Skoči na vsebino

Suh ko trlica - rad bi se zredil - kaj storiti?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
56 odgovorov v temi
Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 534
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

nisem še zasledil te teme ... je pa protiutež temi "kako shujšati". Če tema že obstaja, naj se ta predlog izbriše ...

Imel sem sošolca, ki je pojedel neizmerne količine hrane, pa se ni mogel zrediti in je nesrečnik ostajal suh ko trlica. Želel si je bit pa malo bolj okrogel, tako kot njegova mama, ki je pokala od zdravja in zadovoljstva.

Ali ima kdo od vas podobne težave in morda rabi pameten nasvet, recept, izkušnjo, skrito formulo?

Vabljeni poznavalci izoblikovanja pravih proporcov.

Na plan z nasveti :ok

Urejal Warden, 21.05.2009, 21:07.

Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti
    • Davidf1 in zigi uporabnikom je všeč to sporočilo

yani
yani

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 376

Evo me sem prvi kandidat :-D

Lahko dobesedno žrem kar hočem, pa ne grejo kile gor. Razen če dvigujem uteži zraven, sm pol se samo mišice malo povečajo (pa tudi kilaža), sm kot sem v drugi temi že napisal, še zmeraj lahko štejem rebra :crazy

Urejal yani, 21.05.2009, 21:01.
tiskarski škrat

Yani:zlobnipc
Prikaži več možnosti

coupe316
coupe316

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 432
  • Avtomobil: traktor

Hja nevem, sam sm hotu začet hodt v fitnes da bi si malo izoblikoval telo ne da bi bil nabit pa mi je kolega rekel saj +15 kg.Ok sm reku kaj nej nardim da jih bom dubu prav jej 6 velikih oborkov na dan nič belega kruha oz. raje črnega ali polnozrnat plus riž plus belo meso, makarone (veliko makaronov) itd. uglavnem k sm gledu uno tm na listu bi ubistvu jest ceu dan jedu......Je pa res da ni fino če si čisto suh fajn je, da te je saj nekaj skup, jest jem sedaj več kot sem včasih in se mi že pozna, ampak bolj malo nekje 5 kg sem pridobil v enem mesecu jem pa veliko več kot prej...

Urejal coupe316, 21.05.2009, 21:06.

Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

jaz bi tudi rabil cca 15 kg gor
Učenec mora v vsem prekositi svojega učitelja, da ne bi za vselej ostal učenec.
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Vidiš, nisem tega opazil! In ne moremo mimo tega, da je "vse v glavi" ! :)
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

pabi
pabi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 58
  • Avtomobil: BMW 525d E39 L2002-11

Ja če ma ker kako varjanto kako vam jaz dam svojih 20kg viška.
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik

Premalo! Odpade :ok2
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Za v obe teme.. Kak bi pa bil svet, če bi bili vsi z istim oz sorazmernim ITMom:ok2 Brezveze:ok
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 099
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jejte cel dan normalno, zvečer se pa nabašite do konca in se boste sigurno zredili (če bo želodec zdržal)... sicer pa čokolada, tortice in piškotki :ok2

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Res je. Ko me je hotelo, da kihnem sem moral iti stran od tebe, ker v bližini ni bilo davolj kamenja, da bi ti ga dal v žepe :-D :-D :-D :-D
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti
    • Suln in Warden uporabnikom je všeč to sporočilo

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Drugače pa enostavno. Služba za računalnikom, sestanki z dobro hrano, doma se je vrhunsko, vsak drug večer kako pivo do dve 3, greš v razne dvorce kot zemono in tako naprej, v nedeljo ko je formula ugasneš mobi, napodiš babo z otroci ven, odpreš sixpeka in čips ali še bolje smoki, in uživaš. Menim, da bo po dveh treh mesecih rezultat že viden. potem to počneš kako leto 2 in zgledaš taka bunka kot jaz. In ko to dosežeš, se začne nova igra.....kako kilažo dat dol in....kje o tisti cajti ko sem bil še kostko. :-D :-D :-D :-D
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Ha, pri meni se zadnje čase stanje po malem popravlja :laugh

Rešitev je zelo enostavna: ješ ko človek, večino časa delaš sede in se nasploh gibap karseda malo :ok2
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

coupe316
coupe316

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 432
  • Avtomobil: traktor

Jejte cel dan normalno, zvečer se pa nabašite do konca in se boste sigurno zredili (če bo želodec zdržal)... sicer pa čokolada, tortice in piškotki :ok2

Ja sej moja večerna "nažeranja" so najbl zgleda pripomogla k tem da sm se zrediu.:laugh
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen

Pove človek mimo katerega ne upam malo hitreje hoditi, da ga ne pahne veter na cesto.
Prikaži več možnosti

MrMrak
MrMrak

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 510
  • Avtomobil: Alfa Romeo 156 sportwagon

Če kdo kadi in se hoče zrediti, naj povem, da sem se iz 69kg zredil na 85kg s tem, da sem nehal kadit :metalc. Sedaj že malo gledam, kako kg dat dol, ne gor :-D
Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 144

nisem še zasledil te teme ... je pa protiutež temi "kako shujšati". Če tema že obstaja, naj se ta predlog izbriše ...

Imel sem sošolca, ki je pojedel neizmerne količine hrane, pa se ni mogel zrediti in je nesrečnik ostajal suh ko trlica. Želel si je bit pa malo bolj okrogel, tako kot njegova mama, ki je pokala od zdravja in zadovoljstva.

Ali ima kdo od vas podobne težave in morda rabi pameten nasvet, recept, izkušnjo, skrito formulo?

Vabljeni poznavalci izoblikovanja pravih proporcov.

Na plan z nasveti :ok

Hja nevem, sam sm hotu začet hodt v fitnes da bi si malo izoblikoval telo ne da bi bil nabit pa mi je kolega rekel saj +15 kg.Ok sm reku kaj nej nardim da jih bom dubu prav jej 6 velikih oborkov na dan nič belega kruha oz. raje črnega ali polnozrnat plus riž plus belo meso, makarone (veliko makaronov) itd. uglavnem k sm gledu uno tm na listu bi ubistvu jest ceu dan jedu......Je pa res da ni fino če si čisto suh fajn je, da te je saj nekaj skup, jest jem sedaj več kot sem včasih in se mi že pozna, ampak bolj malo nekje 5 kg sem pridobil v enem mesecu jem pa veliko več kot prej...

Kaj je zdej pobje? Kašni "deci" pa ste to? Še dobr da niste s krasa, ker nevem kako bi obstal na tleh:laugh Joke:beer

Ja, tut sam sem bil nekaj let bol kn ne "kumarn", zdej sm pa dec na mestu:laugh ITM 24.5
Ja, pa izgorevanje mam tut hudo. Pojem napram kolegu vsaj 1x več, pa sem tak kot sem.

Torej: jest čimvečkrat na dan- vsaj 5x, pojest čim več ogljikovih hidratov. Sendvič s salamo, namazan z majonezo, potem veliko riža, testenin... Če ima kdo namen s fitnesom pridobivat težo, bo moral še pojačati doziranje, ter s šejki zagotoviti vnos OH ter beljakovin, ker tam se kalorije še bolj kurijo. :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 847
  • Avtomobil: 535 PS

Če kdo kadi in se hoče zrediti, naj povem, da sem se iz 69kg zredil na 85kg s tem, da sem nehal kadit :metalc. Sedaj že malo gledam, kako kg dat dol, ne gor :-D

Začni nazaj kadit ... :laugh :ok2

Ja, reveži ubogi, ki se ne morete zredit uporabite čarobni napitek (pol platoja pira ali še bolj-če seveda zdržite cel plato :laugh), pa veliko jesti čez dan (ogromna kosila, sladkarije itd. ) in seveda obilna večerja ne sme izostati, za sladico pa polkilska milka ;)

Aja, pa še na skret z avtom, gibanje - kaj je to, pa boste prišli iz 60,70 ali 80 kg na 100+ :laugh :laugh :laugh :ok2

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

OffsummeR
OffsummeR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 144

Pove človek mimo katerega ne upam malo hitreje hoditi, da ga ne pahne veter na cesto.

:rofl :rofl :funnypost :laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

yani
yani

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 376

Hm..... nehat kadit..... ta bo težka :-D
Yani:zlobnipc
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 866
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Hehe Warden hvala za povabilo a jaz z tem da dobim kakšno kilo nimam nobenega problema :laugh Podarim pa kakšnemu mojih odvečnih 10 kil. Torej imamo že 30 na lagerju!

Drugače pa za trlice. Najprej poskrbite za bogato prehrano, čim manj dela. Hrana mora biti tudi bogata z beljakovinami. In pomaga kakšen fitnes. Pa ne pretiravanje z kakšnimi dodatki, ampak samo toliko da si nabereš nekaj mase in nisi kot zobotrebec :)
Če pa želite samo maščobo pa Kebab za večerjo, vsakič ko tankante še čokoladico ali sladoled. Pa čimveč hrane zunaj... sploh študentje. Aja pa dopust v Prekmurju!

To je to :ok

Urejal bvogri, 21.05.2009, 21:51.

Prikaži več možnosti