Skoči na vsebino

AKBS panoramska vožnja po gorenjski, 9.5.2009

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
359 odgovorov v temi
IZZY
IZZY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 766
  • Avtomobil: E61 535d

Odlična zadeva ...

Prijavljam: 1.avto, 2.osebe, 1.mesni in 1.vegi

Lp IZZY
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Prijavljanje na PS, da ne bom po celi temi iskal... :ok

Prijavite se na PS:

Ime in priimek
Število udeležencev (če je kdo vegeterijanec naj opozori)
Prijavi naj vsak voznik sebe in svoje sopotnike.

Za vikend dokončamo še roadbook, tako da bo potem vse 100%:beer
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

Bmwjka
Bmwjka

Tagobčna

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 451
  • Avtomobil: 316i compact

mene pa ne bo:nana :nana ker jodlarjev ne maram:barf lepo se imejte pa na slikce ne pozabite:ok
p.s.:a ni bilo rečeno da se gre proti primorski????al sem jaz spet kaj zabrbljala :napaka

Urejal Bmwjka, 16.04.2009, 10:22.

Žan ostajaš v naših srcih...se vidimo zgoraj:respect

BMW - Brezhibno Motorno Wozilo
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Uporabnik

Proti primorski smo že šli ampak samo Gorenjci + kakav :-D (Roberthova tura).
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

Bmwjka
Bmwjka

Tagobčna

• Uporabnik

Proti primorski smo že šli ampak samo Gorenjci + kakav :-D (Roberthova tura).

aha sory pol......sem zabrbljala....fajn se mejte:ok

Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 576
  • Avtomobil: cl

mene pa ne bo:nana :nana ker jodlarjev ne maram:barf lepo se imejte pa na slikce ne pozabite:ok
p.s.:a ni bilo rečeno da se gre proti primorski????al sem jaz spet kaj zabrbljala :napaka

Kolikor je meni znano, je jodlarjev povsod dosti, nisem prepričan, da se jim da ognit kar tako. Bodo pa nekateri tudi na cesti, s traktorji in klobukom na glavi, v jerhancah, pa še vriskali bodo, ko bodo mimo njih vozili bawarski konji, ki so jih naredili tudi bawarski jodlarji!:)

Lepa in poskočna tura, meni poznana, saj sem jo v zadnjem mesecu prevozil vsaj 5x. (tudi čez Petrovo Brdo, ki je res bolj ozko in hvala bogu, je prometa tam bolj malo) :ok Še nisem povsem prepričan, če bom tisti dan frej, sicer pridem z veseljem. Do kdaj boste zbirali prijave?
Prikaži več možnosti

Bmwjka
Bmwjka

Tagobčna

• Uporabnik

Kolikor je meni znano, je jodlarjev povsod dosti, nisem prepričan, da se jim da ognit kar tako. Bodo pa nekateri tudi na cesti, s traktorji in klobukom na glavi, v jerhancah, pa še vriskali bodo, ko bodo mimo njih vozili bawarski konji, ki so jih naredili tudi bawarski jodlarji!:)

Lepa in poskočna tura, meni poznana, saj sem jo v zadnjem mesecu prevozil vsaj 5x. (tudi čez Petrovo Brdo, ki je res bolj ozko in hvala bogu, je prometa tam bolj malo) :ok Še nisem povsem prepričan, če bom tisti dan frej, sicer pridem z veseljem. Do kdaj boste zbirali prijave?

no poglej...pač jih ne maram....slabe izkušnje .....pa tudi preživeli boste če me ne bo:ok

Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Uporabnik

Prijave možne oz. zelo zaželjene do 2.5., ker moram javiti število udeležencev na kosilu in število avtomobilov na vlaku.

:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 477
  • Avtomobil: avto

Šele danes sem videl temo odprto. Za zdaj še ne morem potrditi število udeležencev, odločitev sporočim pravočasno. Upam, da mi bo ratalo.
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

BMW - Bob Marley & the Wailers

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

Urko
Urko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 029
  • Avtomobil: E30 325 iAT, R 1100 GS

Hehe ni v "poden" ampak je v dovoljenih mejah 35mm :ok2 Če je dober makadam ni nobene panike, sam da ni globokih lukenj prenagosto.

Že kaki dve ali tri leta ni na tej trasi niti metra makadama. Od Podbrda do Sorice je cesta sicer ozka, vendar ovinkasta in razgibana, prometa pa zelo malo. Vzpon na Soriško sedlo po slabšem asfaltu, zadnji kilometer pa čudovit niz ovinkov z super gripom. Tudi spust proti Bohinju je super. Poznam na pamet vsak ovinek, prevozil z motorjem neštetokrat...

Sicer me nič ne briga ampak v čem je smisel panoranske, če boste enega boljših odsekov na trasi zamenjali za brezvezno vožnjo z vlakom skozi črno luknjo predora?

Matej, pa brez zamere, LP U
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Že kaki dve ali tri leta ni na tej trasi niti metra makadama. Od Podbrda do Sorice je cesta sicer ozka, vendar ovinkasta in razgibana, prometa pa zelo malo. Vzpon na Soriško sedlo po slabšem asfaltu, zadnji kilometer pa čudovit niz ovinkov z super gripom. Tudi spust proti Bohinju je super. Poznam na pamet vsak ovinek, prevozil z motorjem neštetokrat...

Sicer me nič ne briga ampak v čem je smisel panoranske, če boste enega boljših odsekov na trasi zamenjali za brezvezno vožnjo z vlakom skozi črno luknjo predora?

Zanimivo vprašanje :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 062

Tudi to sem jaz nekako v svojem postu povedal, da se mi zdi za tole panoramsko nesmiselno samo avto dat na vagon peljati skozi temo (slabih 7 km) in po 10 minutah ko prideš iz tunela pakirati dol...V tem času sem se pozanimal tudi glede ceste, tako da bom po vsej verjetnosti izpustil "vagon", morda ne bom niti edini, pa brez zamere organizatorju :beer Ta čas ko se boste vi vkrcali na vlak in izkrcali, bi tudi po "obvozu" prišli v Bohinj pravočasno. Rottie, gozdi, car_freak: ste za vagon ali obvoz?

Urejal Taucher, 17.04.2009, 06:15.

Freude am Fahren - sigpic1625_4.gif AC Schnitzer und Porsche 4S triber

Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Uporabnik

No ja... boljših odsekov. Na panoramski bo toliko vrtenja volana in prestavljanja (ovinki ipd.), da boste na koncu še veseli, ko se bomo peljali po ravnini čez Avstrijo.
Smo mislili, da bo to nekaj novega in niti nismo preverjali poti, ki jo opisujete, ker so jo vsi označili za slabo.
Mi pa ni jasno v čem je problem, če je to le 7km in 10min v 250km in 8h panoramske:confused

Panoramska je taka kot je in je ne mislim spreminjat. Prav tako se ne mislim ukvarjat še s priključevanjem ostalih, ki bi šli okoli. To je na lastno voljo in organizacijo:ok

Kdor se ne misli vozit z avtovlakom naj to ob prijavi napiše, da ne bojo posebej za nas priklapljali vseh vagonov, če nas bo samo 10 šlo na vlak.

:avto
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz sem bolj za vlak, posebej če gre familija z mano.
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Tudi to sem jaz nekako v svojem postu povedal, da se mi zdi za tole panoramsko nesmiselno samo avto dat na vagon peljati skozi temo (slabih 7 km) in po 10 minutah ko prideš iz tunela pakirati dol...V tem času sem se pozanimal tudi glede ceste, tako da bom po vsej verjetnosti izpustil "vagon", morda ne bom niti edini, pa brez zamere organizatorju :beer Ta čas ko se boste vi vkrcali na vlak in izkrcali, bi tudi po "obvozu" prišli v Bohinj pravočasno. Rottie, gozdi, car_freak: ste za vagon ali obvoz?

Jst sicer še nisem čist zihr da grem na panoramsko ... če pa bom, pa sem vsekakor za obvoz z avtom, ker mi tale vlak čist nič ne diši. :ok2 250 km pa tut ni neka razdalja, da bi rabil vmes ne vem kolk počivat.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Uporabnik

Trenutno prijavljeni:

IZZY +1
Gajsa +1
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

Prijavljam še Nixxona in Liama.

BTW, za člane kosilo plača klub (je že kar tradicija), tako da ne bat. Če ste dal tistih 15 al pa 30 (po starem pa 22 al pa 11)€, potem ne boste lačni sploh.
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 954
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Tako je, midva z Liamom prideva. Greva z vlakom, Liam že dva dni govori samo o tem. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

car_freak
car_freak

BMW fanatik

• Uporabnik

No upam, da tudi prepričam našo familijo, da gredo zraven, posebej če bo še kakšen otrok zraven, da se bodo zamotili, mi bomo pa potem lažje kakšno rekli.
Objavljena slika

BMW - UŽITEK V VOŽNJI!

B
e My Wife
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Uporabnik

Prijavljam še Nixxona in Liama.

BTW, za člane kosilo plača klub (je že kar tradicija), tako da ne bat. Če ste dal tistih 15 al pa 30 (po starem pa 22 al pa 11)€, potem ne boste lačni sploh.

Prijave na PS:damn :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.