Skoči na vsebino

Žurnal, 24ur, SiOL in ostale tračarske novice

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1534 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Podobnik je torej samo lajal, grizel pa raje ne bi:

http://24ur.com/novi...di-hrvaske.html

Meni je vseeno.

Tipično za naše politike ... so zgleda vsi "škrbasti", pa ne morejo ugriznt, pol so pa k kakšna čivava ... ful se neki dere, ko je pa treba v akcijo, pa samo še oblak prahu vidiš za njim :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 039
  • Avtomobil: BMW x

Podobnik je torej samo lajal, grizel pa raje ne bi:

http://24ur.com/novi...di-hrvaske.html

Meni je vseeno.

Podobnik je za moje pojme v zadnjih dneh dosegel veliko. :ok

Tisti mejni prehod, ki so ga hrvatje zrinili na našo stran pa naj ostane za naslednjo rundo - vstop v EU ... ;)

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

mytho
mytho

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 728

Urša Čepin 'sesula' Matejo Malnar!

http://24ur.com/eksk...ejo-malnar.html

haha čiken fajt

katera lepše poooojeeeee:napaka

Urejal mytho, 19.02.2009, 09:15.

I like the way you talk, I like the way you walk,
but what I like the most, is how you make the toast
.;)
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Urša Čepin 'sesula' Matejo Malnar!

http://24ur.com/eksk...ejo-malnar.html

haha čiken fajt

katera lepše poooojeeeee:napaka

Hehe ... jeb.. te nikakve pesmi ... naj se gresta ruvat v blato ... bo gledalcev in navijačev kolker hočeš :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 041

Kaj nekaterim dogaja v glavi mi ni jasno in mi nikoli ne bo:napaka

http://24ur.com/novi...-avtocesti.html
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

No je pa prvič da vidim, da bo nekdo fasal orenk kazan za bedarije po cesti. Citiram 24ur:

Zaradi predrzne vožnje pod domnevnim vplivom alkohola in vožnje v nasprotni smeri, zaradi katere je povzročil nevarno situacijo, so policisti voznika kazensko ovadili. Grozi mu tri leta zapora. Čaka ga še kazenska ovadba zaradi suma ponarejanja listin, pa tudi zaradi overitve lažne vsebine. Pred leti je namreč prijavil izgubo vozniškega dovoljenja, tako da so mu izdali duplikat, v postopku na Drnovem pa so mu zasegli vozniško dovoljenje, ki je bilo prijavljeno kot izgubljeno.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 891
  • Avtomobil: skunk :)

Na dolenskem se zadnje čase dogajajo čudne stvari. Predvčerajšnjim je v Novem mestu zbil avto moškega, ki je šel čez cesto in je bil pijan ko ...:-D So ga naložili v rešilca in odpeljali v bolnišnico. Sedeva je vmes začelo snežiti in se je ta rešilec do bolnišnice še zaletel v tovornjak:laugh V bolnišnici so mu naredili od rentgena do nevem kaj vse, ta moški je pa vse to (nesreča z rešilcem, rentgen,...) prespal :laugh :laugh
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik

Dejte gledat Trenja... js se na hard smejim ob poslušanju .. sami politiki so danes noter in se gredo igrice pod pasom:laugh
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator

Romi so se tepli in streljali pred policijsko postajo v NM:laugh

http://24ur.com/novi...cunu-mirno.html
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator

http://24ur.com/novi...jo-umazano.html :-D
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 098
  • Avtomobil: MB

Je kdo kaj slišal, da so policisti napadli nek folk v bmw-ju, ker so jih nečesa osumili, ker pa ti niso upali iz avta, so jim zlomili šipo in vrgli vanj solzivec?:eek
Na netu ne najdem, bom kasneje skeniral iz novic, če nobeden ne ve nič o tem.:ok2
Prikaži več možnosti

M635_CSL
M635_CSL

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 444
  • Avtomobil: Škoda Octavia TDI

Sem tudi jaz slišal,...zgodilo se je v Novi Gorici. Fantje naj bi zaradi alkoholiziranosti raje zaspali v avtomobilu parkiranem na parkirišču, kot da bi pijani vozili. Res ne vidim razloga, zakaj so se policisti spravili nadnje. Mogoče ne vem vsega, toda a ni privatna lastnina nedotakljiva, če ne ogrožaš koga drugega? Zanimivo je tudi to, da se je Policija zavila v molk in ne daje izjav.

Verjetno se učijo na pamet, da bodo pred kamerami vsi enako lagali:damn
znamo - hočemo - zmoremo:ok
Prikaži več možnosti
    • Bavaria fan je všeč

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Prej pa razfukali pol mesta pijani ku marele. Pole hop v avto in zdej mi nemoreš nič :laugh Pomojem niso skočili in razbijali kar tako. Časopisi so pa res pravični mediji..... :umruodsmeha
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik

Idiotsko ja :crazy
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik

Prej pa razfukali pol mesta pijani ku marele. Pole hop v avto in zdej mi nemoreš nič :laugh Pomojem niso skočili in razbijali kar tako. Časopisi so pa res pravični mediji..... :umruodsmeha

Ja vprašanje kaj je bilo:blackeye Samo je pa čudno, jaz npr. ne bi šel v medije, če bi vedel, da sem sam kriv za to kar se je zgodilo... No ja 100 ljudi 100 čudi :laugh
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Ja vprašanje kaj je bilo:blackeye Samo je pa čudno, jaz npr. ne bi šel v medije, če bi vedel, da sem sam kriv za to kar se je zgodilo... No ja 100 ljudi 100 čudi :laugh

Sem spal na parkirnem v centru nekoč v NG ker sem bil preveč urit za it domov in se mi ni nič zgodilo. Sem kampiral ob strani ceste od Kobarida proti Tolminu in mi ni noben težil, spal na parkingih po italji mi ni niben težil...... Nevem da bi kapslni kar napadli folk tako brez razloga.
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 943
  • Avtomobil: 535 PS

Hja, tole pa tudi mene zanima. Če je res kar je pisalo v Novicah, potem so policisti vsekakor močno pretiravali in prekoračili pooblastila. :fight

A res nihče od goričanov na forumu ne ve za kaj je dejansko šlo?
Resnica je verjetno nekje vmes ... kot vedno ... Če imajo fantje prav naj tožijo policiste, državo ...

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Roberto88
Roberto88

88 Power

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 672
  • Avtomobil: BMW

Hja, tole pa tudi mene zanima. Če je res kar je pisalo v Novicah, potem so policisti vsekakor močno pretiravali in prekoračili pooblastila. :fight

A res nihče od goričanov na forumu ne ve za kaj je dejansko šlo?
Resnica je verjetno nekje vmes ... kot vedno ... Če imajo fantje prav naj tožijo policiste, državo ...

So jih baje ustavljali, pa niso hoteli ustavit in so jim pobegnili, pol so pa kao zaglumili da spijo in so kljub pozivom naj odprejo "spali".
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem spal na parkirnem v centru nekoč v NG ker sem bil preveč urit za it domov in se mi ni nič zgodilo. Sem kampiral ob strani ceste od Kobarida proti Tolminu in mi ni noben težil, spal na parkingih po italji mi ni niben težil...... Nevem da bi kapslni kar napadli folk tako brez razloga.

Mene pa zadnjič ustavijo Guardia di finanza al neki takega.. ura 10 zvečer, on meni neki po italjansko .. vprašam če zna angleško in lej ga res je znal.. Pogledali če je avto ukraden:laugh, pogledal če je kej drogice v kuferangu potem pa dalje... Ampak zraven je skos stal en z šmajserjem in mi govoril kako naj se premikam (ubistvu ni govoril ampak z šmajserjem mahal in kazal ):crazy

Urejal Pepsi, 25.02.2009, 19:22.

Prikaži več možnosti
    • BBojan je všeč

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Mene pa zadnjič ustavijo Guardia di finanza al neki takega.. ura 10 zvečer, on meni neki po italjansko .. vprašam če zna angleško in lej ga res je znal.. Pogledali če je avto ukraden:laugh, pogledal če je kej drogice v kuferangu potem pa dalje... Ampak zraven je skos stal en z šmajserjem in mi govoril kako naj se premikam (ubistvu ni govoril ampak z šmajserjem mahal in kazal ):crazy

Klasika se mi je zgodilo pred 20 minutami :laugh Samo že poznam postopek in mu ni blo treba mahat :-D
Prikaži več možnosti
    • BBojan je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.