Skoči na vsebino

Pomoč: Paypal

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
409 odgovorov v temi
croma_man
croma_man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 961
  • Avtomobil: BMW E21 327i, Passat 1.8T

niti kot pravna oseba nimaš prava na glasovanje niti pri ebayu niti pri paypalu, če je sistem določil da ne gre več...banka, prekliči kartico, nova številka...pa bo šlo.

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 066
  • Avtomobil: študentski

niti kot pravna oseba nimaš prava na glasovanje niti pri ebayu niti pri paypalu, če je sistem določil da ne gre več...banka, prekliči kartico, nova številka...pa bo šlo.

Saj paypal-a ne uporabljam vredu pa je če ga imaš. Sem jim pisal email pa ti robot odpiše nazaj.

Sedaj sem se menil z kolegom pa pravi ,da moram samo nov account odpreti pa bo(uglavnem account z drugim emailom)

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 084
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

To bo verjetno res rešilo težavo.

Sicer pa ti Paypal za preveritev kartice ne nakaže nič, ampak ti odtrga in potem vrne. Pri odtrgljaju pa dobiš kodo za potrditev.

Prikaži več možnosti

dMe3
dMe3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 254
  • Avtomobil: Mercedes W176

A kdo uspešno uporablja N26 Mastercard s paypalom za plačila oz. pošiljanje denarja na balance?

Imam mini nočno moro z NLB, ker bi rad tretjič v 10 letih naredil spletni nakup za več kot je moj mesečni limit na mastercardu, in bo očitno stvar že 5x razprodana, preden bo gospa referentka ugotovila, da kavice niso bolj pomembne od vloge komitenta, ki je pri NLB že 21 let...

Prikaži več možnosti

salko
salko

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 546
  • Avtomobil: 530xd F11 LCI

Seveda, toliko kot imaš denarja na N26, boš lahko plačal s PP ...

907504.png
Prikaži več možnosti
    • dMe3 je všeč

token
token

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 556

NLB = podn

Monese tut dela preverjeno BP.

Prikaži več možnosti
    • dMe3 je všeč

dMe3
dMe3

BMW fanatik

• Uporabnik

No saj za prejemati plačo pa kake položnice plačat s trajniki so OK, za SEPA transfer ki ga bom očitno pogosto delal na N26 račun upam da tudi... Za spletna plačila ali pa oglašanje na telefon pa z dinozavri rijejo po grmovjih. Ali pa je samo moja referentka, kdorkoli že je če sploh obstaja, bolj na easy.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 648
  • Avtomobil: LPP Urbana

@dme3:

- namig: nakaži si sredstva na nlb mastercard ( na izpisu nlb mastercarda imaš vse podatke: na dnu, od računa do sklica kam nakazat) in boš v roku 3 ur imel sredstva naložena za spletni nakup...ni potrebe po vlogi za povišanje limita, edino, če želiš imeti stalni višji limit.

jaz svojim strankam uredim v roku pol ure ( max) limit na kartici :ok

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

dMe3
dMe3

BMW fanatik

• Uporabnik

@bancnik:
pa to velja za navadno mastercard, z odloženim plačilom? prvič slišim da bi tista imela to možnost predplačniške pa nimam.
Zdaj mi je 3. različni osebek v kontaktnem centru povedal, da z videoklicem in osebnim dokumentom to lahko rešim takoj, ostali so mi samo rekli naj pokličem na številko referentke, ki je očitno nikoli ni.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

tudi z videoklicem lahko to urediš, to je ena izmed novosti v NLB :ok

nakazilo velja tudi za navadno mastercard ( odloženo plačilo, posojilna itd...)...je pa tako, nlb kreditna kartica ni namenjena za prejem nakazil ( zato imaš osebni račun) ampak za izvajanje plačil, če si že nakažeš sredstva na kreditno kartico potem te v max 2 dneh "porabi" ker v nasprotnem primeru se izvede vračilo sredstev na osebni račun.

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

dMe3
dMe3

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanimivo, to pa je nekaj novega. Hvala!

A to sprosti trenuten limit ali gre v minus, da imaš navidezno večji limit? Recimo 500€ limit, porabljeno 200, nakažeš 500 in lahko porabiš preko PP vezanega na mastercard 800?

Urejal dMe3, 28.09.2018, 12:15.

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanimivo, to pa je nekaj novega. Hvala!
A to sprosti trenuten limit ali gre v minus, da imaš navidezno večji limit? Recimo 500€ limit, porabljeno 200, nakažeš 500 in lahko porabiš preko PP vezanega na mastercard 800?

Razmisljas pravilno :ok

Prikaži več možnosti
    • dMe3 je všeč

bpavsic
bpavsic

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 858
  • Avtomobil: E92 320i, F30 320d

Razmisljas pravilno :ok

To velja samo za NLB mastercarde ali za druge tudi (npr. NKBMov)? Sicer mi je jasno to, da MC ni ne od ene, ne od druge banke ampak je svoja firma... Zanima me, ali je ta varianta nakazila odvisna od banke?

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik

To velja samo za NLB mastercarde ali za druge tudi (npr. NKBMov)? Sicer mi je jasno to, da MC ni ne od ene, ne od druge banke ampak je svoja firma... Zanima me, ali je ta varianta nakazila odvisna od banke?

Za druge banke ti to tesko povem. Nebi bil presenecen, ce bi sistem deloval na podoben princip.

Zakaj?
- za porabo mastercarda imas odprt trajni nalog ( 1x mesecno je bremenitev iz oseb. racuna). Za nakazilo potrebujes st. racuna in sklic ( ta je oz bi moral biti na izpisku). Torej kakor pride denar 1x mesecno preko trajnega naloga tako bi moral pridit tudi, ce bi sam nakazal.

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 417

Info bi potreboval. Pri plačilu z mastercard debit kartico me nekaj heca kar naenkrat. Do sedaj je vse normalno delovalo.
Torej, denar je gor. Popoldne plačam z njo preko neta nekaj v Slo in gre normalno.
Hočem zvečer nekaj na ebayu kupiti, pa ne gre več. V paypalu imam normalno povezano kartico, ko pa hočem plačati mi pa napiše da naj dodam kartico. In ko jo dodam, ne zagrabi, se vedno piše gor naj jo dodam.
Prikaži več možnosti

Coti
Coti

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 084
  • Avtomobil: BMW E46 318Ci, E39 525dT

Verjetno si limit presegel.

Prikaži več možnosti

Apolon
Apolon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 417

Dvomim, to je bilo prvo plačilo v avgustu, pa še to je bilo samo 50eu.
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 517
  • Avtomobil: BMW x

Kaj bi lahko bil vzrok, da kolegu iz mastercarda preko paypala v Italijo ne morem nakazat 300€ ... javi samo "plačila ni mogoče izvesti" brez pojasnila kje točno se je zataknilo?

Pred pol leta je šla enaka transakcija brez težav?

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 871
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Kaj bi lahko bil vzrok, da kolegu iz mastercarda preko paypala v Italijo ne morem nakazat 300€ ... javi samo "plačila ni mogoče izvesti" brez pojasnila kje točno se je zataknilo?

Pred pol leta je šla enaka transakcija brez težav?

Jaz sem zadnjič opazil, da je paypal spet nekaj spremenil in zahteva ponovno skenirane dokumente za ugotavljanje istovetnosti uporabnika. Poglej, če imaš kakšna obvestila v svojem paypal računu.

I love fast cars... and to go too fast in them. :ok2
Prikaži več možnosti

Xandrej
Xandrej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 711

Evo pa me je doletelo. Dobim sms spletni nakup 64€ čez minuto sms spletni nakup 41€... paypal iz ebaya... kako je to mogoče mi nebo jasno. Naslov pa: moj ime pa priimek potem pa vse za v rusio... se pravi je moral heknit ebay račun ter paypal račun... pisal ebayu pa paypalu ter obema prodajalcema ter v trenutku blokiral kartico...

Zdaj pa da vidim če sistem deluje...
Prikaži več možnosti