Skoči na vsebino

E46-ke iz avto.net - pozna kdo

* * * * - 6 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
3473 odgovorov v temi
gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 744
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Jaz bi ga pa imel.....sicer sedaj ne, ker ga ne bi nič rabil, niti nimam prostora.....bolj vidim problem, da tole NE gre prav nikamor....imel sem že pred leti e91 318i (130 KM), pa ga je vsak klanec zmatral, tole mora biti pa še večja nepremičnina....pač se moraš preden se vsedeš v avto psihično pripraviti, da ni hitrih pospeševanj, vključevanj, na vrhu Vrhniškega klanca ali pa pa na Razdrtem iz Goriške smeri boš komaj imel 110 km/h....
Lep je, ni kaj :ok

Saj je vse res. Sam ni opreme in motorizacije. Kar veliko doprinese v občutku v vožnji. Za moje pojme tudi cena ni pretirana, če vse drži kar piše. Samo jaz nikoli ne bi užival s tem avtom. Za kar pa je po mojem bistvo takega nakupa.
Prikaži več možnosti

spidi
spidi

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 266

Hehe, ni čisto tako :D

Verjetno že vsi veste da jaz ta motor od srca sovražim, nebi ga vozil niti če mi ga nekdo podari, no mogoče kvečjemu tega ki je res nov, ampak dobesedno če bi ga dobil zastonj :-D Ker ta motor pač ni vreden nič, je konstrukcijski feler in basta :blah Če ga primerjamo s šestaki ima ob enaki porabi slabše zmogljivosti in je bistveno bolj problematičen, ampak roko na srce, tako anemicen pa spet ni. Rešuje ga skoraj 2 litra gibne prostornine, 1.9 litra ni tako malo, zato še kar normalno potegne lahko karoserijo od trojke. Dokler ne zariba na lezajih, ne začne cukat (kar je itak vedno) ali pa se iz njega z vseh strani uščije olje... torej, dokler dela je OK :skrbast :ok

Motor ima 1596 ccm. To ne gre nikamor. Še za v Cliota je komaj zadosten. :)

Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 966
  • Avtomobil: Assless beemer

Imam 102KM v compactu, se ne premikam nič počasneje kot ostali promet, ponavadi sem na obvoznici na levem pasu, gre čisto solidno, če sem sam notri, zelo je podhranjen ko se gre naložen na morje, pa klima vklopljena + klanec, pa dobiš občutek da boš nazaj šel :)

Bolj je problem pri tej E46 da klime nima, ko sem bil star 20 me to ni motilo, danes ni šaaaans da ga kupim, kilometri nizki al pa ne :D
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti
    • rokomah je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 932
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Motor ima 1596 ccm. To ne gre nikamor. Še za v Cliota je komaj zadosten. :)

Bolj je problem pri tej E46 da klime nima, ko sem bil star 20 me to ni motilo, danes ni šaaaans da ga kupim, kilometri nizki al pa ne :D

Če je motor 1.6 in če nima niti klime vzamem nazaj kar sem rekel, če dobi 2.500 eur je dober :blah

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 587
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Sej vse pise jerry.
Si ze tudi avte z N42 motorji blodu z 1.9, tako da naslednjic le preberi bolje oglase :ok
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 74 932
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Sej vse pise jerry.
Si ze tudi avte z N42 motorji blodu z 1.9, tako da naslednjic le preberi bolje oglase :ok

Za 4 valjnike točno veš da mi dol visijo in je popolnoma vseeno če preberem oglas ali ne, pa tudi oznak si ne bom nikoli zapomnil, ker se mi enostavno ne da. Prostor v mojem spominu je predragocen, da bi ga nafilal s takšnimi neumnostmi ;)

IF YOU LIKE MY COMMENT PRESS THE SUBSCRIBE BUTTON BELOW! THANK YOU! MUCHAS GRAZIAS! SALAMAT! 謝謝你! ขอขอบคุณ! اشكرك! :priklon

Prikaži več možnosti

e60va
e60va
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 668

V 316i sta bila dva različna motorja z enako močjo in različno prostornino, 1.6 in 1.9. Jaz sem kratek čas imel 316i 1.9 in je bil to najpočasnejši in najbolj zamorjen avto, kar sem si jih lastil. Nikoli ne bom pozabil, ko sem se peljal od Unca proti Primorski in ostal za šleperjem, ker je bil prehitevalni pas zaseden. Enostavno avto ni dosti potegnil, da bi lahko varno prehitel, ni šel nikamor, pa da ga jeb*š. Na koncu sem moral ugasnit klimo, pustit ene 50m lufta za zalet pa prestavit v 3., da sem nabral dosti hitrosti, da oni, ki je naslednji pripeljal za mano po prehitevalnem ni rabil preveč bremzat. Katastrofa od motorja. Medtem ko s 318i se je dalo pa čisto normalno peljat.

Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 957
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

Sepravi smo prišli do zaključka da je 316i primeren predvsem za krajše relacije do službe, trgovine in nazaj :ok2

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 521
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Jaz sem se čisto brez problema vozil po AC PO-LJ po omejitvi. 316i 1.9 M43. Poraba okoli 7 do 7.5. Brez težav se je dalo avte prehitevati po potrebi. Ne vem no... za normalnega voznika čisto ok. Tudi 170 je šlo brez težav. Edino kar je morda res težava je to, ker nima 6. Prestave (morda bi se z drugim diffom rešilo).
Tudi čoln na morje in nazaj je vlekel brez težav. V morje in iz morja ga je tudi lepo povlekel, pa je bila kar strma klančina.
Prikaži več možnosti
    • Svetnik je všeč

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes je pač dostopen za mali denar vsak "jajc" z 150+ konji in potem 1.6 mlinčki ne pridejo več v poštev :ok2

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti
    • Jerry je všeč

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik

https://www.avto.net... serija 3: 320i  samo feltne takoj dol in prodat pa ene style 32 bi dal gor in je to to :ok2

Urejal Svetnik, 04.08.2021, 17:58.

Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 428

BMW serija 3: :: Avtonet ::

Tale je pa nekaj močnega kadil pri oddaji oglasa.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

hojnikb
hojnikb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 457
  • Avtomobil: F30 13' 318d

BMW serija 3: :: Avtonet ::

Tale je pa nekaj močnega kadil pri oddaji oglasa.

Decko je obstal v letu 2008  :fight

BMW 318d 13' F30

Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 587
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Verjetno mu je enka zbezala :-D

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.