Skoči na vsebino

Gospodinjski aparati, bela tehnika

* * * - - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1590 odgovorov v temi
powerslide
powerslide

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 360
  • Avtomobil: Megane, Mondeo, Scarabeo

Ma sm ze narocu..sm zaj.....
Bosch pue645bf1e
Objavljena slika

Drifting and burning rubber is all that matters...
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 619
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Te konkretno ne poznam. Drugača pa bosch nima slabih plošč. Mene osebni sicer takšno upravljanje zelo moti (ne glede na znamko, je pa klasika pri cenejših modelih)

Prikaži več možnosti
    • powerslide je všeč

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 388
  • Avtomobil: F10

Ima morda kdo tole peč doma? Me zanimajo malo izkušnje...
https://eu.gozney.com/products/roccbox

Ali pa to cenejso varjanto
https://www.zarovnij...ska-peč-za-pico

Urejal Plavi, 16.05.2020, 17:35.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 583

U bajti na Krku mi je crknil hladilnik. Katero imajo kaj hrvati stran za naročit belo tehniko? Kaj podobnega kot je pri nas mimovrste pa, da so normalne cene.

great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 592
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... jaz sem zadovoljen z https://www.elipso.hr/

.... imaš pa na Reki dve njihovi trgovini, lahko pogledaš in ar zmeniš za plačilo in dostavo.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 528
  • Avtomobil: MB W212

Ima morda kdo tole peč doma? Me zanimajo malo izkušnje...
https://eu.gozney.com/products/roccbox

Ali pa to cenejso varjanto
https://www.zarovnij...ska-peč-za-pico

Nabavil Ooni Koda, super zadovoljen. Doma obozujemo napoletanske pizze.

lp, ponco
Prikaži več možnosti
    • Plavi je všeč

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 388
  • Avtomobil: F10

Kolk časa rab da se segreje? Kolk je max temparatura?
Kako je pa za pucat, gre kamen ven?

Urejal Plavi, 06.06.2020, 18:27.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 870
  • Avtomobil: Bmw

.

Urejal Meerkat, 09.06.2020, 05:02.

Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik

Dobro jutro vsem :)
Kupujem sušilca - v mislih sem imela inverter motor, toplotna črpalka, “polna” vrata s filtrom (imava labradorko, dodatni filter verjetno prav pride)... gledala sem Beko, višji cenovni rang (cca 600€), in žal nimajo več 5-letne garancije (2+ 3 leta jamstva, kar verjetno ne pomeni popolnoma nič) in bi morala dokupit dodatno “garancijo” pri Big Bang (včeraj je teta v BB omenila, da, če gre črpalka, se servis ne splača več, 7 let pa je življenska doba novih strojev (še to optimistično)).
Verjetno še zmeraj dobim največ za ta denar pri Beko?
Hvala :)
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Kdaj si pa dobil največ za svoj denar pri Beku? Reševala jih je samo 5-letna garancija ;) Res je, brez 5-letnega popolnega jamstva ne kupuj. Preveri edino kar v BB njihova garancija pomeni. Včasih vem da je bila ok stvar in so brez problema krili vse okvare...

Toplotna črpalka je nujna, inverter je fajn, ni pa nepogrešljiv. Kar se filtra v vratih tiče, tudi pri polnih vratih nimaš dodatnega, saj je pri steklenih vratih v spodnjem delu. Je pa večja površina za boljše filtriranje in boljši pretok zraka (pri novem je vseeno, ko se pa na starem že vse malo zafila, se pa še kako pozna ;) )

Če nisi med tistimi, ki morajo imeti stvari v nulo zlikane, je para (ampak prava, ne tista kvazi verzija pri najcenejših) res super stvar. Pri nas nič ne likamo, še športnih srajc ne. Edino pazit je treba, da res takoj po sušenju vzameš iz stroja.

*hint namesto likanja: V sušilni stroj (navaden, brez pare) vržeš dve suhi in zmečkani (ok, ne ravno gube od pol leta v omari) srajci/majici in zraven 3 kocke ledu ter izbereš program za srajce (oz kar pač tvoj stroj ima). Če jih takoj ko zaključi s procesom (zaključil bo prej kot ti piše na uri, ker bo senzor prej zaznal, da je perilo suho)., so praktčno nezmečkane!

Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik

Kdaj si pa dobil največ za svoj denar pri Beku? Reševala jih je samo 5-letna garancija ;) Res je, brez 5-letnega popolnega jamstva ne kupuj. Preveri edino kar v BB njihova garancija pomeni. Včasih vem da je bila ok stvar in so brez problema krili vse okvare...

Toplotna črpalka je nujna, inverter je fajn, ni pa nepogrešljiv. Kar se filtra v vratih tiče, tudi pri polnih vratih nimaš dodatnega, saj je pri steklenih vratih v spodnjem delu. Je pa večja površina za boljše filtriranje in boljši pretok zraka (pri novem je vseeno, ko se pa na starem že vse malo zafila, se pa še kako pozna ;) )

Če nisi med tistimi, ki morajo imeti stvari v nulo zlikane, je para (ampak prava, ne tista kvazi verzija pri najcenejših) res super stvar. Pri nas nič ne likamo, še športnih srajc ne. Edino pazit je treba, da res takoj po sušenju vzameš iz stroja.

*hint namesto likanja: V sušilni stroj (navaden, brez pare) vržeš dve suhi in zmečkani (ok, ne ravno gube od pol leta v omari) srajci/majici in zraven 3 kocke ledu ter izbereš program za srajce (oz kar pač tvoj stroj ima). Če jih takoj ko zaključi s procesom (zaključil bo prej kot ti piše na uri, ker bo senzor prej zaznal, da je perilo suho)., so praktčno nezmečkane!

Hvala za odgovor :)
Glede na to, da ne bi kupovala dražji rang Bosch-a, Miele in podobno, se mi je zdel Beko nek soliden kompromis. Nekaj post-ov nazaj ste pohvalili nove Gorenje sušilce, žal z Gorenjem nimam ravno veliko izkušenj, Candy - never again, itd.
Včasih sem vse likala, dandanes sem malo bolj lene sorte, nosiva tudi bolj casual oblačila...
Zdaj smo dali ven peč na drva in nimam več super pogojev za sušenje, napovedan je dež in še več dežja... Speed Queen me kliče ;)
Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 820
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Hvala za odgovor :)
Glede na to, da ne bi kupovala dražji rang Bosch-a, Miele in podobno, se mi je zdel Beko nek soliden kompromis. Nekaj post-ov nazaj ste pohvalili nove Gorenje sušilce, žal z Gorenjem nimam ravno veliko izkušenj, Candy - never again, itd.
Včasih sem vse likala, dandanes sem malo bolj lene sorte, nosiva tudi bolj casual oblačila...
Zdaj smo dali ven peč na drva in nimam več super pogojev za sušenje, napovedan je dež in še več dežja... Speed Queen me kliče ;)

Pojdi v Big bang - imajo odprodajo določenih aparatov. Sam sem zadnjič tako pri njih kupil za ceno srednje dobrega pomivalca Boschev stroj serije 8 (top linija pri njih). Sem prepričan da dobiš za svoj proračun z lahkoto kakšnega Boscha vsaj serija 6. Nerodno je le to, da moraš v prodajalno, ker na netu je samo delno ponudba. 

Bosch preverjeno deluje 10 let (toplotna črpalka in dva mala otroka). 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 068
  • Avtomobil: C5

Dobro jutro vsem :)
Kupujem sušilca - v mislih sem imela inverter motor, toplotna črpalka, “polna” vrata s filtrom (imava labradorko, dodatni filter verjetno prav pride)... gledala sem Beko, višji cenovni rang (cca 600€), in žal nimajo več 5-letne garancije (2+ 3 leta jamstva, kar verjetno ne pomeni popolnoma nič) in bi morala dokupit dodatno “garancijo” pri Big Bang (včeraj je teta v BB omenila, da, če gre črpalka, se servis ne splača več, 7 let pa je življenska doba novih strojev (še to optimistično)).
Verjetno še zmeraj dobim največ za ta denar pri Beko?
Hvala :)

Ko je meni poleti crknil sušilec sem naredil dizertacijo in prišel do zaključka, da dobim največ za svoj denar pri AEG. 8 kg bi prišel slabih 600 EUR, se mi zdi, funkcij še pa še. No, teden za tem je crnil še pralni stroj in je bilo trega budget prilagoditi, zato informacij o delovanju iz prve roke žal nimam. Imajo pa trenutno 2+3 leta garancije ob registraciji. 

Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik

Super, hvala obema za odgovor - bom kar šibala v BB :)

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

Super, hvala obema za odgovor - bom kar šibala v BB :)

Poglej za tale model WTR85V10BY. Je iz vstopne serije 4, privlačna cena, pogrešam le osvetljavo bobna (ker jo je imel prejšnji stroj) . Ga imam doma, deluje tiho, suši kot mora, filter je enostaven za čiščenje...

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik

Super, hvala :)
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 645
  • Avtomobil: OOOO

Se ne spoznam, zato kratko vprasanje:
Kateri kuhalno plosco bi vzeli za imeti 2x plin in 2x elektriko oz 1x plin in 3x elektriko.
Nekajnres kakovostnega in cim lazjega za cistit. 2000 ravno nebi dal, najcenejse pa tudi ne iscem. Nek srednji do srednje visji razred. Kaj priporocate?
Hvala v naprej
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

huh... vse meni znane 2+2 plošče imajo najslabšo možno indukcijo... težka bo. Jaz sem na koncu vzel 4x indukcija + ločen 30cm "domino" wok. Zdaj pa ugotavljam kje dobit "vulcano wok", ki pri nas ni dobavljiv, na nizozemskem ima pa noro ceno...

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik

huh... vse meni znane 2+2 plošče imajo najslabšo možno indukcijo... težka bo. Jaz sem na koncu vzel 4x indukcija + ločen 30cm "domino" wok. Zdaj pa ugotavljam kje dobit "vulcano wok", ki pri nas ni dobavljiv, na nizozemskem ima pa noro ceno...

A ni imelo včasih Gorenje dvojnega gorilnika za vok? Dva gorilna obroča eden v drugem?

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 645
  • Avtomobil: OOOO

Hvala.
Kaj pa steklo z navadno elektriko in poleg 1-3 plinski? V bistvu mi/nam je en dovolj..
Razmisljam tudi komplet plin, ampak se nobenemu ne da cistit, ker je vecina glede tega bolj komplicirano skonstruirana.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.