Skoči na vsebino

A-Cosmos, Ljubljana

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1082 odgovorov v temi
yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 323

Ce se ne motim je olje na pooblascencu z popusti nekje med 11-14 eur na liter, tocno se ne spomnim. Torej ce je v trgovini olje 8 eur in je pri pooblascencu npr 12 je teh 4 eur minimalni strosek napram vsej zmedi, ki lahko nastane.
Pa recimo, da je olje 15 eur na liter bom za dobrih 6 litrov dal 90 eur na pooblascencu medtem ko me to v trgovini kosta cca 50 eur. Je teh 40 eur res strosek? Pa ce vem, da mi bodo na racun tega naslednjic dali se popust na material, morda se na delo?

Ne bo slo,si prebral moj post?

525i-6,5 litra olja in oljni filter,kontrola vozila kar he normalno recimo 230€.
Normalno ce je urna postavka cca.70€,ter samo olje cca.20€/liter
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 335
  • Avtomobil: BMW logicno

Zanima me pa še nekaj, kaj naredite, ko hočete vi eno specifično sicer odobreno olje, ki ga mehanik nima....   Drama ???

Sam povem, da se da vse BP zmeniti tako v Cosmosu, kot pri Molku, jasno mi je pa zadnji razložil, da so cene servisov tako na nuli, da oni normalno vse pokrijejo, samo, če nekaj zaslužijo tudi na marži za potrošnji material in dele in, ja takoj sem jim predlagal, da naj pa potem malo več zaračunajo, so se strinjali, ker sam v svojih vozilih nikakor nočem olij, ki jih dela Shell, z Castrolom, sem pa tudi zaključil nekaj let nazaj, sedaj me prepriča samo še Moll, ki ga sam nabavim. 

Zanimivo, da nisem imel nikjer problema okoli tega, olje je odobreno, noben pooblaščenec, pa ga ne prodaja, pač politika BMW, je pa smešno, ko se potem pooblaščeni mehaniki čudijo, kako lepo na tiho že mrzel motor "klepeče" in ne, kot pri Shelu, ko lepo klepeče, šele, ko se zadeve malo segrejejo. 

Torej lepa beseda, lepo mesto najde in vse se da dogovoriti. 

Prikaži več možnosti

višnja
višnja

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 549
  • Avtomobil: G31

525i-6,5 litra olja in oljni filter,kontrola vozila kar he normalno recimo 230€.
Normalno ce je urna postavka cca.70€,ter samo olje cca.20€/liter

Meni na ac računajo olje 20.31 na liter brez DDV, to je 24,78 z DDV. Na to ceno upalijo 15% popust, ksglihti.

Isto kot supermarket, najprej napihnejo ceno, pol ti dajo kao popust, ti pa ful srečen ;-)

Prikaži več možnosti