Skoči na vsebino

Športna oprema za: tek, kolesarstvo, smučanje, pohodništvo...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
104 odgovorov v temi
M
M

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 100

Za 305 je to odlična cena. :ok

Nekje sem bral, da brez GPS signala niti ne mrdne in je zato znotraj precej neuporabna. A to drži?

Jaz rabim nekaj, vendar mi je prioriteta monitor srčnega utripa in uporabljam ga tudi indoor. Pa malo me je strah, da bi bila zadeva preveč zakomplicirana, ker nisem ravno techfreak.
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

criptus
criptus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 847
  • Avtomobil: F31

Da se GPS tudi izklopit.

Za indoor je bolš met tamal Garmin HR 50

http://www.garmin.si...ct=010-00679-05
:bmw MACHT FREI
Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik

No, pa ga imamo. FR60. Zgleda dostojno. :-D
Do not argue with an idiot. He will drag you down to his level and beat you with experience.
Prikaži več možnosti

M
M

BMW fanatik

• Uporabnik

Ali ima slučajno kdo kakšne izkušnje z gorskim kolesom Kona Four?

Nekaj rabljenega je treba kupit, pa je to eden od kandidatov, malo me moti edino to, da je bilo kolo v proizvodnji samo 1 leto, kar pri Koni ni navada, pa sem pomislil da je mogoče zgrešen model in zato tako hitro umaknjen...

Urejal M, 26.02.2011, 05:50.
Toporišić

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 526
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Pozdravljeni!

Kdo ve, kje bi se dalo dobiti nekaj v smeri bidonov za tek? Namreč že nekaj časa iščem pa nikjer ne najdem bidona manjšega od 0,5L. Zdajle sem na glavo sem obrnil cel internet in tudi nič našel.

Najbolj fino bi celo bilo če bi bla kakšna torbica, z naprimer 4 bidoni po 2 dcl, da se teža razporedi za lažji tek npr.
Prikaži več možnosti

pery
pery

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 479
  • Avtomobil: e91

camelbak pa si rešen:-D

drugače si pregledal razne tomas sporte in inter sporte?
http://www.sportsave...ottle_Belt.html

kaj pa kej takega?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 508

Pozdravljeni!

Kdo ve, kje bi se dalo dobiti nekaj v smeri bidonov za tek? Namreč že nekaj časa iščem pa nikjer ne najdem bidona manjšega od 0,5L. Zdajle sem na glavo sem obrnil cel internet in tudi nič našel.

Najbolj fino bi celo bilo če bi bla kakšna torbica, z naprimer 4 bidoni po 2 dcl, da se teža razporedi za lažji tek npr.

V Hervisu v Mb imajo...:ok

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik

V zadnjih dneh sem pregledal vse tavelike trgovine po BTCju, nikjer nič, noben prodajalec nikoli slišal za kaj takega. Pa drugače gledam že nekaj časa za kako tako zadevo. (edit: Moral bi potem imet tud v Hervisu v Lj, pa sem tam prav uprašal enga če majo za tek kaj, pa me pošilja nazaj na kolesarski oddelek, kolikor pa sem sam prehodil pa ni in ni blo!)

To ja, nekaj takega kot z linka! Bom malo bol pogledal še pod torbice za tek in ne samo bidoni s čimr pri iskanju ni uspeha :)

No sej, za konec sezone se bo celo še kej našl, da se pol zgubi čez zimo :)

Urejal e-masteR-39, 11.09.2011, 20:56.

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 508

V zadnjih dneh sem pregledal vse tavelike trgovine po BTCju, nikjer nič, noben prodajalec nikoli slišal za kaj takega. Pa drugače gledam že nekaj časa za kako tako zadevo. (edit: Moral bi potem imet tud v Hervisu v Lj, pa sem tam prav uprašal enga če majo za tek kaj, pa me pošilja nazaj na kolesarski oddelek, kolikor pa sem sam prehodil pa ni in ni blo!)

To ja, nekaj takega kot z linka! Bom malo bol pogledal še pod torbice za tek in ne samo bidoni s čimr pri iskanju ni uspeha :)

No sej, za konec sezone se bo celo še kej našl, da se pol zgubi čez zimo :)

Jaz sem našel to na oddelku s kapami in majicami za pohodništvo/tek. Če ne najdeš ti lahko jaz kupim v Mb in pošljem po pošti...:ok

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala za ponujeno pomoč, ampak take panike ni :ok

Evo sem našel še nekaj bližje temu kar iščem KLIK maxim pašček z več bidoni. Tole mi deluje ful uredu. Samo mi pa ni tolk ušeč :) ker kupujem za punco je tudi to faktor hehe, polek tega pa bi ji bil verjetno še S pašček prevelik.

Urejal e-masteR-39, 13.09.2011, 17:33.

Prikaži več možnosti

GAP
GAP

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 43

potreboval bi nasvet uporabnikov ur suunto ... odločam se med vector all black in core all black ... kakšne imate izkušnje? je še kakšna razlika razen v tem, da je druga sestavljena na kitajskem (kar predstavlja resen hendikep) ...
Prikaži več možnosti

prodigy
prodigy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 371
  • Avtomobil: BMW 120d

Sam imam core all black cca 2 meseca in do sedaj nimam nobenih pripomb. Tudi izdelava je ok, robustna, skratka mislim da ni nobenega problema, tudi ce so jo posevnooki sestavili. Na uri se vedno pise "Designed in Finland". :ok2
Prikaži več možnosti

recaro
recaro

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 773
  • Avtomobil: BMW 320D E92

Si lasti mogoče kdo Suunto Ambit uro? Če ja naj prosim pove, kako je zadovoljen...
Prikaži več možnosti

GAP
GAP

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 43

Sam imam core all black cca 2 meseca in do sedaj nimam nobenih pripomb. Tudi izdelava je ok, robustna, skratka mislim da ni nobenega problema, tudi ce so jo posevnooki sestavili. Na uri se vedno pise "Designed in Finland". :ok2

hvala ... kitajci gor, kitajci dol, stvar bi kljub temu (načeloma) morala delovati ... kako je pa z upravljanjem funkcij? so na nivou povprečne kmečke pameti, ali terjajo od človeka kakšne večje intelektualne napore ...
Prikaži več možnosti

prodigy
prodigy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 371
  • Avtomobil: BMW 120d

Meni je zelo enostaven, ko enkrat ves kako se sprehajati po meniju je vse zelo enostavno. Edina stvar, ki jo na zacetku nisem vedel, je bila ta, kako zaceti novo datoteko, sem sel gledat v navodila, ki pa so zelo skopa. Dobis pa na netu bolj obsirna navodila, na njihovi strani: http://ns.suunto.com...serguide_EN.pdf
Prikaži več možnosti

svarkc
svarkc

Schwarzwald

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: - Moder itak

Nevem sicer kam spada tole, samo je tudi neke vrste sportna oprema:-D

Torej kje bi bila najboljsa ponudba za fitnes palico? Tisto zvito za npr za roke biceps, pa da dvigujes pod pravim kotom, ne za bench:) 50€ je v hervisu, pa se mi zdi malo veliko dat toliko zanjo, se prodajalec je rekel, da je kar draga in naj raje se drugje pogledam :) in pa utezi bi potreboval- 2x 20 ali pa vsaj 2x15... Ve kdo za kaj poceni? Ker to je itak metanje denarja cez okno:)

Urejal svarkc, 30.01.2013, 10:28.

fear is not an option :metalc:burnout
Prikaži več možnosti

romanno
romanno

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 831
  • Avtomobil: ČRN KARAVAN

Ko sem že ravno v tej temi. Kje dobiti najugodneje Merrell nizke pohodniške čevlje? Namreč rabim za delo (služba) dobro in udobno obutev, pa mi je na misel prišlo, da bi kupil ene take trekking čevlje. In probla sem neki modelov in znamk v Intersportu, pa mi je od vseh pasal en model Merrella, sam kaj ko je hudič skor 140€. Tak da sem sam pri sebi rekel, da vseeno malo še pogledam po netu, kupit tja jih lahko še vedno grem - in jih tut bom, če ne najdem drugje ceneje. :ok
LPR
BMW....:drink
BMW Dolenjska.... :respect :beer:drunk
Prikaži več možnosti

hotko90
hotko90

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 959
  • Avtomobil: E60

Zdravo! S katerimi pohodniškimi čevlji imate najboljše izkušnje?

Pred cca 2 meseci sem kupil alpinin model helios in mi je bil čevelj res top. Redko kateri čevelj mi tako sede na nogo..

Takoj za tem si je žena kupili iste samo ženski model.. In so ji premočili že po prvi uporabi, če je bila samo rosna trava.

Pred temi je imela tudi alpina čevlje in so po cca 1 letu premočili in so ji vrnili denar. Tudi sedaj so nove čevlje stestirali in naj bi imeli napako in so povrnili denar. 

Vse lepo in prav a je vse bila skoraj 1 mesec brez čevljev pri vsaki reklamaciji. Pa če nebi težila po telefonu vprašanje kdaj bi kaj odgovorili. 

Pred nekaj dnevi se je pa na mojih na levem čevlju deformiral podplat. Na pregibu se je naredila "bunka", kot da bi se kakšen segment v podplatu zamaknil. Občutek je tak, kot da bi imel vložek prepognjen. 

Naj še omenim, da se čevlji ne uporabljajo na kakšen zahtevnem terenu. Gozd in travnik. So pa v uporabi vsak dan na sprehodu z psom cca 40-50km tedensko Za tek jih ne uporabljam.. 

Tako, da sem razočaran nad kvaliteto.. 

Ni mi problem plačati več za dober čevelj ampak, da vsaj opravlja svojo funkcijo.. 

Ne vozi hitreje kot lahko leti tvoj angel varuh!!!

A ve gdo kje lahko čipiram angela?
Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 864
  • Avtomobil: E70 3.0d

Jaz sem z La Sportiva čevlji bil vedno zadovoljen...
LP
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 751
  • Avtomobil: creative technologie

Zdravo! S katerimi pohodniškimi čevlji imate najboljše izkušnje?

Pred cca 2 meseci sem kupil alpinin model helios in mi je bil čevelj res top. Redko kateri čevelj mi tako sede na nogo..

Takoj za tem si je žena kupili iste samo ženski model.. In so ji premočili že po prvi uporabi, če je bila samo rosna trava.

Pred temi je imela tudi alpina čevlje in so po cca 1 letu premočili in so ji vrnili denar. Tudi sedaj so nove čevlje stestirali in naj bi imeli napako in so povrnili denar. 

Vse lepo in prav a je vse bila skoraj 1 mesec brez čevljev pri vsaki reklamaciji. Pa če nebi težila po telefonu vprašanje kdaj bi kaj odgovorili. 

Pred nekaj dnevi se je pa na mojih na levem čevlju deformiral podplat. Na pregibu se je naredila "bunka", kot da bi se kakšen segment v podplatu zamaknil. Občutek je tak, kot da bi imel vložek prepognjen. 

Naj še omenim, da se čevlji ne uporabljajo na kakšen zahtevnem terenu. Gozd in travnik. So pa v uporabi vsak dan na sprehodu z psom cca 40-50km tedensko Za tek jih ne uporabljam.. 

Tako, da sem razočaran nad kvaliteto.. 

Ni mi problem plačati več za dober čevelj ampak, da vsaj opravlja svojo funkcijo.. 

Pejt v specializirano trgovino, ala Iglu Šport. Tam ne boš našel slabe robe in ne verjamem da boš razočaran nad čemerkoli izbereš. Kupovati tako opremo po Hervisih in Tomas Športih ni prava pot. Tudi strokovni nasveti so v taki trgovini na drugem, višjem nivoju.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.