Skoči na vsebino

Razbiti superšportniki

* - - - - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2606 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Ja tudi Setre znajo bit zelo zelo drage, spet odvisno od želja, tam ni omejitev, edina ki je je denar, lahko se naredi tudi potujoče stanovanje z njega. Primer je tale http://suchen.mobile...ng=&tabNumber=2 ki sploh ni drag, glede na to kaj ponuja. Pa seveda tudi pri avtobusih obstajajo blindirane verzije, ki pa stanjejo še cca 5x več.

LP

To si rockenroll zvezda in delaš kar direktne orgije z grupikami :laugh
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Ampak res.
Klele teče debata o superšportnih avtomobili, pol se pa en najde, reče eno o avtobusih in enakem zavarovanju, ki je na nivoju 4 letnega otroka z downovim sindromom in že poteka debata o avtobusih.
Neverjeten je ta slovenski kmetizem.
Ne morem se načudit res :-D :-D :-D
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

:laugh samo res ... no, pol se pa lohk tema vrne nazaj na superšportne avtomobile, k ste končno našli luč v temi :ok2

Urejal Rottie, 04.04.2009, 19:13.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

...Klele teče debata o superšportnih avtomobili, pol se pa en najde, reče eno o avtobusih in enakem zavarovanju... in že poteka debata o avtobusih...

Nč bat... sej bo ziher kdo našu kakšno sliko ekstremno spuščenega in razširjenega busa s pimp my ride 33col krom feltnami in bencinskim motorjem s 3500 konji ... pa bo to pol superšportni bus... in bo če bo slika razbitega čisto pasala v to temo pač glede na naslov...:ok
Objavljena slika:besen
Prikaži več možnosti

dejca
dejca

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 201
  • Avtomobil: P807...

Nč bat... sej bo ziher kdo našu kakšno sliko ekstremno spuščenega in razširjenega busa s pimp my ride 33col krom feltnami in bencinskim motorjem s 3500 konji ... pa bo to pol superšportni bus... in bo če bo slika razbitega čisto pasala v to temo pač glede na naslov...:ok

Evo bom jest zanalašč:laugh :laugh
SUPERBUS KONCEPT
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 475
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Glede na začetne slike sem skopiral link, ki ga je podal drug uporabnik::napaka
http://www.lambounfa....ago_crash.html

Lp
Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Joža ne dela!
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 280

Vredno ogleda za nočne dirkače:

Tega pa še Dalibor ne bi zrihtal...

Urejal leonT, 07.04.2009, 20:38.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Vredno ogleda za nočne dirkače:

Tega pa še Dalibor ne bi zrihtal...

Podnevi se ne da več divjat ... preveč gužve in policije na cesti. :ok2

Pa da se zaletiš v stoječo cisterno na AC je ravno tolk možnosti kot da boš padel po stopnicah in se ubil, pa še vedno vsi hodimo po njih ;)
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 094
  • Avtomobil: MB

Saj cisterna ni stala... Circa 80 km/h je potovala. Je pa že to staro.
Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj cisterna ni stala... Circa 80 km/h je potovala. Je pa že to staro.

Aja ... nisem imel glas prižgan, da bi slišal komentar. Pa vseeno ... da te kdo tolk izsili je zelo redkost, da ga pa ne bi videl pred sabo, pa tut malo možnosti ... ne vem, če se mi je več kot 1x zgodilo v življenju, da sem se koga moral izogibat po odstavnem pasu, ker ne bi mogel ustavit pravi čas ... so pa večkrat res trpele gume, ker se je kadilo izpod koles ob močnem zaviranju, ko sem imel še avto brez ABS.
Je pa res, da sem vozil večino avtomobilov rdeče barve in uporabljal luči tudi podnevi še preden jih je bilo obvezno ... na AC tudi dolge včasih, da sem bil ja bolj viden. Rdeča barva je pač bolj opazna, kot pa kakšne dolgočasne sive, srebrne, itd. Sem se pa z leti le naučil, da je modro malce zmanjšat, ko prehitevaš kolono ... ker kot mulcu se mi je ful dogajalo priletet 200 mimo, da je avto kr zamajalo :laugh

Urejal Rottie, 07.04.2009, 21:38.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

driv3r_86
driv3r_86

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 094
  • Avtomobil: MB

Se strinjam:ok Sam pa tudi opažam, da mi največkrat na pas "skoči" tovornjak ravno, ko cruisam cca 130 - 150:crazy Pri večjih hitrostih te očitno prej opazi:laugh
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Sem se pa z leti le naučil, da je modro malce zmanjšat, ko prehitevaš kolono ... ker kot mulcu se mi je ful dogajalo priletet 200 mimo, da je avto kr zamajalo :laugh

Pri prehitevanju kolone je res treba zmeraj zmanjšati hitrost.:ok Sam zmeraj že od daleč opazujem kolono ko se ji približujem in nekako nevem kako razložit, predvidevam kateri padalec bo skočil ven (brez smernika normalno).. Nekako vidiš ko gledaš tiste razdalje med njimi v koloni, kateri ti bi rad ogrel zavore:laugh...

Je pa tako ponavadi, čeprav ne glede na svoje izkušnje z AC vseeno zmeraj zmanjšam hitrost pri koloni, je tako da :

kolona 15 avtomobilov - Kulturna kolona
Kolona 5ih - kaos , en preko drugega se zajebavajo v glavo s tistimi tempomati:crazy, jaz tempomatov še zdaj ne odobravam (ok mogoče v avtomatikih, kjer se to lepše dogaja ko stisneš accelerate) niti nikoli ne uporabljam v nobenem avtomobilu.:blackeye
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Pri prehitevanju kolone je res treba zmeraj zmanjšati hitrost.:ok Sam zmeraj že od daleč opazujem kolono ko se ji približujem in nekako nevem kako razložit, predvidevam kateri padalec bo skočil ven (brez smernika normalno).. Nekako vidiš ko gledaš tiste razdalje med njimi v koloni, kateri ti bi rad ogrel zavore:laugh...

Je pa tako ponavadi, čeprav ne glede na svoje izkušnje z AC vseeno zmeraj zmanjšam hitrost pri koloni, je tako da :

kolona 15 avtomobilov - Kulturna kolona
Kolona 5ih - kaos , en preko drugega se zajebavajo v glavo s tistimi tempomati:crazy, jaz tempomatov še zdaj ne odobravam (ok mogoče v avtomatikih, kjer se to lepše dogaja ko stisneš accelerate) niti nikoli ne uporabljam v nobenem avtomobilu.:blackeye

Hehe ... poglej si film iz Gumballa 2004 (Gumball 3000 - 6 days in May) ... boš tam videl kako se kolone prehiteva, če se ti mudi :laugh. Boš takoj mnenja, da so vse naše kolone in vozniki kulturni. :ok2 :laugh :laugh :laugh
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 475
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Evo mogoče bo zdej delal:
Link: http://www.lambounfa...lago_crash.html

Lp
Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Ni ravno superšportnik, samo se mi zdi vseeno za tole temo kr primeren :ok2

Cestni Audi RS4 crash na dirkališču ... ga je pa dobr zabilo v ograjo.

http://www.autojunk....1e9f221fbaaca65
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

te lamboti so mal felšavi in nevarni. če je lp 640 sesul tut njihov najboljši tovarniški testni voznik, ko so ga slikal mislm da za car&driver, pol se men ne zdi nek ekstra čudež, da ga tut normalni ljudje sesujejo. sploh glede na build quality nekje malenkost pod nivojem zastave.

zelo zanimiv page na to temo:
http://www.lambounfa...lago_crash.html

Urejal voith, 14.04.2009, 15:58.

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Sem sam tudi bral, obstaja prav forum, kjer lastniki lambotov prav pljuvajo svoje lambote in kako je narejen in, da je baje zelo nevaren avto.
Po en stran dober, da nimam denarja za ta avto, ker je drugače zelo "mokre sanje" stroj
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem sam tudi bral, obstaja prav forum, kjer lastniki lambotov prav pljuvajo svoje lambote in kako je narejen in, da je baje zelo nevaren avto.
Po en stran dober, da nimam denarja za ta avto, ker je drugače zelo "mokre sanje" stroj

Verjetno je tko kot pri BMWju ... sj je hud in kvaliteten avto, samo še zdaleč ne tolk hud in kvaliteten, kolker smo jih preplačali. :blackeye Pol pa valjda, da se ti zdi zamalo, ko ti kaj crkne, itd ter pizdiš zraven. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

ja imaš prav,vendar je pa tudi res, da naši bmw-ji ne koštajo tko izi pizi 150 000 evrov pa še to z osnovno opremo :-D :-D :-D
Prikaži več možnosti