Skoči na vsebino

E60 prazen akumulator

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
25 odgovorov v temi
Andrej-h
Andrej-h
  • Uporabnik
  • Sporočil: 248
  • Avtomobil: e61

IBS kabel (senzor) ni noben varnostni mehanizem, pač pa samo orodje za uravnavanje polnjenja akumulatorja. Če ga ni notri ne bo konec sveta, ampak bo akumulator dlje vzdržal, ker ga bo optimalno polnilo. ČE je original accu, ČE je regler ok, ČE, ČE, ČE....

Jaz sem imel odklopljenega par mesecev in drugih reziltatov ni, razen akumulator polni konstantno z 14.4v. Lučka ne gori nobena, tester pa seveda vidi napako.

Prikaži več možnosti
    • Bimmer-MB in urban-bmw uporabnikom je všeč to sporočilo

jelo46
jelo46

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 450
  • Avtomobil: E90 320d, MCS R53 JCW

Bom kar to temo uporabil, če mi lahko kdo pomaga in sicer gre za menjavo akumulatorja na E61 525d. Akumulator je original 90ah 900a AGM, Ali morajo biti iste specifikacije? Ali je lahko npr. Varta/exide 95ah 850a AGM. Ali je potrebno aku samo registrirati ali tudi na novo skodirati če bo npr. 95ah. Katerega se splača kupiti glede na izkušnje. Ima kdo kaj izkušenj z akumulatorji od Bartoga ali Tokića?

Hvala za odgovore.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Bom kar to temo uporabil, če mi lahko kdo pomaga in sicer gre za menjavo akumulatorja na E61 525d. Akumulator je original 90ah 900a AGM, Ali morajo biti iste specifikacije? Ali je lahko npr. Varta/exide 95ah 850a AGM. Ali je potrebno aku samo registrirati ali tudi na novo skodirati če bo npr. 95ah. Katerega se splača kupiti glede na izkušnje. Ima kdo kaj izkušenj z akumulatorji od Bartoga ali Tokića?
Hvala za odgovore.

Moras ga registrirati..vzemi Exide..ce ne rabis iz danes na jutri mi pisi pa pogl3dava kaj se da dobit za kaksno ceno.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 454
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Na tocno 95 Ah ga ne mores skodirati, zato ga skodiras na najblizjo vrednost - imam jaz enako situacijo:

wert_00
80ah
90ah
110ah

70ah
55ah
46ah
70ah_agm
90ah_agm
60ah_agm
80ah_agm

Obvezno pa registriraj nov akumulator. Tudi jaz priporocam Exide.

Urejal zok, 21.12.2018, 15:44.

Prikaži več možnosti

krmanatlc
krmanatlc
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: /

Zdravo, imam isto tezavo, e60 04 letnik. Akumulator je star 2 leti, ibs kabel sem izklopil, tezava je v tem da se vedno prazni akumulator. Cca 2ah stalno, naj se pripravim na vecjo strosek?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 038
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Zdravo, imam isto tezavo, e60 04 letnik. Akumulator je star 2 leti, ibs kabel sem izklopil, tezava je v tem da se vedno prazni akumulator. Cca 2ah stalno, naj se pripravim na vecjo strosek?

Sicer je odvisno od tega kaj je crknilo, ampak ne bo velik strošek če boš peljal k pravemu mojstru, če boš letal od šalabajzarja do šalabajzarja pa bo. Zapelji se do schumija in ti bo zrihtal zadevo. Pa tisti kabel zamenjaj za delujočega rabljenega, ne rabiš za to kupovat novega, rabljeni so po 50 eur.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti