Skoči na vsebino

Senčniki za E39

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
133 odgovorov v temi
Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 935

Povpraševanje sem poslal. Sem pa opazil, da je cena na WEB-u brez DDV (15% VAT). Tako da bo zadeva cca. 10% dražja kot sem napisal.
Prikaži več možnosti

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator
  • Sporočil: 1 409
  • Avtomobil: F31 330xd dizl jetra

Povpraševanje sem poslal. Sem pa opazil, da je cena na WEB-u brez DDV (15% VAT). Tako da bo zadeva cca. 10% dražja kot sem napisal.

91 EUR + postnina :)
Prikaži več možnosti

BRÜLI
BRÜLI

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 177
  • Avtomobil: E39 535i eisenmann

@Dao Prosim, ce meni tudi en komplet naročiš.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 507
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz sem se zanimal za stranske zavese. A te katere sedaj gledate obstajajo za E36? Na žalost me njihova spletna stran neki zafrkava. :damn
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz sem se zanimal za stranske zavese. A te katere sedaj gledate obstajajo za E36? Na žalost me njihova spletna stran neki zafrkava. :damn

Ne, žal za E36 ne obstajajo.

Vsem ostalim sporočam, da odgovora še nisem dobil (info cena + dobavni rok, zadnji senčnik iz enega dela). Takoj, ko dobim, vam javim. Nato bom naredil spisek vseh "naročnikov".
Prikaži več možnosti

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator

So si pa vzeli čas, da odgovorijo na tehnično zahtevna in pogojno tržno revolucionarna vprašanja. :laugh
Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik

So si pa vzeli čas...

Ma ja mislim... :fight

Sem že 3 maile poslal. Današnji je bil v smislu, "a sploh kdo to bere?!" Mi je malo čudno, da se nihče ne zgane, glede na to, da sem poslal povpraševanje za 6 kompletov in lahko tehnično vprašanje.

Videl sem tudi, da oglašujejo na UK eBay-u. Feedback-i so zelo pozitivni. Pišejo pa tudi stranke izven VB. Tako da ne vem, v čem je problem. :blackeye
Prikaži več možnosti

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator

Bo že. Pač majo odzivni čas dobe galaksij.
Najbrž preverjajo če si terorist, če si osumljen internetne prevare ... :crazy
Smo pač na seznamu rizičnih držav za pošiljanje paketov.
Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik

Bo že. Pač majo odzivni čas dobe galaksij.
Najbrž preverjajo če si terorist, če si osumljen internetne prevare ... :crazy
Smo pač na seznamu rizičnih držav za pošiljanje paketov.

:laugh :laugh

Zato sem jih pa kar poklical :). Javil se mi je G. Alex in mi povedal, da niso dobili mojega povpraševanja :confused. Prijazno mi je povedal svoj e-mail in obljubil, da bo sam poskrbel za nas. Upam, da pošlje še danes, ker je v službi samo še pol ure.
Prikaži več možnosti

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator

Ocitno nimajo recesije in nihce ne bere info maila. :fight

Me zanima ce bo on dobil tvoj mail (najbrz majo kak mrhovinarski spam filter). :hihi
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 68 531
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Sorry, čisto sem pozabil na to temo :blackeye Moj rolo za zadnjo polico od E39 je električen, cena je 60 eur (skupaj s polico) in če koga zanima, me lahko pokliče na 041/342-672 :ok
"All these people in the comment section who have the answers. They know how to fix everything but they can't even spell."

Prikaži več možnosti

bdevil
bdevil

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14

:laugh :laugh

Zato sem jih pa kar poklical :). Javil se mi je G. Alex in mi povedal, da niso dobili mojega povpraševanja :confused. Prijazno mi je povedal svoj e-mail in obljubil, da bo sam poskrbel za nas. Upam, da pošlje še danes, ker je v službi samo še pol ure.

Je ze kaj novega, kak odgovor od njih? Jaz sem tudi kandidat za en komplet (za limuzino).

lpb
Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik

Se opravičujem, ker nisem nič obveščal, vendar sem imel cel dan obveznosti.

V glavnem, že od sobote nisem dobil nobenega odgovora (delajo tudi ob sobotah) s strani proizvajalca. Alexa sem spraševal okoli stroškov pošiljanja.
Danes sem ne glede na vse poslal tudi naročilo za 6 kompletov (že ob 9.00). Navedel sem, da bo plačilo vnaprej in da bo plačano takoj po prejemu predračuna. Nobenega odgovora...:confused :crazy

Očitno je sezona na vrhuncu in jim ni mar za naročila iz tujine, kaj pa vem... kretenski odnos pač :fight. Zato jaz odstopam od nakupa. Če so že težave z pošiljanjem predračuna in odgovorov, kaj bo šele potem, ko bo zadeva plačana... 5 delovnih dni čakanja je zame malo preveč.

Senčniki so pa res top, škoda... :frown

Urejal Dao, 25.05.2009, 20:55.

Prikaži več možnosti

Andrius
Andrius

VT avanTurist™

• Moderator

Lahko meni posredujes kontaktne podatke od tistega ki si se menil z njim ?
Mogoce pa vseeno narocim.
Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik

Lahko meni posredujes kontaktne podatke od tistega ki si se menil z njim ?
Mogoce pa vseeno narocim.

Imaš PS.

Vsem ostalim pa sporočam, da bom mogoče dobil kakšno drugo kontaktno osebo, ki bo lahko bolj resno poskrbel za prodajo senčnikov. Enkrat v naslednjem tednu (01.06. - 05.06.).

Če pa kdo želi, lahko odda naročilo preko eBay-a -> http://shop.ebay.co....hades&_osacat=0

Urejal Dao, 26.05.2009, 09:07.

Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik

Zgodba se nadaljuje... :)

Dobil se nek polovični odgovor. Ni mi odgovoril na nekaj ključnih vprašanj (dobava itd.). Nisem dobil uradnega predračuna, ampak znesek napisan kar v tekstu. Tudi če naročimo skupaj, prišparamo na poštnini le 7€/osebo. Premalo...

Nekako ne bi prevzel odgovornosti za naročilo, ker mi prodajalec deluje zelo neresno :blackeye.

Zadevo vseeno hočem imeti, zato mi bo znanec iz VB naročil preko eBay-a UK, kjer lahko plača tudi po povzetju ali osebno prevzame. Javil vam bom kaj bo iz vsega in mogoče tudi sami naročite preko eBay-a. Tam se kupci iz vseh konec Evrope hvalijo, da so zadevo dobili BP.
Prikaži več možnosti

rsedej48
rsedej48

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 187
  • Avtomobil: 520d karavan

Zgodba se nadaljuje... :)

Dobil se nek polovični odgovor. Ni mi odgovoril na nekaj ključnih vprašanj (dobava itd.). Nisem dobil uradnega predračuna, ampak znesek napisan kar v tekstu. Tudi če naročimo skupaj, prišparamo na poštnini le 7€/osebo. Premalo...

Nekako ne bi prevzel odgovornosti za naročilo, ker mi prodajalec deluje zelo neresno :blackeye.

Zadevo vseeno hočem imeti, zato mi bo znanec iz VB naročil preko eBay-a UK, kjer lahko plača tudi po povzetju ali osebno prevzame. Javil vam bom kaj bo iz vsega in mogoče tudi sami naročite preko eBay-a. Tam se kupci iz vseh konec Evrope hvalijo, da so zadevo dobili BP.

Jaz sem tudi interesent za en komplet za limuzino! Glede plačila mi pa javi,prosim!!
Prikaži več možnosti

Dao
Dao

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz sem tudi interesent za en komplet za limuzino! Glede plačila mi pa javi,prosim!!

Group buy je padel v vodo, predvsem zaradi ne/resnosti prodajalca. Jaz sem zadevo potem vseeno naročil preko ebay-a (lažje prebolim, da gre samo pri meni kaj narobe, kakor pa da me 8-9 forumašev lovi za 1k€ :)). Zaenkrat čakam, bomo videli ali bo vse OK :kava.
Prikaži več možnosti

Tomo
Tomo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 393
  • Avtomobil: BMW E39 525d A, 02'

Posreduj odgovor kako si rešil, sem tudi jaz interesent za set in bomo mogoče izvedbi dodatni grup bay. Jaz bi rabil samo stranske za E39 zadnjega pa ne, tako da bi ga mogoče kdo vzel iz kompleta ??

Urejal Tomo, 01.06.2009, 20:46.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 477
  • Avtomobil: Mašina

JAz bi tudi te senčnike imel, tako da če bo group buy sem zraven :)
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.