Skoči na vsebino

Hujšanje

* * * * - 2 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
817 odgovorov v temi
V.I.A
V.I.A

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 513
  • Avtomobil: Fxx

moji kg so ok, le vamp imam, ki sem ga dobil od vsakodnevne gostilniške prehrane :(

Urejal V.I.A, 21.05.2009, 20:26.

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Mi kdo odstopi kak kg? :-D

Jaz mam glih obratni problem, lahko požrem kar hočem, kolikor hočem, pa se ne zredim :frown pa bi se rad...

mam zdaj 68 kg (178 cm), pa bi rad na ene 75 prišel...

hehe jaz imam 3kg majn od tebe in 6cm več....... sedaj sem se zredil za 2kg...... sedaj pa si predstavljaj. Jaz nebi prosil po maščobi drugih ljudi, kak gram 2xG-jeve mišične mase bi pa vzel :ok2
Prikaži več možnosti

yani
yani

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 376

hehe jaz imam 3kg majn od tebe in 6cm več....... sedaj sem se zredil za 2kg...... sedaj pa si predstavljaj. Jaz nebi prosil po maščobi drugih ljudi, kak gram 2xG-jeve mišične mase bi pa vzel :ok2

Sej si tud jaz ne želim maščobe :-D

Kakih kilogramov mišic pa se tud ne bi branil :ok2

Sem že dvigoval uteži lansko leto. Prišel sem na 74 kg, mišice so se mi tud fajn vidle :metalc sm kaj ko sem še zmeraj lahko štel rebra :blackeye
Yani:zlobnipc
Prikaži več možnosti

V_power
V_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 026
  • Avtomobil: P991

pa saj imate osebne trenerje (doubleG? in drugi)ki vam svetujejo kako se kvalitetno zredite oz. kako najlažje shujšate.

lahko vam napišejo tudi jedilnik, kaj točno moraš pojesti (omega 3 maščobe, vitamine, ogljikove hidrate,...)

to zame ni dieta da cel dan ne ješ ničesar, razen solate za kosilo, zvečer ko ti pa zelo kruli po želodcu se pa sladkarij naješ do sitega.
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

pa saj imate osebne trenerje (doubleG? in drugi)ki vam svetujejo kako se kvalitetno zredite oz. kako najlažje shujšate.

lahko vam napišejo tudi jedilnik, kaj točno moraš pojesti (omega 3 maščobe, vitamine, ogljikove hidrate,...)

to zame ni dieta da cel dan ne ješ ničesar, razen solate za kosilo, zvečer ko ti pa zelo kruli po želodcu se pa sladkarij naješ do sitega.

Sej to ni noben napisal... ješ več krat po malo in uravnano.
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 552
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Sej to ni noben napisal... ješ več krat po malo in uravnano.

Yes, pa ne glede al hujšaš al se želiš zredit.

Pa malo fiskulture in občaso pa višinski zrak.

Seveda pa ne pozabit na smeh. Ta je pol zdravja, saj brez zdravja ni ne hujšanja in ne redenja...:blabla
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti
    • Andy04 je všeč

anzhe
anzhe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 177
  • Avtomobil: E-64 FejsLep

@joda: lahko poveš kaj več o tem sistemu prehrane, ki si ga preizkusil?

Urejal anzhe, 21.05.2009, 22:28.

Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 576
  • Avtomobil: cl

S hujšanjem se nikoli nisem ukvarjal :)
Pri dvajsetih sem imel 70 kg in 182 cm, po abrahamu pa sem na 80kg. (točno ne vem, ker se ne spomnim, kdaj sem se nazadnje vagal) Poleti udarim kakšne tri ,štiri kile dol, pozimi pa gor! Kot medved :ok
Od rekreacije sem si pa po tridesetem letu omislil zidanje hiše, pa kakšna metla po dvorišču ... :ok2

@Warden, nisem nek kulinarični hedonist, saj jem vse po vrsti ... pravzaprav poslušam svoje telo, ki mi non-stop dopoveduje, kaj mi paše. Me pa v Mcdonalda ne spravite, pa pri dveh pirih ponavadi neham, raje kakšen deci +++ vina:ok

Urejal gasparri, 21.05.2009, 23:38.

Prikaži več možnosti

Galona
Galona

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 159
  • Avtomobil: Trabant sport deluxe

Mi kdo odstopi kak kg? :-D

Jaz mam glih obratni problem, lahko požrem kar hočem, kolikor hočem, pa se ne zredim :frown pa bi se rad...

mam zdaj 68 kg (178 cm), pa bi rad na ene 75 prišel...

Podoben problem sem imel sam. Večno pod povprečjem kar se tiče kilaže. Do 26 leta sem nihal med 68 in max 73 kg na 177cm višine. Nato sem pa vzletel na 85kg ( lani celo 89kg )vendar sem spoznal, da si želim biti bolj vitalnejši in sem splahnel na 74kg. Se mi pozna. Veliko lažje se gibljem, sem hitrejši, spet lahko športam. Kavbojke mi ne pokajo več po šivih. Shujšal sem, da sem omejil vnos kalorij in sem spremenil prehrano. Dosti mi je nanesla hitra prehrana. Pa z zmernim zdvigovanjem uteži bi povečal obseg mišične mase. Samo hrano je potrebno nekje nakopičiti, drugače gre ven iz telesa. Jaz sem srečnejši brez vampa.
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 315
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

@joda: lahko poveš kaj več o tem sistemu prehrane, ki si ga preizkusil?

....ločevalna dieta je za moje pojme edina po kateri nisi lačen,nisi pod stresom zaradi pomanjkanja in "čudnih" jedi.....nabaviš si knjigo-revijo z recepti,potem pa sam itak vidiš,kaj ti najbolje paše in kombiniraš tiste jedi,ki jih imaš rad:ok2,edino ciklusa se moraš držati:ok

spodaj di vse piše....klikni na modro obarvane besede,kjer je še dodatna razlaga

http://www.mojplanet...dstavitev_diete

moj najljubši dan:cool....pa še vsak 4.dan se ponovi:metalc

Prehranjevanje:
ZAJTRK:
za zajtrk pojemo eno vrsto sadja (primer: 2 pomaranči ali 2 mandarini ali skodelico jagod ali 2 breskvi ali 2 hruški ali skodelico borovnic, skodelico ribeza, ...
Kot ste verjetno opazili je potrebno jesti na enkrat samo eno vrsto sadja!! Torej če pojeste za zajtrk hruške morate jesti samo hruške in ne mešati recimo hruške in jabolka. Za malico lahko pojeste drugo sadje kot za zajtrk vendar spet istovrstno sadje, torej recimo banano. To je pomembno, ne mešajte sadja!!

KOSILO:

Za kosilo je potrebno jesti jedi z OH. Primeri jedilnikov:
1. pica z enovrstnim sadjem ali pa paradižnikom (ter drugo zelenjavo) in
začimbami, kozarec vode
2. slano pecivo v velikosti pice, voda
3. testenine z zelenjavno, paradižnikovo ali gobovo omako brez mesa

VEČERJA:
Sladkarije! Da, prav ste prebrali, majša količina sladkarij. Primeri jedilnikov:
1. 3 kosi peciva
2. večji kos torte
3. 3 kepice sladoleda

Na koncu pa obvezno 1 ali 2 rebri jedilne čokolade za preprečevanje alergij!

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • anzhe je všeč

Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 903
  • Avtomobil: BMW e39 523i & e60 520i

No, pa da še jaz pristavim svoj piskerček :)

Nikoli nisem bil kaj preveč suh, razen v otroštvu (do OŠ), ko si mi lahko štel rebre. Ob koncu OŠ sem imel 110 kg na nekaj več ko 180 cm in sem bil kar zadovoljen (mogoče kakih 5, 10 kil manj, ampak mislim da bi 100 bilo idealno). V srednji šoli sem potem v 3. letniku nehal kadit in so šle kile gor. Mel sem več kot 120 :blackeye Po koncu srednje sem začel hodit v fitnes, da bi si pridobil malo kondicije in mišic, čeprav mišice niso bile nikoli problem, ampak malo več ne more škodit :-D V fitnesu sicer nisem nekaj dosti shujšal, ampak sem maščobo nadomestil z mišicami, pa tudi kondicije je blo kar nekaj, tako da sem bil zadovoljen. Tudi na prehrano sem pazil, čeprav nisem bil na dieti (več beljakovin ipd.). Potem pa je nekak prišlo do tega, da smo nehali hodit, ker je vsak mel neke obveznosti in se včasih enemu ni dalo, včasih drugemu itn. :blackeye Po tem kakšne druge rekreacije nisem imel, razen če smo šli s sošolci igrat košarko ali nogomet.

Lani jeseni sem se odločil da bo spet treba začet nekaj delat. Začel sem hodit vsak teden na nogomet in si kupil uteži, da lahko doma delam malo vaje. Oktobra pa je prišla poškodba kolena. Doktor pravi da so verjetno križne vezi potrgane, več bo povedala magnetna resonanca :blackeye Zaradi te poškodbe sedaj odpade rekreacija, tako da ne morem delat nič kardio vaj :blackeye In seveda ker ni nič rekreacije sem zdaj pri nekje 130, pa tudi kondicija je padla :damn

Ne preostane mi drugega, kot da začnem z neko dieto. Bom zdaj prebral to knjigo od Montignaca in poskušal z tem če mi bo všeč, pa bomo vidli, kako se bo obneslo. Če ne bo uspeha pa bom probal še ločevalno :ok

Moj cilj je vsaj 110 kg, pri 187 cm :metalc

Sicer pa je zadnjič kolega podal zanimivo tezo : Nisi ded če nimaš 100 kil :ok2
Freude am fahren :)
Prikaži več možnosti
    • mytho in masami uporabnikom je všeč to sporočilo

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 151
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Veliko sprehoda,tekočine,in čimmmmmm manj kruha,pa bi moralo iti dol,če ne gre se zapufaš in 100% deluje:ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Skuna
Skuna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 903
  • Avtomobil: BMW e39 523i & e60 520i

če ne gre se zapufaš in 100% deluje:ok2

Od skrbi ? :-D

Saj kratki sprehodi še grejo, ampak ko dlje časa hodim pa me začne koleno bolet :blackeye
Freude am fahren :)
Prikaži več možnosti

masami
masami

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 898

90 dnevna dieta učinkuje 100%, le striktno se je moraš držat.

forum:
http://mojplanet.si/intro/index.php

Sama sem shujšala 15 kg, v 4 mesecih. Resda pa po tej dieti nisi nikoli lačen in živčen, kar je meni več kot ustrezalo.:ok
:kava
Prikaži več možnosti
    • flyer je všeč

raw
raw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 051
  • Avtomobil: E87 120d

90 dnevna dieta učinkuje 100%, le striktno se je moraš držat.

forum:
http://mojplanet.si/intro/index.php

Sama sem shujšala 15 kg, v 4 mesecih. Resda pa po tej dieti nisi nikoli lačen in živčen, kar je meni več kot ustrezalo.:ok

Ločevalna res učinkuje. Ni pa potrebno, da se je tako striktno držiš. Posebi ne, če športaš zravn. Zgubil sem 12kg v 3 mesecih, med tem sem se večkrat 'pregrešil' - posebi v sadnih dneh. Še 2-3x na teden badminton in je bil dosežen željen rezultat.
Prikaži več možnosti
    • mytho je všeč

sidney70
sidney70

Strokovnjak za sadno medicino

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 374
  • Avtomobil: VW

odlicen odziv ... me veseli, da se vsak po svoje trudi za svoje telo ... prebral sem vse .. in seveda od vsakega bom poizkusil izbrat nekaj dobrega ...

Urejal sidney70, 23.05.2009, 22:22.

Prikaži več možnosti
    • mytho je všeč

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 773
  • Avtomobil: Assless beemer

Jaz hujšam na zelo nezdrav način- veliko veliko delam (potenje in velika fizična aktivnost vseh mišic na telesu), malo jem (en do dva obroka na dan..) in ogromno pijem (energijske pijače in plain old water!).

Evo zdaj v teh dneh deluje odlično, od januarja do danes sem zgubil 10kg, s tem da jem vse kar mi paše in se okol tega ne sekiram:laugh :laugh
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti
    • mytho je všeč

Vinci
Vinci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 362

Imel sem deset kil preveč, zdaj jih mam še pet. Z manj kilogrami se počutim boljše. V glavnem tečem, ali pa grem na Šmarno goro, če se mi ne da tečt. Za letos načrtujem, da bom končal maraton pod štirimi urami. Malo zamujam s pripravami in trenutno več kot dvajset kilometrov oz. okrog dve uri teka še ne gre. Mišice in kosti še niso tako daleč.

Moj največji trn v peti pa je prehrana. Neredno in nezdravo se prehranjujem. Velikokrat je moj prvi obrok šele ob petih popoldan ali pa še celo kasneje. Pijem pa skoraj izključno mineralno vodo, ker že tako jem preveč sladkorja in bi bili ti razni sokovi in te pizdarije kaplja čez rob.
Prikaži več možnosti

Senna
Senna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 151
  • Avtomobil: 335i,GSXR1000,

Evo,dons bil že ob pol7 na šmarni gori in potem še pol ure fitnesa,ma da gredo kile dol,pa ku... gor:ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Moj največji trn v peti pa je prehrana. Neredno in nezdravo se prehranjujem. Velikokrat je moj prvi obrok šele ob petih popoldan ali pa še celo kasneje.

Poskušaj kaj pojesti tudi čez dan ali pa za zajtrk pred šihtom, ni treba nič velikega, sendvič je čisto dovolj.
Takšna prehrana te zna čez 20 let hudo kresniti po p....., nekega dne ti lahko eksplodira trebušna slinavka in potem si v globokem sr.... :blackeye Takšen način prehranjevanja je za pankreas zelo obremenilen, ker imaš cel dan nizek nivo sladkorja, popoldne si pa že lačen kot volk in vase zbašeš tono hrane, sladkor v krvi poskoči do neba in trebušna slinavka začne ekspresno delati na 110%, da bi spravila skupaj kaj inzulina, ki ti sladkor iz krvi spravi v telo... In če se to ponavlja leta in leta, je enkrat preveč...
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.