Skoči na vsebino

Lepi krizni avti

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4914 odgovorov v temi
veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 459
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Jaz sem vozil 318i/518i in sta čisto OK avta. Poraba pa smešna.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

lovestern
lovestern

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 589
  • Avtomobil: BMW 740i & 318 iC

Noja... se ne pozna... Niti po tehničnih podatkih, niti po subjektivnih izkušnjah iz prakse. Kot rečeno, največji plus M40 je poraba. Pogovarjamo se o razliki med m40 in m20!! in ne m50, da ne bo pomote.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 070
  • Avtomobil: Ni €€€

Ej sorry fantje,ampak 15 ali vec star avto,za 2000€ pac ne more biti krizni avto.:napaka
Pa tud ce je bmw.

Urejal e34td, 11.01.2009, 19:17.

A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Ej sorry fantje,ampak 15 ali vec star avto,za 2000€ pac ne more biti krizni avto.:napaka
Pa tud ce je bmw.

To kaj je krizni avto je itak zelo vezano na vsakega posameznika in ne moreš kr posplošit ... za ene je krizni avto že, če je moral zaradi slabega leta se odreči kupit nov ferrari in se bo moral zadovoljiti s kakšno M6, novo seveda. Za druge pa je še un za 500€ več kot si lahko privoščijo imet v kriznih časih, ko ni službe, itd.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik

To kaj je krizni avto je itak zelo vezano na vsakega posameznika in ne moreš kr posplošit ... za ene je krizni avto že, če je moral zaradi slabega leta se odreči kupit nov ferrari in se bo moral zadovoljiti s kakšno M6, novo seveda. Za druge pa je še un za 500€ več kot si lahko privoščijo imet v kriznih časih, ko ni službe, itd.

Ce je temu tako,pa naj bodo krizni avti.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma glejte. Dejansko gledano so E34 tanki, ki so narejeni na pravi ruski način!:ok2

To so zelo dobri in trpežni avti, k iso zame sedaj že itak brezčasni. Ni važno keri letnik.

In tile za tak denar so super avti. Sej dobiš še marsikaj za ta denar, sam ni to, to. E34 ima tudi svoj šarm, ki ga druge gajbe v tem cenovne mrazredu nimajo. To je posebna gajba, ki ti zleze pod kožo.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 094

Se strinjam, sam kaj ko vsi FL-ji rjavijo. Vsaj tisti, ki sem jih gledal jaz.

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma glejte. Dejansko gledano so E34 tanki, ki so narejeni na pravi ruski način!:ok2

To so zelo dobri in trpežni avti, k iso zame sedaj že itak brezčasni. Ni važno keri letnik.

In tile za tak denar so super avti. Sej dobiš še marsikaj za ta denar, sam ni to, to. E34 ima tudi svoj šarm, ki ga druge gajbe v tem cenovne mrazredu nimajo. To je posebna gajba, ki ti zleze pod kožo.

Samo, če vzamemo, da kupijo avto za 2 jurja ljudje, ki so že bolj na robu preživetja, pa se bi še veeno radi vozili s svojim avtom ... a ni za njih bolj smotrno kupit kakšen clio 1.2 ali punto in podobne avte, ne pa neko luksuzno znamko, ki ima drage dele, pa četudi je 15 let star avto in samo 1.8 motor?
(pa vzamimo povprečnega človeka, ki ne zna nič sam pošraufat, pa dele za avto kupuje na servisih in trgovinah in ne rabljene po forumih in odpadih)

Urejal Rottie, 11.01.2009, 19:53.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Kdo je rekel to? Jaz sem zraven svojih "normalnih" avtov mel vedno še kak avto, ki si ga kot mulc sanjal. Alfo 164 QV, Lancio Dedro turbo, Alfo 75 1.8 turbo (to še imam), BMW 740i,....vse to so bili avti dobesedno za džabe in nudili užitek, ki ti ga ena Laguna ali Passat nikoli ne bojo. Pa naj stanejo 100 jurjev! Glupost naredijo tisti, ki nimajo za burek in kupijo 10 jurjev vrednega Matiza na kredit!

Spet me meče, da bi si nabavil Alfo 164 3.0 24v Q4. To so trenutno moje mokre sanje, ki stanejo vsega 3 jurje v tujini, sam način kako ga dol pripeljat še tuhtam.

Zato pa je tolk sfukanih Cliov in Puntov, ker ljudje ne hodijo po odpadih, za nove dele pa nimajo, ker še za kredit nimajo.
Pejdi malo okol gledat. Ko sem jaz za ženo triu leta nazaj kupoval Punto, me je srat prijelo, kaj se prodaja. In to skoraj novi pol kurca nič vredni avti.

Urejal veloce, 11.01.2009, 20:12.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

No, to da si za užitek tak avto kupiš je drugo o čemer tukaj govorimo ... se pa strinjam, da ti star avto, sploh če ti je bil to sanjski avto v otroštvu, lahko nudi obilo veselja in užitkov, neglede da sedaj stane samo še par jurjev, takrat pa je bil hudo drag.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Samo, če vzamemo, da kupijo avto za 2 jurja ljudje, ki so že bolj na robu preživetja, pa se bi še veeno radi vozili s svojim avtom ... a ni za njih bolj smotrno kupit kakšen clio 1.2 ali punto in podobne avte, ne pa neko luksuzno znamko, ki ima drage dele, pa četudi je 15 let star avto in samo 1.8 motor?
(pa vzamimo povprečnega človeka, ki ne zna nič sam pošraufat, pa dele za avto kupuje na servisih in trgovinah in ne rabljene po forumih in odpadih)

Potemtakem sem jaz na robu preživetja.

Eh ja...........klele res...degenerinano do konca.......če lih nimaš E-60 si pa ničvreden pezde, ki je na robu preživetja.
Fantje dejte se mal v glavi pošlihtat.

Lahko bi kupil tudi R5 ali pa golf 2 dizel. Varnost je v teh avtih drugotnega pomena. Pa še vozička nimam kam dat, kot tudi ne v E-39. Sem ga dal v E-39 v prtljažnik je sicer šel voziček noter ampak pol je blo prostora sam še za kreditno kartico.

Prodal sem kračo in kupil E-34 520 turing in avtomatično nimam za kruh al kako to vidim?
Tole je pa res.................dejte no možakarji, sej znate tud mal bolj migent z možgani.

:-D :-D :-D :-D
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik

Kdo je rekel to? Jaz sem zraven svojih "normalnih" avtov mel vedno še kak avto, ki si ga kot mulc sanjal. Alfo 164 QV, Lancio Dedro turbo, Alfo 75 1.8 turbo (to še imam), BMW 740i,....vse to so bili avti dobesedno za džabe in nudili užitek, ki ti ga ena Laguna ali Passat nikoli ne bojo. Pa naj stanejo 100 jurjev! Glupost naredijo tisti, ki nimajo za burek in kupijo 10 jurjev vrednega Matiza na kredit!

Spet me meče, da bi si nabavil Alfo 164 3.0 24v Q4. To so trenutno moje mokre sanje, ki stanejo vsega 3 jurje v tujini, sam način kako ga dol pripeljat še tuhtam.

Zato pa je tolk sfukanih Cliov in Puntov, ker ljudje ne hodijo po odpadih, za nove dele pa nimajo, ker še za kredit nimajo.
Pejdi malo okol gledat. Ko sem jaz za ženo triu leta nazaj kupoval Punto, me je srat prijelo, kaj se prodaja. In to skoraj novi pol kurca nič vredni avti.

No,ne klobasej.Ti,ti,ti,...Ti si pac to lahko privoscis.Recimo,kako bi si to lahko privoscil,ce bi bil zaposlen v IUV?Pac,tko kot je @Rottie prej napisal.Za nekoga je tako,za drugega drugace.Ce si nekdo ne more privosciti bmw 7,zakaj naj si jo pol kupi.Vecina zaposlenih delavcev,mora tudi za to sedmico vzeti kredit.A ni pol vseen k..,ce vzame za novega matiza la kaj si ze omanjal,pa ma vsaj neko garancijo,kot sedmico,ali pa avto ki si ga je zelel v otrostvu,potem se bo pa vozil enkrat na mesec,ko bo placa?Ma so si ljudje razlicni.Ce mas 400€ place,je nov matiz na kredit sigurno boljsa opcija,kot stari bmw na kredit.:napaka
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Ce mas 400€ place,je nov matiz na kredit sigurno boljsa opcija,kot stari bmw na kredit.:napaka

Vse stvar računice.

Pa čist tko....če maš 400 evrov plače kredita sploh ne dobiš (vsaj predstavljam si tko no)
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

@pero ... eno je, kaj si lahko nekdo max. privošči kupit in vzdrževat, drugo kaj si nekdo želi imet od starih avtov in to kupi iz tega razloga, ne ker ne bi imel za novejšega :ok2
In ti, bi rekel da spadaš v to drugo s svojim voznim parkom, ane ;)

Urejal Rottie, 11.01.2009, 20:31.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Vse stvar računice.

Pa čist tko....če maš 400 evrov plače kredita sploh ne dobiš (vsaj predstavljam si tko no)

In potem bolj pametno, da kupi kakšen malce novejši clio za 2k€, ne 15 let star E34 :ok2

Urejal Rottie, 11.01.2009, 20:29.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

15 let star BMW je vsekakor zelo zaželjena roba med delavci :jack
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

@pero ... eno je, kaj si lahko nekdo max. privošči kupit in vzdrževat, drugo kaj si nekdo želi imet od starih avtov in to kupi iz tega razloga, ne ker ne bi imel za novejšega :ok2
In ti, bi rekel da spadaš v to drugo s svojim voznim parkom, ane ;)

Jah kaj nej rečem.........vse je bila pač stvar tehtnega premisleka. :-D :-D
In ti povem........niti najmanj me ne moti, da sem peljem v prastarem avtu. Prav kuljsko je. Kolk pa je še turingov 34 na cest?
Praktično nič :-D :laugh :beer
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Štos je v temu, da deli za star Clio stanejo več, kot za 15 let staro E34. E34 je džabe vzdrževat, pa verjeli ali ne tudi sedmico. To so dobro narejeni avti, ki jih v večini primerov tepe lahko le registracija, razen 725tds. Žal.

Ampak dobro, pustmo sedmico, očitno sem šel predaleč. E34 520i recimo ali pa tudi 518i je pa vsaj zame pametna izbira. Avto je dober, velik, prostoren in vsekakor varnejši od vsakega starega Clia. Pa vsaj zgleda nekaj in pelješ se kot gospod, če to že nisi. Pa Pero ima prav. Ni mi treba vozit E60, da ne zgledam na pol cigan.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Štos je v temu, da deli za star Clio stanejo več, kot za 15 let staro E34. E34 je džabe vzdrževat, pa verjeli ali ne tudi sedmico. To so dobro narejeni avti, ki jih v večini primerov tepe lahko le registracija, razen 725tds. Žal.

Ampak dobro, pustmo sedmico, očitno sem šel predaleč. E34 520i recimo ali pa tudi 518i je pa vsaj zame pametna izbira. Avto je dober, velik, prostoren in vsekakor varnejši od vsakega starega Clia. Pa vsaj zgleda nekaj in pelješ se kot gospod, če to že nisi. Pa Pero ima prav. Ni mi treba vozit E60, da ne zgledam na pol cigan.

Primerjaš to cene novih delov za E34 518 in Clio 1.2 al kakšne rabljene, neoriginal, itd?

Urejal Rottie, 11.01.2009, 20:40.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290
  • Avtomobil: e61 535d

Pa upoštevajte malce tudi dejstva, da se je na varnosti avtov v zadnjih 10-15 letih kar precej naredilo. E34 je že morda tank, mu pa manjka kar precej elementov tako pasivne kot aktivne varnosti.

Seveda pa, 10 let star clio ali 15 let star e34, vzamem pa tudi s tega vidika kadarkoli e34. V Perotovem primeru, ko rabi plac pa iz lastne prakse - placa ni nikoli dovolj. Edini odgovor je TAM. Vse ostalo zna biti premajhno. ;-)))

LP
Prikaži več možnosti