Skoči na vsebino

Kaj pravite na tole?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
11 odgovorov v temi
Jure24
Jure24

Big Poppa

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 719
  • Avtomobil: roadsTTer

Motor od 850i v E30:

Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

uursi
uursi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 500
  • Avtomobil: BMW 528iA, BMW 530dX

živjo
Hudo dobra zadeva, tdi jaz imam e30 ampak brez takega motorja.
To na sliki je tako veliko da mi sploh ni prišlo v ekaran, zanima me kako ga je stlačil v tisti prostorček.
Drugače pa zelo hrabro dejanje v tak avto dati tak motor, to pa vrjeten res vrže asfalt izpod gum :ok :eek2
Prikaži več možnosti

Sharp_R
Sharp_R

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 134
  • Avtomobil: Ford Focus

A to je v Sloveniji? :confused

LP :avto
Livin on the fast lane, never slow.
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

hm...bom jst tut kj tazga probu;) sej sploh ni slaba ideja!se posebi ce pase notr
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

Jure24
Jure24

Big Poppa

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 719
  • Avtomobil: roadsTTer

Tu so podatki in dodatne slike te zverine:
http://www.e30-2.de/...0017/f00017.htm

Sharp_r: ne,to ni v Sloveniji,ampak seveda v Nemčiji.S predstavljate da se s tem pripeljete pri nas na tehničnega. :eek :eek

By the way: a kdo slučajno ve za dokaj ohranjenega E30 325i coupe brez katalizatorja z 126kW,motor mora biti zelo dober,plehovje je lahko v slabšem stanju...

Drugače pa zelo dobra stran za ljubitelje in lastnike enega zadnjih "pravih" BMW-jev E30:
www.e30.de
Ni da ni!

Lep pozdrav,Jure
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Čeprav nismem ljubitel predelav, je ta 1A! :ok
Sploh pa zato, ker se ni spustil samo v motor, ampak je menjal tudi menjalnik pa valda bremze!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

hm...se dobr da je bremze zamenu...drgac mu pomoje nebi blo dobr(halooo?! aveste kwa dela 5 litrski alpinin motor u takmu autu k ma glih ene tono pa pou?!). pa uni na TÜV-u so tut dobri da so mu ga spustil naprej...pomoje so se sami debeu pogledal k so to vidl...no ja, svaka mu cast!
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

6ak
6ak

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 62
  • Avtomobil: e30 ll 325i

Ojla!

Tale zadeva na e30.de ima sprednje vilice in zavore od e36 M3, zadnji most in zavore pa ima od e36 M Coupe. Zadeva ima nemški TUV in se lahko normalno vozi.

Ja itak zelo huda zadeva. Aha, koliko je meni znano ima E30 samo 1050 kg in ne 1500(vsaj v osnovi).

Dobrega E30 boš težko dobil, celo brez katalizatorja ga neboš mogel več registrirat drugo leto, ker bodo na tehničnih pregledih obvezno merili količino škodljivih plinov po 31.12.2003.

Lp 6ak

DRIVE SIX!
Prikaži več možnosti

TomE30Cabrio
TomE30Cabrio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 881
  • Avtomobil: zgoraj brez

Ta avto sem vdel v zivo in to lani v Avstriji na srecanju. Moram povedat da je avto res spica.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Martin ///M
Martin ///M

RWD addicted

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 445
  • Avtomobil: E30 325i MT2 & type R

Ojla!

Tale zadeva na e30.de ima sprednje vilice in zavore od e36 M3, zadnji most in zavore pa ima od e36 M Coupe. Zadeva ima nemški TUV in se lahko normalno vozi.

Ja itak zelo huda zadeva. Aha, koliko je meni znano ima E30 samo 1050 kg in ne 1500(vsaj v osnovi).

Dobrega E30 boš težko dobil, celo brez katalizatorja ga neboš mogel več registrirat drugo leto, ker bodo na tehničnih pregledih obvezno merili količino škodljivih plinov po 31.12.2003.

Lp 6ak

DRIVE SIX!

caki mal, jst tud nimam katalizatorja, kako pa naj pol spravim cez moj avto nasledni let :confused
kaj pa vsi jugoti, hrosci, stari fiati pa ne vem kaj se kako bojo pa uni tehnicnega delal, nekaj bo sigurno, pomojem bo samo drazja registracija :jok :damn
Vsak je svoje Tinkare Kovač!
Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 277
  • Avtomobil: 525tds Touring

Preverjeno: Vzameš motor od 535i ga daš v E30 pa se voziš. Na žalost rahlo neuradno. :-D

Saj naši A-testi po lastni izjavi nimajo Know-How-a da bi ti to odobrili. Obstaja pa mala možnost da napraviš v Nemčiji Tüv, prideš s papirji na naš a-test, pa bodo rade volje prepisali...

Moram pa priznati da je E30 že s dobrimi 220 KS ter 320Nm kar dobro oborožen. :metalc :metalc :metalc

LP, BB

P.S. Edino poraba materiala je kar velika: bremze, gume, podvozje...

od '64 do 92' trenutno 8:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

Pristaš
Pristaš

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 740
  • Avtomobil: BMW e90 325

Hud motor v e30!!! :metalc :eek2
Prikaži več možnosti