Skoči na vsebino

E46-ke iz avto.net - pozna kdo

* * * - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2719 odgovorov v temi
gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 013
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Kaj je zdj s temi 330i? Se mislu da sem jaz preveč natančen...

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

PedalkaDoZeleza
PedalkaDoZeleza
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1

Jaz se zanimam za nakup tega https://www.avto.net...asp?id=14684580

Ga kdo pozna?

Prikaži več možnosti

buhmato
buhmato
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: Bmw

na avto.net sem zasledil tale oglas https://www.avto.net...serija 3: 325Ci mogoče ve kdo kaj o avtu? glede na opis je bil avto redno vzdrževan žal mi je samo to da je 325 namen imam namreč kupit 330

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 197
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

na avto.net sem zasledil tale oglas https://www.avto.net...serija 3: 325Ci mogoče ve kdo kaj o avtu? glede na opis je bil avto redno vzdrževan žal mi je samo to da je 325 namen imam namreč kupit 330

sem ga tudi jaz zasledil, vendar nisem kupec. po prebranem če je vse menjal, te zanima samo še cena? ;) kolikor sem zasledil ima od originala verjetno samo še štarter ostalo naj bi vse z leti že pomenjal. :) Ne vem pa zakaj je tokrat menjal olje v menjalniku oz diffu? Pokliči pojdi pogledat, mu pa na črnino lepo pašejo rumeni smerniki, žal pa ni B30.  Jaz za menjalnik in diff samo in striktno original bmw olje.

Urejal Taucher, Včeraj, 09:29.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 257
  • Avtomobil: A4 B8

Tole črno 325ci se splača vzet... Tko kot je skrbel on za avto, preventivno menjal stvari... Če ne vzameš ti ga je lahko žal.

Kupoval je mojega prejšnega, ampak je bil prešvoh (320ci imola rot). 

V glavnem.. Kdor bi imel zelo dobro 46ko.. Go for it. 

Prikaži več možnosti

buhmato
buhmato
  • Uporabnik
  • Sporočil: 6

s tem se strinjam da je avto na mestu vsaj glede na slike in opis ....žal mi je samo to ker ni 330 pa kar se tiče opreme tudi ni nek vau primerek... koliko naprimer bi vi dali za tak avto kot se prodaja ?

Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik

s tem se strinjam da je avto na mestu vsaj glede na slike in opis ....žal mi je samo to ker ni 330 pa kar se tiče opreme tudi ni nek vau primerek... koliko naprimer bi vi dali za tak avto kot se prodaja ?

Zdele bolj malo spremljam e46 sceno, ampak. Avti so stari. Dobrih ni veliko. Sigurno okoli 6k.

Prikaži več možnosti

surla
surla

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 453
  • Avtomobil: bmw 540i e39

. Sem ga klical... Hoce 8.000e. Zdi se mi prevec za tak avto. Ponudil sem mu 6.000e.. Pa naj se odloci kk pa kaj
V8 fahrer
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 387
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Pa je avto na plin, ali kaj je tista slika dna prtljažnika? v oglasu plin ni omenjen.

802611.jpg

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

QPE
QPE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 320
  • Avtomobil: Mystic blau oil guzzler

. Sem ga klical... Hoce 8.000e. Zdi se mi prevec za tak avto. Ponudil sem mu 6.000e.. Pa naj se odloci kk pa kaj

Za 8 dam se jst mojga...samo je limo, je pa 330 :)
Bolje imet parkinsonovo in pol špricerja polit kot alzheimerjevo pa pozabit spit
Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa je avto na plin, ali kaj je tista slika dna prtljažnika? v oglasu plin ni omenjen.

802611.jpg

Mislim, da ni. Vsaj kolikor se spomnem. Vrjetno je slika zato ker se lepo vidi, da ni bil razbit od zadaj - poden se takoj pokrivi. 

Prikaži več možnosti

JohhnyWalker
JohhnyWalker

BMW fanatik

• Uporabnik

No ja, dobrih ni veliko. Tok mu za 325ko nihče ne bo dal, če je prvotni namen kupit 330ko. Zdej lahko kupiš eno za 5k pa daš notr en kup denarja, volje, živcev ali pa dobro 325ci kupiš, kjer tega ni. 

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 197
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Tisto ni plin, je pa orig. plastični trdi pokrov preko rezervne gume (karjola style 80km/h max), vsaj tako je pri moji e46 ko dvignem tapeto.. :)

Težko mu bo dal kdo toliko (8), pa vseeno mu želim da dober proda, morda pa se kdo najde, ki mu 2-2,5 več ni problem dat na mizo.

Urejal Taucher, Včeraj, 12:42.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

confort 750il
confort 750il
  • Uporabnik
  • Sporočil: 151
  • Avtomobil: e46 323 ci ,e46 320 i

Jaz se zanimam za nakup tega https://www.avto.net...asp?id=14684580
Ga kdo pozna?

. Sestavljanka ni original m , barva ni original imola rot prej je bil srebrn , avto bil vec pocez vozen kot naravnost , prodan biu pred 2 mesci za cca 3500€
Prikaži več možnosti

SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 175
  • Avtomobil: e39 530iM

Če je rdeč 5 jurjev je črn vreden 15 :)

Črna e46 je res huda, ta "majstr " je vedu ka dela, žal ima to tudi svojo ceno. Kdor ceni trud, voljo je to to. Prodajalec sem prepričan da ni toliko trd okoli cene in se bo z resnim pacientom lepo dogovoril.

Urejal SONiK, Včeraj, 19:56.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 339
  • Avtomobil: Z4

Cene navadnih E46 gredo ocitno pocasi v nebo, sem mislil da so samo M variante ful cenjene :)
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 431

Bencinski bmwji kar lepo pridobivajo na ceni.
Za e36 coupe ki sem jo nabavil, mi je moj mehanik lepo rekel, da ga naj za 5 let v "stalo" parkiram, pa bom profit naredil :skrbast
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • Zelenc je všeč

Zelenc
Zelenc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 339
  • Avtomobil: Z4

Če ti vmes ne zgnije (E36 obvlada to prvino, to vemo) in bo potem štala na 4-ih kolesih, hehe

Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 857
  • Avtomobil: bel traktore

Tisto ni plin, je pa orig. plastični trdi pokrov preko rezervne gume (karjola style 80km/h max), vsaj tako je pri moji e46 ko dvignem tapeto.. :)

Težko mu bo dal kdo toliko (8), pa vseeno mu želim da dober proda, morda pa se kdo najde, ki mu 2-2,5 več ni problem dat na mizo.

Je tako. Pri moji e46 (limo) je bilo isto. Fajn, da ti ni treba gledati tiste hecne rezerve

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 431

Če ti vmes ne zgnije (E36 obvlada to prvino, to vemo) in bo potem štala na 4-ih kolesih, hehe

Sem dobil kar dober primerek. Sicer so res pragovi in blatnika za zrihtat , ampak osnova je dobra (dno, motorni prostor,in ostalo. Masina lepo prede). Sicer pa vem kaj misliš. Pri eni e36 325ci ki sem jo kupil, sem cez dno avta padel na asfalt :skrbast
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti