Skoči na vsebino

M tech nalepke

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
43 odgovorov v temi
tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 126

Kašnega klubskega popusta?!? Hm... tam levo sicer res piše član AK... samo jaz nič ne vem o tem... res... nikjer, nikoli nisem spraševal za popust... sem pa že slišal da nek popust obstaja ja

:crazy

ne me hecat??? Uff to te pa je kr drago stalo. V cca 1letu sem z popustom na carmax ali avtoaktivu prišparal sigurno enih 200eur (cca1k-1.5keur rezervnih delov :crazy).
Glede cen pa se spreminjajo in so tam v 5% ene od drugih enake (govorimo o artiklih ki se naročijo kot rezervni deli), pri AA ali carmax. Garantiran popust je 10% na carmaxu in 5% na AA. Na carmaxu za kaj več nočejo slišat, ko na AA zna dat kaj več če npr. naročiš kake čepe/vijake po 1-3kose, pol pa pride vrečke od 10x in se vsi servisi branijo delat zalogo :blackeye. Kok dobim % na AA ne bom preveč razširjal :ok2, ampak je končna cena najcenejša v primerjavi z vsemi servisi. Pol pa še prištej prihranek pri Motomatu (10-20%) pri katerem letno kupujem olja, filtre,... za vse 4x avte pri hiši :metalc

Urejal tomos, 03.03.2009, 17:40.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 407
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

:crazy

ne me hecat??? Uff to te pa je kr drago stalo. V cca 1letu sem z popustom na carmax ali avtoaktivu prišparal sigurno enih 200eur (cca1k-1.5keur rezervnih delov :crazy).
Glede cen pa se spreminjajo in so tam v 5% ene od drugih enake (govorimo o artiklih ki se naročijo kot rezervni deli), pri AA ali carmax. Garantiran popust je 10% na carmaxu in 5% na AA. Na carmaxu za kaj več nočejo slišat, ko na AA zna dat kaj več če npr. naročiš kake čepe/vijake po 1-3kose, pol pa pride vrečke od 10x in se vsi servisi branijo delat zalogo :blackeye. Kok dobim % na AA ne bom preveč razširjal :ok2, ampak je končna cena najcenejša v primerjavi z vsemi servisi. Pol pa še prištej prihranek pri Motomatu (10-20%) pri katerem letno kupujem olja, filtre,... za vse 4x avte pri hiši :metalc

....malo OT ampak.....bom drugič potem tebi rekel,če bom kaj rabil na AA:ok2........aja Motomat je pa drugače drag:blackeye

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MiranK
MiranK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 152
  • Avtomobil: 2X BMW

Že parkrat sem opazil, da imajo nekateri na ledvičkah, na vertikalnih prečkah tri barve. Ne vem ali so nalepke ali je pobarvano? Kje to dobijo, morda celo na kakem servisu?

Še ena simbolična slika za predstavo.

Pripete slike za predogled

• nalepke.jpg
Prikaži več možnosti

Marty0707
Marty0707

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 247
  • Avtomobil: E36 325Ci M50TÜB25

Že parkrat sem opazil, da imajo nekateri na ledvičkah, na vertikalnih prečkah tri barve. Ne vem ali so nalepke ali je pobarvano? Kje to dobijo, morda celo na kakem servisu?

Še ena simbolična slika za predstavo.

Ebay.de ma vse to kaj isces.. nalepke ali kar plasticne pokrove kateri gredo gor na ledvicke..
:-D
Objavljena slika
"Ich bin gar nicht so, wie man mich dargestellt hat"
Objavljena slika
Prikaži več možnosti