Skoči na vsebino

323Ti Compact

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
145 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 378
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kot ste verjetno ze opazili (ker stalno "tezim" :-D ), se bliza cas, ko naj bi k hisi prisel nov druzinski clan -BMW 323Ti Compact. Razlogov za to mi verjetno ni treba nastevat oz. ce jih na kratko ponovim: rabim majhen in okraten avto (da ga bo lahko vozila tudi mama), a hkrati z zelo mocnim motorjem in cimvec dodatne opreme. Od vseh rabljenih avtomobilov temu opisu najbolje ustreza prav 323Ti :ok2 Zdaj pa k bistvu problema: teh avtomobilov pri nas prakticno ni :blackeye Poznam enega modrega iz Primorske (ni naprodaj pa se klime nima) in baje ima enega rdecega neka zenska iz Ljubljane, to je pa tudi vse :frown No in pa ta, ki ga prodaja Jozica :cool Ko sem videl oglas :eek , sem najprej skoraj padel s stola :woohoo , potem pa sem videl, da je letnik 96 (prvi compacti s tem motorjem so prisli na trg leta 97)... :puzzled No, po pogovoru s prodajalcem mi je bilo vse jasno :) Avto je predelan iz navadnega 316 compacta :wink To sem sicer (v trenutku obupa :crazy ) hotel narediti tudi ze sam, pa me je k sreci izucila ze dokaj ponesrecena (ali vsaj predraga) predelava E30 316 :blackeye Vrh vsega je ta od Jozice tudi sportno predelan, jaz se rad pa tudi pri hitrostih 200 na uro in vec peljem UDOBNO :grin Ta varijanta torej zal odpade... :frown

Vprasanje, ki ga zastavljam, je sledece: ve kdo se za kakega "domacega" 323Ti? :confused Bilo bi namrec precej smesno in neprijetno, ce bi se jaz matral z uvozom :svic , cez 2 tedna pa bi se pojavil oglas "Ugodno prodam 323Ti..." :clown V tem primeru bi verjetno naredil HARAKIRI... :dead Ponavadi je ravno obratno -da jaz iscem avto za nekoga drugega (in ga skoraj vedno tudi uspesno najdem :ok ), zdaj pa sem sam odvisen od vase pomoci... BMW M mi je tako ze obljubil, da bo povprasal pri Gustiju, ce ima kaj primernega -hvala obema :bow

Vprasanje #2: Na Mobile.de in AutoScout24 ze dalj casa spremljam ponudbo. Teh Compactov je sicer kar nekaj, so pa nazalost skoraj vsi sive, crne, srebrne ali modre barve, kaksen zelen se najde vmes, pa nobenega METALIK TEMNO RDECEGA, da ne omenjam da imajo vsi TEMNO notranjost :damn Dobro, zelenega ali violet bi se vzel, ampak ne s tisto nagravzno temno sivo notranjostjo... :napaka Takega s svetlo KREM usnjem (ali blagom) sploh se videl nisem... :besen Ce bi se dalo komu (ki ima prevec casa :skrbast ) malo od casa do casa precekirat nemske oglase in poiskat lepo krem notranjost v 323Ti, bi mu bil zelo hvalezen... :beer

P.S.: Gledam letnike 97-99, lahko je tudi karamboliran (to je celo zazeljeno, samo ne da ga pol manjka :-D ), prednost imajo avtomatiki in tisti ki imajo sibedah -ni pa pogoj :cool Vazna je BARVA, predvsem NOTRANJOSTI :ok2 Glede na to, da bo avto potem kar se nekaj casa pri hisi, cesa grdega (razni odtenki sive in crne :blah ) niti slucajno ne mislim gledat -no, ce bo razbit, ga lahko dam tudi celega prebarvat... :grin

Hvala za pomoc! :puslc
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Na bmw.de sem na hitro pogledal. Imajo samo 11 primerkov 323tiA, nekaj od teh je srebrnih, vecina temne barve.

Naletel sem samo na enega s svetlo sivo notranjostjo (tudi armaturka), zunaj srebrn. Letnik 02/1999, ročni menjalnik, oranžni žmigavci, šibedah, klima, cena € 12.290,00-

Na mobile.de je en bordo rdeč, ki pa je notri črn.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

525iX
525iX

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 629
  • Avtomobil: Alltrack , VFR

http://www.mobile.de...11111143070491

http://www.mobile.de...11111147311957

Jerrmaister na hitr sm tole zrofkou če ti je po godu :-D :-D
Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 495
  • Avtomobil: M4,M3

Glede na tvoje želje ga boš težko našel v tujini kaj šele v slo,ko se sploh uradno niso prodajali.......
Prikaži več možnosti

zelez
zelez

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 582
  • Avtomobil: E90 320d

Zdaj pa k bistvu problema: teh avtomobilov pri nas prakticno ni :blackeye Poznam enega modrega iz Primorske (ni naprodaj pa se klime nima) in baje ima enega rdecega neka zenska iz Ljubljane, to je pa tudi vse :frown

Tale plav mislim, da je iz Kopra? Pa ce se ne motim ima M tehnik paket. Kolikor se spomnim je avto res lep.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ravnokar sem nasel katalog za leto 96 in ugotovil, da armature v krem barvi sploh NI na seznamu, leder iste barve je pa lahko edino kot INDIVIDUAL paket... :crazy Temu se rece TEMA :damn

Ni kaj, treba bo naredit tocno to, cemur sem vedno odsvetoval: pretapecirat sedeze :crazy Ocitno bom moral vzet enega s crno ali sivo armaturo, ne gre drugace... :mad

Tomzl in 525iX, tele sem si ze ogledal, kljub temu pa hvala za pomoc :bow

Saj zdaj v bistvu se nimam niti dovolj $$, ampak ce bi dobil avto po svojem okusu, bi si tudi sposodil... :skrbast Pa si bom zgleda prihranil stroske in na koncu vzel eno srebrno ali modro temo za poceni denar, ampak bo vsaj avtomatik in s sibedahom... ni druge :napaka
Prikaži več možnosti

BMWpablo
BMWpablo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 347
  • Avtomobil: BMW 330ci E46

Evo Jerry neki zate, sicer res nima notranjosti bez ampak je rdec, avtomatik in klimo ma ;)

http://www.autoscout...&id=exfais4bfeo
I like it when is burning and when come a smell of a burned tire!!!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Tale plav mislim, da je iz Kopra? Pa ce se ne motim ima M tehnik paket. Kolikor se spomnim je avto res lep.

Ne vem iz kje tocno je, ceprav poznam bivsega lastnika (zdaj ga ima njegova sestra) -od mene je hotel kupit E30 325iA... :ok2

Avto je lep, ampak brez klime mu to prav nic ne pomaga :thumbsdown M tehnik paket? :blah ...
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Glede na tvoje želje ga boš težko našel v tujini kaj šele v slo,ko se sploh uradno niso prodajali.......

Glede na to, da se ukvarjam tudi z restavriranjem oldtimerjev, ima beseda TEZKO zame malo drugacen pomen... :-D Kar ni NEMOGOCE, je vse dokaj LAHKO :ok2
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

pablo]Evo Jerry neki zate, sicer res nima notranjosti bez ampak je rdec, avtomatik in klimo ma ;)

http://www.autoscout...&id=exfais4bfeo

Tale je na zalost svetlo rdec in ni metalik, ampak navadna barva :blackeye Ima pa avtomat in cena je dokaj ugodna glede na letnik... :puzzled

Tole mora biti eden zadnjih E36 compactov :jezik
Prikaži več možnosti

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 152

Ja tistega rdecega ima/je imela neka punca iz zupanciceve jame.
Ko so ga kupili sem imel parkrat priloznost poslusati ne zazeljeno simfonijo skrtanja menjalnika.Ocitno da ni avtomatik :-D
Prikaži več možnosti

mihakk
mihakk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 696
  • Avtomobil: Fordova jajca

Glede na to, da se ukvarjam tudi z restavriranjem oldtimerjev, ima beseda TEZKO zame malo drugacen pomen... :-D Kar ni NEMOGOCE, je vse dokaj LAHKO :ok2

JA no potem pa ti ne bo problem vgraditi klimo :metalc
Prikaži več možnosti

alfaromeo
alfaromeo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 297

Jerry je...a! Jaz bi pač na tvojem mestu vzel najbolje opremljeno (kot si rekel klima avtmatik, sibedah,...) 323i compact, barva pa pač probi ne vzet srebrne! Če je pa ful cenejši zaradi tega ker jih je veliko potem pa sploh nevidm problema :ok2 !!!
Prikaži več možnosti

tii
tii

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 064

lah si pa use cifre za 323ti iz ETK izpišeš pa greš na AA in ga kupiš po kosih in si ga sestaviš...
tazga s šibedahom pa klimo pa bež notranjostjo pa še barvo si boš lah zmislu...

lp tii
Ob nakupu gum dobite še avto!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Fantje, ne se hecat :-D

Iskanje je koncano :ok2 Pred pol ure sem dal aro za... :wink

Nadaljujemo po oglasih :laugh
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 596
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Renault Clio? :hihi
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

oracle
oracle

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 196
  • Avtomobil: 530dA, X1 Xdrive 2.0dA

no, oglasi so že 3x mimo, nas pa zelo zanima kaj si zaaral :ok2
Fotografiraj!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ni Reno, beseda ima 3 crke in se zacne na B, konca pa na W :)
Prikaži več možnosti

BossMR
BossMR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 413

Ok, samo model nas bolj zanima! :laugh :ok2
BMW M Power
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik