Skoči na vsebino

Opisi in mnenja o računalniških igrah

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2001 odgovorov v temi
M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 165
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

Uf... moji favoriti so pa prastari... mogoce ima prste vmes tudi nostalgija...
Recimo pustolovscina Day of the tentacle... carsko... se danes jo znam odspilat na pamet... :metalc Odlicna "vegasta" grafika, neprecenljivi komentarji in opazke... :metalc

Ravno tako serija Gobli(ii)ns... za umret smesni...:lmao

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Potem Wolenstein 3D, ter nadaljevanje Spear of destiny...

Objavljena slika

Ter kasneje Doom (2), ter coprnisko obarvani Heretic, ter potem Hexen... neskoncno zabave najprej po serial kablu, kasneje po mrezi... :metalc :metalc

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

Originalni Warcraft... ter kasneje nadodlicni Warcrat 2... odlicna zgodba, ter po potrebi noro smesni komentarji... spet veliko LAN zabave... :metalc

Objavljena slika
Objavljena slika

Nepozabni originalni C&C... tudi kasnejsi so odlicno igranje... cakam, da bo sneg, da se lotim zadnjega iz serije...

Objavljena slika

Dobra dirkacina z neomejeno moznosti izdelave lastnih prog in lepim naborom vozil? 4D sports: Stunts... odlicna rec... poskodbe, 3D objekti + avti, sneg, blato, asfalt, rampe, lupingi, ni da ni... Test drive je bil neupraviceno bolj popularen...

Objavljena slika
Objavljena slika

Dobro arkadno divjanje? Lotus: Ultimate chalenge... odlicna grafika, bliskovito hitro dogajanje in seveda nujna voznja brez napak... perfecto!

Objavljena slika

Dobra miselna igra, katera te postavi konkretno na test => Soko-ban

Objavljena slika

Ali mogoce Tetris v 3D => Blockout

Objavljena slika

Ploscade... Prince of persia, Prehistorik (2), Commander Keen (1-6), Crystal caves, Secret agent (SAM),... sama odlicnost

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

Potem je tukaj se znani Golden axe...

http://www.mobygames...44244532-00.gif

Pretepacina? Ruvanje glave s hrbtenico vred? Originalni Mortal Kombat! :ok2

http://www.mobygames...45637118-00.gif

Naslednik je bil precej pasji, ker je comp goljufal ko zmesan :fight... ampak vseeno dobra zabava, sploh v dvoje... :batine

http://www.mobygames...45639509-00.gif

Velik korak naprej v dirkacinah je bil NFS... :mljask

http://www.mobygames...0/08/534708.png

Zanimiv je bil tudi descent... voznja vesoljske ladjice po rovih... :cool
http://www.mobygames.../06/134756.jpeg

Neverjetno dobra simulacija je bil Indycar racing... :eek
http://www.mobygames...83590150-00.png

Ravno tako prva uporabna simulacija F1 => World circuit
http://www.mobygames...28066095-00.gif

Ce se vrnem se malo nazaj... Ski or die... skupek zimskih sportov in med drugim tudi KEPANJE... :laugh :metalc :metalc
http://www.mobygames...60013458-00.gif

Pa ena prvih F1 "simulacij" Grand prix :-D :
http://www.mobygames...57064344-00.gif

Ter iz iste serije se Grand prix cycles... med drugim je med progami tudi Rijeka :metalc

http://www.mobygames...inal/100021.gif

Potem prastara akcijska... se v CGA grafiki... Mach 3
http://www.mobygames...35763815-00.gif

Pa se in se... se ne morem vseh spomniti...

Namen tegale flashbacka (evo se en dober spil! :-D) je malce nostalgicne narave, patudi spomin, da dobre igre ne naredi samo milijon ucinkov in lepa grafika... pa tudi nove spile vecina pozna, tele zgoraj omenjene so pa ze bolj domena starin... :laugh

Od novih pa pac itak obozujem GT serijo na PS2, ter izdelke tipa GTR, RACE, potem prvoosebne streljacine a'la Far cry, Crysis, C&C, Warcraft... poudarka vredna se mi zdi STALKER, ampak sem med prehodom na visto pozabil shraniti savegame in potem nisem vec igral (sem bil prevec jezen ). Kaj veliko pa ne igram vec sploh... obcasno se se z veseljem zalaufa Unreal tournament (originalni, je se vedno naj naj najboljsi) po LANu, odpeljem kak krog, drugace pa kvecjemu odspilam malo tetrisa, ali pa bejeweleda...

Upam, da bodo delale slike, ceprav malce dvomim... ce ne bo, bom popravil...
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 098
  • Avtomobil: MB

Mafia, Godfather, Scarface, GTA 1,2,3, Vice City, San Andreas; NFS 1,2,3, High Stakes, Porsche, Hot pursuit 2, Underrground 1+2, Most wanted, Carbon, Pro street, Undercover; Half life - vse; Wolfenstein, Test drive unlimited.........
To in še veliko več, sem preigral:laugh

Aja to pa sem igral, ko sem še bil v vrtcu in na začetku OŠ:

:mljask :metalc

EDIT: Pozabil še Max Payne 1 in 2.

Urejal driv3r_86, 11.12.2008, 12:11.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 630
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz sem tudi pozabil Max Payne, sem ga kar nekaj prešpilal, ampak nikoli končal.

Moram pa kdaj probat še kako igro online, je še nikoli nisem (OK, če izvzamem da smo Bombermana na faksu nabijali po mreži). Vedno ko sem imel dovolj hiter net, je bil računalnik prepočasen, sedaj pa neta ni. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Tifa
Tifa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 221

call of duty....to še sedaj rad igram preko neta.....

in pa mercedes racing, z dodanimi preko 400 vozili in nekaj lasnih "specialk" da lahko z njimi driftam.....:laugh
lenivec, leni lenuh :hihi
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Jst sem preko neta igral samo UT2004 ... tam šele vidiš kteri norci so eni :crazy (v dobrem smislu) ... kolk to obvladajo vse žive fore.

Preko lana smo pa dosti preigrali eno starejšo verzijo UT, pa Colin McRae rally. Ful dogajalo včasih :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Dodam še igrice, blood omen, sour reaver, vampire 1 in 2, Nosferatu, Undying, Largo Winch, Alone in the dark, Dune, ....
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 649
  • Avtomobil: Smoked Blue Arrow

kok vidim smo skoraj vsi na dirkacine mahjeni..
men se vedno najbolja dirkacina F1 "grand prix4" to je res pravi spil, ki sem vozil tudi sezone na 100%
in ja se je zgodilo, da je mat prisla domov, jaz pa cel zivcen moral it odklenit vrata...pol pridem nazaj in kliknem pavzo na OFF in pol bum od cel bolid v 3 PM...
drgac pa NFS serija (porsche unleashed je bil prav hud)...colin mcrae rally, pa se kaj bi se najdlo od dirkacin, pol fifa od 98 naprej...smo prezgali preko modemov se...
pa valda legendarni duke 3d (sem zadnjic nalozo z nekimi modi z hi resolution), RTCW,quake, unreal,max payne 1,2....sedaj pa nisem igral ze nekaj let nobenega spila...razen GP4 ko me prime...pol ne morm nehat...
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Za tiste, ki ste že v preteklosti uživali v seriji iger "Prince of Persia", je spet zunaj nov del, ki ponovno uvaja "nove zakonitosti" v igralniški grafiki in špil zgleda že bolj kot risanka, k pa klasična grafika iger, poleg tega pa celo ni požrešna kot kakšna GTA :-D Kako je z igralnostjo, pa bo treba sprobat, a slab gotovo ni, nato da je na gamespot dosegel 8.0/10 :ok2

http://prince-of-persia.us.ubi.com/

http://www.gamespot....=result;title;2

Objavljena slika

Urejal Rottie, 19.12.2008, 01:38.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

TomE30Cabrio
TomE30Cabrio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 931
  • Avtomobil: zgoraj brez

Nekaj za E30 ljubitelje:

Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

:rofl ... folk pa ima ideje ... pa extra plac tut, vidim :ok2

P.S.
A niso števci od boxterja? :ok2

Urejal Rottie, 23.12.2008, 14:58.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

tom a to imas ti doma???

men svetovna finta...
sam plac rabis
:)
Prikaži več možnosti

TomE30Cabrio
TomE30Cabrio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 931
  • Avtomobil: zgoraj brez

tom a to imas ti doma???

men svetovna finta...
sam plac rabis
:)

Ne, sem našel sliko na netu.

Vendar pa sedaj razmišljam v tej smeri. Delov imam dovolj, le en pameten plac bo treba najti potem pa :avto :driver :3gears

Urejal TomE30Cabrio, 23.12.2008, 14:58.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne, sem našel sliko na netu.

Vendar pa sedaj razmišljam v tej smeri. Delov imam dovolj, le en pameten plac bo treba najti potem pa :avto :driver :3gears

Samo števce pa le daj ob BMWja, pa še un leseni del obleči v tepih ... pol bo pa dobr zgledalo.
aja ... števci na sliki so od 996, ne od boxterja, kot sem prej zapisal.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Viper
Viper

Mr. Nordschleife

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 853
  • Avtomobil: ni BMW

Števci žal ne deljo, ker pol bi pa res bilo gut. Mam pa js neki podobnega doma narejeno in je res feeling. Glede placa pa - sploh ne zasede kaj prida.

Je pa možakar na sliki si malo dal duška, da je armaturko uporabil in je predelal G25 - shifter dol namesto original ročke in pa zamenjal obroč volana. Kul ideja. O tem sem tudi sam razmišljal, vendar se mi ni zdelo vredno truda, ker števcev ne bi mogel usposobit.

Če bi kje dobil za kako simbolično ceno kak BMW sedež, ki bil bolj udoben od tega, ki ga mam trenutno, pa bi bilo še bolj kul. Zdej mam od enga Nissana, pa je bolj bogi (slikce priložene).

Glede špilov pa sem zelo podoben Gerchy-u - Need For Speedi vseh vrst že od nekdaj (bi pa vzel stavo za Alpine progo iz prvega NFSja), od kasnejših pa predvsem LFS, GTR, GTL in GPL in ostale vozne simulacije. Kasnejše Need For Speede sem tudi vse obračal (okej, tega zadnjega pa res nisem), pa MBWR to pa so špili za sprostitev.

Od ostalih zvrsti sem oboževal RA2 in CC Generalse (tu in tam s kolegom odšpilama kako rundo "za stara dobra vremena"), pa CoD mi je kr všeč, pa ga tu in tam malo odšpilam v multi s prijatelji. Študentska leta pa sem preživel poleg Quake 2 Action, kjer smo prek LANa se mrcvarili skupaj z par ostalimi sostanovalci v domu. In sem zarad tega špila tudi ruknil kak izpit ... :).

Od konzol pa sem nabavu PS2 pa prešpilal podolgem in počez Gran Turismo 3 in 4 (enko in dvojko sem obrnu na emulatorju na PCju), zdej pa posedujem PS3 in ko mam čas vozim v GT5 Prologue. Predvsem drift: (ja, vem, da so rokavice mal pretiravanje, vendar mi je všeč občutek vozit z njimi :ok2). Video pa je nastal na prošnjo kolega, bolj za foro .... nič posebnega.
Rear tyres are evil and deserve to be punished accordingly!
My life changed when Sabine took me for a ride in M5 Ring-Taxi. :eek
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Aero26
Aero26

BMW fanatik

• Uporabnik

viper...dobr si ga slidal...
Prikaži več možnosti

zzigon
zzigon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 504

vprašanje za tiste, ki igrate s slabšimi compi ali notebooki:

katere igre igrate oz. katere bi delale (pa ne mi zdej s tetrisom in pacmanom :P ) na notebooku acer aspire s 128mb integrirano grafično kartico, dual core intel procesor 1,73Ghz in 2gb rama?

trenutno mam dosti časa pa nimam denarja, da bi kakšno konzolo ubodu (namen mam kupit xbox 360, ko bom finančno prišel k sebi)...pa bi neki špilal morda...

stestiral sem recimo Wolfa-ET preko mreže gre čist lepo, diablo 2 itak, pa mislim, da je bmw challenge tud nekako delal no...

ma kdo kakšne pametne ideje, rad mam pa streljačine, dirkačine, avanture, FRP,...?

lp
ž

Urejal zzigon, 17.01.2009, 18:27.

Prikaži več možnosti

zzigon
zzigon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 504

pa če bi ble kolker tolk aktualne in zanimive, ne bi škodlo :P

lp
ž
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

vprašanje za tiste, ki igrate s slabšimi compi ali notebooki:

katere igre igrate oz. katere bi delale (pa ne mi zdej s tetrisom in pacmanom :P ) na notebooku acer aspire s 128mb integrirano grafično kartico, dual core intel procesor 1,73Ghz in 2gb rama?

trenutno mam dosti časa pa nimam denarja, da bi kakšno konzolo ubodu (namen mam kupit xbox 360, ko bom finančno prišel k sebi)...pa bi neki špilal morda...

stestiral sem recimo Wolfa-ET preko mreže gre čist lepo, diablo 2 itak, pa mislim, da je bmw challenge tud nekako delal no...

ma kdo kakšne pametne ideje, rad mam pa streljačine, dirkačine, avanture, FRP,...?

lp
ž

Vse kar je iz tistih časov ... kakšna Mafia, CoD, Project IGI, Max Paine, MOHA, itd. .. načeloma pa mislim, da bi morale it vse igre stare ene 4 leta in več.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Je kakšna nova, dobra action ifrica c stili maxa P. Ali kaj podobnega? Ker sem 1x videl neko reklamo, za nekaj kar je izgledalo full dobro, vendar se sploh ne spomnem. Neko tako streljačino, kjer si kot neke vrste vojak...... nova zadeva, vendar res nimam blage veze o imenu. Grafika je mega.
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 098
  • Avtomobil: MB

Torej misliš 3. osebna?
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.