Skoči na vsebino

Hujšanje

* * * * - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
817 odgovorov v temi
matej0011
matej0011

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 945
  • Avtomobil: E46 320dT

Zelo težko je NE jesti kruha oz. krompirja, ker naprimer za kosilo je meso, solata in krompir. Naj potem jem le meso in solato? ali potem za prigrizek namesto malo salame in kruha naj jem le salamo?
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Zelo težko je NE jesti kruha oz. krompirja, ker naprimer za kosilo je meso, solata in krompir. Naj potem jem le meso in solato? ali potem za prigrizek namesto malo salame in kruha naj jem le salamo?

Krompir..... ja jej krompir.... lahko narediš tudi solato z fižolom.

Ja namesto kruha in salame jej za prigrizek oreščke. Ali pa si naredi čapati z salamo :beer
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: R1200R

Fantje, no tuki ste bolj slišat kot dekleta :laugh :laugh

Men se je še kar izkazala ločevalna dieta, ketonska mi ne diši (sem preveč od foha...). Za shujšat bi mogu met dan vsaj 30 ur, da bi mi uspelo it laufat s psom, 3x sexat in še kuhat ultra dietno (se pravi veliko zelenjave, ki zahteva nabavo na trgu ali pridelovanje in čiščenje ter drugo obdelavo...)...

Sm pa ravno danes ugotovila, da bo treba na hitro neki zmutit... :rolleyes
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Fantje, no tuki ste bolj slišat kot dekleta :laugh :laugh

Men se je še kar izkazala ločevalna dieta, ketonska mi ne diši (sem preveč od foha...). Za shujšat bi mogu met dan vsaj 30 ur, da bi mi uspelo it laufat s psom, 3x sexat in še kuhat ultra dietno (se pravi veliko zelenjave, ki zahteva nabavo na trgu ali pridelovanje in čiščenje ter drugo obdelavo...)...

Sm pa ravno danes ugotovila, da bo treba na hitro neki zmutit... :rolleyes

Reči da si noseča če da kdo kakšno opazko :rofl
Prikaži več možnosti

ATLET
ATLET

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 576

Tako kot je rekel dark ja, sej gre tud brez prigrizkov, sam se je treba najprej odločit:ok Pa ne ješ salam sploh, ker je itak samo sranje to. Namesto tega si raje spečeš en šnicl in je;)
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Tako kot je rekel dark ja, sej gre tud brez prigrizkov, sam se je treba najprej odločit:ok Pa ne ješ salam sploh, ker je itak samo sranje to. Namesto tega si raje spečeš en šnicl in je;)

Jaz jem salamo edino ko vidim mojo mamo in mi zmeri neki tja pod nos porine, potem pojem in kar ostane, segnije v hladilniku, ker se sploh ne spomnem, da bijedu, čeprav več krat v enem dnevu se srečam z njo :laugh....

Nevem eni se morejo navadit, jaz namesto salame in kruha - salamo ješ tudi brez kruha......tako tudi nutello lahko ješ brez kruha - jem oreščke..... če je pa prav potreba po nečem narezanem si pač naredim pašto z bučkami in panceto :ok2

Drugače za lajšanje lakote imate zelo dobre riževe vaflje.
Prikaži več možnosti

matej0011
matej0011

BMW fanatik

• Uporabnik

Da še jaz nekaj dodam:-D Jaz vsak dan popijem 0,5l vode in pa pol limone(brez sladkorja), ker baje dobro razžira maščobo:ok
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Da še jaz nekaj dodam:-D Jaz vsak dan popijem 0,5l vode in pa pol limone(brez sladkorja), ker baje dobro razžira maščobo:ok

Upam da popiješ skupno vsaj 2l vode na dan :ok MA jah...... jaz sedajko je toplo popijem vsaj 3 naravne limonade na dan in to 3 limone.... ne vidim nekih rezultatov, je pa dobro zaradi vitaminov ampak za vitamin C so boljše zadeve.

Za razžirat maščobo je dobro je ne preveč konzumirat :ok2
Prikaži več možnosti

V_power
V_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 026
  • Avtomobil: P991

maščobo razžira samo gibanje.
moraš pa se več gibat kot pa vnesti kalorij v sebe. ni nobenih bližnjic
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

hvala dark, za nasvet. saj ne bi bilo nič čudnega... :-D
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

matej0011
matej0011

BMW fanatik

• Uporabnik

Seveda da popijem vsaj 2l vode na dan, v teh dnevih še veliko več, hotel sem napisati da ga ni dneva ko nebi popil vsaj ene limonade dnevno:ok
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

V jelkinem čaju je več vitamina C kot v limoni :) mrzu čaj je pa tudi precej okusen.

