Skoči na vsebino

Stanovanja in notranja oprema

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1783 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 086
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Z alplesom se pa ni za hvalit, sploh svčoneski poheštveni produkti so precenjeni na celi črti za kvaliteto in design, ki ga ponujajo oz. kar prodajajo po raznih trgovinah v sloveniji. HN ima še neke oblike vendar cene so tudi :crazy in kvaliteta je :jok ( da nebo kdo mislu, versace, armani in njim podobni so tudi samo napisi, kvaliteta je nekje v podnu ).

Čene ke pa precej velika ta hiša v krškem oz. full vekia in na komot za to ceno. Dej v oglas raje boljše fotke notranjosti, ker jo že opremljeno prodajate.

Urejal Dark Funeral, 04.01.2009, 16:31.

Prikaži več možnosti
    • e21 je všeč

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 899

Z alplesom se pa ni za hvalit, sploh svčoneski poheštveni produkti so precenjeni na celi črti za kvaliteto in design, ki ga ponujajo oz. kar prodajajo po raznih trgovinah v sloveniji. HN ima še neke oblike vendar cene so tudi :crazy in kvaliteta je :jok ( da nebo kdo mislu, versace, armani in njim podobni so tudi samo napisi, kvaliteta je nekje v podnu ).

Čene ke pa precej velika ta hiša v krškem oz. full vekia in na komot za to ceno. Dej v oglas raje boljše fotke notranjosti, ker jo že opremljeno prodajate.

Sem se prav zasekiral, imam dnevno Alples Trend :jok
E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, |{}| = 0
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Sem se prav zasekiral, imam dnevno Alples Trend :jok

Ne resno, cene za produkte pri nas so precej precenjene. K pridfeš v fabriko k si na par snemanjih k se to more montirat fotkat itd. vidiš, da je klump. Cene pa nekam v višave.

@Pepsi upam, da nisi uzel kot napad, sem le dodal kako je z tem pohištvom naslednjič ko boste opremljali.... Pole vizualne preference so srugo. Tehnologija se je full izpopolnila tudi če ni prav les notr. Zadnjić sem gledu omaro, notr pa nafilana z stipor lik maso. Lahka trdna in zgleda kot iz enega kosa. Cena visoka!! Ni pa iverka ( vsaj da bi bla tista norveška ).

Verjamem da je bila 800k sit ( sej to niti ni dosti :-D ). Zadnij sem gledal posteljo in je bila 3k€ pa sem se samo smejal kera divja cena. Potem k ti začne razlagat zakaj je taka cena ti postane jasno. Alples je drag, majo nabite cene u 3PM, ko sem hoterl kupit nhihovo omarco na predale vse iz ivrke, predali zelo težko tekli ven in notr 60k sit :crazy.

Ne vse delo z majstri ni poceni ( z res majstri, res ni poceni, anci so cifre da padeš na rit ). Meni se cena ne zdi velika kolikor veliak je zadeva in kaj vse dobiš. Za nekoga brez nekega posebnega okusa ( če ostane vse orpemljeno pa da opreme ne menja) je to full uredu. Meni zgleda ogromno.
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 277
  • Avtomobil: e61 535d

@Dark...
Tole je sicer res bolj tvoje področje, ampak kar so mene učili je Alples prav lepo lepa zlata sredina, tako po kvaliteti kot po ceni.

Če imaš pa kakšen konkreten primer, kje v SLO se da kupiti boljšo opremo za pol manj denarja, so me pa samo ušesa. Res.
Do sedaj moja paksa z letanjem po pohištvenih trgovinah v SLO in AUT, vključno z nekaterim čuveno IKEO nima ponuditi kaj dosti bolj optimalnega.

LP
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

@Dark...
Tole je sicer res bolj tvoje področje, ampak kar so mene učili je Alples prav lepo lepa zlata sredina, tako po kvaliteti kot po ceni.

Če imaš pa kakšen konkreten primer, kje v SLO se da kupiti boljšo opremo za pol manj denarja, so me pa samo ušesa. Res.
Do sedaj moja paksa z letanjem po pohištvenih trgovinah v SLO in AUT, vključno z nekaterim čuveno IKEO nima ponuditi kaj dosti bolj optimalnega.

LP

Sorry si si sam razložu po svoje. Ceneje in boljše ne gre kaj preveč skupaj. Nikjer nisem napisal,da so ceneje in bolje ( zame je ikea bolje in bistveno ceneje ). Je bolj ista cena bolje. Oz. tudi dražje vendar še toliko boje potem lih obartno od ikee recimo.

Pepsi,

Super, napiši to v oglas! Jaz sicer nisem interesent (le prsti so me srbeli), ampak od viška informacij še nikoli ni bolela glava. Čim več podatkov - več možnosti za potencialne kandidate.

:ok2

Upoštevaj ta nasvet, cena pa za komplet z opremo se tudi meni ne zdi draga. Sploh glede na ceno stanovanja.

Srečno prodajo.

Urejal Dark Funeral, 04.01.2009, 17:30.

Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

Sorry si si sam razložu po svoje. Ceneje in boljše ne gre kaj preveč skupaj. Nikjer nisem napisal,da so ceneje in bolje ( zame je ikea bolje in bistveno ceneje ). Je bolj ista cena bolje. Oz. tudi dražje vendar še toliko boje potem lih obartno od ikee recimo.

Si navedel, citiram, da je Aples "klump s ceno v višave". Torej lahko zaključiva, da si malce pretiraval? Če je bolje samo za vsaj enak oz. večji denar, to zame pomeni da je Alples za svoj denar ok. Oz. si kar sam to napisal, ker bolje za višjo ceno zna (skoraj) vsak.

Pa sorry za off-topic.

LP
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Si navedel, citiram, da je Aples "klump s ceno v višave". Torej lahko zaključiva, da si malce pretiraval? Če je bolje samo za vsaj enak oz. večji denar, to zame pomeni da je Alples za svoj denar ok. Oz. si kar sam to napisal, ker bolje za višjo ceno zna (skoraj) vsak.

Pa sorry za off-topic.

LP

Ne nisi razumel takole:

Za A daš 600
za isto kvaliteto daš lahko tudi 400
za 600 dobiš tudi boljše
za 650 pa dobiš boljše kot je cena produkta A katerega plačaš 600

Upam da si sedaj razumel. Kataloga nimam pri sebi. Alples ima določen razpon produktov. Jaz nimam tukaj vseh 200+ katalogov za pohištvo. Nebom pa šel iskat točno tistega samo za dokazovanje moje trditve, zguba časa. Osredotočen sem na kategorijo 800+ ali pa na kategorijo 500 vendar v tem primeru vsaj 100komadov.

Tipa dam podatek, da se da skoraj za vsak designerski model dobit skoraj enako repliko le brez znaka ;) tam cena pade bistveno, kvaliteta tudi vendar ne tako drastično.
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne nisi razumel takole:

Za A daš 600
za isto kvaliteto daš lahko tudi 400
za 600 dobiš tudi boljše
za 650 pa dobiš boljše kot je cena produkta A katerega plačaš 600

Upam da si sedaj razumel. Kataloga nimam pri sebi. Alples ima določen razpon produktov. Jaz nimam tukaj vseh 200+ katalogov za pohištvo. Nebom pa šel iskat točno tistega samo za dokazovanje moje trditve, zguba časa. Osredotočen sem na kategorijo 800+ ali pa na kategorijo 500 vendar v tem primeru vsaj 100komadov.

Tipa dam podatek, da se da skoraj za vsak designerski model dobit skoraj enako repliko le brez znaka ;) tam cena pade bistveno, kvaliteta tudi vendar ne tako drastično.

Nič bat, sem te razumel, ampak čisto iz praktičnih razlogov (kupoval bom vsaj še spalnico in še eno otroško sobo, pa enkrat v prihodnosti novo kuhinjo), me zanima kje lahko dobim bistveno bolje za ceno A ali pa enako za manj denarja. Kot rečeno, za moje pojme žal tega vsaj v okolici KR in LJ ni.

