Skoči na vsebino

Slike vaših motorjev

* * * * - 5 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3473 odgovorov v temi
fantastic five
fantastic five

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 836

Škoda da se bo sezona počasi zaključila.

Pripete slike za predogled

• 20221007_122449770.jpg
Prikaži več možnosti
    • gusti4u, Milan P, e-masteR-39 in 2 ostalim je všeč

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 560
  • Avtomobil: F31 320d, 1290 SDGT

Po dveh mesecih potegnjen iz garaže le toliko, da sem segrel olje in ga temeljito opral saj je bil osran še od izleta do Prage.

IMG_20221015_155728.jpg

IMG_20221015_155809.jpg

Lp, Samo

Urejal nightmare, 15.10.2022, 17:17.

Prikaži več možnosti
    • e-masteR-39, Borut30, krtinovec in 2 ostalim je všeč

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 341
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

To si pa tako napisal da sem mislil da si se spet frderbal. :-D

Hahaha, ne - tokrat ne  :rofl  Tisti padec je bil vse prej kot nedolzen, ja. 10 zlomov plus kar je blo se dosti bolj nevarno za zivljenje - kasnejse komplikacije. Resilcev sem se najedel za nekaj casa. :blackeye

Nas je bilo pa v nedeljo pet kolegov gor, od tega sta dva cepnila. Mal za statistiko.  :zmeden  Je pa eden izmed teh spet dobil eno idejo o naslednjem terminu - morda pa se ni bil zadnji Lindau letos..

3.5 h v eno smer? Fuck me. Ta je pa huda.  :jok

Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

zok
zok
  • Uporabnik

Tako, letos mislim da sem res zakljucil. Kar prehitro je postalo vse skupaj, cele tri sekunde sem hitrejsi od lani, pred padcem.

Zjutraj je bilo celo prekmurje v megli, bilo je mokro, tu in tam je na stezi stala voda. Naceloma je vozil samo en pogumnez, potem se mu je pridruzil se nekdo na supermototu, ko se je steza delno osusila, se je pa zacelo. Popoldne je bila gor taka.guzva, da je bilo treba prehitet tud po dva na krog. Kar je super - res se dogaja, in je zanimivo.

Videoprodukcija je bila malo okrnjena, eno kamero sem tudi unicil (padla na tla, in ima zdaj sicer fiksni objektiv nastiman na makro :) ), prilagam posnetek ene izmed zanimivejsih vozenj ko smo se dol dajali jaz na Falcotu, kolega na CBR1000RR in se eni na S1000RR - do sedaj sta ta dva veljala za "muceka" (beri: pravi macki, tisti ki se orenk peljejo), zdaj pa sem ocitno mucekom zacel prikljucevati se jaz. No, ne gre za cel posnetek, gre za posnetek zaslona predvajanja posnetka s 360-stopinjske kamere, na katerem sem moral konkretno pojacati brightness da se vidi kaj skoz zatemnjeno (in umazano) sajbo.

Fajn je blo.

Lajkam.

IMG_20221023_123422.jpg IMG_20221023_104016.jpg IMG_20221023_112314.jpg IMG_20221023_154715.jpg IMG-ba5866f6e30f7a44b0e8fc5e9a8423d3-V.jpg

Prikaži več možnosti
    • 525iX, julius, nightmare in 5 ostalim je všeč

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 097
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Kolk pa maš potem čas, zdaj ko si tolk hitrejši? Pa dobr si tole drgnu, se bo treba bolj nagnt z motorja al ne gre drgač? Jaz sem tudi obrusil spodaj, sicer na nakedu, prvi ovinek seveda.

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik

Nimam se vec kam spravit z motorja - edino zgornji del bi lahko se bolj potisnil proti tlom, vendar me potem matra orientacija. Izgleda da bo to stvar treningov za naslednje leto.

Dva kroga preden sem fuknil lansko leto sem postavil cas 44,48, to je bil absolutni maksimum na civilnih gumah. Vceraj od zacetka se nisem meril, potem ko sem se spomnil na to (proti popoldnevu, ko so me ze matrale roke), sem peljal 41,32. Ko sem ravno padel not je priletela Zita z rdeco zastavo - Senekovic je padel, in ni izgledalo cisto nedolzno. Po tem sem sel se enkrat z grenkim priokusom na stezo, ampak je bila konkretna guzva, vsak je se hotel izkoristiti cas preden se asfalt ohladi. Napadov na cas torej nisem delal, sem pa kljub temu konkretno uzival.

Zdaj, izven sezone me caka konkreten trening za ojacanje rok. Predvsem zapestja imam presvoh.

Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 097
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Če si slučajno snemal lahko iz kamere oceniš čas, 30 ali 50 fps je dosti za kar natančen čas.

Za zapestje sem pa ravno zadnjič gledal en video od alberto naska, nek youtuber, ma ful zanimive videe.. Tud on je mel težave z zapestjem dokler ni malenkost spremenil načina vožnje in predvsem presedanja..

Sam sem sicer kar nekaj v fitnesu kar verjetno pomaga, ampak utrjenosti rok nisem nikoli mel, tud na grobniku. So me na začetku bolele noge, dokler nisem tudi sam začel s tem presedanjem ob prestavljanju in boljša pozicija v ovinku.

Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

zok
zok
  • Uporabnik

Tehnika, tehnika me matra. Vsakic znova se moram prepricevat, da ne visim na rokah med zaviranjem, ce z nogami stisnem tank je toliko lazje vse skup - vecja kontrola na zavorni rocici, vecja stabilnost telesa, vec obcutka za dogajanje s sasijo - al je zadnje kolo se na tleh ali ne...

Fitnes ja, absolutno ga rabim, ne samo zaradi vzdrzljivosti, predvsem zaradi mase. Trenutno mecem naokrog kakih 20 kg, ki mi jih ne bi bilo treba, ce bi bil bolj slang. Ampak najvec bo potrebno narediti na tehniki voznje. Psiholoskih zavor zaradi tistega padca ocitno nisem dobil/ohranil, kar je super. To mi je bilo najvecje breme.

Imam nekaj posnetkov prejsnjih vozenj, ja. Dobra ideja.  :ok Poznam Alberta - v videih deluje fajn dec. :ok

Prikaži več možnosti

Andrej-h
Andrej-h
  • Uporabnik
  • Sporočil: 422
  • Avtomobil: BMW 525d

Meni je tudi všeč v lindauringu, bi se lahko kdaj zmenili in bi nas šlo več, jaz včasih grem sam, včasih z kolegom. 

42 sekund je kar top dosežek, za kaj več je pa vsaka desetinka prelita z mnogo kapljicami švica :laugh.

Moj osebni rekord je tudi malenkost pod 42 sec 

Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

zok
zok
  • Uporabnik

Zacel sem gor hodit ravno s kolegom iz Celja.  :-D Dobra druzba je vedno dobrodosla!

Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

Andrej-h
Andrej-h
  • Uporabnik

Jaz mam aplikacijo na telefonu, za kroge merit, dam telefon pod sedež, potem pa statistiko pogledam... Precej kul zadeva  :laugh

Screenshot_20221024-204422_Motocross GPS Lap Timer.jpg

Letos sem sicer cbr nabavil (nazaj) in se precej z rezervo vozim, malo se bojim zanj, malo se še ga pa nisem  navadil. 

Prikaži več možnosti
    • zok je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 580
  • Avtomobil: LPP Urbana

pa nimate nič težav pri prevozu motorja na tistih prikolah?

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

Andrej-h
Andrej-h
  • Uporabnik

Jaz ga dam v kombi, gresta dva motorja notri, načeloma pa gre na prikolico isto, se zagurtna in zadeva funkcionira. Samo treba pazit, če sta dva motorja na prikolici, da se ne preseže skupne teže 3.5t, ker vem da so neke polemike okoli izračuna skupne mase. 

Prikaži več možnosti

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 048
  • Avtomobil: LEPO

Hmm...tisti zgoraj nas obdaruje z lepim vremenom...torej gvant gor in malo plindrat okoli.

Življenje je risanje brez radirke!

Prikaži več možnosti
    • gusti4u, mic70 in zok uporabnikom je všeč to sporočilo

fantastic five
fantastic five

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 836

Itak, jst sem že zjutraj ob 7h za Lj leto, sicer je bilo mal megle in rose,zzr je kr v prazno vrtel. Domov pa po čim daljši poti :-)
Prikaži več možnosti
    • julius je všeč

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik

Krofstop...

Pripete slike za predogled

• IMG-5d2e24e6083853cdb45bfbceef8ee875-V.jpg
  • IMG-652bfc825ba4bdcc0e2bf2d478af2547-V.jpg

Urejal RRoman, 27.10.2022, 13:23.

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 671
  • Avtomobil: VW

Jadranka cez vikend :)
Prikaži več možnosti
    • Andrej-h je všeč

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik

Jadranka cez vikend :)

Špela bo čez vikend.

Prikaži več možnosti
    • gusti4u je všeč

RRoman
RRoman

Začetnik

• Uporabnik

S tako igračko se mal spogledujeva...teste prebral, sedel na njemu in peljal po dvorišču...ve kdo za kakšne felerje v + in -?

https://www.avto.net...li Leoncino 500

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 671
  • Avtomobil: VW

Presvoh.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.