Skoči na vsebino

Gospodinjski aparati, bela tehnika

* * * - - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2257 odgovorov v temi
Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 120
  • Avtomobil: Bmw

#srcnik hvala za nasvet ampak sem že kupil :beer

No, naj še povem kaj je uspelo.
Po teh komentarjih sem vseeno vztrajal in iskal ponudbe. Long story short, uspelo mi je dobit Candy s pirolizo in parnim čiščenjem, trojna zasteklitev, soft close, 9 programov, med drugim tudi pizza.
Naj bi bila znižana iz 550eur, pa sem ulovil še kodo za dodaten popust in smo prišli na 260eur.
Kako se bo obnesla, bomo videli ko začnemo uporabljat. Granacija je 2+3 tako da sem ubistvu obkljukal vse kar sem iskal ter obenem porabil slabih 100eur manj kot sem bil pripravljen plačat. :)

Lp

:bmw e36 318is coupe; e36 320i; e39 523i :jok ; e39 523i lpg; e60 530i; e39 540iA :coole39 530d "M"
Fact: "There`s no girl that has lines as pretty as the E39 M5!" :-D

Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 840
  • Avtomobil: BMW

To je res dobra cena.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 474
  • Avtomobil: BMW

Pirolize, ne rabiš, upam, pa, da paro ima, to pa je, če mene vprašaš must have, od nove pečice in tudi s paro se ćisti zadeva odlično, tako, da pirolize, ki porabi noro elektrike in pregreva vse možno, niti ne potrebuješ.   

Te parne, ko potem kuhar osvoji, kako se kuha, so top of top imajo pa tudi souce vide te novejše pečice, za, kar spet rabiš malo znanja, da znaš uporabljati. 

Prikaži več možnosti

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik

Piroliza sploh ni bila želja, tako kot sem v prvem komentarju napisal. Mi je zadoščalo parno čiščenje, pa so nekateri komentirali, da je to samo trik marketinga. Osebno nimam izkušenj s tem, pač po uporabi ko se pečica ohladi smo vedno očistili old sql way, gobica, čistilo, voda :)

Zato sem tudi gledal iskeno brez pirolize, so pa določeni plusi, kateri pridejo v kompletu s tem - npr. hladna vrata, kar mi je pomembno zaradi majhnega otročka.

Ker sem omejil budget na 350eur, sem pač bil pripravljen na kompromise.
Ampak je ratalo kakor je, za enkrat je obkljukano vse, ker čudežev za ta budget nisem pričakoval. Želel sem, da ima dvojni grelec, ventilacijo, 5 let garancije, programi so pa tako ali tako zadostni tudi pri najbolj osnovni.
Pirolizo bom sigurno sprobal po kaki "umazani peki", že zaradi firbca. Dvomim pa, da jo bomo redno uporabljali. Je navada da se sproti čisti.

Ti pa mislim, da si razumel, da ima peko s paro. Ne, tega žal nima. Za ta program bi se zavrtela cena okrog 500eur naprej.

:bmw e36 318is coupe; e36 320i; e39 523i :jok ; e39 523i lpg; e60 530i; e39 540iA :coole39 530d "M"

Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 299
  • Avtomobil: bmw

https://www.mimovrst...nerjavece-jeklo

Iscem hladilnik z zmrzovalno skrinjo,na hitrco pogledano se mu zdi ta ok
Prikaži več možnosti

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik

Nekaj malega ceneje kot na mimovrste:

https://www.ceneje.s...nikom-kgv39vlea

Prikaži več možnosti
    • tomze je všeč

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 119
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Pirolize, ne rabiš, upam, pa, da paro ima, to pa je, če mene vprašaš must have, od nove pečice in tudi s paro se ćisti zadeva odlično, tako, da pirolize, ki porabi noro elektrike in pregreva vse možno, niti ne potrebuješ.   

Te parne, ko potem kuhar osvoji, kako se kuha, so top of top imajo pa tudi souce vide te novejše pečice, za, kar spet rabiš malo znanja, da znaš uporabljati. 

Jsz imam parno že 5 let pa smo mogoče 5x probali. 

če nisi nek hard core vegi, ne vidim blazne dodane vrednosti

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 238
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Naredi ženi uslugo in kupi NO FROST hladilnik - je ogromna razlika. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 119
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Naredi ženi uslugo in kupi NO FROST hladilnik - je ogromna razlika. 

LP Tristan01

A dejansko še kdo kupi hladilnik z zamrzovalnikom brez NO FROSTa??? (pa pazite nateg, pri nas se pojavljajo hladilniki znamk Nord Frost in ljudje mislijo, da imajo NO FROST)

Prikaži več možnosti

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik

Ima kdo izkušnje z dotičnim parnim čistilnikom?

https://www.elektro-...to-smart-100_t/

Prikaži več možnosti

Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik

Na Petrol-u imajo v ponudbi HOOVER HOCE 4T 618EB za 500eur s petrol kartico 100točk.
Če ti kej pomaga :)

Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 299
  • Avtomobil: bmw

Hvala ;)
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

A dejansko še kdo kupi hladilnik z zamrzovalnikom brez NO FROSTa??? (pa pazite nateg, pri nas se pojavljajo hladilniki znamk Nord Frost in ljudje mislijo, da imajo NO FROST)

V ponudbi je še kar nekaj te robe... Očitno se še prodaja, ker narod kupuje te naprave brez premisleka. To še posebej velja za nakupe preko spleta... In potem se prodaja klasičen LOW FROST Bosch v rostfrei izvedbi namesto HOOVERJA, ki ima temno barvano pločevino in rostfrei vrata in NO FROST. 

Na Petrol-u imajo v ponudbi HOOVER HOCE 4T 618EB za 500eur s petrol kartico 100točk.
Če ti kej pomaga :)

Če je na Petrolu v akciji preveri ali ga ne dobiš kje še ugodneje. Njihove akcije so pogosto samo nateg višje sorte. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 33 210
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... evo moj pogled in izkušnje.

Doma smo že 14 dni brez pomivalca, ker je crknil en modul na elektroniki, ki se ga ne da popraviti, komplet a elektronika pa ni več dobavljiva.
Pomivalni stroj je od boscha in je star 21 let. Ob nskupu je bil najdražji vgradni stroj od boscha.
Večina bi rekla kupi novega.
Ampak to pri meni ne grd tajo lahko.
Če bi kupil novega ga sigurni nebi za 400-500€ amoak bi kupil verjetno zopet najdražjega od boscha (enak ki je pri nas 1300€ stane na Hrvaškem 2400€) za čim nižjo ceno.
Ampak ker je serviser rekel, da takšnih strojev kot je naš ne delajo več, ko je bilo nsrejeno #e vse tsko kot mora in da se da vse popraviti/zamenjati relativno poceni razen te jebene elektronike (da se jo tudi popraviti in jo je enkrat že popravil če crkne kakšen elemen razen enega modula ali čipa)
In sedaj mo vem kaj iskati si bom nabavil vsaj dve rezsrvni elektroniki za pomivalca.
Sicer ko ima hudič mlade je itak tako. En delujoč enak stroj sem zamudil za 3 dni kef so ga prodali za bagatelo, ker ni izoraznil vse vode (imel pred leti enak problem, popravilo 40€) dtugi mi ga pa noče prodati, ker pravi, da ga prodaja skupaj z komplet kubinjo.
Dobil sem elektroniko od enega Hrvata in upam, da bo delaka, drugače pa sem našel še na Nizozemnskem nivo elektroniko staro zalogo ga 170€ ampak to mi je za skrajni slučaj če pri nad ne rešim zadeve ta teden.
Poanta... če imate kvsliteten pomivalec jn se ga da poceni popraviti je škoda kupivati novega, ki se jih tako kot oralne stroje skorajda ne da ali pa je nerentabilno glede na ceno novega.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 555

Iz celotnega zapisa razberem, da drag stroj se splača popravit ker je razmerje med ceno popravila glede na vrednost stroja dosti večje kot pri cenejšem stroju...

vsak si pa potegne črto kaj mu je bolj smiselno.

Jaz pri teh aparatih nisem pripravljen odštet nič več kot stane model, ki opravlja vse osnovne funkcije. Če po 10 letih crkne, ga mirne duše zamenjam...

