Skoči na vsebino

Stanovanja in notranja oprema

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1870 odgovorov v temi
Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 625
  • Avtomobil: F10

Najvecji problem pri vzmetnicah je to, da ne ves kaj ti sploh pase. Kako bos po tem povedal kaj zelis. Na vsakem leziscu moras spati vsaj 14 dni, da vidis ali ti odgovarja. Vse ostalo je kompromis, ki ga navadno potem brez izbire preneses v to je meni najboljse, saj druge izbire nimas, ce se ne zelis sekirat za tistega jurja, dva kolikor pac stane dobro lezisce.
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • Warden in berni uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 197
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... če kdo kupuje klubsko mizo/skrinjo v "mojem" stilu....

... ene dve leti nazaj sva z ženo gledala spodnjo skrinjo za dnevno ampak je bila predraga za moje pojme 370€, ne rečem, da tega ni vredna, ravno nasprotno, ampak jaz si vedno postavim zgornjo mejo koliko sem pripravljen še plačati ta določeno stvar...

... zato sem potem takrat naročil original od dnevne iz Avstrije...

... no istvo je, da mi je ta skrinja še vedno ful huda ampak je nimamo kam dati (žena pravi, da je dosti sjrinj pri hiši) tako, da če komu pride prav v lesnini jo imajo sedaj po - 70%, tj po 116€

lp

Joda

Pripete slike za predogled

• IMG_20201219_175330.jpg
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik

Pozna kdo koga, ki bi bil sposoben opremiti, izdelati pohištvo za eno večjo vilo. Gre za 4 nadstropja od ordinacij z mizami do apartmajev. Vse custom made. Načrte že imamo od arhitekte ampak trenutni ponudnik izdelave je precej drag, mam občutek da cca 50% nad realno ceno. Rok par mesecev, lahko tudi po korakih. Materiali bi naj bili višjega cenovnega razreda. thx...

Urejal Plavi, 01.01.2021, 18:36.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 3 621

Pozna kdo koga, ki bi bil sposoben opremiti, izdelati pohištvo za eno večjo vilo. Gre za 4 nadstropja od ordinacij z mizami do apartmajev. Vse custom made. Načrte že imamo od arhitekte ampak trenutni ponudnik izdelave je precej drag, mam občutek da cca 50% nad realno ceno. Rok par mesecev, lahko tudi po korakih. Materiali bi naj bili višjega cenovnega razreda. thx...

Isces mizarja ali...?
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 743
  • Avtomobil: Bmw

Hehe, prva misel ob branju tvojega posta, je bila privatna bolnica v središču pirana , potem pa se spomnim, da nima 4 nadstropij :skrbast
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik

Isces mizarja ali...?

Ja takega da shendla vse to...

Hehe, prva misel ob branju tvojega posta, je bila privatna bolnica v središču pirana , potem pa se spomnim, da nima 4 nadstropij :skrbast

Podobno samo, da na gorenjskem :)
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Ja takega da shendla vse to...

Podobno samo, da na gorenjskem :)

V kaksnem casovnem okviru pa?

Sicer ti lahko dam kontakt od mizarstva, ki bi ti lahko zrihtal vse komplet, pa cca 10 zaposlenih imajo...

Jaz sem premajhen za vecje zadeve. Oprema hise ja, cele objekte, kjer se ponavadi za povrhu vsega se mudi pa zal ne (niti me ne interesirajo :ok2 )
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 514
  • Avtomobil: Becikl

Tle je bolj problem rok. 4 štuke, extra materiali, v parih mescih...pomeni da bi mogli skoraj takoj spustit vse iz rok in se počasi lotit zadeve. Tole ni delo za mizarja ampak za mizarstvo. Kontaktiraj kake večje mizarske firme. 

sasasasa.jpg    Smrt feminizmu, svoboda zdravi pameti. 

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma spet ni tok velik,en sam pa ziher ne gre.
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Ma spet ni tok velik,en sam pa ziher ne gre.

Sej s fotrom sva dva, vendar vec ali manj vsak svoje stranke. Sva tudi vsak svojo komplet hiso delala, samo to je ze muka po cele dneve :skrbast

Ce bos rabil kontakt od mizarstva mi pa poslji zs
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 174

Meni so naredili pri Zupancu za hišo, sem zelo zelo zahteven in sem več kot zadovoljen.  Ni pa poceni. 

So ti pa na top nivoju v Sloveniji ti to sposobna speljati (če gre za večji projekt) verjetno samo Zupanc in Peternelj, mogoče še Erjavec (ki je cenovno na tem nivoju, kakovostno pa malenkost nižje). Če pa si standarde pripravljen spustiti za 10 ali 20% pa boš verjetno dobil tudi kaj za 50% ponujene cene.

Lp,

M

Urejal bmw330cd, 01.01.2021, 21:56.

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.