Skoči na vsebino

E46-ke iz avto.net - pozna kdo

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3299 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 69 386
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Uradno ne smeš na ogled, on pa tudi uradno ne sme imet odprto.

Saj ti ni treba it na policijo javit, da si šel na ogled... pač pokličeš in se dobita, ni to 300 ljudi na kupu, lol :rofl

"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 625

Ne vem kako je pri vas ampak v nasem koncu policijski patrulji redno izvajata kontrolo. Tako ljudi na sprehodih z avtom ustavljajo in legitimirajo (tudi po pespoteh), kot ustavljata avtomobile. Na random ali sumljive.
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 603
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Očitno dealerji berejo tudi forum, potem ko se je spljuvalo cene 330ci, cena jurja pa pol nižja. :-D

https://www.avto.net...serija 3: 330Ci

Tale mi je par dni nazaj pisal, da imam malo visoke cene za svoje avte, ko je videl, da prodajam 645i za 10k...

Potem mi je pa tale oglas E46ke prilepil, ko je bila cena še 7000€ in rekel, da mi da 330ci pa 2k doplača za 645i...  :ok2 
On je ponujal menjavo in je v menjavi želel za svoj avto 7, meni pa zbil ceno za jurja  :fight  :laugh  V glavnem ravno obratno, kot se pričakuje od nekoga, ki želi dati avto v račun... 

Urejal _BuLLet_, 28.03.2020, 07:26.

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 393
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

No...pocasi bo nasa cenitev le obveljala  :ok2  4-5k €. Tocno ta avto pac vec ni vreden, ce ga hoces prodat in ne prodajat.

Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 329
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Možak je pač mislu, da je kupil avto in bo na hitro zaslužu 3000. Pa se je mal uštel.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ne vem kako je pri vas ampak v nasem koncu policijski patrulji redno izvajata kontrolo. Tako ljudi na sprehodih z avtom ustavljajo in legitimirajo (tudi po pespoteh), kot ustavljata avtomobile. Na random ali sumljive.

V Ljubljani z okolico ni nič, jaz od februarja na cesti sploh še nisem srečal policaja, niti z radarji jih nisem videl, kot da so se v zemljo vdrli. Zanimivo.
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 820
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

...  Recimo lučka za airbag sveti,...

Kaj si imel v mislih s tistim brez ure? Saj ura v števcu ne manjka samo prikaz temperature ima nastavljen na sliki, namesto ure.

Poglej obrate. Avto je ugasnjen. Lučka za airbag gori, če daš kontakt na prvo stopnjo, če se ne motim.

Glede ure: radio poglej... ni ure, so samo črtice. Isto je pri mojem, ker so polomljeni plastični jezički v števcu, in ne moreš naštimati ure.

Če je avto več ali manj stal bo po teh letih potreben nekega vložka če ga ravno ni imel nek fanatik.

Vsak tako star rabljen avto rabi vložek... lahko so samo gume ali metlice brisalcev... je čisto odvisno od kupca, kako obsežen bo ta vložek :skrbast

Tako kakor si napisal: važno je, da je dobra ali odlična osnova. Ne moreš drugače gledati na polnoletne avte, ko jih kupuješ za nekaj vijolic.

Urejal LEO37, 28.03.2020, 08:30.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 385
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

V Ljubljani z okolico ni nič, jaz od februarja na cesti sploh še nisem srečal policaja, niti z radarji jih nisem videl, kot da so se v zemljo vdrli. Zanimivo.

Jaz pa srečam čisto vsak dan, ko se peljem iz službe vsaj dva policijska avta. Prej sem pa dva na mesec.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Jaz pa srečam čisto vsak dan, ko se peljem iz službe vsaj dva policijska avta. Prej sem pa dva na mesec.

Zanimivo, očitno so se preusmerili na druge naloge oziroma lokacije.

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Poglej obrate. Avto je ugasnjen. Lučka za airbag gori, če daš kontakt na prvo stopnjo, če se ne motim.

Glede ure: radio poglej... ni ure, so samo črtice. Isto je pri mojem, ker so polomljeni plastični jezički v števcu, in ne moreš naštimati ure.

Lučka gori pri meni na prvi stopnji kakšno sekundo, potem ugasne. Mislim, da ni normalno, da ves čas gori. Tudi na drugi stopnji ugasne v enakem času, kot na prvi.

Glede ure, pa dobro opazuješ. Tudi če bi opazil, ne bi ure na radiu povezal s težavo s števcem. Sam prvič slišim za to težavo, bi si prej razlagal, da je imel pred kratkim odklopljen akumulator, pa ni še ure nastavil. Saj zato se mi pa zdi ta tema koristna, ker te opozori, na nekaj kar lahko sam spregledaš in si tako nabiraš nove izkušnje.

Drugače pa oglasa ni več. Verjetno res ni bil slab, če je šel v enem dnevu v času, ko ga niti prepisat na sebe ne moreš.

Urejal loty1825, 28.03.2020, 13:32.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

OK pa poglejmo najcenejšega R6 coupeja, ki je že kakšne 3 tedna na avto.netu:

https://www.avto.net...serija 3: 320Ci

Meni je na tem avtu dober znak volan. Usnje mi deluje še nekoliko grobo po sliki. Pa izpušni cevi izgledata, kot da ju je nekdo redno čistil. Meni se to nikoli ni dalo. Tako, da bi lahko bil bolj skrben lastnik od mene. Pač dva dobra znaka. Nekaj za skritizirat po slikah, pa ne najdem. Verjetno, pa ni tako dober, kot izgleda, če se kot najcenejši že nekaj časa prodaja. V opisu se nič ne hvali s stanjem karoserije, samo motorjem in menjalnikom, tako da morda v živo vidiš rjo?

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Zato ker vedno, ampak vedno vsi pisejo da nikoli ne kupi najcenejsega BMWja na netu.

Moj Compact je bil tudi najcenejsi. Vizuelno res ni bil glancan, not se je kadilo, sicer zgleda ne dosti ker pepelnik je cist in smrdi tudi ne, oprema je osnovna razen sibedaha, je pa bil avto cisto korekten, vse delalo in brez ene same pike rje se danes po 6 letih. Zadeva je bla celega jurja manj, kot takrat naslednji najcenejsi.

Cene E46k so trenutno v podnu, kljub temu da je benzincev, sploh R6 zelo zelo malo.

Zdaj bo pa sploh kazin za take avte, ko bo gospodarstvo u kurcu, ker ta zadeva se ne bo tako kmalu umirila, a ze zdaj je marsikdo ostal brez dela.

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa vem. Zadnjič sem gledal daleč najcenejšega registriranega in (baje) tehnično bezhibnega limo šestaka za jurja pol. Zanimal me je zgolj zato, ker bi rabil za svojega touringa sprednji konec v enakih barvi. In bi morda bila računica, če je pleh spredaj vsaj v nekem kulturnem stanju, da bi ga vzel in ostalo prodal za dele. Po telefonu je bil zelo lep in odličen.

V živo je bil v precej prežvečenem stanju. Rja že fajn razpasena na vseh standardnih mestih, ki kažejo, da se skriva gniloba pod avtom. Na havbi se je luščil lak. Počen spednji odbijač. Ena velika bunka na sovoznikovih vratih, ki je bila že nekaj kitana in je gnila. Zlomljena letvica nad zadnjo tablico. Lušči se lak pod zandjimi lučmi. Avto najbrž več ali manj cel nekvalitetno barvan, Platišča prav obgrižena, tako slabih platišč še v življenju nisem videl, pa sam sploh ne pazim na svoja in me praske na njih sploh ne motijo. Napačna dimenzija gum. Usnje na sedežih pošteno razpokano. Vglavnem avto, za katerega se očitno ni skrbelo popolnoma nič in tudi nima več veliko let pred sabo do preše.

Še bolj pa me je čudilo, ko sta vmes, ko sem bil tam prišli še dve stranki, obe gledali tega BMW-ja in govorili, kako je lep in dober. Dokler jima nisem vsega razložil, kar tu ne štima. Eni so menda res slepi, ko kupujejo avto, ali pa ima tisti prodajalec dva podkupljena, ki igrata stranke. Še bolj me je čudilo, ker se je ta avto v samo nekaj dneh prodal.

Pred kratkim je tudi recimo bil na avto.netu en coupe, pri katerem je pisalo v oglasu, da je potrebno menjat hladilnik. Ampak je že po sliki kazal znake potencialne rje na pragovih, Za jurja pa pol, pa ga tudi ni več, ta za  dva pa pol je pa še vedno.

Mislim, da najcenejše se kar rado proda, tudi če je podrtija, samo če je tudi cena res občutno nižja od ostalih. V tem primeru, pa je samo par 100€ cenejši.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Folk nima pojma... zato so pa kilometri in obrabljen volan in sedež, edino merilo... pa cena seveda.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

OK pa poglejmo najcenejšega R6 coupeja, ki je že kakšne 3 tedna na avto.netu:

https://www.avto.net...serija 3: 320Ci

Meni je na tem avtu dober znak volan. Usnje mi deluje še nekoliko grobo po sliki. Pa izpušni cevi izgledata, kot da ju je nekdo redno čistil. Meni se to nikoli ni dalo. Tako, da bi lahko bil bolj skrben lastnik od mene. Pač dva dobra znaka. Nekaj za skritizirat po slikah, pa ne najdem. Verjetno, pa ni tako dober, kot izgleda, če se kot najcenejši že nekaj časa prodaja. V opisu se nič ne hvali s stanjem karoserije, samo motorjem in menjalnikom, tako da morda v živo vidiš rjo?

Tale po slikah izgleda presenetljivo dobro.

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Niso edino merilo.

Ampak razpokano usnje na sedežu po mojem pove, da se ga ni nikoli namazalo. In to nekaj pove o vestnosti lastnikov. Meni se tudi ne da tega pogosto počet, morda 2x na leto. Pa je dovolj, da usnje ni posušeno in razpokano. Je pa ponekod oguljeno do belega, to je pač znak uporabe in kilometrov. Temu se pa ne da izognit in takšno obrabo vzamem pri avtu za normalno.

Pove pa stanje sedežev tudi, če se je avto veliko vozil na kratke ali dolge razdalje. Ker sedeži se najbolj obrabljajo med vstopanjem in izstopanjem iz avta.

Volan tudi pri 100K km, ne more bit oguljen tako, da je čisto gladek, po mojem. Pa ni važno, kako se ga mesari. Zato, če ti nekdo hoče prodat avto z malo kilometri in obupnim volanom, verjetno laže.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Volan ni merilo za kilometre... tako, kot sedeži niso.

Jaz na 15 km do avtoceste bolj obremenjujem usnje na volanu, kakor naslednjih 300 km po avtocesti... potem je še drža volana, pa potenje rok ali kreme... pa imaš volan pri 100k km, ki je bolj obrabljen od volana, ki ima 500k km.

Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Tudi kilometri niso edino merilo za stanje avtomobila. Če je bil večinoma vožen po avtocesti, se je celoten avto obrabil precej manj, ne samo volan. Torej če volan ni obrabljen, pričakuješ lahko avto, da je avto manj obrabljen. Ali se motim?

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz nic ne pricakujem... slike in cena mi dajo samo info, ali je sploh vredno ogleda, ali ne.

Se enkrat: to so avti za par vijolic.

Ne mores gledati na njih, kakor na 2015 letnki F31 in jih na isti nacin ocenjevati.

Urejal LEO37, 28.03.2020, 17:08.

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik

Kdo pozna?

https://www.avto.net... serija 3: 330i

20200410_231238.jpg Screenshot_20200410-231128_Chrome Canary.jpg
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.