2 dni...), ostalo pa mislim, da si mora vsak sam uredit, se pravi razne karte za ring taxije in to...

Viper, res si nepogrešljiv pri teh dirkaških dogodkih! Če boš pa peljal kombi, pa sploh!

Js in Cimpo sva ZELO ZA! (in Z tudi najbrž :ok2)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Viper je všeč

Viper
Viper

Mr. Nordschleife

• Uporabnik

O lej jo bejbo.

Ja tak veš, da sm vedno za take zadeve, če mi le časovno shodi.

Glede organizacije pa tak pravim - ne vem, kaj bi une gor spraševat rabu. Na spletni strani imaš predvidene datume, ko je odprto pa poiščeš, kdaj ti najbolj ustreza pa rečeš: "Takrat se gre. Kdor hoče, naj se pridruži." Nekega glasovanja za termine ipd dogovarjanja js sploh ne bi mel, ker je brezveze in ne vodi nikamor, takoj ko imaš več kot 3 ljudi.

Hotel je obvezn, minimalno dve nočitvi. Ker en dan se voziš gor, pogledaš progo, itd. Drugi dan si na progi. Tretji dan pa pot domov. Kaj drugega ne pride v poštev. Samo še kak dodaten dan na progi. Tak da si dva dni gori, pa da je proga odprta cel dan (predvidoma), ker je treba vedeti, da so praktično vska dan krajša obdobja, ko je zaprto, tak da če maš slab dan, ne boš kaj dosti na progi.

Karte za Ringtaxije pa so drugo poglavje. Če bi rad pa še Ringtaxi, pol pa je tak brezveze karkoli se menit o terminu, dokler nimaš kupljene karte za Ringtaxi IN rezerviran termin za vožnjo. Ker tisti termini pa so zelo redki in se pol moraš temu terminu prilagoditi. K sreči so tisti termini zelo zanesljivi za celodnevno odprto progo.

Osebno pa bi tak rajši se dobu s kom v manjši skupini (do 5 avtov) z ljudmi, ki se osebno poznamo, da mal veš kaj pričakovat, pa da se lepo peljemo pa uživamo. Ker ti lahko pride zravn kak nepoznan nabrit projektil in dela probleme ... pa nimaš več uživanja.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 314
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Sem takoj zraven!

Ampak, vsaj priblizen datum, bi bil zelo dobrodosel :) Ce se pogovarjamo okoli aprila-maja, sem se bolj za, pa avtu se tudi bolj dopade-baje da bo takrat sedel bolj nizko z novimi felnami in gumami za testirat :ok2
Prikaži več možnosti

josst
josst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 897

Kako se pa to kaj finančno izide? Koliko je karta za progo, koliko soba v hotelu? Časovno gledano bi bilo idealno med prvomajskimi prazniki
Prikaži več možnosti

Tifa
Tifa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 221

če gre Viper, grem js ziher zraven in lahko kombija peljem brez problema......sam zrihtajte ga......
lenivec, leni lenuh :hihi
Prikaži več možnosti

Viper
Viper

Mr. Nordschleife

• Uporabnik

Jap. Fora je samo v tem, da je takrat idealno za VELIKO ljudi. Takrat je vsako leto ful gužva. Nazadnje ko sem bil gor za prvomajske je bilo noro. Za videt je bilo super, za avto spravt na progo pa kolona in čakalna doba skoraj eno uro. Kolona se je pa vila daleč ven. Sem upal na več krogov, pa sem samo enega spravu pod streho. Pa še proga je bila vmes za 3 ure zaprta. U glavnem odklop. Na progi pa orng gužva in sploh ne fajn za začetnika al pa turista.

Osebno bi mel za idealno kadarkol med poletjem, pa med tednom, ko ni gužve. Druga idealna skrajnost pa je v tem času, ko je premrzlo za profije in ostale, proga pa mokra in spolzka in zato praktično prazna. Za turistične vožnje idealno, tudi za vožnje počez, ker je nesramno spolzko. Če mi je povišan in podaljšan Renaultov Master 120dCi izvajal oversteer karafeke z prednjim pogonom izvajal oversteer karafeke po progi ... pol si lahko predstavljaš. Pa še čisto sam samcat sem bil takrat na progi. Brez nobenega drugega avta. Idila, vam rečem. Sam ko je pa sneg, pa je strogo zaprto.

Prenočišča dobiš že za cca dobrih 30 EUR za noč (odvisno kaj hočeš, kje hočeš in kdaj hočeš), navzgor omejitev ne vem. Za progo pa se plačajo krogi po želji - kolikor bi jih rad naredu, tok pa si jih plačaš. Velja pa načelo, da če jih plačaš več, te pride ceneje. Preberi si na unem mojem zgornjem linku malo podrobneje.

EDIT: no evo, če ne pa bo Tifa kombija vozu pa js svojga konjička. Sej je on tut že vozu mojga službenega Masterja in ni čisto brez izkušenj.

Urejal Viper, 25.11.2008, 18:25.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

O lej jo bejbo.

:wave

Ja tkole je, midva sva se čist navdušla (js še posebi, ker ma OPC velikrat performanse na Ringu :laugh), Cimpi pa seveda zaradi Z-ja, ki bi končno lahko zadihal frišen nemški zrak in se do konca znorel (ti, kako je z driftom? se vozi samo na grip ali tudi pošrek?).
Js mislm, da bi rabil en seznam možnih datumov (sej vem, da je 1. maj najbolj enostaven, ampak če je gužva je pa tudi drek, pa nimaš nič od tega)... mogoče bi raje kakšen podaljšan vikend, tako da bi bili vsaj 1 dan na progi kolikortoliko sami.

Js bi šla na Ringtaxi s Sabine, da vam babe pokažemo, kaj se pravi prava vožnja, ne pa tole testosteronsko preseravanje :ok2 JOKE

Poleg tega lahko damo seznam hotelov, da si vsak izbere svojim željam in zmožnostim primernega, da bo čimmanj prerekanja okoli tega.

Kar se pa tiče družbe: norcev je že tako in tako preveč in tukaj jih ne rabimo. Tudi jaz sem bolj zato, da gremo kolikortoliko poznani med seboj tja. Ker to je res dolga pot in lahko tudi tvegana, predvsem pa početje na Ringu in troublemakerji odpadejo. Pa brez zamere.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 314
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

:wave

Kar se pa tiče družbe: norcev je že tako in tako preveč in tukaj jih ne rabimo. Tudi jaz sem bolj zato, da gremo kolikortoliko poznani med seboj tja. Ker to je res dolga pot in lahko tudi tvegana, predvsem pa početje na Ringu in troublemakerji odpadejo. Pa brez zamere.

Se pravi, da osebni bodyguardi odpadejo? :laugh

Malo heca mora bit:ok2

Urejal MajoR, 25.11.2008, 18:54.

Prikaži več možnosti

yimas
yimas

Novinec

• Uporabnik

pozdravljeni končno odgovor :-D
iz nurburgringa in sicer naslednje nažalost popusta za klube iz tujin nimajo.
Ponuja nam pomoč če bi želeli vozit v kakšni prireditvi zraven , zanima pa ga katera proga nas zanima ali je to severna ali gp-proga tako da se lahko zmenimo ter nato natančneje pozanimamo koliko kaj stane in če ste za kakšno prireditev

Pripete slike za predogled

• images.jpg
  • 2147374627__eur_circuit.gif
Prikaži več možnosti

yimas
yimas

Novinec

• Uporabnik

viper si pa res pohvale vreden za te informacije o nurburgringu kaj pa se tiče mene za to zadevo pa vedi da mislim resno in tut s tem petrom iz nurburgringa bom vspostavo povezavo saj menim da bi si vsak na tem forumu si zaslužo možnost vožnje na tej progi zveseljem pa tut sprejemam vašo pomoč da to speljemo do konca saj iz moje strani je jasno da grem in tud moji punci sem že povedal da kufri ostanejo doma rezervne gume pa zraven
Prikaži več možnosti

yimas
yimas

Novinec

• Uporabnik

tu mam stroške poti do nurburgringa
koliko traja vožnja v eno smer in tud prireditve ki potekajo in bodo potekale

Pripete datoteke

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.