Skoči na vsebino

Gospodinjski aparati, bela tehnika

* * * - - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1901 odgovorov v temi
etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 761
  • Avtomobil: F30 335i F15 X5 30D

Mene pa zanima ali se dobi sesalec ki ima glavo za sesanje tal na 4 kolescih. Torej da vozi nizko cez smeti na tleh in ne da jih potiska pred seboj in jih posesa samo ko ga vleces proti sebi...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 506
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... mirali bi se dobiri... jaz imam na mirju en kitajsku sesalec izpred 20 let (kao metla sesalec) ko je glava nastavlniva po višini...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

blasfemik
blasfemik
  • Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: VW

Pozdravljeni, prosim za vaš predlog kateri Gorenje pralni stroj izbrati.

Gledam vrh ponudbe 10kg, 8kg in 9kg: WS168LNST, WS846LN ali WS947LN?

@Monaco, tebe gledam! 

Oče, mož, OKM, AFOL, tehnofil

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 792
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Tole opcijo s paro kar hvalijo, pa tudi cena je ok, tako da jaz bi vzel prvega. Drugače pa če se ti zdi, da pare ne boš uporabljal, lahko vzameš pa WS947LN. Stroja sta drugače tehnično enaka, razlika je para in software optimiran za različne kile. Ampak 10kg v ta stroj itak nikoli nihče ne natlači. 8kg ima pa malenkost manjši boben (in zato boljši energijski razred, ko se nek faktor gleda).

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 121
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Monaco kaj priporocas kot susilnega? Pa da je opremljen z modernimi funkcijami? :beer

Starsa imata Gorenje neko Wave Active serijo se mi zdi pa sta kar zadovoljna.

Hvala ti!

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

blasfemik
blasfemik
  • Uporabnik
  • Sporočil: 40
  • Avtomobil: VW

@Monaco, če prav razumen, optimalno bi bilo naročiti: WS947LN?

Oče, mož, OKM, AFOL, tehnofil

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... mirali bi se dobiri... jaz imam na mirju en kitajsku sesalec izpred 20 let (kao metla sesalec) ko je glava nastavlniva po višini...

lp

joda

Ne razumem?

Prikaži več možnosti
    • Mat xxl in dnjehen uporabnikom je všeč to sporočilo

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 130
  • Avtomobil: BMW

Hay!

lp

joda

Joda, daj napiši v katerem jeziku ti pišeš, da lahko probaz z Googlom translate prevesti......

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik

Mogoče zgleda takole:

… moralo bi se dobiti... jaz imam na morju en kitajski sesalec izpred 20 let (kao metla sesalec) ko je glava nastavljiva po višini...

No sedaj ko je verjetno uganka rešena naj dodam da sem tudi sam imel pred 20 leti od Boscha sesalec ki je imel tako glavo na kolesca potem je pa šel k vragu. Kupil sem optimistično enak sesalec pod znamko gorenje ki je pa imel drugo glavo tisto z krtačo spredaj in ni bilo ok. in sedaj iščem nekaj bolj oldschool da se zapelje nizko čez smeti/prah itd da ga posesa in ne da potiska pred sabo oz sesa samo ko vlečeš nazaj k sebi...

verjetno bi to prišlo v poštev

https://www.mimovrst...paxxx-bzgl2b315

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 761
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Mogoče zgleda takole:

… moralo bi se dobiti... jaz imam na morju en kitajski sesalec izpred 20 let (kao metla sesalec) ko je glava nastavljiva po višini...

No sedaj ko je verjetno uganka rešena naj dodam da sem tudi sam imel pred 20 leti od Boscha sesalec ki je imel tako glavo na kolesca potem je pa šel k vragu. Kupil sem optimistično enak sesalec pod znamko gorenje ki je pa imel drugo glavo tisto z krtačo spredaj in ni bilo ok. in sedaj iščem nekaj bolj oldschool da se zapelje nizko čez smeti/prah itd da ga posesa in ne da potiska pred sabo oz sesa samo ko vlečeš nazaj k sebi...

verjetno bi to prišlo v poštev

https://www.mimovrst...paxxx-bzgl2b315

To kar iščeš lahko narediš z vsakim sesalcem, ki ima spodoben vlek. Na glavi za sesanje popsravi krtačo (nastaviš sesanje tepiha) na dno sesalca pa na par mestih prilepiš filc za podlaganje pohištva. Glava je tik nad tlemi in vleče iz vseh strani. Če se malce poigraš s filcem (dobiš ga v vsaki trgovini s pohištvom za par centov) lahko iz velikega kosa narediš "usmernike", da glava vleče smeti le spredaj, od strani in zadaj pa pretok zraka ovira filc. 

Poceni in enostavna predelava, ki jo narediš s škarjami in v 5 min. 

LP Tristan01

Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 224
  • Avtomobil: bmw

Tole opcijo s paro kar hvalijo, pa tudi cena je ok, tako da jaz bi vzel prvega. Drugače pa če se ti zdi, da pare ne boš uporabljal, lahko vzameš pa WS947LN. Stroja sta drugače tehnično enaka, razlika je para in software optimiran za različne kile. Ampak 10kg v ta stroj itak nikoli nihče ne natlači. 8kg ima pa malenkost manjši boben (in zato boljši energijski razred, ko se nek faktor gleda).

Zdravo,kaj je fora s to paro v pralnem stroju,ker me v kratkem caka nakup pralnega in susilnega stroja,hvala za odgovor
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Para na sušilcu je zakon in obvezna stvar, če kupuješ malo boljšega. Dokler stroja nimaš na polno natlačenega, je pri programih s paro perilo praktično povsem nezmečkano. Edino pazit moraš, da res takoj ko konča, obesiš na obešalnik in še nekaj časa pustiš. Ali pa opcija da vržeš 3 suhe zmečkane srajce not (ok, če jih nisi ravno iz riti potegnil) in so potem praktično zlikane (za mene, ko nosim barvne srajce in itak nimam nič zlikano na rob - za k obleki pa samo še malo z likalnikom potegneš).

Pa še hint za ostale. Podobno (sicer precej slabše ampak vseeno kar impresivno dobro) deluje, da daš v sušilc 3 srajce in 3 kocke ledu.

Pri pralnih strojih je efekt manjši. Bolj pomaga pri raztapljanju madežev pri perilu, ki ga ne smeš prat na višjih temperaturah (para ne dela take škode kot bi jo voda) in pa na koncu da je malenkost manj zmečkano (čeprav če imaš sušilc je itak vseeno). No pa ker je temperatura pare nad 70 stopinj, ima na nek način antibakterijsko tretiranje tudi pri pranju na 40 - kar bi bilo pa zanimivo probat s pranjem športnih oblačil ki se hitro osmradijo. Žal moj pare nima...

Prikaži več možnosti
    • SILVEKK je všeč

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438

para je kar ok ja....meni sploh za pranje športnih majic, ker opere v 50 minutah in pridejo majice ven praktično zlikane...na programu brez pare je prej pral 2 uri za isti rezultat...

Prikaži več možnosti

tomze
tomze

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 224
  • Avtomobil: bmw

Hvala za odgovor,potem ce ze kupujem je najbolj da pralni in susilni stroj kupim na paro ne
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik

Joda, ti si mojster iskanja starih modelov in podobnega po nizkih cenah. Najdi mi prosim nekje Dysona. Načelom vseeno katerega , samo da je klasične oblike in ima zraven turbine head (krtačo z vrtljivimi glavami). Novega seveda. Vcasih si na amazon.co.uk dobil 2 generaciji stare modele po polovicni ceni, zdaj slabo kaže
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 506
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... slika, model, cena?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 574
  • Avtomobil: MB W212

Kitchen Aida ne enači z ostalo robo. Mnogo no name produktov ga posnema, ampak samo po designu. Sem enkrat gledal na Discovery ono oddajo How its made.... Ta robot je z razlogom drag. V njem je vse predimenzionirano, kot da je bil zasnovan nekje v 60-tih ali 70-tih. 

LP Tristan01

Tudi jaz sem ze nekaj casa nazaj gledal o nastanku KA. Je pa dejansko prvip rototip nastal ze leta 1918 v Springfieldu (Simpsonovi haha), leta 1930 pa nekje masovna uporaba. Je pa res dalec najboljsi robot, tudi cena ni vprasljiva glede na kvaliteto in kako pomete z vso konkurenco na trgu. In to ze dobrih 100 let!

Antique_KitchenAid.jpg

lp, ponco
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 841
  • Avtomobil: Suši

Tak mimo grede...ne spreglejte pogosto prezrte znamke Neff. Je vsak korak ali dva nad Siemens.

Posvetijo čas toliko detajlom in funkcionalnosti, da je prav smešno v primerjavi z konkurenco.

Še vedno lepše videti maske na naših ustih, kot pa maska na novih BMW-jih

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 167
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Kitchen Aid meni ni potegnil ker je prešvoh s premejno kastrolo in 2 kilsko testo mu predstavlja prevelik izziv. Zato sem nabavil optimum in je v hendlanju 2 kilskega testa mnogo boljši. Pa še marsikakšno prednost ima v primerjavi. Ni pa tako lep.

So pa te artisan in domači KA šrot s plastičnimi deli, tist k je po tvju so pro modeli 7 in 8qt tisti so pa res orng narejeni.

Urejal voith, 27.04.2021, 09:12.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 130
  • Avtomobil: BMW

Kitchen Aid meni ni potegnil ker je prešvoh s premejno kastrolo in 2 kilsko testo mu predstavlja prevelik izziv. Zato sem nabavil optimum in je v hendlanju 2 kilskega testa mnogo boljši. Pa še marsikakšno prednost ima v primerjavi. Ni pa tako lep.

So pa te artisan in domači KA šrot s plastičnimi deli, tist k je po tvju so pro modeli 7 in 8qt tisti so pa res orng narejeni.

Pišeš o stvareh, ki jih ne poznaš, nobeden KA ni nekaj prešvoh, pač če imaš gostilno ne boš takega za gospodinje za 1,5 ali 2 ali 3 kg kupil.   Domači KA s plastičnimi deli ???  Plastični so lahko samo kaki nastavki pa še to dobiš tudi kovinke ( npr za mletje mesa), sicer je pa v celi napravi en sam plastičen zobnik, pa še ta na kovinski osnovi ki je namenoma tak, zato, da ko krepko preobremeniš, polomi samo njega in ne celega aparata. 

Ko sem ženi kupil 300W, prej je imela 2200w Boscha ne more verjeti, kako je KA boljši. 

Še slika edinega plastičnega zobnika.    :   https://i.ebayimg.co...keX/s-l1600.jpg

Prikaži več možnosti
    • M power in Nixxon uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.