Skoči na vsebino

Treningi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1906 odgovorov v temi
dalenc
dalenc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 696
  • Avtomobil: BMW

Jaz pa grem v sredo 26. Na raceland malo zadriftat dopoldne
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 396
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Jaz čakam na sneg, da grem malo kompiča sprehodit po stezi... po suhem nima smisla na stezo (316i, 102HP).

Urejal LEO37, 24.12.2018, 21:22.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

dalenc
dalenc

BMW fanatik

• Uporabnik

Imamo pri nas cesto tudi za 1.6, ko je moker asfalt gre z lahkoto na počez pri majhni hitrosti,ko pade deš po dolgem času je ene 4,5 izletov iz ceste, nekateri ga tudi na streho dajo.

Urejal dalenc, 25.12.2018, 01:09.

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 724
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Jaz se sicer s compactom z enako motorizacijo ne trudim vozit počez, ker ne obvladam takšnih manevrov in se probavam zdrsevanju zadka kar se da izogibat, ne bi rad priletel v kakšno drevo na poti v službo. Po bližnjici, ki jo vsak dan usekam čez hrib po hosti imam vseeno redno probleme s "porednim" zadkom, ki  nagaja kar brez opozorila. Čeprav se trudim vozit ovinke kot po jajcih in temu izogibat. Čez tisto hosto je sicer asfalt praktično vedno rahlo vlažen od same hoste.

S tvojimi 102 konji ni nič narobe, izgleda samo, da ne uporabljaš dovolj slabih gum. Priporočam vsaj 6 let stare mišelinke A5, pa ne bo treba čakat na sneg, že malo jutranje rose bo dovolj. :-D

Po kakšnem praznem parkirišču, kjer ni nevarnosti, da bi v kaj priletel, se sicer vedno z veseljem malo zasučem, če je zasneženo. Ampak sumim, da tu bodo pa mišelinke spet slabe. Ker snega ni, sem danes sprobal blaten travnik, pa zadka ni hotelo odnest, in se bojim da bodo tudi po snegu podobne težave. Vglavnem guma, ki mi ubija veselje do vožnje. Kjer hočem da zdrsne, noče, na delu vsakodnevne poti, kjer bi najbolj rabil oprijem, ga pa ni. Ne vem, morda k "porednosti" prispeva tudi, da sem malo stršal podvozje zadaj. Sem dal gor tatanek stabilizator z navadne Z3, tamehki strongflex puši na most in nove amortizerje, medtem ko sprednji konec je ostal bolj mehek, je dobil samo nove amortizerje zaenkrat. Vglavnem nič drastično trdega, tako da ne vem, če res kaj vpliva, ampak vsaj v teoriji naj bi trši konec avta rajši zdrsnil.

Če tvoje nočejo drset po asfaltu, lahko menjaš za moje mišelinke, pa bova oba bolj zadovoljna. :-D

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

4banger
4banger

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 422
  • Avtomobil: E46 M3&316i,koral 45

takole pa zgledajo drift treningi pri nas na poligonu :ok2 

Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd in gepl uporabnikom je všeč to sporočilo

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 396
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Jst sm pa mislu, da bom octavie gledal, kako driftajo :laugh

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • 4banger in andro92 uporabnikom je všeč to sporočilo

dalenc
dalenc

BMW fanatik

• Uporabnik

Evo ga doma, trening uspel delno po nekaj krogih zlomil dif, zamenjal z drugim, žal drugo razmerje in težave premalo konjev in ni šlo s tem razmerjem. Gume so šle vse, en par sem imel novih in niso zdržale za dva para starih smučanju , po nekaj krogih zmanjkalo profila.
Na koncu še hladilnik spustil (stara napaka je bilo samo vprašanje časa kdaj bo priteklo) in tudi tadrug dif vrtil samo še eno stran. Končna ocena no ja nekaj je pa vseeno bilo
Prikaži več možnosti