Skoči na vsebino

Lepi krizni avti

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
4839 odgovorov v temi
Gajsa
Gajsa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 821
  • Avtomobil: F31 316d

Zgleda res v modo prihajajo večje (kombi)limuzine 5 in 7, nekoliko "odcvetelih" modelov :)

My ex BMW's:
E36 320i cabrio, E39 530dAT ///, E46 318i, 323i, 323Ci (2x), 320iT, 325Ci :love , 320d, E81 118d, E90 318d, 325i, E92 320i ///, E91 318d (3x), 320d, E83 2.0dA, F20 118d

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Krizni avto je alfa 75 america, siva :beer
Prikaži več možnosti

Phil_2
Phil_2

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: 2008 Citroen C2

Dejstvo, da si ti pač plačal več kot je to verjetno bilo treba, si imaš za zapisati samo sebi in tvojemu pogledu na stvari.
Za 100 jurjev, da si poštimal samo 20% podvozja??
Stari za 100 jurjev poštimam na petih E-34 podvozje in ne samo na eni pa še to samo 20%
Jaz na tvojem mestu sploh ne bi te sramote javno objavljal.

Kva pa maš to za eno čudo?
Kva a si dobil 34-ko čist brez podvozja al kva? Kako pa to lahko kupiš?

So ti že ostali odgovoril, tko da lahko svojo sramoto zdej seb pripišeš.
Sem šel na poceni ampak še vedno solidno robo. Sem pa kupil novo robo in ne z odpada vzel---tu pa mogoče držijo tvoje cene.
Podvozje je pa imela moja e34 dobro, brez lufta. je pa bilo treba par stvari popravit. In vsi vejo, da pri e34 ni konca popravil na podvozju.
Prikaži več možnosti

Phil_2
Phil_2

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: 2008 Citroen C2

hmmm...celotno podvozje je precejšen strošek ja...:blackeye je pa res, da če daš obnovit vse gumice na podvozju bi prišel skozi z 400 eur, pa še ostalo bi za kak amortizer :-D.
dejstvo pa je, da če je avto redno na ervisu in se zadeve preverjajo sproti in so deli menjani sproti, potem ni velikega stroška. torej sprotno vzdrževanje..:ok

žal so na podvozju še druge stvari, kot samo gumica :)
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Ko je ravno govora o E34.
Nekaj sem se menil za ogled tote E34T
http://www.avto.net/....asp?id=2422264
in
http://www.avto.net/....asp?id=2382713

Vedno bolj mi hodi po glavi E34 in vse FL, ki sem jih videl do sedaj do bile močno ali vsaj preveč rjave (pod vrati, zadnja havba, okoli odprtine za gorivo.
Zadnja ki mi je bila res čedna je bila 520i od citota.

Najraje bi touringa z dvojinim šibedahom 518i ali 525td(s).

Vem za enega, je pa tds A touring....ampak pod ceno ne bo sel.
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

svizec.brus
svizec.brus

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 264
  • Avtomobil: BMW E39

Tudi jaz bi na to temo nekaj dodal. Sam vozim 518i že peto leto to je moj drugi avto, pred tem sem imel 518i vendar je zaradi karabola moral oditi od hiše. Nabavil sem isti model. Z njim sem naredil 140000km brez problema. menjal sem amortizerje pa še neke malenkosti(sploh ni omembe vredno). Podhranjenega BMW sem izbral zato ker kot dijak v srednji šoli si takrat nisem mogle privoščiti kaj več. Avto pa mislim da je glede moči čisto dovolj. Glede tistih komentarjev da je 518 podhranjen pa samo:napaka. Kdor ga ni vozil naj ne komentira, se pač ne vozimo vsi po mestu 200km/h in ne rabimo odvečnih konjev ki jih tako nimaš kje uporabit. To je moje mnenje. Aja pa še glede tistih dveh ki se prodajata na avto.net sem mi zdi da so cene dosti preveč v višavah.. Saj že prodajata en čas pa še bosta(nedogled), jaz sem za mojega odštel 220000SIT pred petimi leti(lepo ohranjen).
lep pozdrav

Urejal svizec.brus, 12.01.2009, 14:50.

Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 061

Vem za enega, je pa tds A touring....ampak pod ceno ne bo sel.

Japajade. Ne kupujem več kao top primerkov za top ceno, na katere moram takoj zmetat 15% vrednosti osnovne cene in potem čez pol leta, ko mi ponavadi vsak avto (ko pač ni več kaj postoriti na avtu) doku**i pa prodat po ceni, ki je damping za najnižje cene na Avtonetu.

Raje kupim pošten avto za pošteno ceno.
Sicer se pa lahko prodajalci še malce medijo (been there) in se bomo resneje pogovarjali, ko se bodo zavedli da prodajajo 15 let stare avte.

Če se pa ne bodo, pa pade kaj takega.
http://www.avto.net/...asp?id=2531815#

E21 316, E21 316, E21 323i, E30 316, E30 320i, E30 320i, E34 520i, E39 528i, E46 316i, E39 520iT, E39 523iT, E30 316, E36 318i, E39 528i, E24 630CS, E36/2 316i, E39 525dA, E39 530i, E38 728iA, E34 518iT, E39 523i, E36/2 316i, E46 323i, E39 525iT, F11 520dT, F11 520dTA... to be continued

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 322
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Dej Roberth, k te bom žvajznu.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

peroa
peroa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 940
  • Avtomobil: Rog

Sicer se pa lahko prodajalci še malce medijo (been there) in se bomo resneje pogovarjali, ko se bodo zavedli da prodajajo 15 let stare avte.

Ta vikend se še niso.
NO soup for YOU.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Te bom držal za besedo. Ker vem da rad pretiravaš, ti bom (ko bom, kupil E34 in ta dan se bliža) pripeljal avto, ki bo opravil tehnični pregled in mi boš za 400€ zrihtal podvozje (tu štejejo amortizerji, selen bloki, roke, polž, pomožni volan,..........).

Da se ne bo kdo potem francoza" delal.

Roberth

A tako E-34 si boš kupil? Popolnoma uničeno podvozje?
Dej nehi srat no lepo te prosim.Ti men zdej naštevaš kakšen avto boš "kupil" in pol boš vse to zamenjal. Kdo zdej pretirava?
Mislim tko pišeš, kot da boš zastonj dobil nekaj z odpada ne pa očuvano E-34.
Joj ej eni ste pa res seronje.

človek potem si moraš res kupit smrtno past ne pa vozen avto, če boš vse to zamenjal.
Aja pa nehi s takimi babjimi kot so "rad pretiravaš".
Pa kva je robert a si ti edini k je mel kdaj kakšen avto pr hiš, pa samo ti znaš pravilno vzdrževat pa samo ti ga res redno servisiraš vsi ostali pa pojma nimamo.
Dej se mal nazaj drž ok pa ne bot tak seronja.
Ti boš k men avto prpelu.
Tvojih jajc ne rabem na svojmu dvorišču frajer
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti
    • driv3r_86 je všeč

bmwmp
bmwmp

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 454

PEro, zadnje čase se pa reš čudno obnašaš?:frown :confused

Bentiš čez uporabnike, daješ jim "šaljiva" imena, pa ti nihče nič noče. Roberth je povedal le, da se za 400 € podvozje pri e34 nikakor ne da porihtati, če se pa da, pa izvoli.:) Nič hudega ni hotel!
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

So ti že ostali odgovoril, tko da lahko svojo sramoto zdej seb pripišeš.
Sem šel na poceni ampak še vedno solidno robo. Sem pa kupil novo robo in ne z odpada vzel---tu pa mogoče držijo tvoje cene.
Podvozje je pa imela moja e34 dobro, brez lufta. je pa bilo treba par stvari popravit. In vsi vejo, da pri e34 ni konca popravil na podvozju.

A mi verjameš, da še nikoli v življenju nisem bil na niti enem avtoodpadu, tako, da ne vem kakšne so tam cene. Si pa vidim dobro seznanjem z njimi. Kako zdej?? Podvozje trdiš, da si imel dobro ampak si mogu vseen dat 100 jurjev?
Čak trdiš eno pol pa drugo?
Imel sem najmanj 4 E-34k tale turing je ta peta.Tudi z enim nisem imel težave s podvozjem. Na touringu sem zamenjal zadnje amortizerje. Ampak to ne nanese toliko.
Ne vem no. Res ne vem.
Pač.....verjetno mam srečo pa kupim ok avte al kva?
Prikaži več možnosti

_skyline_
_skyline_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 493
  • Avtomobil: E39 523iA

Dejstvo, da si ti pač plačal več kot je to verjetno bilo treba, si imaš za zapisati samo sebi in tvojemu pogledu na stvari.
Za 100 jurjev, da si poštimal samo 20% podvozja??
Stari za 100 jurjev poštimam na petih E-34 podvozje in ne samo na eni pa še to samo 20%
Jaz na tvojem mestu sploh ne bi te sramote javno objavljal.

Kva pa maš to za eno čudo?
Kva a si dobil 34-ko čist brez podvozja al kva? Kako pa to lahko kupiš?

S vsem spoštovanjem do tebe, te prosim da nehaš nakladat! Ne poznam te osebno tako da težko sodim, ampak na forumu kar lepo smetiš s nepremišljenimi izjavami in preštevilnimi offtopici! Ampak pero je care, njemu se spregleda.....

Pa da se dotaknem še tega offtopica.... In kaj boš na teh 4ih menjal? Kak končnik in roko, pol pa si bos. Ne se hecat! 400Eur so samo višji rang amortizerji z montažo. Ok?!!
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

PEro, zadnje čase se pa reš čudno obnašaš?:frown :confused

Bentiš čez uporabnike, daješ jim "šaljiva" imena, pa ti nihče nič noče. Roberth je povedal le, da se za 400 € podvozje pri e34 nikakor ne da porihtati, če se pa da, pa izvoli.:) Nič hudega ni hotel!

Pa dobr kaj se jaz čuden obnašam?
Kaj pa ti zdej hočeš? A me žališ? Mi odrekaš možgane?
A misliš da ne znam sam brat? Še enkrat prečitaj kaj je on napisal in potem mojo repliko.
Ni on en in edini ki ima ali je imel E-34 ok in tudi na gledam na robertha kot na nekoga, katerega bi moral obvezno spoštovati. Zakaj že?
In ne dovolim si, da bo meni sploh kdo rekel kaj jaz rad delam in kaj ne, pa ne vem, da se ne bom delal francoza.
Nisem njegov vrstnik pa njegov buddy tudi ne, ti pa nisi njegov odvetnik ane?

Tko da pust me namer ok?
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

O moj bog se obesite na eno izjavo, ki je bila pretirana replika na pretirano prvotno izjavo:crazy

še pomnite 400-500eur --->20% podvozja in 400-500eur 4 podvozja:laugh

Dejmo bit malo bolj prijazni ne pa da en drugemu najedamo. Razumem pa Phil_2.a in perota, kajti če se za 400-500eur ne da uštimat podvozjana 15 let stari 5ki potem zame to ni avto pa brez zamere in potem pade v vodo 80% izjav forumašev da je rabljen bmw poceni za vzdrževati:fight

Marsikakšen del ni potrebno kupiti nov ali original pa se zaradi tega ne bo avto peljal 50% slabše ;)
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

jurko
jurko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 544
  • Avtomobil: TRAKTOR

Ko je ravno govora o E34.
Nekaj sem se menil za ogled tote E34T
http://www.avto.net/....asp?id=2422264
in
http://www.avto.net/....asp?id=2382713

Cena?

Verjetno 3k plus
Vsak naj dela tisto kar zna: francozi naj kuhajo, nemci pa delajo avtomobile :ok
Prikaži več možnosti

flyer
flyer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 913
  • Avtomobil: Murano

Če bo Pero redno sem hodil, bomo mogli redarje najet. Saj to ni offtopic, ker gre za neke vrsto "krize" ne?
Prikaži več možnosti

Benady
Benady

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 608
  • Avtomobil: E83 X3 xDrive18d

No otroc ne se kregat :)

@RobertH, a tega si vidu?

http://www.avto.net/....asp?id=2522265
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 322
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

A ga niso že banali enkrat?:laugh

Pero, sej si faca, sam dej se res malo umiri. Sej ti nihče nič noče. Si hudo vskipljiv fantek.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

bmwmp
bmwmp

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 454

@RobertH, a tega si vidu?

http://www.avto.net/....asp?id=2522265

Zadeva se prevaža po Kranju... prvi občutek ki ti ga da, je za barvo : :eek
Nisem vedel, ali je rozen, rdeč, ali samo hudo zbledel.:laugh

Je pa lep, kazi ga edino volan, pike od kamenčkov spredaj po havbi, ter se ne spomnim točno, mogoče malo rje?
Aja, v notranjosti rahlo strgani sedeži (športni:mljask) ter pač neoriginal volan.

Drugače zanimiva reč! E34 touring!!:metalc

PS: napis Mpower pod pokrovom mi ne gre v račun...?

Urejal bmwmp, 12.01.2009, 17:24.

Prikaži več možnosti