Skoči na vsebino

M tech nalepke

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
43 odgovorov v temi
jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

@jetam: Se ti je mojster že kaj oglaasil s ponudbo?

Sem dobil odgovor in si ga bom dovolil kar citirati:

Izdelava nalepk je mogoča, tudi kopija je skoraj enaka originalu, cena pa je zagotovo manjša.

predlagam, da se dobimo v zadnjem tednu leta 2008 in to uredimo, istočasno pa mi pojasneš tvoja pričakovanja in tako sestavimo ceno. skratka izdelava ni problem.

predlagam, da se slišimo dopoldne v ponedeljek (29.12.2008) in se dobimo v najkrajšem možnem času in zadevo realiziramo.

pred izdelavo oziroma označevanjem vozila mora biti vozilo očiščeno (oprano), po vsej verjenosti pa bi ga potrebovali za 24 h, da se zadeva dejansko lepo in pravilno naredi.

Prikaži več možnosti

marko55
marko55

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 362
  • Avtomobil: e36

Tole je že malo Katty style! :-D

Seveda je podobno nalepkam na Kattyinem avtu, če ima pa ona kopijo alpine:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Po mojem mnenju so originalne nalepke najboljša rešitev. Ne verjamem da zna kdo za majhen denar narediti take, ki bodo dobro držale več let (gledam na službenem kombiju, kako že druge "super najboljše" nalepke po dveh letih sprva po robovih popokajo, potem pa se krčijo).

Da ne omenim kako prijetno jih je odstranjevati.

Originalni dekor ima zelo dolgo življensko dobo in tistih 100€ ni grozna cena v tem primeru.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 576
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Po mojem mnenju so originalne nalepke najboljša rešitev. Ne verjamem da zna kdo za majhen denar narediti take, ki bodo dobro držale več let (gledam na službenem kombiju, kako že druge "super najboljše" nalepke po dveh letih sprva po robovih popokajo, potem pa se krčijo).

Da ne omenim kako prijetno jih je odstranjevati.

Originalni dekor ima zelo dolgo življensko dobo in tistih 100€ ni grozna cena v tem primeru.

:ok :ok :ok ker te samo telefon in bencin,ko hodiš okoli in se dogovarjaš staneta najmanj 20€ plus nalepke,da ne govorim o porabljenem času

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj se strinjam z vama in me dejansko ne bo konec zaradi tistih 20-30 € kolikor bi bilo v konči fazi razlike. Edina stvar glede katere imam jaz pomisleke v zvezi z originalnimi nalepkami, je ta da ne vem kako naj preko ETK-ja razberem kateri dizajn (barvna kombinacija) M-tech dekorja bom dejansko dobil (če pogledam mojo priponko v postu #2 pod št. 6,7,8 so trije različni dizjajni, v ekt-ju pa je objavljen samo en komplet) http://bmwfans.info/...51/ill-51_0879/. Ampak se očitno tile seti ločijo med seboj, ker v ETK-je so tisti wingi pozicionirani spredaj, v katalogu pa na zadku avtomobila (in ravno takšnih jaz v ETK-ju ne najdem)...
Prikaži več možnosti

zombra
zombra

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 331
  • Avtomobil: BMW E39 530dT M

Se strinjam. Kaj pa na AA bi mogoče vedeli?
Prikaži več možnosti

notranjc
notranjc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 872

Glede nalepk lahko tukaj povprašate,se tudi s tem ukvarjajo.:ok

http://www.impressio...i/index_sl.html
Prikaži več možnosti

zombra
zombra

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 331
  • Avtomobil: BMW E39 530dT M

Če bi šli v izdelavo, jih lahko naredim tudi sam ker imamo doma tiskarno in izdelujemo tudi vse vrste reklamnih napisov. Mislim pa da so original še vedno boljše in točnejše kot pa lahko kdorkoli naredi. Kamor koli bi dal delati nalepke bi bil problem, ker niti točno nevemo kako izgledajo, nimamo mer in točnih odtenkov barv. Lahko pa bi edino dober približek originalu, ki bi nas na koncu prišel 30 eur ceneje kot original. Pa tudi če damo najbolj kvalitetno folijo bo po lastnih izkušnjah po največ 5 letih začela bledeti, še posebej rdeča ali modra.

Jest sem se odločil da jih naročim pri AA, oziroma se pozanimam kakšne barvne vzorce se da dobiti. :ok2
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 368

dobra odločitev, samo vseeno malo poglej še pri drugih dobaviteljih (carmax, malgaj)... boš mogoče presenečen nad razliko v ceni... :ok

Jaz sem do sedaj vedno naročal pri AA, zadnjič pa za foro pri Malgaju ker mi je dejansko najbližje in bom kar ostal pri njih... saj so cene tudi do 20-30% nižje kot na AA.
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest sem se odločil da jih naročim pri AA, oziroma se pozanimam kakšne barvne vzorce se da dobiti. :ok2

Če je morda še kdo zainteresiran lahko naredimo manjši group buy (potem ko bo znano kaj več kakšni so dejanski dobavljivi vzorci) in tako dobim še kak procent dodatnega popusta...

@dK: A pri Malgaju si nabavljal veliko delov in na podlagi teh delal primerjavo, ali zgolj na podlagi enega. Sam imam zaenkrat zelo mešane izkušnje glede cen rezervnih delov in nikakor ne bi mogel trditi da je nek pooblaščenec absolutno cenejši od drugega, kaj šele da govorimo o kakšnih 20-30% razlike...
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Kupil le ene 2, sem se pa pozanimal za cene nekatrih reči mt2 kompleta... prednji mt2 odbijač bom verjetno kar kupil nov, če bo še po tisti ceni, ki so mi jo takrat povedali, na AA je bila namreč taka, da me je minilo, pri Malgaju je pa v mejah normale. Pa še čisto slučajno... krema za usnje, ki sem jo kupil na AA je bila ca. 26 eur, pri Malgaju pa sem jo po dveh dneh videl za ca. 20 eur.

Res pa da ni nujno da je vse ceneje, ker sem se pred časom zanimal za nekatere kose mt2 pragov in so bili na AA bistveno cenejši kot pri Carmaxu, Vlakci je pa pred kratkim kupoval neke kose za e36 in je bil Carmax bistveno cenejši od AA. Ima pa Vlakci na Carmax-u nekaj več popusta kot pri AA... Jaz nisem nikoli kupoval s popustom.

tak da... če ni prehudo, se gre vsaj prašat... glede na to, da vas je več, gre lahko vsak v eno od štacun ali pa vsaj pokliče... kupite pa pri najcenejšemu... :ok
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

No, saj ima vsak član AKBS več po reglcih več popusta na Carmax-u kot na AA (glej: ugodnosti za člane). Ne mi rečt, da nisi še nikoli uveljavljal klubskega popusta? Sam sem do sedaj kupoval že na vseh treh omenjenih (Malgaj, AA, Carmax) vendar 90% na Carmax, a ne zaradi večjega popusta, ampak zaradi izredno pozitivnih izkušenj z njihovim osebjem (oddelek: nadomestni deli)! Bodi dovolj v tej temi na temo pooblaščencev, gremo raje po nalepke, ki jih pričakujem skoraj tako kot sem še ne 10 leten komaj čakal, da sem lahko šel v trgovino po nov paklc nalepk za EURO 1996:-D :zmesanc.
Prikaži več možnosti

dK
dK

BMW fanatik

• Uporabnik

Kašnega klubskega popusta?!? Hm... tam levo sicer res piše član AK... samo jaz nič ne vem o tem... res... nikjer, nikoli nisem spraševal za popust... sem pa že slišal da nek popust obstaja ja

Urejal dK, 08.01.2009, 22:47.

Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik

Kašnega klubskega popusta?!? Hm... tam levo sicer res piše član AK... samo jaz nič ne vem o tem... res... nikjer, nikoli nisem spraševal za popust... sem pa že slišal da nek popust obstaja ja

Sej se ne hecaš:confused Tole si preberi in potem gasa v štacune in mahat z izkaznico: http://www.bmw-klub.si/ugodnosti.php
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Sej se ne hecaš:confused Tole si preberi in potem gasa v štacune in mahat z izkaznico: http://www.bmw-klub.si/ugodnosti.php

...o pišuka,jaz tudi nisem še nikoli uveljavljal klubskega popusta:eek :ok2

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 799
  • Avtomobil: Rdeča raketa

...ker čakaš da ti zrihtam tangice z BMW znakom, preden se včlaniš. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...ker čakaš da ti zrihtam tangice z BMW znakom, preden se včlaniš. :-D

Objavljena slika :ok2

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW 4 EVER
BMW 4 EVER

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 86
  • Avtomobil: YeLLoW SeNioR

Men so tud ušeč,drgač pa ne vem zakaj nebi pasal,probaj:)

ma ne da nebi pasal..ampak to je absurd..heh..to je tko k da bi meu E30 M3 pa opremo od Alpine..ali obratno..mislm da najbol sede M na M alpina pa na alpino...heh
Prikaži več možnosti

Katty
Katty

E30 fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 368
  • Avtomobil: E30, MX-5, E46

ma ne da nebi pasal..ampak to je absurd..heh..to je tko k da bi meu E30 M3 pa opremo od Alpine..ali obratno..mislm da najbol sede M na M alpina pa na alpino...heh

ka pa če si Alpine ne morš kr tko prvošt,improviziraš,vsaj jst zaenkrat:ok2
Novodoben pleh ne bo nikoli nadomestil stare rje :)
--- old school ---
Prikaži več možnosti

m850v
m850v

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 140
  • Avtomobil: BMW

Čau @ZOMBRA. Lani, sem jih kupil za svojega E30 cabrio. Na MAKOMI v Novem mestu sem dobil vse v kompletu in to točno take, kot jih ti iščeš.
To je sedem delni komplet nalepk. Dve za prednji blatnik, ki se začnejo na sredini prednjega blatnika, sledijo dve vratni nalepki, dve nalepki za zadnji blatnik in ena za prtljažnik. Nalepke so klasične tribarvne ///M.

Če želiš, mi pošlji PS s svojo tel. št., pa ti povem vse detajle. :beer
Prikaži več možnosti