Skoči na vsebino

Slike vaših motorjev

* * * * - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3461 odgovorov v temi
krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 200
  • Avtomobil: e46, e60, f39, S1000R

Jaz, če le ni med tednom, sem za/zraven.

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti

julius
julius

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 519
  • Avtomobil: Superb

Lansko leto sva bila na bmwslo-moto srečanju dva (2). :ok2

Imam tudi za letos v mislih. Konec avgusta, začetek septembra, ko smo z dopustov. To bo že 2. tradicionalno srečanje.
lp, julius
Prikaži več možnosti
    • 525iX je všeč

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 049
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Uh kok je mali, men je škoda že ko si rekla do boš kupila, če bi se te dal prepričat za kaj več.. sicer vidim da je BMW310R dosti dražji ampak je pa ogromno več motorja pa šezmeraj ogromno manj kot F900.

Sploh ker si že nekaj dala čez, se bojim da bo do konca sezone tale grom že na avto.netu  :laugh  Sigurno ga pa lahko v čem času do maxa naštudiraš in izkoristiš, kot RRoman tistga 250ccm  :laugh  Kar je spet men škoda ker tudi yamaha ma hud 321ccm motorček v sport in naked izvedbah. Pa omenjeni zadevi sta tudi zasilno še ok za AC. So pa dragi res  :blackeye

Kje sem še jaz, preden bom do konca sezone naštudirala ta motor, ma ni šans. Precenjuješ me. :-D Četudi bi bila rama izpravna.

Sem gledala enega rabljenega 310r že pozimi, pa sem rekla, eh, jebe* te standarde, škoda cajta in denarja za te fensi motorje. Ker kot rečeno, čez ovinke grom potegne, kolikor hočeš. Če hočeš zaprt in zafrknjen ovinek speljati z 80 km/h, ga boš. Pa pustil zadaj dirkače na r1, vsaj tekom ovinka, pustimo ravnine. :) Res pa je, da se na ac ne moreš voziti, ampak kateri motor je sploh za na ac?

Drži tudi, da sem s svojo višino in težo ( :-D) na tem motorju v določeni prednosti pred recimo 180 cm in 95 kg tipom, ki bi se vozil na istem motorju. On bo potenciale tega motorja izkoristil mnogo prej od mene ali ga bo ocenil za dolgočasnega, jaz imam pa manevrski prostor za učenje in zabavo.

Pa skoraj bi rekla, da grom ni za začetnike, ker pri speljevanju grize premočno, sploh pa pri cca 6k obratih, ki jih dosežeš tudi na twistijih prehitro in vztrajajo na pas mater. Dosti specifičen motor je tole.

Pa ko ga dam na avto.net, ga itak prodam skoraj po nakupni ceni. Sami plusi, bolje od 300-nekaj bemfla.

Moj cilj je tako ali tako nek športak okoli pol litra, ampak se moram psihofizično pripravit do tja.

No  :-D  moja magična krogla,.. je tvoj že na netu. Super če dobiš približno tolk zanga kot želiš bo sploh top, če bo šel za dober denar bo šel pred koncem sezone. Po koncu sezone jih bo več na zalogi in tud kak popust bo, tko da je fino, da ga čimprej prodaš če si se že odločila.

Moj predlog za naslednjega gre pa za že zgoraj večkrat omenjene, G310 ali MT03, če že siliš na "tamale" pa maš začetek druge sezone že kupca, mene - sam bi to vzel za mojo kot nek minimum, drugače gledam Hondo CB500FA to bi bilo idealno, max pa bi bil kakšen hornet 600 z ABSom.

Urejal e-masteR-39, 13.08.2022, 13:24.

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 916

Anita motor se ulaufan ni pa ze prodajas :-)

Vzemi mt07 ali se boljse xsr700 drugac bos cez eno leto spet prodajala. Ce je dober za avtosole kjer ga vozijo zacetniki bo tudi zate. Je pa res dober agregat, okrog 70 konjev, super navor. grom je bolj igracka, 700 twin je pa ze resen motor :-)
Prikaži več možnosti

BMWBewk
BMWBewk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 368
  • Avtomobil: F31

Danes je lepa furca padla. Kranj-Litija-Bogenšperk-Metlika-Kočevska reka-Cerknica-Žiri-Kranj. Pa še ena z našmu pa zad DC-3 frčak :)

20220815_124852.jpg
<p>E30 316f/2, E36 318is coupe, E46 323ci, E39 528iA, E36 320Ci, E39 525dT, F31 320d
Prikaži več možnosti
    • gusti4u, duhec, e-masteR-39 in 5 ostalim je všeč

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik

Malo naokrog.

20220807_104634.jpg

I did not tell half of what I saw, for I knew I would not be believed. Marco Polo, on his deathbed in 1324

Prikaži več možnosti
    • BMWBewk in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 498
  • Avtomobil: LPP Urbana

Danes je lepa furca padla. Kranj-Litija-Bogenšperk-Metlika-Kočevska reka-Cerknica-Žiri-Kranj. Pa še ena z našmu pa zad DC-3 frčak :)
attachicon.gif20220815_124852.jpg

Old school :ok

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • BMWBewk je všeč

anita_a
anita_a
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 496
  • Avtomobil: hitro kolo

Glihkar vplačala aro.
Prikaži več možnosti
    • Eagle46 je všeč

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik

Za? KTM ali sem kaj spustil v postih?

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 630
  • Avtomobil: LEPO

Glihkar vplačala aro.

No, ne nas mučit

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

:-F
Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 576
  • Avtomobil: VW

S kilometri bos ze pocas dojela kaj ti sede in kaj ne :)
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 622
  • Avtomobil: Ford S-Max

Zih je bmwja vzela  :ok2

Prikaži več možnosti

krtinovec
krtinovec

Začetnik

• Uporabnik

S1000R-a ne. Ga ni prišla probat  :-D

Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik

Prešvoh za njo :D

Prikaži več možnosti

anita_a
anita_a
  • Uporabnik

Groma sem prodala, ker zdle ta vikend na Bogenšperku in ovinkih tam naokoli je že šlo na nož. Po domače povedano, scuzala sem iz motorja vse lešnike in to sem kupcu tudi jasno povedala. Kupec več kot presrečen zaradi nakupa in to je to. Spoznala sem, da bi morala nadgraditi še zadnje vzmetenje, pa izpuh, na koncu si pa še vedno z isto osnovo. Morda ne bi tako hitro prodala, če mi ne bi prodajalec poslal super ponudbe.
Prikaži več možnosti
    • e-masteR-39 je všeč

Mr.Fritz
Mr.Fritz

Začetnik

• Uporabnik

Lej jo no, dol nam visi za groma, povej kva si nabavla no  :blabla  :fight  :laugh

Prikaži več možnosti
    • RRoman in anita_a uporabnikom je všeč to sporočilo

mic70
mic70

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 794
  • Avtomobil: BMW E39

Zdej nas mal drži....da se slinmo.
Prikaži več možnosti
    • anita_a je všeč

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 843
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

:-F

Ta F pomeni, da je BMW?  :laugh

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 498
  • Avtomobil: LPP Urbana

jaz, dam roko v ogenj, da je nova M1R :ok2

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti
    • 525iX je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.