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... govoril sem za stare stroje, ki so bili takrat v vrhu.
Kot pravim me je do sedaj popravilo stroja v 20 letih stalo 2x40€ in enkrat 35 ko je šla pumpa al veternica cca 10 let ali več nazaj.
Saj če stroj nebi lepo opral in drugače delal BP bi ga itak zamenjal.
Sicer imam doma še novega zapakiranega electroluxovega že ene 6 let in je namenjen za ma morje ampak je v nižjem cenovnem rangu (600€) tako, da se mi ga ne izplača za doma.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... govoril sem za stare stroje, ki so bili takrat v vrhu.
Kot pravim me je do sedaj popravilo stroja v 20 letih stalo 2x40€ in enkrat 35 ko je šla pumpa al veternica cca 10 let ali več nazaj.
Saj če stroj nebi lepo opral in drugače delal BP bi ga itak zamenjal.
Sicer imam doma še novega zapakiranega electroluxovega že ene 6 let in je namenjen za ma morje ampak je v nižjem cenovnem rangu (600€) tako, da se mi ga ne izplača za doma.

lp

joda

Dokler samo menjuješ kakšen kos elektronike so popravila še smiselna, ko ti bo enkrat začel puščati na kupu tesnil je zgodba malo drugačna. Imamo pa pri nas še vedno srečo, ker je voda praktično zastonj in ker tudi elektrika še ni preveč draga. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

powerslide
powerslide

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 060
  • Avtomobil: 1.6i, 2.0d, 4.2, 5.7

Hay!

... evo moj pogled in izkušnje.

Doma smo že 14 dni brez pomivalca, ker je crknil en modul na elektroniki, ki se ga ne da popraviti, komplet a elektronika pa ni več dobavljiva.
Pomivalni stroj je od boscha in je star 21 let. Ob nskupu je bil najdražji vgradni stroj od boscha.
Večina bi rekla kupi novega.
Ampak to pri meni ne grd tajo lahko.
Če bi kupil novega ga sigurni nebi za 400-500€ amoak bi kupil verjetno zopet najdražjega od boscha (enak ki je pri nas 1300€ stane na Hrvaškem 2400€) za čim nižjo ceno.
Ampak ker je serviser rekel, da takšnih strojev kot je naš ne delajo več, ko je bilo nsrejeno #e vse tsko kot mora in da se da vse popraviti/zamenjati relativno poceni razen te jebene elektronike (da se jo tudi popraviti in jo je enkrat že popravil če crkne kakšen elemen razen enega modula ali čipa)
In sedaj mo vem kaj iskati si bom nabavil vsaj dve rezsrvni elektroniki za pomivalca.
Sicer ko ima hudič mlade je itak tako. En delujoč enak stroj sem zamudil za 3 dni kef so ga prodali za bagatelo, ker ni izoraznil vse vode (imel pred leti enak problem, popravilo 40€) dtugi mi ga pa noče prodati, ker pravi, da ga prodaja skupaj z komplet kubinjo.
Dobil sem elektroniko od enega Hrvata in upam, da bo delaka, drugače pa sem našel še na Nizozemnskem nivo elektroniko staro zalogo ga 170€ ampak to mi je za skrajni slučaj če pri nad ne rešim zadeve ta teden.
Poanta... če imate kvsliteten pomivalec jn se ga da poceni popraviti je škoda kupivati novega, ki se jih tako kot oralne stroje skorajda ne da ali pa je nerentabilno glede na ceno novega.

lp

joda

Če ti pride prav, me rufni. Razen da P1 ne dela, je ostalo vse ok. Vse cifre maš v oglasu.

https://www.bolha.co...-oglas-10160803

Urejal powerslide, 08.11.2022, 17:06.

Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...hvala, ampak kupujem edino B ali S z elektroniko 00482131

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

outsider
outsider

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 750

Iscem hladilnik z zmrzovalnikom, budget je do 1000€ ampak raje manj :-)
Je to to za ta denar ali gledam raje kaj drugega?
https://www.enaa.com...203cm-dark-inox

Urejal outsider, 25.11.2022, 13:16.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.