Skoči na vsebino

2001 E39 525i Topasblau Metallic

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
303 odgovorov v temi
Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator
  • Sporočil: 1 405
  • Avtomobil: F31 330xd dizl jetra

@Jerry

Glavni razlog zakaj sem menjal, je da mi je bilo E39 škoda za daily-a.  :laugh  F31 je pač kanta ki lahko stoji na snegu.

Glede teh predelav, najbrž malo drugače gledava na avte. Meni na kraj pameti ne pade da bi rezal pleh za to da bom lahko kolo vozil v avtu.  :fight

Ksenona moj E39 ni imel, da bi pol avta razkopal pa spet, ni to to, pridelaš čričkov za 2 F31.

Kar se tiče agregata, je močnejši, rukne fajn, ampak pod črto približno tako kot sesalc v i3. Je nasmeh, samo ni na nivoju E39 z R6 bencinarjem.

Za takšne stvari se pač kupi drug avto, ki ti ga ni škoda. Recimo F31 z adaptivnimi LED svečami spredaj.

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 502
  • Avtomobil: BMW E39 ,BMW MMMMMMMM

Drži. Moja F31 ima 237.000 in nobenega črička nikjer.

Drugače za vse pretirane fanatike E39.

E39 je dobra potovalna limuzina ni kaj, ampak prav tako je tudi F10. In da, kvaliteta materialov je boljša, kot v seriji 3. Vedno bilo v seriji 5 vs serija 3 in vedno bo.

V vsem ostalem se E39 skrije proti F31, ker sem pred leti naredil dejanski prehod v praksi, ne za tipkovnico in v obeh naredil veeeliko kilometrov.

Tako, da se vsem teoretikom, ki F serije niti peljali niso nikoli, sploh oglašati ni treba...

Tisti, ki dajo prednost udobju pred dinamiko vzamejo serijo 5, ostali serijo 3. Tako so modeli tudi zastavljeni.

Če nekdo vzame kontra svojim preferencam, je njegov problem, če je potem razočaran in nostalgičen na drugo serijo...

Prosim za izbris takšnih bogokletnih postov tudi v prihodnje. Pa ti sploh veš da se Bog vozi v e39? :ok , če boš takšne poste pisal še naprej ne boš prišel v nebesa. Ko boš imel čas bi bil vesel vožnje z f31 da res vidim kakšna raketa je proti e39? :-D

Urejal magic man, 04.09.2019, 18:28.

Prikaži več možnosti

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 747
  • Avtomobil: BMW e39 528i

Hahhhaaha bog se vozi z e39, zmaga! To si bom dal za podpis.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 491
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kaj ti nuca bi-xenon, to je samo dolga xenon luc?

Malo boljša je verjetno že kot halogenka, čeprav za moje pojme s tem res ne pridobiš kaj dosti. Ampak nekaterim paše, jebi ga.

@Jerry

Glavni razlog zakaj sem menjal, je da mi je bilo E39 škoda za daily-a.  :laugh  F31 je pač kanta ki lahko stoji na snegu.

Glede teh predelav, najbrž malo drugače gledava na avte. Meni na kraj pameti ne pade da bi rezal pleh za to da bom lahko kolo vozil v avtu.  :fight

Ksenona moj E39 ni imel, da bi pol avta razkopal pa spet, ni to to, pridelaš čričkov za 2 F31.

Kar se tiče agregata, je močnejši, rukne fajn, ampak pod črto približno tako kot sesalc v i3. Je nasmeh, samo ni na nivoju E39 z R6 bencinarjem.

Za takšne stvari se pač kupi drug avto, ki ti ga ni škoda. Recimo F31 z adaptivnimi LED svečami spredaj.

Z zgoraj napisanim se sicer ne strinjam (govorim za čričke in rezanje), ampak OK, glede na to da si nabavil 3.0 motor, ti oprostim :lmao

Hehe, dobra :D

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti