Skoči na vsebino

Gospodinjski aparati, bela tehnika

* * * - - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1333 odgovorov v temi
Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 540
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Dobil danes kombinacijo :metalc in že zmontiral. Natančneje: gre za tole ploščo. Cena zelo ugodna, kako se bo obnesla, bomo pa še videli...

LP A.

Z indukcijskima boš zelo zadovoljen ... :-D
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 155
  • Avtomobil: avtomatik

Bom poročal :ok. Tudi če bom videl, da sem se zaj****l, bom pošteno priznal :ok2.
LP A.
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

nitro
nitro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 354

Ja ampak samo z indukcijama :-D

Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 649
  • Avtomobil: --------:)

Samo res škoda ,da nisi vzel 4x indukcija:jok

Sem tudi jaz zdaj prvič preizkusil indukcijo in se mi zdi zakon,vse je tako hitro narejeno:laugh
Samo kaj ,ko je črna in se čisto vse pozna gor,sploh je problem pri meni,ko me vse moti.:fight
Sem zelo nezadovoljen s to napo http://www.gorenje.s...e_nape?c=238471 ,sem pričakoval ,da bo tišje delovala.In zopet je črna barva:fight
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 700
  • Avtomobil: BMW logicno

Pameten, da si vzel samo z indukcijama in ne z indukcijami, čes čas boš videl, vsaj tako pravi moja boljša polovica, da indukcija ni ravno za vse idealna, pa pustimo posode ......, so recimo stvari juha, ki bi jo rad ćmazil 3 ure in tu se recimo bolje iskaže hi lite .... no mnenja so različna, sam če bi še enkrat kupil, bi spet kombo vzel !

Za napo je pa tako, žal vsi gledajo samo vrtljaje in hipotetično moč, praksa je pa drugačna, sam sem stestiral kar nekaj nap, pa zanimivo so se mi za špico pokazale Electrolux-ove elektronske. Prava napa tako vleče, da v celem stanovanju recimo 100 m2 ustvari po minuti podtlak, če sam potrem povsem na drugem koncu stanovanja malo za par mm odprem okno, mi prav lepo žvižga zrak, ker je podtlak v prostoru in ravno to je bistvo, da je napa tako predimenzionirana, da delaš v kuhinji ribe, pa se nič ne vonja v dn. sobi, ki je samo pregrajena, po moderno odprta u bistvu isti prostor z kuhinjo. :ok
Prikaži več možnosti
    • Andy04 je všeč

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Pameten, da si vzel samo z indukcijama in ne z indukcijami, čes čas boš videl, vsaj tako pravi moja boljša polovica, da indukcija ni ravno za vse idealna, pa pustimo posode ......, so recimo stvari juha, ki bi jo rad ćmazil 3 ure in tu se recimo bolje iskaže hi lite .... no mnenja so različna, sam če bi še enkrat kupil, bi spet kombo vzel !

Za napo je pa tako, žal vsi gledajo samo vrtljaje in hipotetično moč, praksa je pa drugačna, sam sem stestiral kar nekaj nap, pa zanimivo so se mi za špico pokazale Electrolux-ove elektronske. Prava napa tako vleče, da v celem stanovanju recimo 100 m2 ustvari po minuti podtlak, če sam potrem povsem na drugem koncu stanovanja malo za par mm odprem okno, mi prav lepo žvižga zrak, ker je podtlak v prostoru in ravno to je bistvo, da je napa tako predimenzionirana, da delaš v kuhinji ribe, pa se nič ne vonja v dn. sobi, ki je samo pregrajena, po moderno odprta u bistvu isti prostor z kuhinjo. :ok

Verjetno ti to govoriš o napah +1k.:confused
Ker na moji se mi zdi ,da je bolj glasna ,ko pa uporabna.:damn
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Še danes je nimam,sem zdaj naročil drugo in jutri jo dobim.Upam spet.

Upanje umira zadnje :hihi, bi rekel @criptus... BTW kje pa je ta stric zadnje čase :confused ?
LP A.

Ne,ne sem jo pravkar dobil.Ima kdo granitno korito,kako ste kaj zadovoljni?
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 641
  • Avtomobil: 218d AT, M2

http://www.kerrock.si/intro

To poglej:ok
Prikaži več možnosti

nitro
nitro

BMW fanatik

• Uporabnik

Mi ga imamo 3 leta in smo zelo zadovoljni. Na njem ni sledi obrabe...

Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 140
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

http://www.kerrock.si/intro

To poglej:ok

Tole je fajn material, ampak ni najbolj praktičen za kuhinjsko korito (obarvanost s časom). RF ali granit je :ok
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Verjetno ti to govoriš o napah +1k.:confused
Ker na moji se mi zdi ,da je bolj glasna ,ko pa uporabna.:damn

Govorim točno o taki , cena SAMO 538 EUR na : http://www.electrolu..._napa/EFC90245X

pa še to ni vse v podatkih, ker goljufajo in dajejo podatke, brez dimnika, brez npr, da mora zrak potisnit še 2 nadstropji više do vrha zračnika, zato so bolj merodajni vsaj zame primerjalni testi !

sicer moja napa je starejši tip ima še drugačne žarnice neonske ne halogen v osnovi pa je identična, vem, da nekdo drug dela za Electrolux to napo, sam sem takrat kupoval po testih, imam jo že 6 let in so bile odlično ocenjene, je pa žal pri napi še cel kup stvari, ne samo napa in sicer če imaš zunanji izpust, ali si odstranil notranji ogljen filter, ki služi če spuščaš zrak nazaj v prostor, en znanec mi je podobno jamral, kot ti, pa smo ugotovili, da ni prebral navodil od aparata in je pustil filter noter, poltem je pa zelo pomembna zadeva, kak fi cevi imaš za izpust, oziroma, če so kaka kolena, kak je najmanjši fi preseka cevi ??? V nove stavbe se daje 15 ali celo 18 cm cevi , najbolje, kar plastične za kanalizacijo, so samo nekje 1/3 cene namenskih cevi za zračnike in mnogo boljše in bolje tesnijo, no sam sem imel fi 15 cm, je pa zelo pomembno, da gre tudi cev potem fi 15 in vsa kolena, ker ti nič ne pomaga cev fi 15, če potem preko reducirke gor natakneš cev fi 10 :napaka, žal iz prakse povem, ko mi kdo takole jamra, da je navadno vsaj 60- 70% nap, ki niso optimalno priključene, kot bi idealno lahko bile .... potem so pa še malenkosti, če je hiša stara 10 let, kdaj je dimnikar ali kdo drug nazadnje ščistil cev in to vertikalo in horizontalo na priključku............

..........no sem malo več napisal, da vam odprem oči v problematiko ! :cool

Urejal Mat xxl, 29.09.2011, 16:00.

Prikaži več možnosti
    • perobmw in Warden uporabnikom je všeč to sporočilo

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Mam od nape pa do strehe skozi zračnik napeljano fi 15,cevi pa niso plastične,sem vzel kar ono fleksiblno cev ,ko se raztegne.
A bi mogoče res bolje delovala brez filtra??
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 641
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Tole je fajn material, ampak ni najbolj praktičen za kuhinjsko korito (obarvanost s časom). RF ali granit je :ok

Mi mamo doma cel kuhinjski pult in v einem kosu korito iz tega, je take kašmir bež barve in je po dveh letih še kot nov. Kako pa bo s časom pa bomo videl:)
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Za predstavo,tako zgleda granitna korita

Pripete slike za predogled

• Fotografija0562.jpg
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik

Mam od nape pa do strehe skozi zračnik napeljano fi 15,cevi pa niso plastične,sem vzel kar ono fleksiblno cev ,ko se raztegne.
A bi mogoče res bolje delovala brez filtra??

A se malo hecaš, filter je pravo sranje in zaduši napo do amena, da vsaj malo očisti zrak za tiste, ki nimajo izhoda in zrak vračajo nazaj v kuhinjo, kar je v osnovi povsem zgrešeno, napa mora odvajat zrak ven in brez, da ostane kak filter , pa ne mislim tu onih filtrov v ploščah, ki se perejo ali malo filca, nape, ki vračajo zrak v prostor imajo še poseben ogljen navadno okrogel filter cca fi 30 cm višina cca 4 cm in ta mora ven !!! Jasno pa pokrovi na napi - pralni, kao filtri ostajajo !

Ta fleksibilna cev, če je ona ALU je OK, one plastične pa navadno po letu ali dveh "predihajo" ali jih močnejše nape napihnejo in nekje poči ..... najbolje pa fiksne plastične cevi in te alu samo za priklop.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Granitno korito ?

Misliš kerog ali corian ali okite varjanta, ne pa res iz granita?

Drugače pa lahko rečem samo to: "Končno!!!"

Faking rosfraj.

Urejal Dark Funeral, 29.09.2011, 23:09.

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Odvisno od odtenka. Načeloma je pa zelo praktična in lična zadeva.
Prikaži več možnosti

nitro
nitro

BMW fanatik

• Uporabnik

Za predstavo,tako zgleda granitna korita

Hehe...sej ne morem verjeti. Imaš identično kot jaz, korito od Schocka :ok Edino jaz nisem namestil gumba za zapiranje, mi je bilo lepši brez. Sicer se slabo vidi, zgleda pa takole...

Objavljena slika

Urejal nitro, 30.09.2011, 06:04.

Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

A se malo hecaš, filter je pravo sranje in zaduši napo do amena, da vsaj malo očisti zrak za tiste, ki nimajo izhoda in zrak vračajo nazaj v kuhinjo, kar je v osnovi povsem zgrešeno, napa mora odvajat zrak ven in brez, da ostane kak filter , pa ne mislim tu onih filtrov v ploščah, ki se perejo ali malo filca, nape, ki vračajo zrak v prostor imajo še poseben ogljen navadno okrogel filter cca fi 30 cm višina cca 4 cm in ta mora ven !!! Jasno pa pokrovi na napi - pralni, kao filtri ostajajo !

Ta fleksibilna cev, če je ona ALU je OK, one plastične pa navadno po letu ali dveh "predihajo" ali jih močnejše nape napihnejo in nekje poči ..... najbolje pa fiksne plastične cevi in te alu samo za priklop.

Granitno korito ?

Misliš kerog ali corian ali okite varjanta, ne pa res iz granita?

Drugače pa lahko rečem samo to: "Končno!!!"

Faking rosfraj.

Hehe...sej ne morem verjeti. Imaš identično kot jaz, korito od Schocka :ok Edino jaz nisem namestil gumba za zapiranje, mi je bilo lepši brez. Sicer se slabo vidi, zgleda pa takole...

Objavljena slika

@Mat xxl Torej obstaja še en filter v napi in tega moram odstraniti,je pa alu fleksibilka.

@ Dark Funeral Hmm to pa ne bi vedel še zaenkrat,mislim pa ,da so delčki granita skupaj zalepljeni.?

@nitro lepa kuhnja,korito pa je vizualno res magično.A to maš kuhinjo iz trgovina ali ti jo je kdo delal?

Urejal perobmw, 30.09.2011, 08:23.

Prikaži več možnosti

nitro
nitro

BMW fanatik

• Uporabnik

@nitro lepa kuhnja,korito pa je vizualno res magično.A to maš kuhinjo iz trgovina ali ti jo je kdo delal?

Kuhinja je Ikeina in morm rečt, da sem precej presenečen glede kvalitete v pozitivnem smislu. Po 3 letih uporabe je še vedno kot nova, tako fronte, kot vodila, ki so itak od Bloma. Pa jo uporabljamo in ne samo gledamo :ok

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.