@Zezdica, nevem jst :ok2
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik

@Zezdica, nevem jst :ok2

se reče nznan al jmš embargo na govort po domače... ?:laugh :laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

se reče nznan al jmš embargo na govort po domače... ?:laugh :laugh

Mam same probleme.... e che cazzo ne so io :laugh

OT: dej povej mi ti, maš kake sorodnike na občinah, prijatle ki tazga? K gledam da bi se ke selil :laugh
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 292
  • Avtomobil: Alfa GTV Delta TT

Zelo enostaven recept..... malo karbo hidratov, jest 6x na dan, več krat po malo ( seveda deljeno - samo meso, samo zelenjava, samo sadje da pospešiš prebavo) in CARDIO trening. To je to. Če je cardio res dober in se ga držiš bodo rezultati vidni kar hitro. Če bi ga še imel bi ti ga dal, ker mi ga je naredil nekoč en atlet ( 4 mladinec na EU prvenstvu v 400 in 200m ). Po 3 tednih se je že poznalo....

To je to, brez kompliciranja. Dobi enega pravega atleta in naj ti naredi program teka in prehrane. Če rabiš pa še za mišice, pa kak dubleG

Po meni, najbolši nasvet. Jaz sem spet začel trenirati, prvo ena runda uteži, potem 15-20 minut teka. 3-5 krat na teden. Na začetku sam imel 111 kg, zdaj sam na 106 (5 kil dole v mesec dni - prehrana ni full "šolska"). Zdaj na začetku se tudi moč tudi vrača zelo hitro (bench na začetku 70 kg x 5, zdaj 90 x 10, mrtvi dvig 90 x 10) Res je da je to še zelo daleč od starih rezultatov, ampak vsaki napredak je dobra motivacija :metalc :metalc :metalc.
Prikaži več možnosti

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 084
  • Avtomobil: creative technologie

med dva kosa salame daj meso...to je moderni sendvič brez kruha:laugh. če zjutraj na tešče uživate vodo in limono, kakšno uro ne zaužijte hrane ;).
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Veliko je odvisno tudi od genov in same konstrukcije telesa. Same kile mi ne povedo nič o tem ko to pišete (oz bore malo). Važne so tudi mere telesa, in pa sama konstrukcija. (eni so kot žolca na nogah, drugi imajo pivski vamp, spet eni vamp spodaj pa izredno moč in tako dalje).

Jaz sem visok 190cm in bi z 80kg zgledal malodane smešno. Imel sem jih 85 ko sem treniral, ko sem telovadbo opustil za dve leti sem vzletel na 130kg :crazy ... No sedaj sem na 110kg in moj cilj je 100kg oziroma minimum na 95. Manj sigurno ne. To pa zaradi tega ker bi potem zgledal tudi zaradi same konstrukcije telesa kot jezus pribit na križu. Ravno zadnjič me je cimra izmerila in moje mere 117cm v pasu in 141cm v ramah mi pravijo da nočem da bi mi iz prsnega koša gledale kosti pri kakšnih 80ih kilogramih:laugh

Urejal Pepsi, 21.05.2009, 19:40.

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Stalin
Stalin

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 085
  • Avtomobil: rikša

Fantje,pojdite na kolesa,pa malo v sosednjo temo-BMW bike cub,poglejte,pa boste videli,kako se hujša:-DJez sem tako shujšal,da me kmalu ne bo več:laugh
Prikaži več možnosti

yani
yani

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 376

Mi kdo odstopi kak kg? :-D

Jaz mam glih obratni problem, lahko požrem kar hočem, kolikor hočem, pa se ne zredim :frown pa bi se rad...

mam zdaj 68 kg (178 cm), pa bi rad na ene 75 prišel...
Yani:zlobnipc
Prikaži več možnosti

Stalin
Stalin

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 085
  • Avtomobil: rikša

Mi kdo odstopi kak kg? :-D

Jaz mam glih obratni problem, lahko požrem kar hočem, kolikor hočem, pa se ne zredim :frown pa bi se rad...

mam zdaj 68 kg (178 cm), pa bi rad na ene 75 prišel...

Začni kvihtat in dobi mišično maso,ne pa iskat recept za ocvirke:ok
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.