Skoči na vsebino

Gospodinjski aparati, bela tehnika

* * * - - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2259 odgovorov v temi
Maree30
Maree30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 110
  • Avtomobil: E30

A pozna kdo kakšno trgovino z dobrimi popusti, potreboval bi klimo osnoven model?

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 487
  • Avtomobil: Suši

Greš v bauhaus in problem rešen

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti

drdamian
drdamian

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 421
  • Avtomobil: 750i 4.4L V8

Danes mi je crknil sušilec, nek poceni model Gorenja iz 2016 v takratnem rangu 300-400 eur. 7 let, par popravil v garanciji in eno izven. Ker se mi ne ljubi čakati serviserja en teden + plus ker je velika verjetnost da mi pove da se sploh ne splača popravljati mi ne preostane drugega kod da kupim novega.
Osnovno vprašanje - vzamem spet nekaj v rangu 500eur ali raje sežem po Miele?
Če Miele katerega - cenovno se začno od 850 eur dalje, več kot 1.300 pa nisem pripravljen dat....
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 33 217
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

.... odvisno koliko ga uporabljaš?

Če ti ni težko kupiti miele ga kupi, po možnosti najboljšega možnega z popustom do tvoje cene.

Tega Miele TCL790 WP.

Jaz bi sicer vzel najboljši pribljižek, to je

Bosch WQG233D0BY

ki mi bi bil z popustom bolj dosegljiv ko bomo renovirali drugo kopalnico in bo dovolj širine. Tako miramo biti sedaj zadovoljni z toploaderjem

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

clinton
clinton

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 170
  • Avtomobil: BMW 1, 3, TTNY=?

Za tak denar kot praviš da si pripravljen dati bi jaz vzel tega:
https://www.bigbang....ek-223040/#tab1

Urejal clinton, 26.11.2022, 20:00.

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 557
  • Avtomobil: UFO

Se spozna kdo na hladilnike? Rad bi kupil en večji "ameriški" hladilnik, pomembna mi je kvaliteta, obvezno brez zamrzovalnega dela, nekih pip za hladno vodo in ledenih kock v vratih ne potrebujem, prav tako ne nekih WI-fi vmesnikov.. Torej ogromna škatla ki lepo hladi, ne kondenzira, zmrzuje in podobno..

The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 261
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Se spozna kdo na hladilnike? Rad bi kupil en večji "ameriški" hladilnik, pomembna mi je kvaliteta, obvezno brez zamrzovalnega dela, nekih pip za hladno vodo in ledenih kock v vratih ne potrebujem, prav tako ne nekih WI-fi vmesnikov.. Torej ogromna škatla ki lepo hladi, ne kondenzira, zmrzuje in podobno..

Če iščeš kakovost brez kompromisov je prava izbira Liebherr.

Serija Monolith npr, kjer sestavljaš kar rabiš: https://home.liebher...h/monolith.html

Za malce bolj razumno ceno pa kaj takega:
https://home.liebher...de-by-side.html

LP Tristan01
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 071
  • Avtomobil: reno

Za tak denar kot praviš da si pripravljen dati bi jaz vzel tega:https://www.bigbang....ek-223040/#tab1

1400 za sušilec? To je za avto preveč, kaj šele za en elektro čip, malo rostfreja in pleha.
Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 759
  • Avtomobil: BMW 325i E92 M

Hay!

...hvala, ampak kupujem edino B ali S z elektroniko 00482131

lp

joda

za pomivalne stroje Bosch, povprašaj tudi pri servisu Gorenje, ker je 99% Gorenjevih prav Bosch in so identični deli. Ponavadi so Gorenjevi modeli nekaj let stari Bosch in bi ta del še lahko bil bolj aktualen.

Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14 130
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Vzemi 2 178cm vgradna hladilnika in jih postavi "side-by-side". Liebherr je top ampak cena tudi. Osnovnih modelov ne kupuj.

Jaz bi ti predlagal sicer 2 taka. https://si.gorenje.c...000000000732554 Jaz imam sicer enega in zraven njega na enak način postavljen vgradni zamrzovalnik, toda lahko pa preprosto daš 2 hladilnika.

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 261
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

za pomivalne stroje Bosch, povprašaj tudi pri servisu Gorenje, ker je 99% Gorenjevih prav Bosch in so identični deli. Ponavadi so Gorenjevi modeli nekaj let stari Bosch in bi ta del še lahko bil bolj aktualen.

To je veljalo pred leti. Kolikor vem Gorenje že dolgo nima več Boschevih strojev... Je pa tudi res, da Jodin aparat spada še v tisto obdobje. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti
    • berni je všeč

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Jodin aparat bi z malo sreče lahko bil Bosch. Drugače pa jih res že dolgo ni več. Nekaj časa so bili potem kitajci, SmartFlex so pa lastna proizvodnja (razen cheap modelov za v akcije, kjer se tudi kak kitajc najde)

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 557
  • Avtomobil: UFO

Monaco ravno danes sva se s sodelavcem v službi pogovarjala d abi lahko kupil 3 enaka hlailnika, jih postavil skupaj in na enem spremenil odpiranje da bi se odpiralo kot omara.
Potem sem pa zasledil še tega:
https://www.merkur.s...rs68a8531b1-ef/

Tale ima opcijo da se zamrzovalni del preklopi da deluje kot hladilnik. Ta vikend bom nekaj naročil
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Jodin aparat bi z malo sreče lahko bil Bosch. Drugače pa jih res že dolgo ni več. Nekaj časa so bili potem kitajci, SmartFlex so pa lastna proizvodnja (razen cheap modelov za v akcije, kjer se tudi kak kitajc najde)

... je kar pravi bosch in ne neka turška sestavljanka z bosch znamko...

Sem opazil, da so imeli stari gorenje stroji res telo podobne tipke kot bosch, samo manj funkcij. Mirda je bila celo elektronika enaka, samo pač ni bilo odprtin za tipke. Bi moral enega takega odoreti in pogledati kakšna elektronika je dejanajo bila.
Sicer sem na srečo že rešil zadevo in dobil novo elektroniko iz Hrvaške... sedaj si moram še eno nabavit za rezervo :)

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pen66
Pen66

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 118
  • Avtomobil: F15 40D

Za tak denar kot praviš da si pripravljen dati bi jaz vzel tega:
https://www.bigbang....ek-223040/#tab1

Jaz sem 3 leta nazaj v Gorenjevi trgovini v Velenju sicer kupil Asko pralni stroj model W2084. Tehnično top zadeva 4x amortizerji, vse stranice se lepo odstranijo, na filtru za odtok je dodatna cevka, da ti voda ne steče pod stroj. Ker je bila zadeva znižana sem dobil garancijo samo 1 leto. Nedavno mi je sicer zablokirala vodna pumpa. No en gumb je prišel ne vem kako vse do te pumpe. Dobil sem sicer novo pumpo, ki pa je kar od Gorenja tako, da popravilo ni bilo drago. Sem zadovoljen.

Pripete slike za predogled

• Capture.JPG

Urejal Pen66, 08.12.2022, 18:42.

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Asko je itak top. Ampak v outletu se oem modeli ne smejo več prodajat ker nimajo slovenskih navodil :ok2
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 494
  • Avtomobil: BMW

Kdo ve, kaj je z Miele pomivalnimi stroji, ker ja naletel sem na 20 let starega, oziroma ga dobil ob nakupu fleta, pa ga mislil menjati, pa je bila moja tako zadovoljna, da je začasno ostal.  Zanimivo, da ima toliko star stroj poseben odvod čez šobe za paro, po pranju in, da posuši tako star stroj plastiko v nulo, bolj, kot vsak današnji top model od Boscha, katere dobro poznam

No me je zanmalo kake nove imajo sedaj, če je že ta tako dober in potem odgovorim, na en oglas od Mieleta za pralne stroje, naj mi predstavijo njihove vgradne pomivalne stroje po možnosti višje višine za 15 cm podnožje, in ja njihov odgovor, mi je povedal vse. 

Mi nismo pristojni za prodajo pomivalnih strojev, pač pa samo pralnih, vabimo vas, da se oglasite v našem salonu na Brnčičevi..... in še malo leporečja.   

Hvala za tako podn obravnavo iz strani "poden" znamke, ki se ima, za nekaj več, pa še osnov prodaje niso osvojili.  

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Miele je še vedno nad ostalimi. Asko mu sicer skuša slediti. Bosch ni niti približno blizu.

Zastopstvo v Sloveniji je pa res poden...
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Kdo ve, kaj je z Miele pomivalnimi stroji, ker ja naletel sem na 20 let starega, oziroma ga dobil ob nakupu fleta, pa ga mislil menjati, pa je bila moja tako zadovoljna, da je začasno ostal.  Zanimivo, da ima toliko star stroj poseben odvod čez šobe za paro, po pranju in, da posuši tako star stroj plastiko v nulo, bolj, kot vsak današnji top model od Boscha, katere dobro poznam

... no upam, da sedaj razumeš zakaj jaz nočem menjati našega 21 let starega boscha. :)

Leta 2001 je stal nekaj čez 240.000 Sit.
Dobil sem ga za 180.000 Sit, samo sem ga moral plačati ob naročilu potem sem ga pa čakal dobra dva meseca, da so prvi mideli le tega prišli na Slo trg.
Ravno zaradi enake ali podobne funkcije ki jo opisuješ je bil takrat deklariran kot edi i eco stroj. Po kmečko so mi razložili tako, da med pranjem akumulira toploto ki se po končanem pranju sorosti v obliki pare in posuši posodo in za sušenje ne porablja energije.
Zato sem ga takrat lahko orijavil v dohodnino in sem dobil povrnhen takrat max. ki so ga izplačevalu, to je 150.000 Sit.

In zato tudi oravim, da se novi stroji lahko skrinejo prednašim starim boschom vsaj tiste, ki sem jihvidel kako delujejo.

lp

koda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

To je tako kot sem jaz kupil e39 523i za 500eur da ga zvozim do konca tehničnega, ker sem nujno rabil avto, potem je ostal 5 let pri hiši in še zdaj mi je žal da sem dovolil da ga babnca odpelje :ok2

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.