LP
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 476
  • Avtomobil: --------:)

@Dark kaj meniš o notranjih ploščicah(keramika) Gres Floor:confused
Ti je kaj znano:confused
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 284
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

:mljask :mljask :mljask to je tema zame,sem na njej doctoriral...no kar razpišite se,da bo branje še bolj zanimivo

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

To je postelja :laugh :

Objavljena slika

Zdaj pa tisoč in en okus če je ali ni:ok2
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Mogoče bi vam bilo lažje naredit pohištvo? Mi lahko kdo pokaže posteljo 200x160 iz masivnega lesa za 100€?
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

peroa
peroa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 940
  • Avtomobil: Rog

Če pogledaš kaj vse se prodaja pri nas, so slovenski izdelki na tem področju precej kvalitetni.
Vem, ker sem oboje montiral - službeno.
NO soup for YOU.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 059
  • Avtomobil: P-407 Alfa GTV Delta TT

Ima kdo mogoče Gorenje Italo pohištvo (dnevna soba)? Kupil sem ga ped cca. 6 meseci in do zdaj sam precej zadovoljen z kvaliteto (odpiranje/zapiranje elementov), rada pa bi vedel kak se obnese na daljše steze...
Extreme: ne vem, 100 evra mi se zdi precej malo za krevet (tud brez madraca). Osebno sam pred za ročno narejeno posteljo 220x200 pred 4 leta dal cca. 700 evra (postelja, madrac, kutija za posteljino pod madracom) in ni iz masivnega lesa.

Če delaš sam, verjetno pride ceneje, ampak moraš meti časa, alat in materijal.

Urejal Big D, 04.01.2009, 23:20.

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Hay!

:mljask :mljask :mljask to je tema zame,sem na njej doctoriral...no kar razpišite se,da bo branje še bolj zanimivo

lp

joda

Ja če pa ti nisi :ok2

SAmo fak prow svoja tema :crazy Sem reku:" evo zbrisali, važno da nebo kreganja, ok " . In zagledam tukaj.

Ploščice.....hmmmm ne nič ploščic. To se dela sproti oz. je ene par katalogov in dobaviteljev ampak v te so nisem poglabljal. Prodaja se oprema, ostale se da vse dobit, ponavadi se pa stranki svetuje naj sama to zrihta ker čene tu pride še dodatna marža preko trgovine in noben ne rabi še podražano zadevo. Če si kot ena tuja stranka sedaj, k je naričila selo hiši za sprojektirat + vso notranjost ter naročila tudi opemo, ploščice, zavese, korazce, vrata, mize, ogledala, praktično vse pole je pa drugo. Takih je izjemno malo, k samo gledajo in naročavajo, večinoma so to tujci. V sloveniji še ni bilo takih naročnikov ( slovencev ne v sloveniji ).

Trenutno sem pa itak doma katalogov sploh nima niti blizu do srede.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Nič bat, sem te razumel, ampak čisto iz praktičnih razlogov (kupoval bom vsaj še spalnico in še eno otroško sobo, pa enkrat v prihodnosti novo kuhinjo), me zanima kje lahko dobim bistveno bolje za ceno A ali pa enako za manj denarja. Kot rečeno, za moje pojme žal tega vsaj v okolici KR in LJ ni.

LP

Ne ni. Povej bugget in bom en dan pogledal. Tako je vedno.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Mogoče bi vam bilo lažje naredit pohištvo? Mi lahko kdo pokaže posteljo 200x160 iz masivnega lesa za 100€?

Jaz ne. Za 250 pa po meri narejeno. Masiven oz. , će govorimi o pravi masivi, vedi da to še ni sinonim kvalitete.
Prikaži več možnosti

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

Objavljena slika

Če bi imel bajto bi si vsekakor eno sobo opremil po vzoru 70ih:ok
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 483
  • Avtomobil: /

Jaz o notranji opremi sicer nimam pojma, je pa moja mati usekana na opremljanje flatov, tako da skace po italiji, dobis orto robo po spodobnih cenah.

Mislim da smo v 15 letih vsaj 10 ze prenovili flat, pa je pomoje samo hladilnik (Gorenje retro) predstavnik slovenske robe.

Dark, a ti ves kaj o OGROMNIH skladiscih pohistva nekje od Trsta dalje?

LP,
PIC
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Objavljena slika

Če bi imel bajto bi si vsekakor eno sobo opremil po vzoru 70ih:ok

hard stil:mljask :ok
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti