Skoči na vsebino

Voda za sovoznikovim sedežem

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
28 odgovorov v temi
hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 838
  • Avtomobil: Bmw 330d

Ima panoramo? -odtočni kanali panorame, poglej tudi odtočne kanale spredaj pri steklu.

Nima.

Ja bom, sem že dobu nasvete od pocesnkl-a kaj naj vse preverim. Ker je pogosto pod drevesom verjetno bo treba spucat odtočne kanale.
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 369
  • Avtomobil: Bmw e61

:ok
Prikaži več možnosti

zerorez
zerorez

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 22
  • Avtomobil: E61 530d

Ima panoramo? -odtočni kanali panorame, poglej tudi odtočne kanale spredaj pri steklu.

Par dobrih nasvetov imas tudi v temi Razpad sistema. Prijetno poletno branje zelim  :ok2

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 332
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Par dobrih nasvetov imas tudi v temi Razpad sistema. Prijetno poletno branje zelim  :ok2

Tista tema je bolj za strasenje novih lastnikov. Toliko napacnih predvidevanj in strasljivih idej vseh mogocih forumasov kot je tam, se nisem nikjer na enem mestu nasel.

Dejansko pa sta bili v okvari le dve zadevi, in sicer DSC enota ker je avto (pre)dolgo stal na mestu, pa vprasanje kako se je vozil leta prej - ce se je sploh kdaj aktivirala in ali je bil kdaj (pravilno, z diagnostiko) menjana zavorna tekocina. Druga napaka pa je bil regulator polnjenja, ki je zaradi otrdelih in posledicno puscajocih tesnil sesalnega kolektorja itak na udaru, in je znana napaka.

Sam raje napako resim sam, preden iscem pomoc na forumu. Skoraj vedno sem dobil napacne informacije - moral bi ze zdavnaj "preventivno" menjati verigo, wandler, obnoviti menjalnik, turbino, injektorje, pumpo, ne vem kaj se vse - avto pa se vedno deluje bolje, lepse, tisje kot 85% E60 - vsaj od teh, ki (sem) jih jaz rihtam(rihtal), in le teh ni tako malo - konec koncev moj povprecen delovni dan mine v delavnici, pa se po sluzbi se rad z racunalnikom lotim kaksnega BMWja. Ta bmwjaska paranoja pa precej pokvari vzdusje in vtis, obcutke do avta, s katerimi sicer ne bi bilo prav nic narobe - ravno nasprotno. In ko sem malce prekinil s spremljanjem foruma mi je E60 spet postal zakon avto - lep, zanimiv, prilagodljiv, "customobilen" - sploh kar se elektronike tice, tudi precej logicen in dokaj zanesljiv. Tu in tam kaksno manjso hibo resis, morda opravis kako predelavo da kako hibo odpravis, pa pici dalje.

Ce hoces biti siguren in zadovoljen s svojim avtom, ti priporocam, tiste teme niti ne zacnes brati. Res je forum odlicen vir informacij, ko pa pride do debat o tem kaj vse je z avtom narobe in koliko kateri strosek stane, takrat pa raje enostavno preskocim. To je kot da bi bral nova24.

Odtocne kanale pa le spucaj vsake toliko - ne bo skodilo. Pa ne s kompresorjem, ampak z vroco vodo in milom. V prtljazniku naredi modifikacijo cevk, da ne bo prihajalo do zamasitve in posledicno puscanja, pa si lahko miren. :ok

Prikaži več možnosti
    • Bimmer-MB, hammanM5, BMW_V10 in 2 ostalim je všeč

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik

Končno sem najdu kje mi voda teče.

Se ta guma lahko naroči samo na pooblaščenem?

Pripete slike za predogled

• IMG_20190714_092358.jpg
Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 086
  • Avtomobil: MB W166 Brabus

si prepričan da tukaj pušča? še nisem imel primera da bi to puščalo

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik

si prepričan da tukaj pušča? še nisem imel primera da bi to puščalo

S kircherjem sem šel okrog po vseh spojih, tukaj mi je bilo vse mokro z notranje strani, saj en del gume manjka.
Prikaži več možnosti

PocesnkII
PocesnkII

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 086
  • Avtomobil: MB W166 Brabus

aja če manjka guma potem pa možno :ok

Prikaži več možnosti

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik

aja če manjka guma potem pa možno :ok

Se res da dobiti samo original na pooblaščenem?
Prikaži več možnosti