Skoči na vsebino

Športna oprema za: tek, kolesarstvo, smučanje, pohodništvo...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
101 odgovorov v temi
Stratus_
Stratus_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 383

Lepo, pa sporoči prve vtise na speedwave-kah iz belih strmin:ok

Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 847
  • Avtomobil: F31

Prvi vtisi bodo ziher precej mešani. Šele včeraj sem namreč podaril svoje stare 'sulice', tako da bom mel najbrž nekaj težav s prehodom. SW 10 je menda precej dobro vodljiva in vsestranska, vsaj tako sem slišal iz kar nekaj ust.

Upam da mi bo uspelo, le še mentorja bi si moral najt :laugh
:bmw MACHT FREI
Prikaži več možnosti

Stratus_
Stratus_

BMW fanatik

• Uporabnik

na youtube mal poglej, sej je kar precej praktično prikazane teorije ski carvinga. Tolk da veš za kaj se gre, potem pa tako na smučišču dobiš občutek:) Glavno je, da smučaš po robnikih, da ne drsiš in ravno to je čar carvinga in užitek

Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

Glih kontra kot stari stil skratka...

Kam usmerjaš težo v zavoju? Na spodnjo/zgornjo smučko ali obe, na srednji, zadnji del...
Kolk in kako rabiš palce?
Kolena? Kolk pokrčena ...
Prikaži več možnosti

Stratus_
Stratus_

BMW fanatik

• Uporabnik

Težo na spodnjo smučko, kolena pritiskati v hrib, ravnotežje oz. drža/teža telesa mora biti pa naprej, boke moraš spustiti tako, kot bi se vsedel na hrib za skoraj vse ostalo pa tako smučka poskrbi :laugh

tole poglej

Prikaži več možnosti
    • criptus je všeč

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala Stratus_ za vse info :ok

Gibi brez palc spominjajo na boardanje... drugač pa zgleda bomba tole, le da najbrž ni tko zlo izi :laugh

Urejal criptus, 29.11.2009, 19:39.

Prikaži več možnosti

prodigy
prodigy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 368
  • Avtomobil: BMW 120d

Glih kontra kot stari stil skratka...

Kam usmerjaš težo v zavoju? Na spodnjo/zgornjo smučko ali obe, na srednji, zadnji del...
Kolk in kako rabiš palce?
Kolena? Kolk pokrčena ...

Po mojem se ti splaca vzeti tudi kaksno uro ali dve tecaja na smuciscu, saj ti bo dosti lazje ce ti bo kdo tocno povedal kaj delas narobe.

Mimogrede, teza je cim bolj 50/50, ne samo na spodnji smucki ter boki so VEDNO iznad smuci, vse je vec ali manj v kolenih. :ok2
Prikaži več možnosti
    • criptus je všeč

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

Po mojem se ti splaca vzeti tudi kaksno uro ali dve tecaja na smuciscu, saj ti bo dosti lazje ce ti bo kdo tocno povedal kaj delas narobe.

Mimogrede, teza je cim bolj 50/50, ne samo na spodnji smucki ter boki so VEDNO iznad smuci, vse je vec ali manj v kolenih. :ok2

Najbrž bo res treba neki tacga ja...
Prikaži več možnosti

SimpleMinds
SimpleMinds

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 125
  • Avtomobil: 4x4

No, smučarska sezona se zopet bliža, jaz pa potrebujem komplet novo opremo. Od hlač, jakne, smučk, pancarjev, okovja, očal, mogoče pride še čelada. In če bom že vse zamenjal, bom pa še palice :-) Kam bi šli vi to kupit?

hvala!
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 404
  • Avtomobil: avtomatik

No, smučarska sezona se zopet bliža, jaz pa potrebujem komplet novo opremo. Od hlač, jakne, smučk, pancarjev, okovja, očal, mogoče pride še čelada. In če bom že vse zamenjal, bom pa še palice :-) Kam bi šli vi to kupit?

hvala!

Zadnjič sem dobil mail - ugodne cene jaken, bund, kombinezonov priznanih proizvajalcev Kjus, Rossignol, Colmar, North face, JackWolfskin... Če te zanima, ti lahko pošljem :ok.
LP A.
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

SimpleMinds
SimpleMinds

Novinec

• Uporabnik

Daj, prosim.

Verjetno bi bilo dobro počakati na razprodaje. Samo ne bi rad, da mi pol sezone uide, ker imam letos res namen veliko skijati :metalc
Prikaži več možnosti

Trister
Trister

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 720
  • Avtomobil: Mlinček

hvala!

Mogoče bi lahko kaj razmišljal v smeri Avstrije, saj je izbira neprimerljivo boljša kot pri nas - sploh, ker rabiš praktično vse.:ok
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you, that's the killer.
Prikaži več možnosti

SimpleMinds
SimpleMinds

Novinec

• Uporabnik

Glej no glej, na to pa še pomislil nisem. Je samo boljša izbira ali tudi boljše cene? Kam pa čez mejo? Opreme nisem menjal vsaj deset let in sem čisto "out" s trgovinami s tovrstno robo.
Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

V Avstriji sem gledal dve leti nazaj in skesan odšel domov. Dobil nisem nič, sploh pa ne za ceno ki sem jo bil pripravljen plačat. V LJ imaš Intersport, Harvis, GigaSport Sport2000... in ko so razprodaje dobiš marsikaj za fejst dobre cene...

Splača se počakat čeprav marsikaj dobiš tudi sedaj (lanske zaloge) za dober denar.
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 404
  • Avtomobil: avtomatik

Zadnjič sem dobil mail - ugodne cene jaken, bund, kombinezonov priznanih proizvajalcev Kjus, Rossignol, Colmar, North face, JackWolfskin... Če te zanima, ti lahko pošljem :ok.
LP A.

Daj, prosim.
Verjetno bi bilo dobro počakati na razprodaje. Samo ne bi rad, da mi pol sezone uide, ker imam letos res namen veliko skijati :metalc

Maš na mailu :ok

LP A.
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 501
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Eno vprašanje: a so tiste tapoceni ure za merjenje utripa, recimo tiste iz Conrada za cca 20€ ok? Rabim nekaj osnovnega, samo za laufat, nič več. Samo kot ura je ne bom uporabljal.

Urejal Nixxon, 04.11.2010, 08:48.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

Vzami raje kaj bolj preverjenega. Garmin recimo je dobra izbira, saj ima osnovne modele na voljo za dobro ceno, pa še delajo tako kot je treba - preverjeno.

http://www.garmin.si...ct=010-00679-05
Prikaži več možnosti

puri
puri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 932
  • Avtomobil: Bmw e91 318d

Mene me zanima glede oblacil za smucanje in smucke.Letos si bom kupil novo jakno pa smuci sem prakticno zacetnik leta 2006 sem zacel aktivno smucat stem da lani zaradi hrbta nisem bil!

za jakne sem gledal te znamke: Halti,Vist,Salamon,HH,Altitude,Spyder....za smucke pa nevem katere bi bile prave za mene.hvala

lp Puri
Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 092

Če slučajno koga zanima:

angleški amazon (www.amazon.co.uk) ima Garmin FR 305 za 107,50 GBP + poštnina, kar znese ca. 133 EUR. Mene od nakup odvrača samo dejstvo, sa se ne da menjat baterije...

nemški amazon (www.amazon.de) pa ima trenutno zelo ugodno Suunto M1, čisto osnovna zadeva, ki pa je iz 70,00 € znižana na 45,50 €. K temu dodaš še dobrih 6 € poštnine...
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik

To je dobra cena za 305-ko. Za 2x tok denarja ne dobiš ničesar drugega z GPS-om.

Baterija? Saj je vgrajena. Napolniš in to je to... Meni odlično dela že ene dve leti in nimam občutka da bi bila baterija kaj slabša. Drži pa pomoje enih 10-15 ur.

Splača se vzet še nastavek za bicikl s katerim dobiš tudi še en malo bolj priročen pašček. Za bicikl pol ne rabiš več števca, ura kaže hitrost, pozicijo, pulz, razdaljo... ni da ni. Doma potem lepo stankaš zapis iz ure na kompjuter, kjer imaš lepo vse evidentirano. Celo v google earth si lahko izvoziš pot.

https://buy.garmin.c...hop.do?pID=8544

Urejal criptus, 26.12.2010, 13:35.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.