Skoči na vsebino

Lepi krizni avti

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5389 odgovorov v temi
Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 193
  • Avtomobil: 316ti Compact

A ta je tebi zrizana?

Imas dosti original Hond, tako kot imas dosti zrizanih bemfel. Je na Anetu kr nekaj lepih original hondic. Kaj ko mi honde ne disijo prevec, kljub zanesljivosti. Notri so enostavno prevec spartanske.

Mi je pa ta kr vsecna sicer, bolj kot novejsi model. Kako se ta stvar kaj pelje?

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 378
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Mi je pa ta kr vsecna sicer, bolj kot novejsi model. Kako se ta stvar kaj pelje?

Sedi se nizko, avto je glasen in v primeru da se vanj presedes iz bavarca imaš občutek, da sediš v igrači. Če si mlajši je kul, za nas starejše občane pa ni ravno sanjski avto :D
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobro, da se sedi nizko je ok....ostalo pa se mi je zdelo ja da bo tako. Pleh in notranjost sta po filingu kot nek reno na zalost, ceprav vseeno precej kvalitetnejse, a filing je pac tak.

Pa verjetno se klasicno za Vtech...treba zadevo drzat na obratih da se premakne.

Prikaži več možnosti

axaQ4
axaQ4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 332
  • Avtomobil: Oktavičku, Tiger 1050

Ta je original Type R...je pa avto, bolj ja kot ne, krš. Cena bo še šla dol sigurno.

Urejal axaQ4, 24.03.2020, 07:55.

Jazst biti
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 110
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Tole pa ni drago. Sem mislil, da imajo ti avti hude cene. Očitno ne.

https://www.avto.net...asp?id=15173601

Gledam in si študiram tole bi bilo zanimivo, pa ugotovim da je moja podhranjena 325i raketa za tole.  :crazy

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Dobro, da se sedi nizko je ok....ostalo pa se mi je zdelo ja da bo tako. Pleh in notranjost sta po filingu kot nek reno na zalost, ceprav vseeno precej kvalitetnejse, a filing je pac tak.
Pa verjetno se klasicno za Vtech...treba zadevo drzat na obratih da se premakne.

Honda res daje občutek kot da je krš, ampak to je samo občutek, za razliko od kakega italijana. Se jo moraš pa kljub temu navadit, če si mlajši je lažje. In če se prav spomnim je tole 2.0 motor (tipkam na telefonu pa se mi ne da še enkrat odpirat oglasa), ti imajo tudi spodaj zadosti navora, da je vožnja prijetna tudi pod nizkimi obrati. Motorji so v splošnem biseri, tudi olja ne žrejo toliko kot se govori med ljudstvom, vse kar je na hondi zjebanega je plod prizadevanja idiotskih lastnikov, teh pa v tovrstnem segmentu vozil žal ne manjka.

Gledam in si študiram tole bi bilo zanimivo, pa ugotovim da je moja podhranjena 325i raketa za tole.  :crazy

Hja, honda bi znala bit hitrejša, se pa bistveno bolj dere, kar ti v "papirnati" školjki da občutek, da dosti bolj leti. E92 je zanjo tank, to sploh ni primerljivo, primerjaš jo lahko kvečjemu z E36.
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 231
  • Avtomobil: 330 xi

A original pri ljubiteljih Hond sploh kaj dvigne ceno? Glede na to, da itak vedno vse porižotijo, bi človek pričakoval, da se izogibajo vsega, kar vsaj malo zadiši po originalu. Ne pa da bi še plačali za to. :-D

Ti si pa zgleda res v letu 1825 ostal
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Po moje pa slabo ugotavljas s tega vidika in mislim da bi ves cas gledal njeno ritko. Drugo je sama voznja n filing za volanom.

Kot je jerry napisal, Honda je bolj za mularijo, tako kot nafrizirani skuterji :ok2

Prikaži več možnosti

axaQ4
axaQ4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Honda ATR je huda igrača. Ravno ker ni civic ni sam za mulčke. Masina je 2.2 z oznako H22A7. Veselje do vrtenja je nalezljivo tudi ce nisi smrkavec :).

Avto je veselje vozit ze sam zaradi masine pol je tukaj se mehanski LSD, kratek menjalnik, double wishbone,Recaroti, Momo volan...skratka fajn bomboncki za sladokusce.Cez ovinke je pestro ne idealno, samo z nekaj manjsega vlozka postane vrhunski. Aja imajo pa eno pogosto napako z sinhronom 5 brzine ce se ne motim.

Ni za ljudi, ki iscejo mocno zver, ki lima v sedez ko zabijes gas. Avto je relativno surov, mehanski in ce ne cenis teh reci pol ta avto ni zate.

Dobiti lepo je kar podvig...ipak so to starine in vec al majn zgonjeni kot vsak tak avto nazalost..

Urejal axaQ4, 24.03.2020, 21:45.

Jazst biti
Prikaži več možnosti
    • Mrcina, bmw330cd in XIN uporabnikom je všeč to sporočilo

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 335
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Ti si pa zgleda res v letu 1825 ostal

Zakaj že? A so do takrat iztrebili vse rižotarje? :-D

Avto je relativno surov, mehanski in ce ne cenis teh reci pol ta avto ni zate.

Če nisi prodajalec avtomobilov, potem si zgrešil kariero. Še malo, pa mi jo boš prodal. :-D

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

axaQ4
axaQ4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Prej bi jo kupil kot pa prodal :)  Ce bi bil ta avto za ta denar dober, bi jo ze imel na borjaču :-D

Drugače za čisto veselje v vožnji imaš na a.net kar nekaj lepo zgledajočih EP3 Civic Type R za soliden denar. Avto je jeben gokart, EDINo mogoce bi bilo fajn ce bi bil volan kak odtenek malo bolj odziven.

Jazst biti
Prikaži več možnosti

Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 231
  • Avtomobil: 330 xi

Mogoče jih pa korona pobere :) rižotarje seveda.

Urejal Lebn47, 24.03.2020, 22:44.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Lepa USA E30 325i Cabrio, cca 4500 eur, oglas oddan pol ure nazaj, ne bo dolgo:

https://losangeles.c...l?lang=en&cc=gb

Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 269
  • Avtomobil: E46 Compact

Hvaljenja hond pa ne bom nikoli razumel. Jajca. Sem imel dve, poleg forda edina znamka, ki jo nočem nikoli več.

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Imajo svoj car in duso, ki pac ni za vsakega. Tako kot Alfe. Eni jih obozujejo, drugi klincajo. No, pa sej to velja za vsak malo bolj zvenec brand :ok

Honde so mehansko in po filingu v voznji sicer res na nivoju, sploh glede na prednji pogon, a je vse ostalo spartansko, a vseeno kvalitetno. Kar se same zanesljivosti tice vsekakor pred BMWji, v vsem ostalem pa ni primerjave.

Prikaži več možnosti

hojnikb
hojnikb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 62
  • Avtomobil: F30 13' 318d

Hvaljenja hond pa ne bom nikoli razumel. Jajca. Sem imel dve, poleg forda edina znamka, ki jo nočem nikoli več.

k lahk z K serije stisnes 4 mestne stevilke konjev, pol ves, da so nekaj prav nardil pr hondi :)

Pa tudi sicer je aftermarket zelo razvit in se da za relativno male pare nardit kr hitr stroj. Seveda onkraj luze.

Urejal hojnikb, 25.03.2020, 12:01.

BMW 318d 13' F30

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 381

Imajo svoj car in duso, ki pac ni za vsakega. Tako kot Alfe. Eni jih obozujejo, drugi klincajo. No, pa sej to velja za vsak malo bolj zvenec brand :ok

Honde so mehansko in po filingu v voznji sicer res na nivoju, sploh glede na prednji pogon, a je vse ostalo spartansko, a vseeno kvalitetno. Kar se same zanesljivosti tice vsekakor pred BMWji, v vsem ostalem pa ni primerjave.

Tako je, tastar meni je bilo nerodno, ko kolega vozi mojo petico pa skripa naslon za levo nogo!?! Trojke sploh nobenemu nisem pustil voziti pa omenjat, da naj ne spuscajo sipo, ker bo mehanizem crknil, in razlagati zakaj lucka za motor gori. Hondo pozenes na 8000rpm pa nima noben sovoznik casa razmisljati spartanskosti ampak samo na prezivetje.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 866
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

V g30 glasno škripa naslon za roko na sovoznikovih vratih :ok2 ampak samo, ko si naslonjen gor in se v ovinku prenese teža tja.
Prikaži več možnosti

Mrcina
Mrcina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 947
  • Avtomobil: Honda Accord type R

Imel ATR stiri leta. Se vedno mi je zal, da sem ga prodal. Ga ni vozila, ki ti pozene kocine pokonci, kot ATR ob 5400 vrtljajih, ko preklopi VTEC. Pa sem imel zatem 123d in imam sedaj 130i. Oba absolutno hitrejša, udobnejsa, itd, itd... Dušo ima pa Honda. Kdor razume in mu je to to, tisti ve. Ostali pac ne. Kolega je imel letnik 2003 clio sport, ko sem.ga peljal z ATR ga je prodal in kupil civic vti EK4 letnik 1998. In mu ni bilo zal tudi za sekundo.

Moja zena, ki je cisto nasprotje od petrolheada, me ze dve leti sprasuje, kdaj bo spet honda pri hisi. Pa je imela diesel FRVja.... v glavnem, imel pet hond (civic 6th bingo, accord cg9, accord ch1, civic 4th gen in FRV 2,2 CTDi) in definivno jih bo se... že recaro v ATR so boljsi od 90% drugoh serijskih sadežev, tudi od sportnih v BMW.

Lp
Prikaži več možnosti
    • bmw330cd, axaQ4, jjjernej in 2 ostalim je všeč

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 067
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Imel ATR stiri leta. Se vedno mi je zal, da sem ga prodal. Ga ni vozila, ki ti pozene kocine pokonci, kot ATR ob 5400 vrtljajih, ko preklopi VTEC. Pa sem imel zatem 123d in imam sedaj 130i. Oba absolutno hitrejša, udobnejsa, itd, itd... Dušo ima pa Honda. Kdor razume in mu je to to, tisti ve. Ostali pac ne. Kolega je imel letnik 2003 clio sport, ko sem.ga peljal z ATR ga je prodal in kupil civic vti EK4 letnik 1998. In mu ni bilo zal tudi za sekundo.
Moja zena, ki je cisto nasprotje od petrolheada, me ze dve leti sprasuje, kdaj bo spet honda pri hisi. Pa je imela diesel FRVja.... v glavnem, imel pet hond (civic 6th bingo, accord cg9, accord ch1, civic 4th gen in FRV 2,2 CTDi) in definivno jih bo se... že recaro v ATR so boljsi od 90% drugoh serijskih sadežev, tudi od sportnih v BMW.
Lp

Blokade pri japoncih so hudic.... Nevem ce sm kdaj bil tok nasmejan v avtu kot z sviftom gti k je saltu pri 7700 :-D
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.