Skoči na vsebino

Avto Klub BMW Slovenija

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
21 odgovorov v temi
BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 451
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

Takole, končno in po dolgih in vstrajnih dneh bomo končno dobili svoj klub!

Ime, ki je napisano zgoraj je uradno ime društva. Jutri bo klub tudi uradno vpisan v register društev tako da lahko kmalu pričakujete, da se boste lahko včlanili v klub. Za razne popuste članov se še dogovarjamo, po prvomajskih praznikih bomo uredili zadevo na AA, ki bo poskrbel tudi za vse druge PSC v Sloveniji. Popust bo tudi pri nakupu platišč in pneumatik v Pneumatic centru Sitar (uradni uvoznik za Dunlop).
Hkrati ste vabljeni vsi, da pomagate našemu klubu s kakršnokoli donacijo ali sponzorstvom, če poznate koga, ki bi nam bil pripravljen pomagati. Veliko nam bo pomenilo tudi samo-reklamiranje kluba od samih članov, v interesu pridobiti in združiti čim več lastnikov vozil BMW v Sloveniji, zato na tem mestu apeliram na vse, da če koga poznate, ki ima v svoji ali službeni lasti vozilo BMW, da se nam pridruži. Več kot nas bolje nam bo!

Kmalu bo na naši strani objavljen tudi obrazec oz. pristopna izjava, s katero boste lahko pristopili k klubu. Dogovorjena članarina za letos bo 7.000,00 SIT. Pristop bo možen takoj ko nam banka odobri odprtje poslovnega transakcijskega računa.

Vse ostale novice boste lahko zvedeli tukaj in na podstrani KLUB

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

oitge
oitge

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 362
  • Avtomobil: E46 320ci

Tako je, danes sem že dobil odločbo UE Kamnik, da je z dnem 25.4.2003 v register klubom vpisan Avto klub BMW Slovenija, pod zaporedno št: 219 :laugh

Počakati moramo samo še papirje iz statističnega urada Slovenije, da nam dodelijo šifro dejavnosti, ostalo je pa zrihtano!

Seveda ne bi šlo tako hitro, če nebi imel "VEZ" na UE, ker bi po uradno dolžnosti eno tako društvo lahko registrirali tudi do mesec dni :confused
Ampak hvala bogu, naredila sva v enem dnevu :drink

Želim Nam obilo uspeha pri nadaljnem delovanju! Čestitke fantoma za trud.

Lp
Vid
Prikaži več možnosti

Bojan
Bojan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13

LEPO OPRAVLJENO !
BOJAN
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

:ok čimveč popustov! :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes sem poslal vse potrebne dokumente na Davčni urad RS za dodelitev davčne številke. Kot so mi tam obljubili bo vpis narejen v roku enega tedna, potem pa še caa. 1 teden da odpremo račun pri NLB in zadeva zlaufa! Zrihtano je že večino, od članskih, majice oz. logotipi na majici so že skoraj dokončno obdelani, tudi nalepke mislim da bodo kmalu, tko da lahko še v tem mesecu pričakujete tisti, ki ste že včlanjeni svoja darila :-D

V dogovarjanju sem tudi z eno avtovleko, da bodo imeli naši člani tudi tam kej koristi (nikoli se ne ve, kaj pride...)
Popusti pri Sitarju že veljajo, v mesecu juniju in juliju pa bodo pripravili za naše člane tudi prav posebne ugodnosti.

Toliko zaenkrat okoli novih novičk iz Avto kluba!

Prikaži več možnosti

Bimmer
Bimmer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 240
  • Avtomobil: F10, F31, I01

Kakšen popust pa je pri Sitaru?

Bimmer

f31.jpg

Prikaži več možnosti

DAMC
DAMC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 837
  • Avtomobil: Mešalec in lopata....

Popusti:

http://www.bmwslo.co...topic.php?t=783
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Takole v naslednjem tednu boste vsi vpisani v klub na dom prejeli člansko izkaznico, ki jo imejte vedno pri roki, ker vam bo pomagala pri identifikaciji glede popustov. Za majice je tako: do 30.6. počakamo, če se še kdo včlani nato bomo dali delat. vsi, ki se boste včlanili kasneje jih boste dobili v naslednji pošiljki! Majice bo mogoče prevzeti na sedežu kluba v Kamniku ali pa na naslednjem srečanju!

Prikaži več možnosti

Guest_Anonymous_*
Guest_Anonymous_*
  • Gost

A se že ve kakšni bodo popusti na avto aktivu? :confused
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Trenutno so vsi na AA zasedeni, tko da ne moremo priti do dogovora za sestanek!

Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: Mitsubishi ASX

Zdravo
bilo je govora, da se bomo lahko včlanili preko Interneta (prijavnica).Kaj je s tem? Kako se lahko še včlanimo (mislim, na kakšen način) ? Kje ali pri kom dobim prijavnico?
Hvala za odgovor
Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

V začetku julija bo narejena stran kluba, kjer bodo pisale vse podrobnosti. Te majice, ki jih bomo dali sedaj delat, so za tiste, ki so se včlanili na srečanju in že plačali članarino oziroma bodo to storili do konca junija. Mišljeno je bilo tako, da najprej damo delat manjšo količino, da se lahko tudi da potem gor na stran slike in podatke, kaj vse nudi članstvo.

Jutri bomo dobili številko računa kluba v banki, tako da bo objavljena nova prijavnica. Do sedaj nismo imeli računa, tako da se je bilo mogoče včlaniti samo na srečanju, kjer se je članarina pobirala na licu mesta.

Ko bo objavljena nova prijavnica, se bo mogoče včlaniti tako, da se bo na sedež kluba poslala prijavnica, članarina pa nakazala na račun kluba. Včlanitev preko interneta bo mogoča šele, ko bo končana stran kluba (enkrat v začetku julija).

Danes mi je Jure pokazal kako izgleda izvezen BMW znak in napis, ki bo na polo majici in moram rečt, da sem bil prijetno presenečen. Sicer se boste pa zelo kmalu lahko tudi sami lahko prepričali o tem. :)

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Ja neki je blo v enem postu Jureta, sam se zdele ne spomnem kje!
Povejte se to kaj je s temi racuni za clanarino. Sej ne da me dnar tisci, sam k je blo neki govora da racun po posti dobimo, pa da je nekaj stroskov, pa to. A je racun ze odprt? Ce je bi blo kar najbolj na net napisat st. pa nakazemo. Sej neki lazje bo delat s klubskimi zadevami ce je par jurckov na racunu.
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Račun dobimo jutri. Objavljena bo nova prijavnica, kjer bo pisalo kam je treba nakazat denar. Prijavnico bo treba poslati na sedež kluba (strošek kuverte in znamke) in denar nakazati na račun v banki (strošek 7.000 SIT :-D ). To je to.

Od tu naprej bomo mi poskrbeli, da bo šlo vse gladko. Dobili boste člansko izkaznico (in potrdilo o plačilu članarine) za uveljavljanje popustov (nekateri bodo še objavljeni), nalepko za avto in polo majico z BMW znakom in napisom Avto klub BMW Slovenija.

Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik

OK bomo počakali.
Vidim, da se nekateri prav lepo trudite okoli Kluba. Vsa pohvala :ok
Mi se bomo pa čimprej probali včlaniti, da bo čimveč $$ v kasi, da bo lažje delat.
Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 237
  • Avtomobil: E36-off to see the world

No, kar čimprej objavite prijavnico in št. transakcijskega računa. Jaz bi do poletja enkrat že rad imel majico :laugh
Ajd,

Y

"nič ni resnično, vse je dovoljeno"
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator

Je že objavljeno na tem forumu in forumu Splošno.

Prikaži več možnosti

Rado
Rado

BMW fanatik

• Uporabnik

ZDRAVO
Dobil sem izkaznici, nalepko,...
Zanima me (informativno) ,kam ste si nalepili nalepko (Avto klub BMW)??? Je kakšen predlog (da bi imeli več ali manj vsi na istem mestu ), ali je to prepuščeno posamezniku ?
Lp
BMW = veselje v vožnji

Član KOS
Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 960
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Jaz sem tudi dobil danes izkaznico pa me tudi zanima kam si boste nalepili nalepko.
Prikaži več možnosti

Borut
Borut

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 446
  • Avtomobil: BMW 523iT

Nalepka je za na steklo, zato smo omejeni le na steklene površine. Moj predlog je na zadnja leva vrata na malo trikotno šipco. Tam bo najmanj zakrivala pogled, pa še radovedneži, ki pogledajo na števce jo bodo opazili.

lp
Borut
Prikaži več možnosti