Skoči na vsebino

Gospodinjski aparati, bela tehnika

* * * - - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1691 odgovorov v temi
tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 217
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

kak link do recepta?

Niko: tako nekako :)

Za tiste ki ne znajo googlat.

https://oblizniprste...-brez-gnetenja/

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

PIC
PIC

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 325
  • Avtomobil: /

Katera roomba je trenutno best buy, gledam za starse v Harvey Norman. Serija 6 ali 9? 3-sobno stanovanje, laminat, 1 tanek tepih?

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 792
  • Avtomobil: BMW

Best buy finančno ali največ za ? 

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 696
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

best buy je po navadi value for money. Po mojem kaki starejši modeli višjih serij, ki so radi v akcijah po zanimivih cenah

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 217
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

best buy je po navadi value for money. Po mojem kaki starejši modeli višjih serij, ki so radi v akcijah po zanimivih cenah

Točno tako. Napredek med letošnjim in lanskim modelom v večini primerov ne upraviči razlike v ceni. 200 ali 300 EUR popusta težko kompenziraš z malce manjšo porabo elektrike in vode pri novejšem aparatu. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 120

Kupil Dysona v11 absolute extra, kot dopolnitev Roborocku S55. Za enkrat prezadovoljen.

Sem imel na testu Roborock H6 in roidmi x20 in sta dobra, ampak imata pomankljivosti, ki so me odvrnile oz. sem se odločil za Dysona. 

Da pomagam komu:

- H6 ima krtača glavo, je boljši na tepihih kot X20

- X20 ima penasto glavo, boljša na trdem podu + možnost pomivanja (kar pride prav, če nimaš tepihov in robota z možnostjo pomivanja..moj robot tudi pomiva + imam kar nekaj tepihov)

- x20 nima displaya, ki bi odšteval čas, ki je na razpolago še za sesanje, H6 ima

- H6 se prazni enostavneje

Če vključim še Dysona:

- oba dva kitajca sta lažja, ampak sta zelo slabo uravnotežena in glavo ves čas dviguješ, prelahka je. Pri dysonu dodatna teža ne moti, je neprimerno lepše uravnotežen

- dyson je 100w močnejši, kar se občutno pozna pri sesanju

- ima zamenljivo baterijo (kar pri hišnem sesalcu pomeni dosti, sploh če potem planiraš še kdaj posesati avto, ne rabiš čakati, da se spet napolni...)

- ima poleg vseh dodatkov tako krtačasto glavo za tepihe tudi penasto krtačo za trdi pod, torej združitev vseh kitajcev

- daleč najboljše praznenje, sicer moraš dobiti cev dol (pri h6 ne rabiš) , ampak ne rabiš z roko posegati v koš za umazanijo, kot pri obeh kitajcih, da se čisto sprazni.

Če sem na internetu lahko zasledil za robote realne review-je, jih za cordless sesalce nisem našel, ker je večina sponzorirana s strain kitajcev. Na srečo ima en prijatelj H6, drugi X20 in sem dobil na test, ter lahko potegnil zaključke zase.

Če pa še koga kaj zanima pa z veseljem odgovorim.

lp,m

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti
    • ily je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 792
  • Avtomobil: BMW

Evo tole in točno samo tu :  https://www.harveyno...obot-roomba-971

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 696
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Huh, dobra ponudba!
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 862
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Imate kakšne izkušnje z baterijami sesalci?
Naš klasični se počasi poslavlja in razmišljam o menjavi za baterijskega. Predvsem zato, ker nimamo zahtevnih tal za sesanje (povsod parket, brez telohov) in, ker bi z njim lahko občasno na hitro posesal avto (v bloku nimamo elektrike blizu avta).
Vsekakor bi pa rad kupil nekaj kvalitetnega in dovolj zmogljivega, da nam bo dobro služil en čas...
Zaenkrat sem gledal spodnja dva:
Xiaomi: https://www.mishop.s...ijola-1209.html
Bosch: https://www.harveyno...bosch-bcs812ka2

Ima kdo kaj izkušenj s tema modeloma oziroma se priporoča kaj drugega v rangu 300-400€?
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik

Imate kakšne izkušnje z baterijami sesalci?
Naš klasični se počasi poslavlja in razmišljam o menjavi za baterijskega. Predvsem zato, ker nimamo zahtevnih tal za sesanje (povsod parket, brez telohov) in, ker bi z njim lahko občasno na hitro posesal avto (v bloku nimamo elektrike blizu avta).
Vsekakor bi pa rad kupil nekaj kvalitetnega in dovolj zmogljivega, da nam bo dobro služil en čas...
Zaenkrat sem gledal spodnja dva:
Xiaomi: https://www.mishop.s...ijola-1209.html
Bosch: https://www.harveyno...bosch-bcs812ka2

Ima kdo kaj izkušenj s tema modeloma oziroma se priporoča kaj drugega v rangu 300-400€?

Poglej tri poste višje...

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 862
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Poglej tri poste višje...

Šit, sem čisto spregledal, pa drugače redno spremljam temo. Sorry :ok
Hvala za reviewe. Dejansko zelo težko najdeš kakšno pametno primerjavo o teh sesalcih.
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik

Šit, sem čisto spregledal, pa drugače redno spremljam temo. Sorry :ok
Hvala za reviewe. Dejansko zelo težko najdeš kakšno pametno primerjavo o teh sesalcih.

Ce je v11 dyson cez zastavljeno mejo kupi v10 absolute .. je pomojem se boljsi price/performance kot v11

Prikaži več možnosti
    • Blazbmw je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.