Skoči na vsebino

Kje delate in kakšno plačo imate?

* * - - - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2123 odgovorov v temi
arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 310

Pri nas je minimalen regres.

Nevem na kateri poziciji dela Asmir, jaz ti lahko povem, da sem iz razvoja v helli šel stran prav zaradi plače :D

Potem lahko poves koliko si imel, ce nisi vec tam :D

Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 063

Luksuz, vsi neke regrese dobivate. Jaz nič ne dobim, američani ne poznajo koncepta regresa :)

wLJVSAz.jpg

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 173
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Vseeno je kako denar imenuješ, važno je kaj je pod črto na letni ravni.
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti
    • Eagle46 in Compact-3 uporabnikom je všeč to sporočilo

WhiteTiger
WhiteTiger
  • Uporabnik
  • Sporočil: 75
  • Avtomobil: E30 318is +4 ostale E30

1600

v petek dobil, v soboto ga nibilo več :-D

Urejal WhiteTiger, 24.06.2022, 07:33.

Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 844
  • Avtomobil: Becikl

Bozicnica je bla okol 1300 se mi zdi,pa 2x nagrada okol jurja

Krka najbrz ne?

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti
    • tomze je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 493
  • Avtomobil: creative technologie

Btw, kdo pa ima zdaj bivši lidlov distribucijski center?

Klemen Transport, večji del. Kolega je tam, mi je omenil že pred časom (lani/predlani), da so vzeli, skupaj s hladilnico itn.

Prikaži več možnosti

noucamp90
noucamp90

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 631
  • Avtomobil: Golf dvica

Zneski se mi zdijo kar lepi, glede na slovenske razmere. Ko sam jaz nazadnje delal v Sloveniji (Paloma d.d.) je bil regres 1000€, bozicnica pa je bila "voscilna kartica".

It's like a gift you know, it's like I can't control it...
Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 927
  • Avtomobil: Božje vozilo in e60

Bozicnica je bla okol 1300 se mi zdi,pa 2x nagrada okol jurja

:eek :eek2 :woohoo

Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 986
  • Avtomobil: E91 320d LCI ///M-sport

Luksuz, vsi neke regrese dobivate. Jaz nič ne dobim, američani ne poznajo koncepta regresa :)

Regresa morda ne, zato pa bonusi (poleg dobrih plač) niso nepoznani za ameriška podjetja.
Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 063

Ja, bonusi so pa res :) Ena nagrada za uspešnost, pa ena vsako leto, ko se razdeli del dobička med zaposlene. Pa decembra je dvojna plača.

wLJVSAz.jpg

Prikaži več možnosti
    • jakeccc in Boris-84 uporabnikom je všeč to sporočilo

Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 259
  • Avtomobil: e39 520i

Pri nas je minimalen regres.

Potem lahko poves koliko si imel, ce nisi vec tam :D

cca. 1400e neto, ob tem, da sem se moral za to plačo kar veliko buniti in kregati z nadrejenim.

Prikaži več možnosti
    • arijan90 je všeč

primitivnež
primitivnež

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 161

Samo si me prav nasmejal, kako trpiš, ko si višji kadri, lahko več privoščijo, kot ti.    Trpiš, ko žival,   pa ja ti si neka proizvodnja, oni gor, pa rabijo dobiti navdih, zato najprej uvajalna kava , da ideje sekajo ....,  potem pa dalje .......   ne zameri, samo res mi je smešno........

Oprosti, ampak pojma nimam kaj si sploh hotel povedati s tem postom. Verjetno se dostikrat tudi sam sebi nasmeješ?
Prikaži več možnosti
    • jastreb je všeč

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 497
  • Avtomobil: Ford S-Max

Regres 1074, konec maja smo ga dobli. 

Prikaži več možnosti

Ravo
Ravo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 500
  • Avtomobil: E36/2C

Je tukaj kakšen CNC programer mogoče? Sicer doma že imamo podjetje(površinska obdelava kovin), ampak zaradi povečanja povpraševanja razmišljam da bi kupil CNC center, za lastno proizvodnjo, in nudenje uslug drugim.
Je pa problem ker sam ne zmorem, niti nimam časa da bi se šel učit programiranje CNC. Če bi kdo rad v prihodnosti menjal službo, me lahko kontaktira in malo podebatirava okrog te zadeve.
Pričakujem pa, da je oseba samostojna, samoiniciativna, iznajdljiva, skratka nekoga na katerega se lahko človek zanese. Za vse ostale informacije na zs, kasneje pa najboljše kar preko telefona.

Hvala in lp, Gašper
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 304
  • Avtomobil: Suši

cca. 1400e neto, ob tem, da sem se moral za to plačo kar veliko buniti in kregati z nadrejenim.

V Helli kot konstrukter nisi vreden nič Imajo razvojni center v Indiji kjer delajo za 350€. Simpl. Če se iskren pa je efekt prav enak ali celo boljši...

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti

Aldo
Aldo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 259
  • Avtomobil: e39 520i

V Helli kot konstrukter nisi vreden nič Imajo razvojni center v Indiji kjer delajo za 350€. Simpl. Če se iskren pa je efekt prav enak ali celo boljši...

No ja, to misliš zaradi tega, ker nisi delal na projektih, ki jih imajo čez indijci. 

Sem delal na veliko projektih kjer smo sodelovali z njimi in ti lahko povem, da če ne bi imeli suport iz europe bi oni za en k*rac bili. Dosti krat je bilo več dela z tem, da se popravlja stvari, ki so jih v indiji zafurali, kokr samega dela na naših projektih... 

Jaz osebno nimam več sploh želje z indijci in kitajci delati, niti približno.

Prikaži več možnosti
    • arijan90 je všeč

Zmago
Zmago

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 031
  • Avtomobil: VW Passat CC

Je tukaj kakšen CNC programer mogoče? Sicer doma že imamo podjetje(površinska obdelava kovin), ampak zaradi povečanja povpraševanja razmišljam da bi kupil CNC center, za lastno proizvodnjo, in nudenje uslug drugim.
Je pa problem ker sam ne zmorem, niti nimam časa da bi se šel učit programiranje CNC. Če bi kdo rad v prihodnosti menjal službo, me lahko kontaktira in malo podebatirava okrog te zadeve.
Pričakujem pa, da je oseba samostojna, samoiniciativna, iznajdljiva, skratka nekoga na katerega se lahko človek zanese. Za vse ostale informacije na zs, kasneje pa najboljše kar preko telefona.

Hvala in lp, Gašper

ena nevmesna, usluga drugim  je zastonj storitev se pa plača :)

No, CNC operaterje vsi iščejo take kot si opisal pa spljoh :) mi bi rabli ene 3 takoj.

Najboljši CNC programer je tisti ki je zrasel iz CNC operaterja do CNC programerja ker poleg tega da ve kako se kaj naredi,  razume tudi zakaj. če imaš pa samo en stroj  pa je itaq smiselno da je programer-operater samo en in če zna kaj še narisat :)

Bolje biti bogat in mlad kot pa star in reven.
Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 856
  • Avtomobil: F22 M240ix

No ja, to misliš zaradi tega, ker nisi delal na projektih, ki jih imajo čez indijci. 

Sem delal na veliko projektih kjer smo sodelovali z njimi in ti lahko povem, da če ne bi imeli suport iz europe bi oni za en k*rac bili. Dosti krat je bilo več dela z tem, da se popravlja stvari, ki so jih v indiji zafurali, kokr samega dela na naših projektih... 

Jaz osebno nimam več sploh želje z indijci in kitajci delati, niti približno.

Enako, pa sem v malo drugačni panogi.

Čisto drugačn odnos do dela in kaj pomeni "končano". Pomojem je to  njihova kulturna stvar, ne da bi bili posamezniki  prekomerno krivi za to, preprosto tako so vzgojeni.

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti
    • Aldo je všeč

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 988
  • Avtomobil: Ignis Sport

ena nevmesna, usluga drugim  je zastonj storitev se pa plača :)

No, CNC operaterje vsi iščejo take kot si opisal pa spljoh :) mi bi rabli ene 3 takoj.

Najboljši CNC programer je tisti ki je zrasel iz CNC operaterja do CNC programerja ker poleg tega da ve kako se kaj naredi,  razume tudi zakaj. če imaš pa samo en stroj  pa je itaq smiselno da je programer-operater samo en in če zna kaj še narisat :)

Moje razmišljanje je pa tako. Recimo da delaš v orodjarni, ane. In začneš na koncu "linije", torej da sestavljaš orodja, vpasuješ šibrje, brusiš matrice, patrice, sprobavaš če vse deluje,,,,Potem po nekaj letih greš na CNC, da rezkaš, stružiš, žica, potopna, karkoli.....
Naslednja stopnja je pa v pisarno, 3d modelirat,.....

Pomojem je to optimalno kar se da narediti, ker tako boš točno vedel kaj kako deluje, kaj zajebava, kaj ne zajebava......

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti
    • 525iX in jakeccc uporabnikom je všeč to sporočilo

dnjehen
dnjehen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 434

+1 za kar govorita Maticb in Aldo. Delam z Kitajci redno in dokler nimate osebnih izkušenj je lahko bit pametn. To je čisto druga raven učinkovitosti, sledenja specifikacijam, kaj pomeni "končano" in pa "stvar dela" je za njih stvar dogovora ipd.

Prikaži več možnosti
    • Aldo je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.