Skoči na vsebino

Članarina!

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
11 odgovorov v temi

Anketa: Ali bi bili pripravljeni plačati članarino v Avto klub BMW Slovenija v višini 9.000,00 SIT (2 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Ali bi bili pripravljeni plačati članarino v Avto klub BMW Slovenija v višini 9.000,00 SIT

1. Da (12 glasov [48.00%] - Poglej)

Delež glasov: 48.00%

2. Ne (13 glasov [52.00%] - Poglej)

Delež glasov: 52.00%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 451
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Takole, po posvetu z moto sekcijo kluba in vpogledom v stroške kluba smo ugotovili, da bo članarina 5.000 SIT za kritje vseh stroškov, ki nastanejo premajhna. Ti stroški zajemajo ob včlanitvi v naš klub tudi stroške ki jih mora klub plačati za včlanitev člana v BMW klub Europa. Vsak naj bi ob včlanitvi dobil člansko izkaznico poleg tega pa tudi nalepko z logotom kluba in majico kluba. Seveda sledijo tudi popusti za naše člane!

Torej odgovorite na vprašanje v čim večjem številu!

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

Borut
Borut

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 446
  • Avtomobil: BMW 523iT

Mislim da bi se morali držati sprejete cene 5000 SIT, ker je že pol leta okoli, ker nismo še praktično nič naredili, ker nimamo še majic in nalepk itd., še ni popustov dogovorjenih, itd. Po moje bi za letos za registracijo moralo zadostovati, za kako srečanje pa bomo po potrebi zbirali donacije.

Za drugo leto pa se bo itak potrebno odločiti skupaj z motoklubom, ker smo zdaj neke vrste povezani.

Še nekaj, če ima kdo možnost pridobiti kakšnega sponzorja je ZELO dobrodošel vsak prispevek. Tomzl, lepo bi bilo tudi poslat na kakšne naslove dopis za sponzorstvo, ker ima večina direktorjev BMWje. (ko bomo dogovorili celostno podobo). A je kdo na furumu kakšen oblikovale?

lp
Borut
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Po nasvetu motokluba naj bi bila višina članarine 9000 SIT. Z manjšo članarino (5000 SIT) bo pač nekoliko težje organizirati določene stvari. Kot sem računal na hitro, je samo stroškov za ustanovitev kluba ca. 30.000 SIT, tako da bo potrebnih kar nekaj članov samo da se pokrije ustanovitev kluba.

Od teh 5000 SIT od vsakega člana, bo klub pravzaprav dobil le 4000 SIT, ker je treba 5 EUR dat za včlanitev vsakega člana v BMW klub Evropa. Od teh 4000 SIT se potem odšteje še ca. 2500 SIT za izdelavo majice in nalepke ali kake druge malenkosti, ki jo dobi vsak član. Od preostalih 1500 SIT se odšteje še stroške pošiljanja obvestil članom, ki nimajo dostopa do interneta ali izdelavo papirjev z glavo kluba pa vidite, da že nič ne ostane.

Funkcije v klubu niso plačane, zato ne mislit, da hočemo višjo članarino zato, da bi kdo od nas obogatel. Prej obratno. :blackeye Ves denar se bo porabil za delovanje kluba.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 959
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Jaz mislim da bi bla ćlanarina 9000sit kar vredu samo za letos pa jaz tudi mislim da bi blo lahko samo 5000sit zato ker je že itak skoraj pol leta prikraju.
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

BTW, članarina se ne šteje po koledarskem letu, ampak po datumu vplačila. Če bi se štelo po koledarju, se nihče ne bi hotel vključit proti koncu leta.

Prikaži več možnosti

525iX
525iX

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 619
  • Avtomobil: Alltrack , VFR

Moje mnenje o višini članarine : 9000SIT je zame sprejemljiv znesek.
Če pobrskamo mal , po svojih glavah , kok smo že denarja investiral v pisoarje v raznih kafičih , pa ponavad , ni nikol problem rečt brhki mladenki na uni stranu šanka " dej še eno rundo".....???
Tak , da pomoje to ne bi smeu bit problem... :drink
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 451
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Če gledamo samo z ene strani je 9.000 SIT veliko, ampak na drugi strani vam določena športna društva poberejo 9.000 ali več na mesec (osebno poznam kar nekaj klubov), torej 108.000 SIT na leto.
BMW klub je še poceni! :laugh :laugh :laugh

Poglejte kot je rekel 525iX, koliko na leto pustite v kafičih, koliko denarja porabite za bencin,...Jst sem letos porabil že čez 90.000 SIT samo za bencin. Potem vidiš da 9.000 sit ni veliko.

Sicer je to stvar posameznika, ampak mislim da ne bi smel bit problem. Če bo članarina 9.000 bo vsekakor lažje delati, seveda bo tudi pristopno darilo novemu članu toliko bolj bogato! Darilo se bo prejelo vedno ko vplačate članarino, ne samo prvič!

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: Mitsubishi ASX

Zdravo!
Moje razmišljanje :student .
Izračunati koliko so OBVEZNI stroški, (kamor vsekakor spada članska izkaznica).
Ostale stvari kot so npr.: majice, nalepke, emblemi, značke,...pa lahko kupujemo posebej (kot smo nalepke www...) in tisto plačamo posebej. Ne vidim razloga zakaj bi takšne POSEBNE stroške krili z članarino :confused .
Zakaj bi moral vsak novi član dobiti vse to?? Kdor hoče majico, jo bo kupil, če ne, pa ne bo in tako za vsako stvar. Ko bo kaj takega možno kupiti, se bo povedalo in potem se naroči po potrebi.
Tako jaz razmišljam. Članarina naj bo res samo za stroške članstva.
Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Tud jaz bi se kar strinjov z Radom! Kdor bi hotu met se kaj vec naj kupi posebej! To je ˝nadstandard˝. Samo se mi vseeno zdi da je 9.000 za take ugodnosti kot jih imajo motoristi kar postena cena! Je pa res da ni vseeno kam da danes clovek jurja ali celo dva! Potrebno bo racunat!!
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Tudi ostali klubi svojim članom podarijo malenkosti ob včlanitvi. Tako motoklub BMW kot tudi Honda club svojim članom ob včlanitvi podarita nekaj stvari. Meni se to ne zdi nadstandard ali kaj posebnega, ampak neke vrste dobrodošlica.

V AA so rekli, da bodo prijavnice za včlanitev v klub dajali tudi kupcem novih BMW-jev in osebno se mi zdi, da se za znamko kot je BMW spodobi, da je tudi klub na enako visoki ravni, ne pa da se vse zreducira le na eno kartico, ki prinaša nekaj popustov.

Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: Mitsubishi ASX

Zdravo!
Jaz sicer ne vem kakšne ugodnosti imajo motoristi za to ceno(E-30), še vedno pa mislim,da so predvidene "malenkosti za dobrodošlico", pretirane. Letos majice, naslednje leto ?, naslednje???,... kaj bomo dajali - dobivali čez 5 - 10 let ????
Vem, da ni primerljivo, vendar je v premislek: Sem (dolgoletni) član AMZS-ja, ki je veliko starejši klub,(mislim, da ga tudi država sofinancira) pa ne dobim takšnih "daril" ,niti pri dobrodošlici, niti pri vsakoletnem plačilu članarine.
Jaz sem na www BMWSLO ker to želim, tudi v Klub bom šel zato,ker to želim in ne zaradi majice, nalepk, popustov,...
Če bom hotel v Klub, bom pač plačal članarino ki bo določena in pika, tako kot v vsak drugi klub.
Na začetku teme je bilo napisano, da povemo svoje mišljenje okoli določitve cene članarine in to je še vedno moje mišlenje. :jezik
Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

oitge
oitge

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 362
  • Avtomobil: E46 320ci

Mislim da bo 7000Sit članarine ravno pravšnja mera, glede idej za naslednja leta pa mislim, da ni problema, lahko malo pogledamo na tale link https://shop.bmwgrou...tegoryName=LIFE

:wave
Prikaži več možnosti