Skoči na vsebino

Lepi krizni avti

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4838 odgovorov v temi
racer80
racer80

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 014
  • Avtomobil: 3xe32,e34,e30 3??e36cab.

ampak a bo rcimo prišlo do teg, da bom recimo z E-34 požmigal nekomu z E-60 in njega bo sram in ne bo požmigal nazaj ker imam le E-34......dotle smo došli???

:-D :-D :-D

pero počak še ene 15 let pa ti bo z veseljem nazaj odzdravil:laugh
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Gospodar prstanov samo audi 100 2.3E
To je za mene kot "laika" edini Audi, ki je res stroj. In je v enakem razredu kot E-34...A6 pa nikakor ni v enakem razredu z E-39. No way dude :-D
:ok :ok

No pri meni se je pod ta naziv vpisal Audi 100 2.8 Quattro s full opremo, črne barve še šibedah je mel na štrom:laugh, ki ga še danes smatram kot enega najboljših vozov ki so kdajkoli zapeljali s trakov katerekoli tovarne:beer
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290
  • Avtomobil: e61 535d

Jah mene ni prepričal. Kot sem že v neki drugi temi omenjal.......navzven je lep....preklemansko lep.......ampak v zavoje pa s tem jajcem enostavno ne morš it hitro. Vejo nekateri forumaši kako nesrečen sem bil ko sem ga imel.
Seveda.......v službo in nazaj me je pripeljal pa lep je tudi (itak šminka) a vendar....nein danke. Gospodar prstanov samo audi 100 2.3E
To je za mene kot "laika" edini Audi, ki je res stroj. In je v enakem razredu kot E-34...A6 pa nikakor ni v enakem razredu z E-39. No way dude :-D
:ok :ok

Mene je zmotil občutek, da avto malce plava (pa ni bil zjahan, zelo lep primerek), pa odločno pretežak nos. Mogoče zato nimaš varnega občutka, pa bi vseeno rekel da vara. Če bi se vanj vsedel iz Golfa II D najbrž tega niti ne bi opazil. :laugh Tam je nos tako ven neslo, da če si zalagal kakšen spolzki ovinek, si moral tako že pol ovinka prej sekat. Še sedaj grem prezgodaj v ovinek zaradi tega, pa je že krepko prek 10 let od tega.

Ker sem pa vanj presedlal iz svojega bodočega 528i, me je pa to kar zmotilo. In še sedaj kolnem dan, ko sem kupil tisto 528i, ker sedaj ves čas gledam za RWD in vsaj R6. Jeba.

LP

Urejal TP, 12.01.2009, 00:19.

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

No pri meni se je pod ta naziv vpisal Audi 100 2.8 Quattro s full opremo, črne barve še šibedah je mel na štrom:laugh, ki ga še danes smatram kot enega najboljših vozov ki so kdajkoli zapeljali s trakov katerekoli tovarne:beer

Ja se strinjam...edino 2,8 motor od vaga je preveč požrešen za to kar nudi. Toliko kot 2,8 požre je bolje imeti kak ameriški muscle car.
Zato 2,3 E.
Res je mal podhranjen ampak žre pa fenomenalno malo, če ga voziš z občutkom.
2,8 sploh pa kvatro pa pod 12 ne bo šlo, čeprav....vlekel je suvereno vendar pa na ceno bencina. Pač vagovci nimajo pošlihtanega finega brušenja kot to ima bmw. to je vse. Mal šlamparije. Pri petaku 2.3 pa se čuti, da so se potrudili.
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 045
  • Avtomobil: Ni €€€

No,vidis @pero.Smo ze prej povedal,da ti nisi zamenjal avta zato ker ti je slo za nohte,ampak zaradi otroka,komforta recimo.Ce bi ti slo za nohte,bi si pa kaj drugega,mogoce bolj prijaznega za zep.Ce bi se jaz znasel v polozaju,da ne bi imel za sol kot pravijo,bi mi bila najboljsa opcija kaksen fiat.Recimo.
Je pa res,da se ljudje prevec obremenjujejo s tem kdo kaj vozi.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

pero počak še ene 15 let pa ti bo z veseljem nazaj odzdravil:laugh

15 let?
A misš, da bom dočakal toliko?
ok strinjam se, da strela ne gre v koprive ampak....15 let je zame že ohoho :-D :beer :beer
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Je pa res,da se ljudje prevec obremenjujejo s tem kdo kaj vozi.

Kle je naš opči problem.
Kaj sem doživel: BMW 540i....pero pa kako to lahko registriraš , pa to žre najmanj 18 litrov (jaz ne vem, ampak živ dan se nisem nekam pripeljal z šleperjem) in potem zamenjam...in....pa pero kako si lahko kupil tak jajc pa sej to nkamer ne gre pa to je staro pa ................
Hej.....stop the world.........wtf is wrong with you people.
Seveda..........ko začnem rasturat s tehniko je pa ...boooooooriiiing in ko nekomu razložim, da je nekdo ki kupi 2 leri starega 1,9 dci megana takoj popušil ene 4000 evrov več kot jaz je pa spet smeh. Vendar ga ob prodaji sreča ...the hard reality, ki je neizprosna.

:ok :ok :ok
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Ja se strinjam...edino 2,8 motor od vaga je preveč požrešen za to kar nudi. Toliko kot 2,8 požre je bolje imeti kak ameriški muscle car.
Zato 2,3 E.
Res je mal podhranjen ampak žre pa fenomenalno malo, če ga voziš z občutkom.
2,8 sploh pa kvatro pa pod 12 ne bo šlo, čeprav....vlekel je suvereno vendar pa na ceno bencina. Pač vagovci nimajo pošlihtanega finega brušenja kot to ima bmw. to je vse. Mal šlamparije. Pri petaku 2.3 pa se čuti, da so se potrudili.

No ja se nisem obremenjeval s porabo ker ga nisem tankal jaz:laugh :ok2 Je bil pa od soseda in kako se tole pelje in rohni (seveda če odmislimo porabo) bi mu na papir pribil vsaj še 30konjev:) Pa kako gre tale 2.8 torquer cvatro po snegu :woohoo :respect , ne vem no.. Če bi kupoval kaj takšnega (AWD+zmogljivo) Subaruja tut povohu ne bi, mogoče zato ker na 100ko gledam že kot na kakšno klasiko če je primerno ohranjena:ok2
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Naj kdo predlaga avto.netu novo možnost v iskalniku:

-novo
-rabljeno
-karambolirano
-krizno
itd.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Ja ali pa kar svojo rubriko: Recesijska vozila :-D :-D :ok
Prikaži več možnosti

Gajsa
Gajsa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 821
  • Avtomobil: F31 316d

Ja ali pa kar svojo rubriko: Recesijska vozila :-D :-D :ok

:umruodsmeha :umruodsmeha

My ex BMW's:
E36 320i cabrio, E39 530dAT ///, E46 318i, 323i, 323Ci (2x), 320iT, 325Ci :love , 320d, E81 118d, E90 318d, 325i, E92 320i ///, E91 318d (3x), 320d, E83 2.0dA, F20 118d

Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 544
  • Avtomobil: TRAKTOR

http://www.avto.net/...asp?id=2507551#

Tale tud zgleda kar uredu, sicer je tudi cena malo višja, pa TDS je.
Vsak naj dela tisto kar zna: francozi naj kuhajo, nemci pa delajo avtomobile :ok
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 315
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

U, ne. Tole je že skorej novo.:laugh
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 310
  • Avtomobil: e61, r55

http://www.avto.net/...D=2531404&show=
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Phil_2
Phil_2

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: 2008 Citroen C2

Štos je v temu, da deli za star Clio stanejo več, kot za 15 let staro E34. E34 je džabe vzdrževat, pa verjeli ali ne tudi sedmico. To so dobro narejeni avti, ki jih v večini primerov tepe lahko le registracija, razen 725tds. Žal.

Ampak dobro, pustmo sedmico, očitno sem šel predaleč. E34 520i recimo ali pa tudi 518i je pa vsaj zame pametna izbira. Avto je dober, velik, prostoren in vsekakor varnejši od vsakega starega Clia. Pa vsaj zgleda nekaj in pelješ se kot gospod, če to že nisi. Pa Pero ima prav. Ni mi treba vozit E60, da ne zgledam na pol cigan.

Ne seri ok? Ja, dokler menjaš olje, ni bmw dosti dražji od cliota! Ko pa gre kej na podvozju pa colaš k blesav. Vem, ker sem sam dal 100 jurjev za popravilo e34 podvozja, da se je vsaj normalno peljal. Pa je bilo daleč od tega, da bi poštimal vsaj ene 20% podvozja s tem kešom (in sem bil pri popoldancu, ki ga tukaj veliko hvalite).

Jebo vas clio.....poglejte cene za kak fiat punto. Dobiš novo roko skoraj za ceno kilo črnega kruha.

Ne se slepit in primerjat popoldanca in rabljene dele za bmw z original renault deli na servisu. BMW bo dražji za vzdrževanje od cliota, če ga na isti ravni servisiraš.

Zato razni veločeti prodate avto, ker se približuje servis. Ker ni tok pocen kukr tle gor nakladate in sami seb verjamete.
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Ne seri ok? Ja, dokler menjaš olje, ni bmw dosti dražji od cliota! Ko pa gre kej na podvozju pa colaš k blesav. Vem, ker sem sam dal 100 jurjev za popravilo e34 podvozja, da se je vsaj normalno peljal. Pa je bilo daleč od tega, da bi poštimal vsaj ene 20% podvozja s tem kešom (in sem bil pri popoldancu, ki ga tukaj veliko hvalite).

Jebo vas clio.....poglejte cene za kak fiat punto. Dobiš novo roko skoraj za ceno kilo črnega kruha.

Ne se slepit in primerjat popoldanca in rabljene dele za bmw z original renault deli na servisu. BMW bo dražji za vzdrževanje od cliota, če ga na isti ravni servisiraš.

Zato razni veločeti prodate avto, ker se približuje servis. Ker ni tok pocen kukr tle gor nakladate in sami seb verjamete.

Dejstvo, da si ti pač plačal več kot je to verjetno bilo treba, si imaš za zapisati samo sebi in tvojemu pogledu na stvari.
Za 100 jurjev, da si poštimal samo 20% podvozja??
Stari za 100 jurjev poštimam na petih E-34 podvozje in ne samo na eni pa še to samo 20%
Jaz na tvojem mestu sploh ne bi te sramote javno objavljal.

Kva pa maš to za eno čudo?
Kva a si dobil 34-ko čist brez podvozja al kva? Kako pa to lahko kupiš?
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 059

.............Za 100 jurjev, da si poštimal samo 20% podvozja??
Stari za 100 jurjev poštimam na petih E-34 podvozje in ne samo na eni pa še to samo 20%
Jaz na tvojem mestu sploh ne bi te sramote javno objavljal.

.......

Te bom držal za besedo. Ker vem da rad pretiravaš, ti bom (ko bom, kupil E34 in ta dan se bliža) pripeljal avto, ki bo opravil tehnični pregled in mi boš za 400€ zrihtal podvozje (tu štejejo amortizerji, selen bloki, roke, polž, pomožni volan,..........).

Da se ne bo kdo potem francoza" delal.

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Te bom držal za besedo. Ker vem da rad pretiravaš, ti bom (ko bom, kupil E34 in ta dan se bliža) pripeljal avto, ki bo opravil tehnični pregled in mi boš za 400€ zrihtal podvozje (tu štejejo amortizerji, selen bloki, roke, polž, pomožni volan,..........).

Da se ne bo kdo potem francoza" delal.

Mislim, da bo šel kupit amortizerje, pa mogoče še selene in bo 400€ mimo ... ostalo pa drugo leto, ko bo spet dedek Mraz hodil :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

hmmm...celotno podvozje je precejšen strošek ja...:blackeye je pa res, da če daš obnovit vse gumice na podvozju bi prišel skozi z 400 eur, pa še ostalo bi za kak amortizer :-D.
dejstvo pa je, da če je avto redno na ervisu in se zadeve preverjajo sproti in so deli menjani sproti, potem ni velikega stroška. torej sprotno vzdrževanje..:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 059

Ko je ravno govora o E34.
Nekaj sem se menil za ogled tote E34T
http://www.avto.net/....asp?id=2422264
in
http://www.avto.net/....asp?id=2382713

Vedno bolj mi hodi po glavi E34 in vse FL, ki sem jih videl do sedaj do bile močno ali vsaj preveč rjave (pod vrati, zadnja havba, okoli odprtine za gorivo.
Zadnja ki mi je bila res čedna je bila 520i od citota.

Najraje bi touringa z dvojinim šibedahom 518i ali 525td(s).

Urejal RobertH, 12.01.2009, 13:39.

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti