Skoči na vsebino

1:18 by defasturias

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
167 odgovorov v temi
defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

eno je dizajn (ne maram, da se preveč vidi skozi), drugo je pa to, da jih ima prav vsak bumbar (raje ne bom uporabil druge besede, da ne bo kake vojne spet)

je pa lepo videt, da imaš veselje v spreminjanju in dodelavanju teh avtočkev, čeprav ne bom nikoli razumel vseh tvojih menjav

Haha tko je. Saj ti imaš vrjetno isti problem - preveč modelov, ki jih hočeš, premalo denarja, da bi kupil vse. Samo da jaz vedno bolj omejujem svojo temo zbirke, iz "Vsega kar mi je všeč", sem šel na "Aston Martin, TVR, BMW, Porsche", skrčil na "BMW, Porshce", nato "BMW", "BMW Kyosho" in nazadnje "BMW M Kyosho". Ker pa sem se pregrešil z M3 CSL od Autarta sem vedel da tako ne bo šlo, ker je M-ov še vedno preveč, zato sem se skoncentriral zgolj na serijo 5.

Menjave so mi pa ljubše od prodajanja. Zakaj? Če menjaš modelček za modelček, vsaj nimaš občutka, da si izgubil kaj denarja (v primeru da je tvoj več vreden od tistega, ki si ga dobil), s tem da včasih je obratno in greš na bolje. Če ga prodaš boš itak spušil nekaj denarja (razen če imaš kako redko zadevo), potem pa spet kakih 20-30eur za poštnino, ko boš naročal nov model, ki bo nadomestil prazno mesto. Na koncu ugotoviš, da si kupil model za 70eur, dal 20eur poštnine, prodal za 50, kar je že 40eur minusa. Kupiš nov model za 70 + 20eur poštnina, torej si od tistih 40eur moral doplačat 50eur in tako te je ta menjava prišla 90eur. Če bi menjal 1 za 1, bi bila razlika 0eur. Čeprav ok, s kakega modela sem tudi vzel kak del in ga potem prodal naprej v neoriginalnem stanju. Recimo feltne od M6 so na ebayu že šle v prodajo za 120eur v kombinaciji z nizkopresečnimi gumami, ki stanejo 8eur. Torej kupiš modelček (E64 M6 Kyosho trenutno 50eur) in te gume, daš samo feltne z novimi gumami na ebay in zaslužiš 62eur. Tega pa jaz ne bom nikoli razumel :ok2
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Pa je te feltne dejansko kdo kupil al je bila samo pobožna želja teh 120€?

Drugače pa tale tut ima ene par tko doma tjunanih avtov ... sj Lexusi mi zgledajo zelo sumljivi na teh feltnah :ok2

http://www.benzoboy....om/photo_1.html

Urejal Rottie, 24.05.2010, 20:45.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

Pa je te feltne dejansko kdo kupil al je bila samo pobožna želja teh 120€?

Drugače pa tale tut ima ene par tko doma tjunanih avtov ... sj Lexusi mi zgledajo zelo sumljivi na teh feltnah :ok2

http://www.benzoboy....om/photo_1.html

Ja itak da jih je kupil, saj ni bil soffort kaufen, ampak avkcija. Jaz sem dal ponudbo 20eur, pogledam zvečer in vidim da so šle za 120 :napaka
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

Evo, spet je dal gor nov komplet. Pazi zdaj. Zadnje so šle za 120eur in še nekaj drobiža. Shrani si oglas pod zaznamke, da boš videl ceno po izteku.

KLIK

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 339
  • Avtomobil: e24 635csi

Samo malo...

120evrov samo za felge? Se kdo tuki zafrkava? Za M6 felge ali jaz ne sledim topicu :)

Pa gume zgledajo ful fail....

Urejal RS6, 25.05.2010, 18:14.

Prikaži več možnosti

zighets
zighets

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 800
  • Avtomobil: Mediterranblau

hehe, lepo:cool Tablica čist zmaga:laugh :) :ok
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 062

Da malce osvežim temo :-D

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 062

@defasturias: je že prispel paket? :-D Danes sem se vozil z e93 M white :ok

Urejal Taucher, 15.02.2011, 20:16.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.