Skoči na vsebino

K: E61, pogojno E60

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
130 odgovorov v temi
TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 290
  • Avtomobil: e61 535d

Tale barvna kombinacija res izgleda nenavadno in dvomim da je original, povsem možno je da je bil avto iz tovarne odpremljen z delnim usnjem torej tako da tisto kar je sedaj v bež barvi je bilo blago in so potem naknadno naredili tako kot je sedaj pri kakšnem tapetniku.

Če bi prišel iz tovarne tak bi bila edina opcija če bi bil individual ampak v tem primeru bi imel seveda tudi na vratih vstopne letvice z logom "BMW individual":ok

Po moje bo najboljše če prideš pogledat moj avto , sicer ga ne prodajam ampak se držim tistega "za taprav denar je vse naprodaj" ima pa vse tisto kar želiš od opreme in še veliko več le karavan ni:ok

Tole sem bolj kot ne za hec napisal... ker bi ga prodal le v primeru če bi bila kje kakšna fully loaded 550i brez M paketa ugodno naprodaj:ok

Sem že razmišljal podobno kot ti. Je avto precej daleč stran za it gledat na uro, v tistih koncih pa tudi nisem praktično nikoli. No, en klic ne bo škodil, pa bomo videli kje smo.

Tvoj mi je bil tudi že na misli :laugh, ampak res bi rabil karavana. Pa še črn je... Se čisto strinjam da barva avtu paše, ampak imam par kar konkretnih pomislekov proti črni. V KR črna in BMW pomeni "šiptarski" oz "čefurski" avto. EDIT: nič osebnega proti nikomur, ampak res mi ne sede ta predznak. Nimam osebno nobenih predsotkov do nikogar. Še bolj me moti to, da je črn avto umazan še predno ga opereš.

Ravno ugibam, kaj naj bi bilo s temle narobe?? Meni se zdi ugoden. Ni ravno max oprema, ampak je pa dovolj dobra.
http://suchen.mobile...179&origin=PARK

Sicer pa, če pogledaš tegale:
http://suchen.mobile...844&origin=PARK
Potem mogoče zgornji ni tako zelo poceni. :)

No, lahko mi pa pošlješ kakšno idejo o ceni tvojega. Šans je malo, da bi se odločil za črno limuzino, ampak nikoli ne reci nikoli...

LP

Urejal TP, 19.04.2009, 16:26.

Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Ravno ugibam, kaj naj bi bilo s temle narobe?? Meni se zdi ugoden. Ni ravno max oprema, ampak je pa dovolj dobra.
http://suchen.mobile...179&origin=PARK

Sicer pa, če pogledaš tegale:
http://suchen.mobile...844&origin=PARK
Potem mogoče zgornji ni tako zelo poceni. :)

No, lahko mi pa pošlješ kakšno idejo o ceni tvojega. Šans je malo, da bi se odločil za črno limuzino, ampak nikoli ne reci nikoli...

LP

Prvi je kar ugoden ampak opreme mu pa kar nekaj manjka...

Drugi je sicer bogato opremljen ampak mene na njem moti krom okoli šip in to da nima šibedaha... ostalo je super bogato opremljen.

Glede cene mojega...bo kar ostal pri meni... sem pregledal mobile.de in po mojih kriterijih ne najdem avta za manj kot cca 50k EUR... toliko pa ne dam, res pa je da manj opreme pa nočem imeti kot je imam zdaj, torej 43 postavk na listi dodatne opreme... bom počakal da bo F10 kakšno leto in pol na trgu in potem zamenjal:ok 535i ali 550i:cool
Objavljena slika:besen
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

Prvi je kar ugoden ampak opreme mu pa kar nekaj manjka...

Drugi je sicer bogato opremljen ampak mene na njem moti krom okoli šip in to da nima šibedaha... ostalo je super bogato opremljen.

Glede cene mojega...bo kar ostal pri meni... sem pregledal mobile.de in po mojih kriterijih ne najdem avta za manj kot cca 50k EUR... toliko pa ne dam, res pa je da manj opreme pa nočem imeti kot je imam zdaj, torej 43 postavk na listi dodatne opreme... bom počakal da bo F10 kakšno leto in pol na trgu in potem zamenjal:ok 535i ali 550i:cool

535i zna biti zanimiva stvarca... ampak po teh kriterijih (recimo cena 40k€, F10) boš pa še čakal ene 3-4 leta. Sile ti pa ne bo. :ok

LP
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 309
  • Avtomobil: e61, r55

http://www.autoscout...id=vot1xdhvzr4q
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

Opala, tole je pa kar blizu iskanega, pa še Niederlassung za to ceno??

Edit: Hm... še stari 218KM motor. Je bilo malce prelepo, da bi bilo res. Vseeno, zanimiv kandidat, TNX.

LP

Urejal TP, 20.04.2009, 20:57.

Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 569
  • Avtomobil: cl

TALE bi znal bit zanimiv, je pa malo več km, kar pa pri tem motorju ne bi smel biti problem!:)
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 179
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Ni komfortnih sedežev, ki so pogoj, pa tudi usnje je pomoje preveč zdelano.

LP
Dejan
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Ni komfortnih sedežev, ki so pogoj, pa tudi usnje je pomoje preveč zdelano.

LP
Dejan

Ampak tudi športni sedeži so uredu, bistveno boljši od navadnih. Usnje je nekako km primerno. Nekaj opreme ima ampak imam občutek da tistih pomembnejših stvari nima, vsekakor pa je napaka v oglasu ker piše da ima 18 col platišča na sliki pa so 17-ke, razen če ima 2 ALU kompleta zimske in letne ampak o tem ne piše nič.
Objavljena slika:besen
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

TALE bi znal bit zanimiv, je pa malo več km, kar pa pri tem motorju ne bi smel biti problem!:)

Tale mi je že parkrat živče kravžljal... :-D se že en časa prodaja. Že samo zato, ker je bel. Te barve na e61 praktično ni. Pa za moje pojme mu paše.

V tem primeru bi požrl tudi komfortne zice. Kot pravi levči, športni so že dovolj dobri. Bi seveda raje komfortne, ampak ok.

Sem ga pa črtal zaradi števila km (jih v notranjosti kar dobro kaže) in kolikor me matra V8, zaenkrat ostajam na mnenju, da daily driver in V8 ne gresta skup.

LP
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

http://www.avto.net/...=2185948&show=1

Kdo pozna tole vozilce oz. prodajalca?

LP
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 179
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Vem da so imeli veliko uvoženih razbitih avtomobilov, kako je s tem bi pa bilo treba preverit.

LP
Prikaži več možnosti

Bubrek
Bubrek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 732
  • Avtomobil: very dobar e39dT

M paket. Ne pride v poštev ;)
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

Vem da so imeli veliko uvoženih razbitih avtomobilov, kako je s tem bi pa bilo treba preverit.

LP

Vem da so uvažali avte iz ZDA (ameriške).

Pripopani pa je SLO 535d z dobro opremo (kar je že samo po sebi neverjetno :laugh).

Še kdo ve več?

LP
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

M paket. Ne pride v poštev ;)

Eh, bi ga pa komu šenkal oz. doplačal za zamenjavo za navadne odbijače. ;)

V skrajnem primeru bi se pač tudi navadil na M paket. :)

Bolj me moti to, da piše da je avto dobro ohranjen (ne odlično). Si sicer želim poštenega preprodajalca, ampak ne vem če se je že rodil. Glede na to da so itak vsi avti, ne glede na to kako so sklumpani označeni za odlično ohranjeni, me je malce strah kaj potem pomeni če je že sedaj označen za dobro ohranjenega.

LP
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 478

http://www.avto.net/...=2185948&show=1

Kdo pozna tole vozilce oz. prodajalca?

LP

Kolikor vem naj bi tudi prodajali zaplenjena vozila,samo se ne morem spomniti od katere lizing hiše.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 317
  • Avtomobil: Mašina

A ga grem pogledat? Je blizu mene.
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

A ga grem pogledat? Je blizu mene.

Ja prosim, če je možno, seveda. Če pa ti ne boš dosti dober sodnik a je dizel avtomatik ok, pol pa ne vem kdo bi bil. :)

LP
Prikaži več možnosti

klemn007
klemn007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 795

Avto z linka http://www.avto.net/...185948&show=1ki se prodaja pri prodajalcu stonauro sem pogledal včeraj ko je šel sosed gledat hondo accord in sva za hec vrgla oko še na ta avto saj tudi sam prodajam 535d in sem iz zanimanja pogledal še ta avto ki se prodaja po 24.000€ (po prodajalčevih besedah je delal servis pri Molku). Zadeva je taka da ko sem šel v idrive pogledat servisni menu je pokazalo da servisni interval krepko zamuja. Je pa servis pri 150.000km kar je pri nas sedaj v petek na pooblaščenem servisu znašalo 1050€, kazalo je tudi zavore (draga stvar pri 535d). Vozilo ima nameščene zimske pnevmatike, letne bi moral kupit nove, tako je rekel tudi prodajalec. Opazil sem tudi da mu spredaj pri odbijaču manjkata mrežici, prodajalec je rekel da je zapel odbijač. Vozilo je bilo registrirano na domžalski grb in je rekel da je cena fiksna.
Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

Hvala za info.

Torej 2-3 k€ vložka. Če je avto tehnično brezhiben, še vedno dokaj ugodno. Pa grem stavit, če pomahaš z dinarčki, da bo jurja padla cena. Skratka, 25-26k€ za letnik 2005 z dobro opremo.

Osebno bi sicer takoj zamenjal M tehnik za komfort zice, ampak ok.

Odvisno, kaj poreče še Mihold, gledat grem še enega drugega, pa še ene info pričakujem iz Nemčije.

MMG: 530i pa zgleda da jih sploh ne delajo. Bemu sunce...:damn Oz. saj se jih dobi, pa so dražji od 535d.???

LP,
T.

Urejal TP, 22.04.2009, 08:48.

Prikaži več možnosti

TP
TP

BMW fanatik

• Uporabnik

Še malce info (sem prodajalca malce gnjavil po telefonu):
- zadnji servis je bil narejen pri 125.000, ker je lastnik že vedel da mu bodo avto odvzeli ni naredil servisa (eh..... nije žvaka...)
- avto je bil poškodovan spredaj. Molk ima dokumentacijo, ker je popravljal poškodbo. Koliko je bilo udarca ne ve
- zimske gume naj bi bile ok, letnih ni
- so še posamezne rajse na avtu, mrežice na odbijaču res manjkajo, M tehnik je tovarniški, notranjost naj bi bila ok, vse na avtu naj bi delal.
- vsi pretekli servisi so vpisani in opravljeni pri Molku

Cena. Ni več tako zelo fiksna. Lahko se da ponudbo, pa se bodo pogajali z lizing hišo, ki je dejansko prvi lastnik. Sem navrgel 2-3 k€ stroškov takoj po nakupu in se "najbrž da še kaj zmeniti, vendar ne smejo sami nižati cene, ki je že zelo ugodna".

LP
Prikaži več možnosti